NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából nem a barátod dönti el ki ismert, ki nem.
Toomernek 5, Plaxiconak 4 db ezer yardos éve volt 2007 előtt. Steve Smith 2/19 volt és előző januárban 3 TD-t kapott el az Orange Bowlon.
Höri
Nah jó de ki az a David Tyree, Értsd már meg hogy noname volt és kész Toca
Nem egyedül Tyree-ról volt szó, hanem kollektíven az elkapókról 😊 2009-ben is teljesen lesajnálták az elkapókat (Smith, Manningham, Nicks, Hixon), aztán mégis akkor produkált először Eli 4000 yard felett. De ezzel részemről ennyi volt az off...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
mivan? 😀kristof
Baj 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
mivan? 😀
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Igazából nem a barátod dönti el ki ismert, ki nem.
Toomernek 5, Plaxiconak 4 db ezer yardos éve volt 2007 előtt. Steve Smith 2/19 volt és előző januárban 3 TD-t kapott el az Orange Bowlon.
Höri
Nah jó de ki az a David Tyree, Értsd már meg hogy noname volt és kész Toca
Ha jól emlékszem, volt egy TD elkapása még Eli első SuperBowl-ján. Aki nézte 2008-ban, az csak ismeri.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Igazából nem a barátod dönti el ki ismert, ki nem.
Toomernek 5, Plaxiconak 4 db ezer yardos éve volt 2007 előtt. Steve Smith 2/19 volt és előző januárban 3 TD-t kapott el az Orange Bowlon.
Höri
Nah jó de ki az a David Tyree, Értsd már meg hogy noname volt és kész
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igazából nem a barátod dönti el ki ismert, ki nem.
Toomernek 5, Plaxiconak 4 db ezer yardos éve volt 2007 előtt. Steve Smith 2/19 volt és előző januárban 3 TD-t kapott el az Orange Bowlon.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
250. pick futó, ismeretlen elkapók, védők álltak össze, és meneteltek a SB-ig, pedig a nevek alapján semmi sem indokolta.
Sobri Jóska
Elkapóknál azért ez túlzás. Burress és Toomer ott volt. Draftolták Steve Smith-t, aki 2 évvel később Pro Bowlig jutott. Megjegyezve, hogy rookie évében sem volt rossz. Rosteren volt Domenik Hixon, akinek nevéhez 1 évvel később a legtöbb elkapott yard köthető. Persze megértem ha a Pats fanoknak David Tyree neve cseng a legjobban... 😊 Ez csak egy tévhit, hogy akkor nem voltak jó elkapók, mivel inkább a futójáték ment kiválóan. Aztán azóta szerencsére Eli a franchise szinte legjobb irányítójává küzdötte fel magát.Asbee
Pedig ezek nem voltak jó és ismert elkapók a szezon elött. Pont a szezonban sikerült azzá válniuk, miközben egyikük se volt előzetesen kiemelkedőnek tartott játékos. A 2007-es évben történtek hatására lettek azzá.
(Erre konkrétan emlékszem, mert Giants-fan barátom végigsírta nekem az egész idényt, hogy tele a csapat noname emberekkel, 6.körösökkel, udfa-kal, nem lesz ebből PO, stb.)

a nfl csapatok külön beszélhetnek a játékosokkal draft előtt így kideríthetik milyen a jelleme a kiszemeltnek. egyébként rengeteg tezstet töltetnek ki a játékosokkal pont azért hogy feltérképezzék a szellemiségüket illetve hogykiszűrjék azokat akik később balhékkal húznák le a csapatot (az ő listájukat gondolom átadják a bengalsnak 😀)samu09
Beszélj bármilyen 20-23 éves sráccal, és deríts ki bármit, ami a milliomossá válás, a kőkemény munka, a csapatba illeszkedés, a megváltozott életkörülmények, az elvárások, a profi sportolói mindennapok elött kideríthető.
Az emberek változnak, a fiatalok még gyorsabban, ilyen gyökeres hatások következtében rendkívül gyorsan.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
250. pick futó, ismeretlen elkapók, védők álltak össze, és meneteltek a SB-ig, pedig a nevek alapján semmi sem indokolta.
Sobri Jóska
Elkapóknál azért ez túlzás. Burress és Toomer ott volt. Draftolták Steve Smith-t, aki 2 évvel később Pro Bowlig jutott. Megjegyezve, hogy rookie évében sem volt rossz. Rosteren volt Domenik Hixon, akinek nevéhez 1 évvel később a legtöbb elkapott yard köthető. Persze megértem ha a Pats fanoknak David Tyree neve cseng a legjobban... 😊 Ez csak egy tévhit, hogy akkor nem voltak jó elkapók, mivel inkább a futójáték ment kiválóan. Aztán azóta szerencsére Eli a franchise szinte legjobb irányítójává küzdötte fel magát.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
a nfl csapatok külön beszélhetnek a játékosokkal draft előtt így kideríthetik milyen a jelleme a kiszemeltnek. egyébként rengeteg tezstet töltetnek ki a játékosokkal pont azért hogy feltérképezzék a szellemiségüket illetve hogykiszűrjék azokat akik később balhékkal húznák le a csapatot (az ő listájukat gondolom átadják a bengalsnak 😀)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Az a magyarázat, szerintem, hogy itt hajszálnyi különbségek vannak valójában tehetségben, és az NFL-t megelőző válogatók, felmérések egyszerűen nem képesek kimutatni az olyan finom különbségeket, mint a mentális erősség, lelki terhelhetőség, stb.
Egy példával élve a gimis osztályodból is hány jó, okos srác nem bírkózott meg az egyetemmel, és hány olyan van, aki gimiben bukdácsolt, de egyetemen szárnyakat kapott.
És ezt folytatva, hány olyan van, aki egyetemen elöl van, elmegy egy multihoz melózni, és 10 év múlva semmi extra, míg egy gyengébbnek gondolt srác elmegy egy kisebb céghez, és 10 év múlva a top-on van.
Rengeteg apró behatásból áll össze a végeredmény.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Én csak azt nem értem , ha mindenki ilyen hülye hogy így elfecserli ezeket a hihetetlen sztárokat mert egyébként mindenki sztár lenne közülük, akkor hogy maradhat ez a rendszer. Lehet kicsit átesnek a ló túlsó oldalára,de azért mégiscsak nem véletlenek ezek a dolgok. Ha hihetetlen tehetség a srác akkor kifog emelkedni ha éppen kicsit kevesebbet fogalkoznak vele akkor is. Azért az esélyt általában mindenki megkapja, van aki él vele van aki nem.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Lassan mondjuk kezdenek átesni a GM-ek a drafton a ló túloldalára. Lásd Dennard idén. Én Burficten is csodálkoztam, hogy egy hatodik kört senki sem szánt rá.DoM
pontosan erre gondolok, és nem csak a viselkedés kapcsán, hanem akár a méretbeli dolgok.

nyilván az saját csapatom történeteit ismerem jobban, de el nem tudom mondani nektek, hogy hányszor olvastam Geno Atkinsről h undersized, amúgy nem lenne rossz.
vagy Andrew Hawkins aki 5'7 magas elkapó, és olyan WR-bő (vérbő) csapatok küldték el mint a Browns vagy a Rams, ahol pályára sem engedték az embert igazából, mert törpe. egy edző meg nem nézte, hogy mit is tud valójában és elgondolkodott volna rajta hogy miként is lehetne használni NFL-ben. talán most már látják h lehet.

de ugyanez Russell Wilson, aki - javítsatok ki ha tévedek - első körös lett volna ha 5'11 magas. ma kezdő QB (persze olyan amilyen egyelőre), és kiszorított egy nagy szerződéssel, frissen igazolt veteránt. nekem pl Caroll ezért is szimpatikus, mert hozzá mer nyúlni ehhez. hányan röhögtek a langaléta cb párosa miatt ? most már kevesebben teszik.

szerintem sokkal sikeresebb lehet valamely GM vagy HC/DC/OC ha ki mer lépni a komfortzónából, és kevésbé sablonosan, a többiek módjára gondolkodik. persze nincs garantálva a siker, és ha valaki félti az egzisztenciáját nem is fogja meglépni a kockázatosat. Pedig a 2009-es draft legbiztosabb választása Aaron Curry volt, André Smith meg bust.
gabtsi
Azért ezt gondold át mégegyszer 😀
Amugy egyetertek, de most van egy kialakult dolog , ezen nehez lesz valtoztatni amig nem jon 2-3-4 olyan sztar aki megnem valtoztatja.
Szep es jo a munkamoral is , de (shame on me) Tebow is kurvasokat dolgozik, de egyseruen nem NFLbe valo.

Ui.: Konyorgom ne legyen 3,5 oldal Tebowzas csupan annyira jo pelda ide.(vagy nem 😊 )Toca
Tebow pont jó példa - arra, amit gabtsi ír.
Hogy kurvára nem kéne sablonosan gondolkozni.
JPP a class egyik legjobb választása lett, de a húzás után mindenhol az omg-wtf-atgyaég kombót lehetett hallani, hogy ez mekkora faszság volt.
Aztán abban a csapatban, abban a rendszerben, azon edzők keze alatt kiemelkedő, NFL-ben kiemelkedő játékos lett belőle.
És jöhetnek a rongyá unt példák Harrisonról, Bradyről, Steve Youngról.
Van biztos pár játékos, aki kerülhet bárhova annyira kiemelkedő, olyan a posztja, hogy bárhol leadja a maximális teljesítményt.
És van rengeteg játékos, aki ha megfeszül se alkalmas az NFL-be.
De ezek között van draftonként párszáz(!), akik késöbbi sorsában, eredményességében, kiforrásában, használhatóságában óriási jelentősége van a közegnek, ahova kerül.
Nekem kedvenc (és egyben Pats-drukekrként lehangoló) példám a 2007-es Giants.
Idény elött sehol nem jósoltak 6-10-nél jobb eredményt, PO-t egyáltalán nem.
Aztán visszavonult Tiki Barber, elküldték Shockey-t, Strahan, Pierce is kiesett, vagyis azok a nevek, akiket ismertem egyáltalán.
De mivel Coughlin-nak (Spagnulo-nak) ihletett éve volt, még a szarból is aranyat varázsoltak - szó szerint.
250. pick futó, ismeretlen elkapók, védők álltak össze, és meneteltek a SB-ig, pedig a nevek alapján semmi sem indokolta.
Ezért kurvára nem mindegy Tebow esetében sem,hogy megkapja e a bizalmat, foglalkozik e valaki a valós hasznosításával, kap e egy a képességeivel összhangban lévő feladatot, vagy sem.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Lassan mondjuk kezdenek átesni a GM-ek a drafton a ló túloldalára. Lásd Dennard idén. Én Burficten is csodálkoztam, hogy egy hatodik kört senki sem szánt rá.DoM
pontosan erre gondolok, és nem csak a viselkedés kapcsán, hanem akár a méretbeli dolgok.

nyilván az saját csapatom történeteit ismerem jobban, de el nem tudom mondani nektek, hogy hányszor olvastam Geno Atkinsről h undersized, amúgy nem lenne rossz.
vagy Andrew Hawkins aki 5'7 magas elkapó, és olyan WR-bő (vérbő) csapatok küldték el mint a Browns vagy a Rams, ahol pályára sem engedték az embert igazából, mert törpe. egy edző meg nem nézte, hogy mit is tud valójában és elgondolkodott volna rajta hogy miként is lehetne használni NFL-ben. talán most már látják h lehet.

de ugyanez Russell Wilson, aki - javítsatok ki ha tévedek - első körös lett volna ha 5'11 magas. ma kezdő QB (persze olyan amilyen egyelőre), és kiszorított egy nagy szerződéssel, frissen igazolt veteránt. nekem pl Caroll ezért is szimpatikus, mert hozzá mer nyúlni ehhez. hányan röhögtek a langaléta cb párosa miatt ? most már kevesebben teszik.

szerintem sokkal sikeresebb lehet valamely GM vagy HC/DC/OC ha ki mer lépni a komfortzónából, és kevésbé sablonosan, a többiek módjára gondolkodik. persze nincs garantálva a siker, és ha valaki félti az egzisztenciáját nem is fogja meglépni a kockázatosat. Pedig a 2009-es draft legbiztosabb választása Aaron Curry volt, André Smith meg bust.
gabtsi
Azért ezt gondold át mégegyszer 😀
Amugy egyetertek, de most van egy kialakult dolog , ezen nehez lesz valtoztatni amig nem jon 2-3-4 olyan sztar aki megnem valtoztatja.
Szep es jo a munkamoral is , de (shame on me) Tebow is kurvasokat dolgozik, de egyseruen nem NFLbe valo.

Ui.: Konyorgom ne legyen 3,5 oldal Tebowzas csupan annyira jo pelda ide.(vagy nem 😊 )
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
egy pillanatig nem vitatom. csak arra akartam evvel a példával utlani a végén, hogy a draft mindig tiltott varázslás. és minden jel arra mutatott, hogy az lesz igaz amit leírtál, leírtak akkor. de nem az lett.
ezért nem gondolom helyénvalónak, hogy leírjunk bárkit. ezt elmondtam a draft közvetítésben Tannehillről, és nem azért mert tudtam ki ő, vagy ki lesz, hanem mert mindenkinek van esélye, aki jó edzőhöz kerül, és hajlandó tenni érte. bármi is történt előtte.
gabtsi
Ez a legfontosabb, amivel teljesen egyetértek. Pont emiatt a jó közeg és edzők által megváltoztatható viselkedési, hozzáállásbeli kérdéseket a valóban prémium pickek kivételével gond nélkül söpörném le az asztalról olyan érvekkel szemben, ahol adott egy "biztos" pick, aki talán 10 évig is eljátszik az NFL-ben, de képességei, adottságai alapján ha a feje tetejére áll sem lehet több középszerű játékosnál (olyan körülményekre gondolok, amire egy edzőstábnak, erős öltözőnek semmilyen hatása lehet).
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na én pl. JPP draftnál igencsak fogtam a fejem... 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Curry-ben és Smithben viszont van egy közös pont: mindketten totálisan szembementek a positional value-val az első kör elején. Már pedig abban az időben még a szerződések nagysága miatt ez kiemelten fontos volt és akár luxuspicknek is lehet bélyegezni. Klasszikus SOLB-re (nem Von Miller-féle pass rushert) és RT-re nem volt kifizetődő ilyen korai picket költeni, mert akármekkora zseni lesz, csapatszinten nem tud annyit hozzátenni az összjátékhoz és a sikerhet, mint egy-egy premier poszton szereplő.

Az a furcsa, hogy ezt draft idején/után senki sem hozta fel kritikának (a mainstream mediáról van szó). Smith-t azért támadták, mert lusta, nem törődöm ember benyomását keltette, akinek sok lesz az NFL, mert nem fog eleget dolgozni, hogy kijöjjön belőle a potenciál. Ezt, ha nem is egyből, de meg tudta cáfolni (ennek ellenére az aggodalom jogos volt, de úgy tűnik jó hatással volt rá a Bengals stáb, és öltöző - felnőtt). Curry később mutatott játéka alapján biztosan nem ért ilyen magas picket, de az ő értékelésére alaposan rányomta a bélyeget, hogy hol választották. Mindenki azt hitte, hogy egy impact jáékost fog meccsről meccsre látni, aki valódi playmaker. A SAM viszont nem ez a poszt. A játékos kvalitásaitól függetlenül.DoM
egy pillanatig nem vitatom. csak arra akartam evvel a példával utlani a végén, hogy a draft mindig tiltott varázslás. és minden jel arra mutatott, hogy az lesz igaz amit leírtál, leírtak akkor. de nem az lett.
ezért nem gondolom helyénvalónak, hogy leírjunk bárkit. ezt elmondtam a draft közvetítésben Tannehillről, és nem azért mert tudtam ki ő, vagy ki lesz, hanem mert mindenkinek van esélye, aki jó edzőhöz kerül, és hajlandó tenni érte. bármi is történt előtte.

btw, én von millerért sem adtam volna 1/2-t. a ma ismeretében se biztos, ennyire adom a position value részt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mathieu háromszor bukott meg az LSU-nál drogteszten, most pedig az elvonója közben tartóztatták le... (nem mellesleg mindig is túlértékelt játékos volt DB-ként, ahogy azt párszor páran már hangoztatták)jjncaa
Pontosan.

Bármennyi balhéja is volt/van/lesz ha valóban akkora zseni lenne, akkor lenne GM, aki bevállalja.

Lassan mondjuk kezdenek átesni a GM-ek a drafton a ló túloldalára. Lásd Dennard idén. Én Burficten is csodálkoztam, hogy egy hatodik kört senki sem szánt rá.DoM
Herzlich is udfa volt, ami után nem vagyok hajlandó és nem is tudnék a témáról a jóízlés határain belül nyilatkozni

Sobri, az LSU hátvédsorában volt/van nem egy nála jobb playmaker, visszahordóként az NCAA-ben brillírozni meg tényleg semmit nem jelentjjncaa
Gondolom itt az a lényeg az ő esetében, hogy csontrákot diagnosztizáltak nála és csak UDFA státust kapott és így került be az NFL-be? A sok balhés meg draft pick-et kap?
Egyébként jogos, főleg annak fényében, hogy Herzlich kiváló játékos volt mind high school, mind college szinten.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
szerintem sokkal sikeresebb lehet valamely GM vagy HC/DC/OC ha ki mer lépni a komfortzónából, és kevésbé sablonosan, a többiek módjára gondolkodik. persze nincs garantálva a siker, és ha valaki félti az egzisztenciáját nem is fogja meglépni a kockázatosat. Pedig a 2009-es draft legbiztosabb választása Aaron Curry volt, André Smith meg bust.
gabtsi
Curry-ben és Smithben viszont van egy közös pont: mindketten totálisan szembementek a positional value-val az első kör elején. Már pedig abban az időben még a szerződések nagysága miatt ez kiemelten fontos volt és akár luxuspicknek is lehet bélyegezni. Klasszikus SOLB-re (nem Von Miller-féle pass rushert) és RT-re nem volt kifizetődő ilyen korai picket költeni, mert akármekkora zseni lesz, csapatszinten nem tud annyit hozzátenni az összjátékhoz és a sikerhet, mint egy-egy premier poszton szereplő.

Az a furcsa, hogy ezt draft idején/után senki sem hozta fel kritikának (a mainstream mediáról van szó). Smith-t azért támadták, mert lusta, nem törődöm ember benyomását keltette, akinek sok lesz az NFL, mert nem fog eleget dolgozni, hogy kijöjjön belőle a potenciál. Ezt, ha nem is egyből, de meg tudta cáfolni (ennek ellenére az aggodalom jogos volt, de úgy tűnik jó hatással volt rá a Bengals stáb, és öltöző - felnőtt). Curry később mutatott játéka alapján biztosan nem ért ilyen magas picket, de az ő értékelésére alaposan rányomta a bélyeget, hogy hol választották. Mindenki azt hitte, hogy egy impact jáékost fog meccsről meccsre látni, aki valódi playmaker. A SAM viszont nem ez a poszt. A játékos kvalitásaitól függetlenül.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Welcome to the NFL 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Lassan mondjuk kezdenek átesni a GM-ek a drafton a ló túloldalára. Lásd Dennard idén. Én Burficten is csodálkoztam, hogy egy hatodik kört senki sem szánt rá.DoM
pontosan erre gondolok, és nem csak a viselkedés kapcsán, hanem akár a méretbeli dolgok.

nyilván az saját csapatom történeteit ismerem jobban, de el nem tudom mondani nektek, hogy hányszor olvastam Geno Atkinsről h undersized, amúgy nem lenne rossz.
vagy Andrew Hawkins aki 5'7 magas elkapó, és olyan WR-bő (vérbő) csapatok küldték el mint a Browns vagy a Rams, ahol pályára sem engedték az embert igazából, mert törpe. egy edző meg nem nézte, hogy mit is tud valójában és elgondolkodott volna rajta hogy miként is lehetne használni NFL-ben. talán most már látják h lehet.

de ugyanez Russell Wilson, aki - javítsatok ki ha tévedek - első körös lett volna ha 5'11 magas. ma kezdő QB (persze olyan amilyen egyelőre), és kiszorított egy nagy szerződéssel, frissen igazolt veteránt. nekem pl Caroll ezért is szimpatikus, mert hozzá mer nyúlni ehhez. hányan röhögtek a langaléta cb párosa miatt ? most már kevesebben teszik.

szerintem sokkal sikeresebb lehet valamely GM vagy HC/DC/OC ha ki mer lépni a komfortzónából, és kevésbé sablonosan, a többiek módjára gondolkodik. persze nincs garantálva a siker, és ha valaki félti az egzisztenciáját nem is fogja meglépni a kockázatosat. Pedig a 2009-es draft legbiztosabb választása Aaron Curry volt, André Smith meg bust.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Pontosan, ahogy gabtsi írja.
Ha én, mint cégvezető csakis már máshol bevált, maximálisan megbízható embereket alkalmaznék, azzal elismerném azt, hogy én alkalmatlan vagyok a gyémánt megtalálására, kicsiszolására, saját motivációs metódusom egy kalap szar.
Egy sportcsapatnál ez hatványozottabban így van, hiszen Mathieu azt ami a "munkája" remekül tudja, csak sosem vette körül olyan környezet ami ennek a munkának a fontosságát megfelelően kommunikálta volna felé.
Valamint ugye még szinte gyerek.
Ricky Williams idősebb volt, amikor "huncutkodott", mégis kapott második esélyt, tudott is élni vele.
És akkor Vick-ről ne is beszéljünk.
De fél Hollywood drogozik aktívan, mégis 10-20 milliós megbízásokat kapnak, bízva abban, hogy amikor kell, akkor hozzák azt, amiért fizetnek nekik.
Szóval az adott hírből egyáltalán nem derül ki, hogy 100% le lehet húzni őt a wc-n.
Inkább az jön le, hogy kissé túl van misztifikálva a dolog.Sobri Jóska
Ugyanmár ... szóval csak az lehet csiszolatlan gyémánt aki fullra szívja magát minden este ? Drip
Pontosan ezt jelenti amit írtam, valóban, senki más nem lehet.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
FS-t 5'9-es, 175-ös paraméterrel?

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jenkins nem special team ász volt 😛
ő játszott a Div2-ben is, nem csak várakozott.
ő nem bukott meg az utolsó évében egy szúrópróbán sem.
+ igazi CB méretekkel bírHöri
Ezért ment el előrébb, és erre gondoltam mikor azt írtam hogy okosabb. 😛 Én returnernek sem vinném amúgy.. annak (is) túlértékelt.
De ne mondd nekem, hogy 5-6. körben Tyrannál jobb jokert vagy FS-t tudsz húzni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jenkins nem special team ász volt 😛
ő játszott a Div2-ben is, nem csak várakozott.
ő nem bukott meg az utolsó évében egy szúrópróbán sem.
+ igazi CB méretekkel bír

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem tudom srácok, de Janoris Jenkinsnek is volt két drogügye három hónap alatt.. aztán 2. kör lett a végén.
Más kérdés, hogy Mathieu mérföldekkel ostobább embernek tűnik, és ez fogja igazán lehúzni.

Egy dolog hogy valaki füvezik, és hogy hányszor esetleg.. a másik az, hogy ezt hogy tálalja, amikor megkérdezik hogy miért füvezett, hogyan nyilatkozik róla.. igazából ez a legfontosabb szerintem az NFL personnal szemében.

Mondjuk 10-12 csapatnál persze alapból bukta, a többinél megnézik a pro day-ét (kíváncsi vagyok mennyire hagyja el magát/mennyire fog elhízni), meg az interjú lesz a kulcs.

Ha elviszik, biztos nagyon későn fog elmenni.. 3.nap/UDFA, valamint pici és nem lenne jó cover cornernek (de FS-t simán játszhatna)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)