NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Állítólag Combine-ra már teljesen ép lehet.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Brandon Jenkins jelentkezni fog a draftra
szinte a teljes idei szezont kihagyta sérülés miattjjncaa
Hova érhet így oda, ha felépül mire lehet jó a későbbiekben? Esetleg játékára vmi NFL playa mint hasonlat?
KösziRolni
Jerry Hughes.

Bowers befért sérülten a 2. körbe, Jenkins-nek is összejöhet ha felépül a felmérőkig.Höri
Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brandon Jenkins jelentkezni fog a draftra
szinte a teljes idei szezont kihagyta sérülés miattjjncaa
Hova érhet így oda, ha felépül mire lehet jó a későbbiekben? Esetleg játékára vmi NFL playa mint hasonlat?
KösziRolni
Jerry Hughes.

Bowers befért sérülten a 2. körbe, Jenkins-nek is összejöhet ha felépül a felmérőkig.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Brandon Jenkins jelentkezni fog a draftra
szinte a teljes idei szezont kihagyta sérülés miattjjncaa
Hova érhet így oda, ha felépül mire lehet jó a későbbiekben? Esetleg játékára vmi NFL playa mint hasonlat?
Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 865 — No es importante
Brandon Jenkins jelentkezni fog a draftra
szinte a teljes idei szezont kihagyta sérülés miatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem tudom volt már e szó erről a manziel gyerekről. elég jól tolja a videók alapján de 6.1es magassággal megélhet az nfl-ben? redshirted freshman volt az azt jelenti hogy jövő év végén jelentkezhet draftra vagy játszania kell 3 évet?samu09
jelentkezhet, de nem fog.
4 év alatt csak összejön neki egy bajnoki cím és/vagy Heisman 😀

Nyilván draftolni fogják, de Colt McCoy se vitte sokra.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
nem tudom volt már e szó erről a manziel gyerekről. elég jól tolja a videók alapján de 6.1es magassággal megélhet az nfl-ben? redshirted freshman volt az azt jelenti hogy jövő év végén jelentkezhet draftra vagy játszania kell 3 évet?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Futóért szoktak első kört adni minden évben. Sokszor 3-4 HB megy el első körben. Szal ezt nem értem miért lett volna különös eset. Főleg mert T-Rich egyértelműen prémium kategória.ulpianus
át kellett volna szerkeszteni, de az 1/3 az ami sok. Mert mostani érában nem lehet elég nagy impacttal rendelkező futót kiszedni a draftról, ami pótolhat egy passzjátékot (azt hiszem ezt te is könnyen verifikálod), emellett nagy az esélye, hogy más futók is tudhatnak annyit, mint a te 1/3-asod, idén a Morris-Martin mögött igencsak másodvonalasnak számít. (1/31 és 6/nemtudom😊)
tavaly Ingram volt az első, idén sem kapott túl nagy szerepet, itt is a 3.-4. körös futók eredményesebbek (most is); de ez most kilóg a sorból
tavalyelőtt C.J. Spiller (az most mindegy, hogy minek húzta be a Bills) és Matthews volt az első kör tetején, de Blount/Dwyer?
nem folytatom, nem győzött meg, hogy megérné ennyire korán 'kockáztatni' azt hogy egy másik ilyen szempontból hasznosabb játékost átugorhassanak; mert jobban megérheti a későbbi körök zavarosában halászni, akár több picket is ellőni ide, ha 1/3-ra prémiumot húzhatnak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Futóért szoktak első kört adni minden évben. Sokszor 3-4 HB megy el első körben. Szal ezt nem értem miért lett volna különös eset. Főleg mert T-Rich egyértelműen prémium kategória.

Weedenért is azért adtak elsőt, mert QB hiány volt a drafton, ha kezdőbe keresett valaki. Nem mert olyan jó volt. És ezzel vissza is értünk az elméletemhez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Érthető, mert több forgatókönyv is kedvezően végződik, mintha nem lépnek. De normál esetben ez nem igaz. Így egyedül az lehet, hogy RG3 befuccsol, és kidobták a csapat első köreit évekre, ami rövidtávon elég nagy gond. De akkor Shanny repül, mit érdekli a Skins ezen problémája? Oldja meg aki ott lesz.
Aztán később hogy alakul a büntetés, így már nem érdekelte Shannyt.ulpianus
Szerintem ismered az álláspontom a feltraderől.

Lehetséges veszélyben volt egy első kör. De amiért ekkora ár alakult ki, az egy 'fantasztikus' árverseny miatt volt (most jön a saját elméletem), azért fantasztikus, mert két veszélyben lévő stáb látta RG-ben a megoldást. Holmgren-Shurmur, és Shanahanék. Bár azt nem értem a skins GM miért ment ebbe bele, nem hiszem, hogy ő is veszélyben lenne, de talán ez most nem olyan fontos.
És ami igazán tetszik ebben, hogy valószínű mindketten megbuknak. Amiért ezt gondolom, mert egyik stábnak sem volt vesztenivalója, semmit nem értek el 3 év alatt, és általában ennyi a maximális türelmi idő is. Másrészről rengeteg hír volt, hogy a dologi időben hol tartanak a licitek, mindenki szörnyülködött, amikor arról volt szó a Browns akár hajlandó két első köröst is beáldozni(+aprólék), és a skins végül felment 3-ra (talán ígyis-úgyis 3-mat vesztett volna), a Browns meccselte, de a Ramsnek ez kellett. Talán kapcsolati tőke? És utána a Browns is megkereste az impact playereket, hátha bejön, ha meg nem úgyis mindegy; T-Rich, és Weeden (mondjuk Weeden jobb mint várható volt, de első kört adni érte😊, vagy egy futóért elsőt...)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Más kérdés, hogy a Skins a büntetés ellógása miatt beáldozott pár "már úgyis bukott" picket érte.
ulpianus
ez csak egy népszerű feltételezés nem?
legutóbb Shanahanéktől Denverben egy 3. kört vettek 'csak' el, ha jólemlékszemsapka
Lehet, de elég logikus feltételezés. Túl sokat fizettek, túl kevés felmozgásért.

A Chiefsről tudom, a vezetőség hajtott RG3ra, de ők szinte biztosra vették, hogy senkinek nem ér meg TOP3as picket, aztán ha TOP5big lecsúszik, rámennek. Ehhez képest jött ez a brutál ajánlat. Mert ha adtak volna mondjuk egy plusz első kört, azt mondom oké. De ha jól emlékszem adtak két extra első kört és egy tárgyévi másodikat (meg az elsőt).
Ez a Chiefsre vetítve mondjuk Piolinál idei évig: Berry+McCluster+Baldwin+Poe. Vagy (fejből szintén) Herminátornál: Hali+Pollard+Bowe+Dorsey.
Szóval a húzóembereidet dobod kukába egyetlen játékosért. Ennyi első kört még elrontani sem lehet.
És miért? Hogy négy hellyel előbb elvidd. RG3 kockázatos prospect volt, nem volt Luck szintjén. Én szeretem, de akkor sem. Mint írtam, ha Barkley nem lép vissza, akkor harmadik legjobb prospect leginkább. Aztán majd az idő eldönti.

Érthető, mert több forgatókönyv is kedvezően végződik, mintha nem lépnek. De normál esetben ez nem igaz. Így egyedül az lehet, hogy RG3 befuccsol, és kidobták a csapat első köreit évekre, ami rövidtávon elég nagy gond. De akkor Shanny repül, mit érdekli a Skins ezen problémája? Oldja meg aki ott lesz.
Aztán később hogy alakul a büntetés, így már nem érdekelte Shannyt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma a Senior Bowl hivatalos oldalán kihírdette az első 9 már tuti rézstvevőt a januári eseményre. Vannak jó nevek, reméljük nem sérül le semelyik addig.

Oday Aboushi, OT, Virginia
Will Davis, CB, Utah State
Aaron Dobson, WR, Marshall
EJ Manuel, QB, Florida State
Ryan Otten, TE, San Jose State
Jordan Poyer, CB, Oregon State
Kawann Short, DT, Purdue
Desmond Trufant, CB, Washington
Markus Wheaton, WR, Oregon State

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Más kérdés, hogy a Skins a büntetés ellógása miatt beáldozott pár "már úgyis bukott" picket érte.
ulpianus
ez csak egy népszerű feltételezés nem?
legutóbb Shanahanéktől Denverben egy 3. kört vettek 'csak' el, ha jólemlékszem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Köszöntem a linkeket mindenkinek! 😉
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Hol találok olyan mock draftokat, amelyeket minden forduló után frissítenek?Beki
A cbs-nél minden héten van új a két szerzőtől:  www.cbssports.com/nfl/draft/mock
A nevük alatt a full analysis-ra kattintva indoklás is van.
Bár még csak másfél év telt el, de érdekes visszaolvasni, hogy a 2011-es draft előtt ki, melyik irányító mellett tette le a voksát. A furcsaság, hogy Cam Newton mellett a nagy nevek közül egyedül Gabbert nem kapott szavazatot.DoM
Csak úgy sziporkáznak a ti jelöltjeitek is 😉
Kenny Vacarro elemzés Matt Waldmantól
Meccsvideó az Oklahoma State ellen:
 www.youtube.com/watch?v=JN5BZ6f0FzMDoM
As good of a tackler as he is and will become, the most impressive thing about Vacarro’s game is his pass defense. He can cover elite college receivers as disparate as the 6-foot-3, 210-pound Keenan Allen and the 5-foot-9, 174-pound Tavon Austin.
Size. Speed. Skill. Intensity. Vaccaro has it all.
Ez jól megragadta a lényeget vele kapcsolatban. A legnagyobb erénye tényleg az, h a méretei ellenére simán fel lehet állítani egy slot WRrel, de egy jó elkapó TEel szemben is. m2m coverben remek.
Nekem mégis masszív csalódás idén a játéka, főleg a run supportban mutatott gyengeségei miatt. Rengetegszer rosszul olvassa a futójátékot, simán kiblokkolja egy CB és rossz szögeket választ a tackle-höz. A flat zónában mutatott szerencsétlenkedéseiről komoly "lowlights"-ot lehetne összeállítani. Írja is: "Once he improves his ability to disengage from blockers, he’ll be a consistent force in the box." Én azt hittem, h ezzel idén nem lesz gondja, és nem lesz vele kapcsolatban olyan mondat a scouting reportjában, h "majd ha ..., akkor jó játékos lesz". Na mindegy, majd megtanulja, legalábbis remélem.
Mindenesetre arra, amiben már most is jó, nagy igény van az nflben, szóval nagyot nem fog csúszni (ha egyáltalán fog), de nálam inkább második kör eleje most, pedig mint a sigemből látszik, nagy kedvencem.
Nemrég volt egy ilyen is vele kapcsolatban, ez kevésbé részletes, de - ha már belinkelted - ez is az Okie State elleni meccsét veszi górcső alá:
Film Breakdown of Texas Safety Kenny Vaccaro Against Oklahoma State
I've read reports about his versatility and athleticism that enable him to play either safety position. But, at least in his game, his run support isn't up to scratch to play strong safety. One on of the first few runs of the game, he finds himself in a position to make a play, but is beaten way too easily.
Ehhez én nem is fűzök kommentárt, pont így gondolom.

Az egész safety class amúgy nekem nagy csalódás. McDonald tavaly se tetszett az összevissza tackle-zése miatt, ezen javított valamennyit, de még mindig borzasztó inkonzisztens. Reid idén nekem jóval lassabbnak tűnik, mint tavaly. Most inkább "csak" egy pusztító box safety. Elamtől soha nem voltam elájulva, olyan semmiben sem elég jó típus nekem. Rambo remek labdaérzékel bír, igazi ballhawk típus, erős is, de nagyon el tud tűnni, nem olvassa valami jól a játékot. Lestert most nagyon lehúzták több helyen, de nem rossz, megbízható safety. A robotmozgású zúzógép Mottát én bírom, box safety-nek minimum jó lesz. Shawn Williams és DJ Swearinger is jó kis safety lehet, de egyikük sem top 50 szint. Phillip Thomas-nak jó szezonja van, atletikus, nagyon jó méretekkel, közepes szerelési készséggel, de ő rengeteget fejlődhet egy Fresno State-ből kijövet. Tony Jeffersonnak sincs valami jó szezonja, szerelés helyett inkább csak maszatol folyamatosan.
Elég szép kínálat (nem úgy, mint tavaly), de nálam ők mindannyian 2-5. körös safety-k, egyikük sem egy all-around, minden téren remek safety. Szinte bármelyikükből lehet kiváló játékos egy jó DB coach keze alatt, aki a gyengeségeiket orvosolja, de egyikük sem egy Berry vagy Polamalu szint college-ből kijövet. Pedig én néhányuktól ezt vártam idén.
Idén safety needes csapatnál biztos nem húznék első körben, inkább mazsoláznék a 2-4. körben. Az idei draft után tutira lesznek olyan edzők akik nagyon okosak lesznek, mert középső körös gyémántot találtak, mint pl Chancellort a Seahawks.

Amúgy aki nekem nagyon tetszett, (mondjuk csak egy árva videó alapján, ami ráadásul elég tré minőségű, de hát ennyi is elég 😊 ) a szezon előtt 6. FS-nek rangsorolt Malcolm Bronson a másodosztályú McNeese State-ből, erre neki szeptember végén térdsérüléssel vége lett a szezonnak...
Malcolm Bronson vs MTSU 2012
Remélem felépül, bár a draftig már nem nagyon fogjuk látni sehol.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hol találok olyan mock draftokat, amelyeket minden forduló után frissítenek?Beki
 walterfootball.com/draftdata.php

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem rossz a QB class. Barkley jobb prospect volt tavaly (ma is) mint RG3. Semmivel nem rosszabb, mint Stafford, Bradford, Ryan, vagy épp Newton voltak.
Luck szintű nincs, de az sosincs, hozzá kár lenne mérni a többieket.
Landry Jones tavaly első körbe ért volna ha kijön. Most jó ha második közepén végén elviszik. Pedig legfőbb két erénye, amit szeretnek az edzők (nem a mock oldalak) a megfelelő tapasztalat (ez elég fontos) és a RENGETEG TD passz. Ezek nőttek, nem csökkentek tavaly óta.

Csakhogy tavaly volt két erős prospect, minden QB needes csapat rájuk várt volna. Így az áruk az égbe szökött. Tanehill vagy Weeden ha jövőre jön ki, semmiképp nem kerülnek első körbe.
De ha RG3 jövőre jön ki, akkor is lehet Barkley és/vagy Geno Smith beelőzné. Más kérdés, hogy a Skins a büntetés ellógása miatt beáldozott pár "már úgyis bukott" picket érte.

Az én kedvencem Bray lehet azért nem jön ki, mert jövőre fix Top10es várományos lehet. Most túl erős a class neki is. Kivéve ha kitart a jó formája. Legalábbis mióta favorizálom itt a site-on másfél kört jött fel.
Mások persze csúsztak. De ettől még Wilson vagy Manuel, Murray, Glennon és Dysert más draftokon benne lennének a legjobb 4-5 QB prospect közt. Most benne lesznek a legjobb 10ben.

Nem értem, ehhez képest hogy a rákba lehetett erősebb a tavalyi QB class?!?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Hol találok olyan mock draftokat, amelyeket minden forduló után frissítenek?Beki
 bleacherreport.com/articles/1405745-2013-nfl-mock-draft-updating-week-11-projections-and-team-needs

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lefordítva - elég gyengének ígérkezik a jövő évi QB class.
Amikor valakit azzal a kommentárral raknak az 1. helyre, hogy "ahhoz képest, hogy elvesztett 3 WRt az offseasonban, egész jól végzi a dolgát, amúgy a csapata szar, de ha a junior tapet is odarakod egész jó az összkép..." az enyhén fejvakarós.

"Nagyszerű" hír a QB needes csapatoknak. Mondom, mi még szívni is rosszkor tudunk (bár az 1/1 jelenleg még a KCé).
iktriad
Csavarva rajta egyet - így jár az, aki gyenge QB classban trédel fel irányítóért a top10-be.

Ha nem lesz 1/1 a Jaguars még mindig nem vagyok meggyőződve, hogy kötelező irányítót húzni elsőre. Jobban megérheti kukázni a maradékból a második kör elején.

Gabbert pályafutása kapcsán még az jutott eszembe, hogy vajon most hol tartana az új stábbal, ha a tavalyi évet végigüli a padon és Del Rio nem hajítja a mélyvízbe mentőmellény nélkül utolsó szalmaszálként, hogy mentse az állását.

Bár még csak másfél év telt el, de érdekes visszaolvasni, hogy a 2011-es draft előtt ki, melyik irányító mellett tette le a voksát. A furcsaság, hogy Cam Newton mellett a nagy nevek közül egyedül Gabbert nem kapott szavazatot.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hol találok olyan mock draftokat, amelyeket minden forduló után frissítenek?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ide is:

Érdemes átböngészni ezt a topikot, de legalább az első és negyedik oldalt a 2013-as draft QB prospectjeiről. A beszélgetés még 2011. decemberében kezdődött. Vajon mennyit változott a világ azóta?
DoM
Lefordítva - elég gyengének ígérkezik a jövő évi QB class.
Amikor valakit azzal a kommentárral raknak az 1. helyre, hogy "ahhoz képest, hogy elvesztett 3 WRt az offseasonban, egész jól végzi a dolgát, amúgy a csapata szar, de ha a junior tapet is odarakod egész jó az összkép..." az enyhén fejvakarós.

"Nagyszerű" hír a QB needes csapatoknak. Mondom, mi még szívni is rosszkor tudunk (bár az 1/1 jelenleg még a KCé).
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ide is:

Érdemes átböngészni ezt a topikot, de legalább az első és negyedik oldalt a 2013-as draft QB prospectjeiről. A beszélgetés még 2011. decemberében kezdődött. Vajon mennyit változott a világ azóta?

Waldman meg a rookie scouting portfolios Waldman.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kenny Vacarro elemzés Matt Waldmantól
DoM
Matt Veldman? Az IRen lévő rookie TEnk scout riportokat írogat, hogy elüsse az időt? 😀
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kenny Vacarro elemzés Matt Waldmantól

Meccsvideó az Oklahoma State ellen:

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000


láttam h draft day videókat kerestek.

criminal lawyer or criminal lawyer?