NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amerson is kijön a draftra.empty taxi
Láttok rá esélyt,hogy hozzánk kerül?😊Borbinho
borzasztó éve volt, én nem is tartom 1. körösnekjjncaa
a 3. körben még bejöhet 😀 bár én igazi cornerre vágyom

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Amerson is kijön a draftra.empty taxi
Láttok rá esélyt,hogy hozzánk kerül?😊Borbinho
borzasztó éve volt, én nem is tartom 1. körösnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amerson is kijön a draftra.empty taxi
Láttok rá esélyt,hogy hozzánk kerül?😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Amerson is kijön a draftra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
A Mizzou DT-je, Sheldon Richardson kijön a draftra.vassadi
Bár gyakorlatilag esélytelen, de várjuk sok szeretettel itt Bostonban 😉

Do your job
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
A Mizzou DT-je, Sheldon Richardson kijön a draftra.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Most Jarvis Jonesból mi lesz? Gőzöm sincs. Én nem érzem, h 34 OLBnek jó lenne. Nincs egy olyan pass rush technikája, amit konzisztensen el tudna adni egy NFL OTvel szemben. Remekül mozgatják a Bulldogs Dben, ahol ki is jön a sokoldalúsága, robbanékonysága, a jó szerelőkészsége, az agresszív, ideoda ugrálós stílusa, de nekem amúgy elég merevnek, darabosnak (de ugyanakkor azért rendkívül energikusnak) tűnik a mozgása és ezért én nem látom, h tisztán pass rush feladatokat kapjon a profiknál, inkább pusztító erősoldali LBnek látom egy 43 Dben. Azonos poszton, mint Von Miller, de egész más játékstílussal. Az biztos, h turnoverek kiharcolásában jó lesz. Sztem a pre-draft rendezvények nem kedveznek majd neki és ki fog csúszni a top 20ból.
Robilluma
Wow!
Ez csak nekem tűnik erősnek? Nem vagyok szaki vagy ilyesmi és nem nagyon jutok el egyetemi meccsekig, de eddig mindenhol nagyon jókat olvastam JJ-ről és top10be mindenhol benne volt...egyedül az egészségügyi kockázat amit fel szoktak emlegetni nála, de azok alapján amit eddig olvastam én nagyon meg lennék lepődve ha nem lenne benne a top 20ban...Rolni
A nagy Jarvis Jones vita Von Miller árnyékában. Caulibflower a legnagyobb szkeptikus, ha vkit csak az érdekel, hogy miért nem top10-15-20 játékos Jones egyértelműen.

Robilluma jól összefoglalta egyébként a lényeget. Futás ellen hatástalan, pass rushban nagyon messze van az elittől, inkább átlagos.

Pár kiemelt hsz:

A Vanderbilt elleni meccsvideó.  www.youtube.com/watch?v=rdyYRnSOY58

Missouri elleni meccsvideó.  www.youtube.com/watch?v=BocaJIeccGc

Összefoglalás.DoM
Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ata,
most azért piszkálni szegény Rickyt, mert 'very shy person', és ezért egyszer-egyszer néha elfüstölt valamit, na ez nem szép dolog😛sapka
"egyszer-egyszer néha" 😊

Semmi bajom különben Rikivel, nagyon kedveltem azt a stílust, amit az első "visszavonulásáig" mutatott a pályán. Legfeljebb bánt, hogy elpazarolta a tehetségét, és ezt részben a Saints kontójára tette.
Ha a játékra tudott volna koncentrálni, könnyen lezavart volna egy 14-15000 yardos karriert és biztos HoF lett volna.

Mathieu-t se ítélem el, de ha profi játékos akar lenni, ahhoz meg kell hozni bizonyos "áldozatokat", és a jelek szerint erre alkalmatlan.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Mathieu nálam még 7. kört sem ér. Nem az a játékos, aki egyszer-egyszer szippantott, hanem nagyjából Ricky Williams-hez hasonló színvonalon csavarja a dolgot. Még a pályaborítást is elfüstöli, ha arra szorul. atapapa
felnyerítettem 😀

Egyébként ő a playmakerkedésen kívül kiemelkedő még a játék más szegmensében? (emberezés, zónázás, tckl, fizikálisan....)Amadeus91
az LSU történetében a legtöbb fumble-t harcolta ki, 11-et


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Mathieu nálam még 7. kört sem ér. Nem az a játékos, aki egyszer-egyszer szippantott, hanem nagyjából Ricky Williams-hez hasonló színvonalon csavarja a dolgot. Még a pályaborítást is elfüstöli, ha arra szorul. atapapa
felnyerítettem 😀

Egyébként ő a playmakerkedésen kívül kiemelkedő még a játék más szegmensében? (emberezés, zónázás, tckl, fizikálisan....)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
ata,
most azért piszkálni szegény Rickyt, mert 'very shy person', és ezért egyszer-egyszer néha elfüstölt valamit, na ez nem szép dolog😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mathieu nálam még 7. kört sem ér. Nem az a játékos, aki egyszer-egyszer szippantott, hanem nagyjából Ricky Willaims-hez hasonló színvonalon csavarja a dolgot. Még a pályaborítást is felszívja, ha arra szorul. atapapa
Ricky Williams-ről jut eszembe hogy érik a Mathieu 30for30 😀Höri
Könnyen lehet.

És amennyire én látom, Rickyhez hasonlóan Mathieu se egy nagyképű G, a drogot leszámítva jó srác lenne, balhék nélkül.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mathieu nálam még 7. kört sem ér. Nem az a játékos, aki egyszer-egyszer szippantott, hanem nagyjából Ricky Willaims-hez hasonló színvonalon csavarja a dolgot. Még a pályaborítást is felszívja, ha arra szorul. atapapa
Ricky Williams-ről jut eszembe hogy érik a Mathieu 30for30 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mathieu nálam még 7. kört sem ér. Nem az a játékos, aki egyszer-egyszer szippantott, hanem nagyjából Ricky Williams-hez hasonló színvonalon csavarja a dolgot. Még a pályaborítást is elfüstöli, ha arra szorul.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Mathieuhoz: a legjobb returnereket kb. minden évben kiválasztják az 5.-6. körbenempty taxi
pl Shaky Smithson 😛

a karakterhibás returner más kalap szvszHöri
majd Reggie Dunn: 10 visszahordás/4 TD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mathieuhoz: a legjobb returnereket kb. minden évben kiválasztják az 5.-6. körbenempty taxi
pl Shaky Smithson 😛

a karakterhibás returner más kalap szvsz

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Tyler Wilson elit 😀 Megy a Senior Bowlra is, én simán kinézem belőle, hogy 5 év múlva a legjobb QB lesz a classból.Höri
A Petrino QB-k sikeressége már-már a USC-sekét is felülmúlja 😀

Mathieuhoz: a legjobb returnereket kb. minden évben kiválasztják az 5.-6. körben


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hozzánk a mock-ok nagyrészt OT-t jósolnak de valljuk be hogy jó OT lesz 2. 3. körben is.
silent7939
Ja, olyanok mint Massie.

2013-ban én hamarabb vinnék Tacklet, és a 2. körben is lehet hasonló tudású QB-t szerválni mint az első közepén. Sok a kérdőjeles QB (mind), de az kétségtelen hogy elég bő belőlük a választék.

Tyler Wilson elit 😀 Megy a Senior Bowlra is, én simán kinézem belőle, hogy 5 év múlva a legjobb QB lesz a classból.

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hali!

Most hogy szopóra vagyunk téve 7 meccs óta elkezdtem én is figyelgetni a tinifocit 😀

Nem jó az idei felhozatal de valljuk be mi vgyunk az egyik leg Qb szegényebb team... most is egy 6. körös rookie osztja a bőrt 😀 ez vicc....

Na mind1... tehát Tyler Wilsonrol mit érdemes tudni? Volna értelme behúzni első körben szerintetek?
Hozzánk a mock-ok nagyrészt OT-t jósolnak de valljuk be hogy jó OT lesz 2. 3. körben is.

Mivel G. Smith és M. Barkley nem hiszem hogy lecsúszik a környékünkre Tyler Wilsont szemeltem ki... bár ha így haladunk még simán van esélyünk az 1/4 1/5-re is 😀

Tehát ki mit gondol Wilson gyerekről?

Előre is köszi
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Most Jarvis Jonesból mi lesz? Gőzöm sincs. Én nem érzem, h 34 OLBnek jó lenne. Nincs egy olyan pass rush technikája, amit konzisztensen el tudna adni egy NFL OTvel szemben. Remekül mozgatják a Bulldogs Dben, ahol ki is jön a sokoldalúsága, robbanékonysága, a jó szerelőkészsége, az agresszív, ideoda ugrálós stílusa, de nekem amúgy elég merevnek, darabosnak (de ugyanakkor azért rendkívül energikusnak) tűnik a mozgása és ezért én nem látom, h tisztán pass rush feladatokat kapjon a profiknál, inkább pusztító erősoldali LBnek látom egy 43 Dben. Azonos poszton, mint Von Miller, de egész más játékstílussal. Az biztos, h turnoverek kiharcolásában jó lesz. Sztem a pre-draft rendezvények nem kedveznek majd neki és ki fog csúszni a top 20ból.
Robilluma
Wow!
Ez csak nekem tűnik erősnek? Nem vagyok szaki vagy ilyesmi és nem nagyon jutok el egyetemi meccsekig, de eddig mindenhol nagyon jókat olvastam JJ-ről és top10be mindenhol benne volt...egyedül az egészségügyi kockázat amit fel szoktak emlegetni nála, de azok alapján amit eddig olvastam én nagyon meg lennék lepődve ha nem lenne benne a top 20ban...Rolni
A nagy Jarvis Jones vita Von Miller árnyékában. Caulibflower a legnagyobb szkeptikus, ha vkit csak az érdekel, hogy miért nem top10-15-20 játékos Jones egyértelműen.

Robilluma jól összefoglalta egyébként a lényeget. Futás ellen hatástalan, pass rushban nagyon messze van az elittől, inkább átlagos.

Pár kiemelt hsz:

A Vanderbilt elleni meccsvideó.

Missouri elleni meccsvideó.  www.youtube.com/watch?v=BocaJIeccGc

Összefoglalás.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
3down
nickelben is fent van, egy-egy playre jön csak le.gabtsi
tudom, azért írtam, hogy 2 down mert szerintem nem a cover az erőssége
(kicsit Loftonhoz hasonlítanám)sapka
Semmiképp nem az erőssége, ám nem is nagyon elveszett coverben.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
3down
nickelben is fent van, egy-egy playre jön csak le.gabtsi
tudom, azért írtam, hogy 2 down mert szerintem nem a cover az erőssége
(kicsit Loftonhoz hasonlítanám)sapka
egyik Bengals LB-nek sem 😊
najó talán az UDFA Lamurt kivéve.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tyrann Mathieu jelentkezik a Draftra 😀 😂jjncaa
áprilisra tuti lesittelik még.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
3down
nickelben is fent van, egy-egy playre jön csak le.gabtsi
tudom, azért írtam, hogy 2 down mert szerintem nem a cover az erőssége
(kicsit Loftonhoz hasonlítanám)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
3down
nickelben is fent van, egy-egy playre jön csak le.

ami nem hajlik, az törik!