NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A browns topicban Joey felvetett egy jó kérdést és így a szezon felénél vettem a bátorságot és összedobtam egy beta Mock Draftot Höri power rankingje alapján. Voltak azért olyanok ahol törtem a fejem,T'eo-t próbáltam top 10be rakni de csak nem ment =/ Na mind1 majd a szezon végén lesz ez a jó

Jaguars – Geno Smith QB
Chiefs – Matt Barkley QB
Panthers – Star Lotulelei DT
Browns – Jarvis Jones DE/OLB
Saints – Bjoern Werner DE
Titans – Barkevious Mingo DE
Rams – Taylor Lewann OT
Jets – Luke Joeckel OT
Rams –Justin Hunter WR ( 😛 )
Raiders – Sam Montgomery DE
Bills – Tyler Wilson QB
Bucs- Johnathan Hankins DT
Bengals – Manti T’eo LB ( Brrrrr )
Lions – Johntan Banks CB
Chargers – Dee Milliner CB ( vagy a bent maradt legjobb O fal ember)
Cowboys – Chance Warmack OG
Eagles-Corey Lemonier DE
Seahawks –Keenan Allen WR
Cardinals – DJ Fluker OT
Colts – Arthur Brown LB (Vagy Dee Milliner ha még bent van )
Dolphins- Robert Woods WR
Steelers-Alex Okafor DE
Broncos-Eric Reid S
Vikings – Kawann Short DT
Packers – David Amerson S
Pats – Barrett Jones OG
Ravens – Alec Ogletree LB
49ers-Sean Porter LB
Giants-TJ McDonald S
Bears – Eric Fischer OT
Texans- Cordarrelle Patterson WR
Falcons – Tyler Eifert TE

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Egy minimum érdekes de inkább vicces 2 körös Mock draft:
 www.rantsports.com/nfl/2012/10/31/updated-2-round-2013-nfl-mock-draft/#slide_2
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Suli befejezése miatt megy vissza?Rolni
a South Carolinára? 😀 jó vicc.

Walter Stewart tényleg nagy arculcsapás, szituációs pass rusherként lett volna jövője NFL szinten is.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Most olvastam, hogy Marcus Lattimore, RB (South Carolina) milyen súlyos sérülést szenvedett, pedig a mockok 1. körösként tekintettek rá.Beki
Spurriernek már üzent, hogy a Gamecocks-hoz fog visszatérni, de az is lehet, hogy csak a 2014-es szezonban tud újra játszani.vassadi
Megnéztem a videót a sérülésről, durva nagyon...nem csodálom h 2014-es visszatérést emlegetnek számára.Beki
Michael Busht 4. körben elhoztuk anno, pedig tudtuk, h egy évet ülni fog...
Suli befejezése miatt megy vissza?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
foci nélkül biztos nem fog, szerintem nagyon jó edző lesz belőle, már most asszisztensként tevékenykedik a Bearcats-nél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Van akihez képest Lattimore problémái enyhének minősülnek...
Walter Stewartnak, a Cincinnati D vezérének, egyik kedvenc passrusher prospectemnek ugyanis vissza kell vonulnia kiújult gerincsérülése miatt (mely veleszületett gerinc-rendellenessége miatt léphetett fel) 😕.

Cincinnati senior OLB/DE Walter Stewart will reportedly retire from football due to a spinal injury aggravated against Fordham.
Stewart’s foster father, Keith Fields, told the Bearcat Lair that Stewart was born without a "posterior C1 arch" and will no longer be able to play football due to a congenital defect in his spine. The senior was apparently injured in the game but continued to play through it. Stewart has emerged as the leader of the Cincinnati defense, but it appears his playing days are over.

NAgyon sajnálom, remek profi játékos lehetett volna. Remélem boldogul majd foci nélkül is.
Búcsúzóul a Pitt elleni játéka:  www.youtube.com/watch?v=h9QcWcCPDrI
😕


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most olvastam, hogy Marcus Lattimore, RB (South Carolina) milyen súlyos sérülést szenvedett, pedig a mockok 1. körösként tekintettek rá.Beki
Spurriernek már üzent, hogy a Gamecocks-hoz fog visszatérni, de az is lehet, hogy csak a 2014-es szezonban tud újra játszani.vassadi
Megnéztem a videót a sérülésről, durva nagyon...nem csodálom h 2014-es visszatérést emlegetnek számára.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Most olvastam, hogy Marcus Lattimore, RB (South Carolina) milyen súlyos sérülést szenvedett, pedig a mockok 1. körösként tekintettek rá.Beki
Spurriernek már üzent, hogy a Gamecocks-hoz fog visszatérni, de az is lehet, hogy csak a 2014-es szezonban tud újra játszani.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most olvastam, hogy Marcus Lattimore, RB (South Carolina) milyen súlyos sérülést szenvedett, pedig a mockok 1. körösként tekintettek rá.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Melyek azon mock draftok, amelyek hétről-hétre frissülnek és mérvadóak is? 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wright a 2.0-s mockban Arthurt írta a Ravend-hez első körben.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
ha nem Te'o, akkor pedig ő lesz



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
sok von miller lehet az idei draft class-ban de új ray lewis-t egyelőre nem látok....a régit lehet már nem is fogjuk de a helyettese lehet még csak középsuliban zúzzasamu09
Proxi
mikor írtam az előző kommentet eszembe jutott monti de lehet olyan jó mint ray?samu09
LEHET !!!

több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Akkor nézd meg most! Nem hiába Heisman esélyes! 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
sok von miller lehet az idei draft class-ban de új ray lewis-t egyelőre nem látok....a régit lehet már nem is fogjuk de a helyettese lehet még csak középsuliban zúzzasamu09
Proxi
mikor írtam az előző kommentet eszembe jutott monti de lehet olyan jó mint ray?samu09
Azt majd a jövő eldönti, de hogy tehetséges, alázatos, vezér pályán belül és kívül azt nem lehet elvitatni! 😊Proxi
azt nem is vitatom 😀 láttam egy meccsét még másodéves volt és olyan guardokon meg tackle-ökön ment át simán akiket első meg 2 körbe vártak az akkori drafton 😀
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
sok von miller lehet az idei draft class-ban de új ray lewis-t egyelőre nem látok....a régit lehet már nem is fogjuk de a helyettese lehet még csak középsuliban zúzzasamu09
Proxi
mikor írtam az előző kommentet eszembe jutott monti de lehet olyan jó mint ray?samu09
Azt majd a jövő eldönti, de hogy tehetséges, alázatos, vezér pályán belül és kívül azt nem lehet elvitatni! 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
sok von miller lehet az idei draft class-ban de új ray lewis-t egyelőre nem látok....a régit lehet már nem is fogjuk de a helyettese lehet még csak középsuliban zúzzasamu09
Proxi
mikor írtam az előző kommentet eszembe jutott monti de lehet olyan jó mint ray?
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
sok von miller lehet az idei draft class-ban de új ray lewis-t egyelőre nem látok....a régit lehet már nem is fogjuk de a helyettese lehet még csak középsuliban zúzzasamu09

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
sok von miller lehet az idei draft class-ban de új ray lewis-t egyelőre nem látok....a régit lehet már nem is fogjuk de a helyettese lehet még csak középsuliban zúzza
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Damontre Mooreról vélemények?
Ő következő Von Miller?gabokocka
Nem, ő a következő Pat Swilling, szóval szállj le róla 😉

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Damontre Mooreról vélemények?
Ő következő Von Miller?gabokocka
A következő Von Millert Jarvis Jonesnak hívják 😊
Ettől függetlenül Damontre is 1. körös tehetség szerintem is, ink Chandler Joneshoz hasonlítanám.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Damontre Mooreról vélemények?
Ő következő Von Miller?gabokocka
Jarvis Jones a köv. Von Miller nem? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Damontre Mooreról vélemények?
Ő következő Von Miller?gabokocka
Olyan szempontból igen, hogy ő lehet az A&M következő első körös pass rushere. De szerintem Moore-nak jobban fekszik a klasszikus 4-3 DE poszt, amit most játszik, bár a hibrid DE/OLB szerepkör neki sem lenne szokatlan.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Damontre Mooreról vélemények?
Ő következő Von Miller?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igazából nem a barátod dönti el ki ismert, ki nem.
Toomernek 5, Plaxiconak 4 db ezer yardos éve volt 2007 előtt. Steve Smith 2/19 volt és előző januárban 3 TD-t kapott el az Orange Bowlon.
Höri
Nah jó de ki az a David Tyree, Értsd már meg hogy noname volt és kész Toca
Nem egyedül Tyree-ról volt szó, hanem kollektíven az elkapókról 😊 2009-ben is teljesen lesajnálták az elkapókat (Smith, Manningham, Nicks, Hixon), aztán mégis akkor produkált először Eli 4000 yard felett. De ezzel részemről ennyi volt az off...Asbee
Akit Sobri haverja nem ismer az nem is létezik.
Mit nem értetek ezen?