NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Hali szakik!
Csináltam egy mock draftot Raiders szempontból és szeretném, ha véleményeznétek ki reális, ki nem az adott körben ahol vittem...trade miatt van két 3. körös pickem 😊

1st: Damontre Moore DE.
3rd: Bacari Rambo FS.
3rd: Blidi Wreh-Wilson CB.
4th: Rick Wagner OT.
5th: Kevin Reddick ILB.
6th: Anthony White NT.
7th: Cameron Lawrence OLB.
7th: Drew Frey SS.

Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
a draftra előreláthalóg milyen calvin johnson/brandon marshall típusú WR-ek jönnek ki? Ventura
Justin Hunter (Tennessee) a legnagyobb freak, de ink Randy Mossra hasonlít ugyanis ő sem szeret a számokon belül elkapni.
Keenan Allen (California) szvsz a legbiztosabb pick, ő mondjuk nem mélységi célpont, viszont tökéletes possession WR-nek.empty taxi
és még nála is biztosabb választás Terrance Williams, a Baylor elkapók úgy is elég kelendőek, ő fog elmenni legelőször a WR-ek közül jövőre (Patton személyes kedvencem, Robert Woods-szal kapcsolatban vannak kétségeim, Marqise Lee persze szupersztár lesz, de rá még várni kell egy évet)jjncaa
na és Aaron Dobson lesz a legjobb runner up 😀

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csípem Dion Jordant, de ebben a classban nehezen lesz sztem 1/5. H Jarvis Jones skill setje csak a speed rushból azt nem is minősítem 😊 Justin Hunter nem 1. körös Patterson viszont igen, strange. Logan Ryant még nem láttam 1. körben, bár ez a CB-class szűknek tűnt eddig, gyanítható volt h felkapnak vkit. Carradine meg Ansah is jó játékos, de Okafor nehezen hiszem h kicsúszik az 1. körből.empty taxi
Ezzel még Oregon szurkolóként is egyetértek. Nem mondanám, hogy szakértője vagyok a témának, de ami nekem feltűnt Jordanből, hogy bár valóban szörnyen nagy atléta, de futball játékosként egyáltalán nem olyan nagyon kiemelkedő. Szerelni egyáltalán nem szerel biztosan szerintem, és a még pass rushban sem olyan durván jó, legalábbis sackje nincs túl sok.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
a draftra előreláthalóg milyen calvin johnson/brandon marshall típusú WR-ek jönnek ki? Ventura
Justin Hunter (Tennessee) a legnagyobb freak, de ink Randy Mossra hasonlít ugyanis ő sem szeret a számokon belül elkapni.
Keenan Allen (California) szvsz a legbiztosabb pick, ő mondjuk nem mélységi célpont, viszont tökéletes possession WR-nek.empty taxi
és még nála is biztosabb választás Terrance Williams, a Baylor elkapók úgy is elég kelendőek, ő fog elmenni legelőször a WR-ek közül jövőre (Patton személyes kedvencem, Robert Woods-szal kapcsolatban vannak kétségeim, Marqise Lee persze szupersztár lesz, de rá még várni kell egy évet)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
a draftra előreláthalóg milyen calvin johnson/brandon marshall típusú WR-ek jönnek ki? Ventura
Justin Hunter (Tennessee) a legnagyobb freak, de ink Randy Mossra hasonlít ugyanis ő sem szeret a számokon belül elkapni.
Keenan Allen (California) szvsz a legbiztosabb pick, ő mondjuk nem mélységi célpont, viszont tökéletes possession WR-nek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
a draftra előreláthalóg milyen calvin johnson/brandon marshall típusú WR-ek jönnek ki?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem CB-t nem húzunk 1. körben, nemrég jött Amu. Meg persze kérdés mi lesz Thomas-szal az újabb ACL után (szvsz semmi...). De még nélküle is felesleges lenne egy CB. Akkor inkább Eric Reid. Rolle homány (és már nem is annyira fiatal), Phillips szerződése lejár, Stevie Brown meg nem fogja kettesével gyűjteni a pickeket.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
ez egy jóféle mock  www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2012/11/21/3676376/2013-nfl-mock-draft-pass-rushers-dion-jordan-geno-smith-chiefs mondjuk Rhodes-tól a hideg kiráz, de a többi aránylag patentHöri
Meglepődnék az 1.körös DT-n, nagyon.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
ez egy jóféle mock  www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2012/11/21/3676376/2013-nfl-mock-draft-pass-rushers-dion-jordan-geno-smith-chiefs mondjuk Rhodes-tól a hideg kiráz, de a többi aránylag patentHöri
mondtam én, hogy a jó ezekiel kell nekünk 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
milyen elbaszott név már az h Johnthan 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Csípem Dion Jordant, de ebben a classban nehezen lesz sztem 1/5. H Jarvis Jones skill setje csak a speed rushból azt nem is minősítem 😊 Justin Hunter nem 1. körös Patterson viszont igen, strange. Logan Ryant még nem láttam 1. körben, bár ez a CB-class szűknek tűnt eddig, gyanítható volt h felkapnak vkit. Carradine meg Ansah is jó játékos, de Okafor nehezen hiszem h kicsúszik az 1. körből.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Ez a csavo azt hiszi meg szegeny Al draftol nalunk?!
Nem latom ahogy McKenzie Diont viszi Moore, Hankins vagy az OTk elott.
Nagyon kell a pass rush az igaz, de miert nem Mooret irta nem ertem. Ha mar a gondolatmenetenel maradunk akkor is jo lett volna, mert Moore se gyenge atleta...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én sem tartom valószinűnek a Lions CB húzást.
Safety kell vagy DE, de úgyis BPA lesz.
Ki lenne ott a BPA?
(Nameg JAX DE 1/2nél? Neeeeeeeem.)

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
ez egy jóféle mock  www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2012/11/21/3676376/2013-nfl-mock-draft-pass-rushers-dion-jordan-geno-smith-chiefs mondjuk Rhodes-tól a hideg kiráz, de a többi aránylag patentHöri
Nálunk semmiképp. Zsinórban harmadszor is OT az első két kör valamelyikében!? Semmi szükség rá.
Mike Adams has been a huge disappointment thus far in his rookie campaign. - Steelers-meccset gondolom nem látott idén a szerző, mert ez úgy, ahogy van, hülyeség. Hétvégén oktatta Kruger, de összességében annál többet egy szezon közben, sérülés miatt beugró rookie OT-től nem nagyon lehet elvárni, mint amit Adams eddig hozott.
Ahogy így gyorsan átfutottam, ez az írás inkább állná meg a helyét egy tavalyi mock draftként, idei játékosokkal.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
ez egy jóféle mock  www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2012/11/21/3676376/2013-nfl-mock-draft-pass-rushers-dion-jordan-geno-smith-chiefs mondjuk Rhodes-tól a hideg kiráz, de a többi aránylag patentHöri
A mockokban az a jó,hogy egyből bele lehet kötni...)

Kizártnak tartom az újbóli 1. körös O line húzást.Troy utódját kéne megtalálni..
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez egy jóféle mock  www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2012/11/21/3676376/2013-nfl-mock-draft-pass-rushers-dion-jordan-geno-smith-chiefs mondjuk Rhodes-tól a hideg kiráz, de a többi aránylag patent

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Robilluma nagyon köszönöm a választ. Pont ilyen elemzésre gondoltam. Király vagy. Montgomeryt nekünk!

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ansah-t én is el bírnám nézni nálunk. Bár nem hinném, hogy első körben behúznánk, az meg kérdés második körben ott lesz-e akkor még.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Texas A&M meccset szoktál nézni? 😊

(szerk.: bocs, pont átsiklottam az a mondat felett)

Ansah-t az első körbe! Björn barátunk meg sima top15


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Van e az idei classban JJ Watt/Aldon Smith szintű brutal passrusher 4-3ba?
Illetve kik lehetnek benn a 10-15.pick körül (domináns passrusher DE 4-3ba)?Bazzani
Vassadi felsorolta kik azok, akik jelenleg ott vannak. Ez persze csupán egy "mock draft ranking", fog ez még változni.
No meg nem mindegyikük felel meg az új Lions standardnek 😊.
A leginkább a Suh-Fairley vonulatba illő játékos Montgomery. Kőbuta a drága. Csakhogy emellé egy vadállat a pályán, nem áll le, folyamatosan pusztít. Pass rushban főleg a bull rush az erőssége. De hiába agyilag zokni, hajlandó edzeni, erre a szezonra például 15-20 font izmot felszedett a konditeremben. Az utóbbi évek pass rusherei közül mentalitásban ő áll sztem a legközelebb Harrisonhoz (aki a fanatikus offseason edzéseiről is nevezetes amellett, hogy sosem lazsál a pályán). Alkatra és mozgásra is nagyon hasonlóak, bár Montgomery egy (két) kategórával nagyobb. A legjobban a karakterét ez a videó szemlélteti 😀 : D-LINE GAME Sam "SONIC" Montgomery ft. J Peep
Asszem látszik, h nem egy agysebész, viszont itt is az LSU védőfaláról rappel. Mindene a foci. Kockázat van benne, de én szívesen látnám a Steelers-ben jövőre. A Lions-ba az offseason balhék után kicsit támadható pick lenne, de ha Schwartznak az ilyenek jönnek be, akkor kit érdekel?
Werner nem tűnik balhésnak egy-két interjúja alapján, nem körözi az Europol és még elég jó is. Justin Smith-re emlékeztető alkat és játékstílus (ugye ő is 43 DE-be lett draftolva).
Moore-nak remek szezonja van, fénysebességgel megy fel a boardokon. Jók a méretei, sebessége, technikás is. Elég biztos pick-nek tűnik jelenleg.
Mingo viszont valami borzasztó idén. Szinte nem volt egy jó meccse sem. Az egészen kivételes sebességét semmire sem tudja használni közepes OT-k ellen sem, ereje meg nincs elég. Tuti top3as pickből most "csak" egy Bruce Irvin 2.0nak néz ki. Olyan upside-ja van, h lejjebb viszont ő sem csúszna. De azért elég fejvakarós, amit idén produkál. Az egyik legnagyobb csalódás az idei szezonban.
Ott van még Dion Jordan, de ő inkább 34 OLBnek néz ki jelenleg, de még ahhoz is erősödnie kellene minimum 15 fontot. Viszont ami belőle lehet, olyat még nem láttunk...
Mingo és Jordan a 34-es csapatok álma, ők lehetnek a következő Von Millerek, a sebességük (legalább) olyan jó, csak kicsit magasabbak.
Lemonierből és Okaforból is lehet kiváló 43 DE. Előbbi a kimagasló fizikumára épít, egyszerre robbanékony, gyors és elég erős is, 34 OLBnek még talán jobb is lenne, de egy wide 9 rendszerbe lenne az igazi. Okafor nem mozog olyan jól térben, de sztem ő a legtechnikásabb az idei passrusher classban. Erős és jó motorja van, nehéz megtartani. Kicsit olyan Tamba Hali-s stílusban nyomja.
Ansah a legújabb üdvöske. Még jó, hogy nem puhafocista lett Ghánában. 6-6 és 270, ő alkatra a jól bevált Peppers-Allen vonalat képviseli. Átrombol mindenkin. A BYU edzői stábja csak úgy termeli a kemény csávókat a védőfalba. Van jó néhány videó róla:
Ezekiel Ansah vs Washington State 2012, Ezekiel Ansah vs Notre Dame 2012
Jarvis Jones-t én alkalmatlannak tartom 43ba védőfalba. Akik 43ba írják, azok inkább OLBbe Von Miller szerepkörbe teszik. Én egyáltalán nem szeretem a játékát, sztem a top5 szint nagyon-nagyon hízelgő neki.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Köszi, de én az itteni szakik véleményére lennék kíváncsi.Bazzani
Egyet lehet érteni ezzel a listával; Moore, Mingo, Montgomery, és Werner azok, akik pillanatnyilag biztos első körösnek tűnnek. Jarvis Jones-t mondanám még, akit lehet, hogy elvisznek 4-3-ba, ő top 5-ös kaliber.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
ezekielnek és tanknak van a legjobb neve, mivel efféle cuccból jelen állás szerint nekünk is kéne, név alapján őket választanám 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi, de én az itteni szakik véleményére lennék kíváncsi.

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Van e az idei classban JJ Watt/Aldon Smith szintű brutal passrusher 4-3ba?
Illetve kik lehetnek benn a 10-15.pick körül (domináns passrusher DE 4-3ba)?Bazzani
 walterfootball.com/draft2013DE.php
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van e az idei classban JJ Watt/Aldon Smith szintű brutal passrusher 4-3ba?
Illetve kik lehetnek benn a 10-15.pick körül (domináns passrusher DE 4-3ba)?