NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Carradine sérüléséért azért nagy kár. Vajon meddig csúszhat? 4. kör?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Top szenyor pass rusherek a la Dan Pompei:  www.nationalfootballpost.com/NFP-Scout-Talk-Top-DEs.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
utsó három név, azért na😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Top szenyor pass rusherek a la Dan Pompei:  www.nationalfootballpost.com/NFP-Scout-Talk-Top-DEs.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én Mingo előkelő helyét nem értem, idén nem robbantott bankot és akkor finom voltam LSU ide vagy oda.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
corner ?gabtsi
Igen az is kéne de top 5ös corner szerintem nincs ... még top 10be se húznék azt Milliner ide vagy oda

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Robilluma! Nálad ki a top5 nem QB?Bazzani
Elég képlékeny még a dolog 😊.
A draft top5jébe nálam most a premier posztok legjobbjai vannak: DT Lotulelei, OT Joeckel, 34 OLB Dion Jordan, DE Motgomery és WR Hunter. CBknél meg a szerelőgép Millinert és a kevésbé jól szerelő, de baromi jó shadow corner Banks-t egyformán bírom, de egyikük sem Peterson jelenleg, h top5be férjenek. Mingo upside-ja érhet még ennyit, de idei produkciója miatt inkább csúszni fog, kb a Steelers-ig 😊.

Amúgy Warmack és Cooper tehetségre tényleg top 15 (az idei év Zeitler-DeCastrója, még játékstílusra is), annyira jó guard mindkettő, de nem lesznek annyira fenn, mert egy guard az csak egy guard. Te'o is baromi jó, de Kuechly tavalyi helye előtt sztem ő sem megy ki (én Kuechly játékát egy picit jobban bírtam).
(Russ Lande biztos összekeverte a big boardot a mock-kal 😀)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Kik azok a nemQB játékosok akik potenciális 1/1 váromámyosok lehetnek?
Kinél nem fanyalogna senki?Bazzani
3 playa van aki kb. minden big boardon TOP5: Luke Joeckel OT Texas A&M, Star Lotulelei DT Utah, Jarvis Jones OLB Georgiaempty taxi
Robilluma pl. írta, hogy Jones nála top20-as max, szóval nem lehet minden boardon top5 😛 (és mondjuk a futás elleni védekezés tényleg nem az erőssége)jjncaa
összedobtam ma egy mockot (nem volt energiám állásinterjúra készülni), abba 1/11 lett végül, szal sztem sem az, de attól még a legtöbb helyen az


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Robilluma! Nálad ki a top5 nem QB?Bazzani
bár nem vagyok Robilluma, de nálam (nem sorrendben), Joeckel-Lotulelei-Mingo-Werner-Milliner
nálam a Te'o-Mingo a kérdéses egyelőre, illetve Joeckel párja Matthews is tűzközelben van, de van egy-két kérdés vele kapcs., bár Milliner sem éri meg a helyét, de egyik kedvenc prospectem ezért betettem, bárcsak elkezdene füvezni és a redskinshez csúszna😀
szerk. most nézem; nem a cbs-sportról másoltam 😂

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Robilluma! Nálad ki a top5 nem QB?

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Itt van az NFP első mock draftja:
 www.nationalfootballpost.com/NFP-Mock-Draft-10-3639.html
Ha Russ Lande célja az ócsároló kommentek generálása volt, akkor elérte a célját 😊
Két guard a top10-ben...

Jarvis Jones azért nem mindenhol top 5 (Russ Lande nem mérvadó, mert hülye 😊). Például a Höri által linkelt mockingthedraft egész korrekt mockjában 12. helyen megy ki, de több helyen is a 10. hely körül megy ki, pl itt is:  www.cbssports.com/nfl/draft/nfldraftscout-DaneBrugler


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Kik azok a nemQB játékosok akik potenciális 1/1 váromámyosok lehetnek?
Kinél nem fanyalogna senki?Bazzani
3 playa van aki kb. minden big boardon TOP5: Luke Joeckel OT Texas A&M, Star Lotulelei DT Utah, Jarvis Jones OLB Georgiaempty taxi
Robilluma pl. írta, hogy Jones nála top20-as max, szóval nem lehet minden boardon top5 😛 (és mondjuk a futás elleni védekezés tényleg nem az erőssége)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
3 playa van aki kb. minden big boardon TOP5: Luke Joeckel OT Texas A&M, Star Lotulelei DT Utah, Jarvis Jones OLB Georgiaempty taxi
milyen lenne, ha a Browns berántaná Lotuleleit😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Kik azok a nemQB játékosok akik potenciális 1/1 váromámyosok lehetnek?
Kinél nem fanyalogna senki?Bazzani
3 playa van aki kb. minden big boardon TOP5: Luke Joeckel OT Texas A&M, Star Lotulelei DT Utah, Jarvis Jones OLB Georgia


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kik azok a nemQB játékosok akik potenciális 1/1 váromámyosok lehetnek?
Kinél nem fanyalogna senki?Bazzani
Olyan nincs 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kik azok a nemQB játékosok akik potenciális 1/1 váromámyosok lehetnek?
Kinél nem fanyalogna senki?

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
corner ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
D'Qwell Jackson mellé pont MLB kéne oda...empty taxi
nem lehet ezt tudni!, mert szükség volt Taylorra Rubin mellé, igaz?😊sapka
Akármennyire is örülnék Te'o-nak szerintem sem reális lehetőség ... Pass rusher kell,vagy WR ... de első kőrben sem most húzunk Wr-t szóval marad a pass rusher 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
D'Qwell Jackson mellé pont MLB kéne oda...empty taxi
nem lehet ezt tudni!, mert szükség volt Taylorra Rubin mellé, igaz?😊sapka
Akkor lehetett várni egy DT-t, szvsz az volt a meglepetés h kvázi még egy nose érkezett nem egy 3-tech.
Bár igazából ha Jackson kimegy WLB-nek lehet Te'o MLB. Mindenesetre előbb vinnék pass rushert vagy WR-t, ha pusztán a needek alapján gondolkozik az ember.empty taxi
függhet attól is, hogy mennyire tartja majd megbízhatónak Jackson egészségét az új vezetés, bár szerintem a WR nem lesz olyan fontos, vagy már nem lesz olyan fontos, a második körben azt húztak eleve😛
és ha már LB mintha ott nem olyan acélosak, miért ne lehetne még 1 mike, pont mint a noseoknál...
bár a passrusher a legkézenfekvőbb, de nem tudom lesz a körül olyan rusher akit szeretnének. esetleg FA?sapka
Szvsz vannak olyan pass rusherek akik megérik a TOP10-et. FA-n Avril meg Michael Johnson tán a legkomolyabb név azok közül akikre hosszú távon lehet építeni.
A 2 mike-ot igazából nem zárom ki, csak szvsz nem a legink várható lépés, de meglátjuk lehet az új vezetés kitalálja h újra 3-4 lesz...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
D'Qwell Jackson mellé pont MLB kéne oda...empty taxi
nem lehet ezt tudni!, mert szükség volt Taylorra Rubin mellé, igaz?😊sapka
Akkor lehetett várni egy DT-t, szvsz az volt a meglepetés h kvázi még egy nose érkezett nem egy 3-tech.
Bár igazából ha Jackson kimegy WLB-nek lehet Te'o MLB. Mindenesetre előbb vinnék pass rushert vagy WR-t, ha pusztán a needek alapján gondolkozik az ember.empty taxi
függhet attól is, hogy mennyire tartja majd megbízhatónak Jackson egészségét az új vezetés, bár szerintem a WR nem lesz olyan fontos, vagy már nem lesz olyan fontos, a második körben azt húztak eleve😛
és ha már LB mintha ott nem olyan acélosak, miért ne lehetne még 1 mike, pont mint a noseoknál...
bár a passrusher a legkézenfekvőbb, de nem tudom lesz a körül olyan rusher akit szeretnének. esetleg FA?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
D'Qwell Jackson mellé pont MLB kéne oda...empty taxi
nem lehet ezt tudni!, mert szükség volt Taylorra Rubin mellé, igaz?😊sapka
Akkor lehetett várni egy DT-t, szvsz az volt a meglepetés h kvázi még egy nose érkezett nem egy 3-tech.
Bár igazából ha Jackson kimegy WLB-nek lehet Te'o MLB. Mindenesetre előbb vinnék pass rushert vagy WR-t, ha pusztán a needek alapján gondolkozik az ember.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
D'Qwell Jackson mellé pont MLB kéne oda...empty taxi
nem lehet ezt tudni!, mert szükség volt Taylorra Rubin mellé, igaz?😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
D'Qwell Jackson mellé pont MLB kéne oda...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egyre többet olvasom azt, hogy Jarvis Jones 1/2 Jacksonville, Manti Te'o Cleveland Browns (kicsit kemény évről évre jobbnál jobb játékosokat draftolnak, mégse jön össze semmi), Tyler Wilson 2. kör Jacksonville, érdekes! Továbbra is Geno Smith a 1/1. Őszintén nem hinném, hogy ő lesz az!Béczkó
Te'o Browns? 😮
Milyen defense-t építenek Cleveland-ben, ha ez így történik, brutál lesz...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Jenő pedig 1/1 lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Egyre többet olvasom azt, hogy Jarvis Jones 1/2 Jacksonville, Manti Te'o Cleveland Browns (kicsit kemény évről évre jobbnál jobb játékosokat draftolnak, mégse jön össze semmi), Tyler Wilson 2. kör Jacksonville, érdekes! Továbbra is Geno Smith a 1/1. Őszintén nem hinném, hogy ő lesz az!