NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mathieu háromszor bukott meg az LSU-nál drogteszten, most pedig az elvonója közben tartóztatták le... (nem mellesleg mindig is túlértékelt játékos volt DB-ként, ahogy azt párszor páran már hangoztatták)

a srác előbb fog a sitten NFL-meccset nézni, mint hogy pályára lépjen egyszer vasárnapjjncaa
Konkrétan az a kulcs, hogy háromszor bukott meg és az elvonója közepén tart. Egyszer lehet hibázni, de ez azért így kicsit sok már szvsz...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
én nem hiszem, hogy CB-ként megélne egy secondaryben - legfeljebb dimebackként. returner értéke lehet magas.DoM
nickelként érhet valamit, sőt ott nagyon szép dolgokat tehet
esetleg 3. safety😊
szerk. lényeg elmaradt, de ezek most nagyon is fontos posztok a mai nfl-ben

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Pontosan, ahogy gabtsi írja.
Ha én, mint cégvezető csakis már máshol bevált, maximálisan megbízható embereket alkalmaznék, azzal elismerném azt, hogy én alkalmatlan vagyok a gyémánt megtalálására, kicsiszolására, saját motivációs metódusom egy kalap szar.
Egy sportcsapatnál ez hatványozottabban így van, hiszen Mathieu azt ami a "munkája" remekül tudja, csak sosem vette körül olyan környezet ami ennek a munkának a fontosságát megfelelően kommunikálta volna felé.
Valamint ugye még szinte gyerek.
Ricky Williams idősebb volt, amikor "huncutkodott", mégis kapott második esélyt, tudott is élni vele.
És akkor Vick-ről ne is beszéljünk.
De fél Hollywood drogozik aktívan, mégis 10-20 milliós megbízásokat kapnak, bízva abban, hogy amikor kell, akkor hozzák azt, amiért fizetnek nekik.
Szóval az adott hírből egyáltalán nem derül ki, hogy 100% le lehet húzni őt a wc-n.
Inkább az jön le, hogy kissé túl van misztifikálva a dolog.Sobri Jóska
Ugyanmár ... szóval csak az lehet csiszolatlan gyémánt aki fullra szívja magát minden este ?

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mathieu háromszor bukott meg az LSU-nál drogteszten, most pedig az elvonója közben tartóztatták le... (nem mellesleg mindig is túlértékelt játékos volt DB-ként, ahogy azt párszor páran már hangoztatták)jjncaa
Ezt te tudod, én nem, de egyrészt playmakernek tűnt számomra, másrészt attól, hogy valaki túlértékelt, még lehet a valós értéke is igencsak magas.Sobri Jóska
én nem hiszem, hogy CB-ként megélne egy secondaryben - legfeljebb dimebackként. returner értéke lehet magas.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
Mathieu háromszor bukott meg az LSU-nál drogteszten, most pedig az elvonója közben tartóztatták le... (nem mellesleg mindig is túlértékelt játékos volt DB-ként, ahogy azt párszor páran már hangoztatták)jjncaa
Pontosan.

Bármennyi balhéja is volt/van/lesz ha valóban akkora zseni lenne, akkor lenne GM, aki bevállalja.

Lassan mondjuk kezdenek átesni a GM-ek a drafton a ló túloldalára. Lásd Dennard idén. Én Burficten is csodálkoztam, hogy egy hatodik kört senki sem szánt rá.DoM
Herzlich is udfa volt, ami után nem vagyok hajlandó és nem is tudnék a témáról a jóízlés határain belül nyilatkozni

Sobri, az LSU hátvédsorában volt/van nem egy nála jobb playmaker, visszahordóként az NCAA-ben brillírozni meg tényleg semmit nem jelent


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Mathieu háromszor bukott meg az LSU-nál drogteszten, most pedig az elvonója közben tartóztatták le... (nem mellesleg mindig is túlértékelt játékos volt DB-ként, ahogy azt párszor páran már hangoztatták)jjncaa
Ezt te tudod, én nem, de egyrészt playmakernek tűnt számomra, másrészt attól, hogy valaki túlértékelt, még lehet a valós értéke is igencsak magas.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mathieu háromszor bukott meg az LSU-nál drogteszten, most pedig az elvonója közben tartóztatták le... (nem mellesleg mindig is túlértékelt játékos volt DB-ként, ahogy azt párszor páran már hangoztatták)jjncaa
Pontosan.

Bármennyi balhéja is volt/van/lesz ha valóban akkora zseni lenne, akkor lenne GM, aki bevállalja.

Lassan mondjuk kezdenek átesni a GM-ek a drafton a ló túloldalára. Lásd Dennard idén. Én Burficten is csodálkoztam, hogy egy hatodik kört senki sem szánt rá.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ettől függetlenül én örülök Herni füvezésének, kaptunk ocón jót 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
Mathieu háromszor bukott meg az LSU-nál drogteszten, most pedig az elvonója közben tartóztatták le... (nem mellesleg mindig is túlértékelt játékos volt DB-ként, ahogy azt párszor páran már hangoztatták)

a srác előbb fog a sitten NFL-meccset nézni, mint hogy pályára lépjen egyszer vasárnap


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Pontosan, ahogy gabtsi írja.
Ha én, mint cégvezető csakis már máshol bevált, maximálisan megbízható embereket alkalmaznék, azzal elismerném azt, hogy én alkalmatlan vagyok a gyémánt megtalálására, kicsiszolására, saját motivációs metódusom egy kalap szar.
Egy sportcsapatnál ez hatványozottabban így van, hiszen Mathieu azt ami a "munkája" remekül tudja, csak sosem vette körül olyan környezet ami ennek a munkának a fontosságát megfelelően kommunikálta volna felé.
Valamint ugye még szinte gyerek.
Ricky Williams idősebb volt, amikor "huncutkodott", mégis kapott második esélyt, tudott is élni vele.
És akkor Vick-ről ne is beszéljünk.
De fél Hollywood drogozik aktívan, mégis 10-20 milliós megbízásokat kapnak, bízva abban, hogy amikor kell, akkor hozzák azt, amiért fizetnek nekik.
Szóval az adott hírből egyáltalán nem derül ki, hogy 100% le lehet húzni őt a wc-n.
Inkább az jön le, hogy kissé túl van misztifikálva a dolog.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
 www.sbnation.com/college-football/2012/10/26/3558092/tyrann-mathieu-arrested-marijuana-lsu-football
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
ki tudja mikor fog olyat csinálni, mint az a floridai középsulis focista, aki egy kaszkadőrmutatvánnyal próbálta lenyűgözni a toborzókat...

 www.youtube.com/watch?v=PfU2Fhqmsyg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de miért lenne törvényszerű hogy az NFL pályafutása alatt is szívni fog ?

ezek gyerekek, egyetemisták, kipróbálnak ezt azt, zagson .

szerintem jó edzők és jó vezetők keze alatt meg lehet értetni az emberrel, hogy miről van itt szó. ugyanígy nagy a veteránok felelőssége. számtalan mai NFL sztár van nem éppen makulátlan múlttal.

persze nyilván lehet számtalan ellenpéldát mondani, de semmilyen módon nincs hatással a múlt arra, hogy mi történik a jövőben.

ettől persze vannak reménytelen esetek, de mindenkiről nem kell lemondani mert hibázott.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
én nem teljesen értem, hogy miért elvárás egy 20-22 éves embertől, hogy minden helyzetben felelősségteljesen döntsön.
persze azt igen, hogy nem akarnak rábízni több (tíz) millió dollárt egy olyan emberre aki teljesen megbízhatatlan, de az hogy valaki hülyeségeket csinál fiatalon, nem jelenti azt, hogy nem nőhet be a feje lágya idővel (pl ugye a hírek szerint obama is igazi heavy user volt).

máskülönben meg aki ezért lemond valakiről az meg is érdemli. nem tudom hány példának kell még lennie ahhoz, hogy valaki attól, hogy nem konvencionális méretben, testfelépítésben, viselkedésben attól még lehet jó, produktív vagy akár domináns játékos is később.

inkább draftolnak olyan egyetemi "sztárokat", akik gyorsabban fejlődtek fizikálisan és dominálták a nála sokkal kisebb, sokkal bénább kortársakat, ahelyett hogy azt néznék mi lehet valakiből jó edzők és jó vezetők kezei alatt.

sztem ez röhejes, és az is, hogy valaki szerint emiatt honey badger nem lehet jó NFL játékos. ez az egész story is inkább az ő pártfogóinak és edzőinek (ha tetszik - nem profi értelemben - menedzsmentjének) a sara.gabtsi
Ki a fene akar egy olyan alkalmazottat felelősségteljes pozícióban (ne feledjük, 53-as a roster), akit akármikor lecsukhatnak/eltilthatnak? Vagy páylára küldöd, oszt elszáll az agya, mint Császár Elődnek vezetés közben?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem teljesen értem, hogy miért elvárás egy 20-22 éves embertől, hogy minden helyzetben felelősségteljesen döntsön.
persze azt igen, hogy nem akarnak rábízni több (tíz) millió dollárt egy olyan emberre aki teljesen megbízhatatlan, de az hogy valaki hülyeségeket csinál fiatalon, nem jelenti azt, hogy nem nőhet be a feje lágya idővel (pl ugye a hírek szerint obama is igazi heavy user volt).

máskülönben meg aki ezért lemond valakiről az meg is érdemli. nem tudom hány példának kell még lennie ahhoz, hogy valaki attól, hogy nem konvencionális méretben, testfelépítésben, viselkedésben attól még lehet jó, produktív vagy akár domináns játékos is később.

inkább draftolnak olyan egyetemi "sztárokat", akik gyorsabban fejlődtek fizikálisan és dominálták a nála sokkal kisebb, sokkal bénább kortársakat, ahelyett hogy azt néznék mi lehet valakiből jó edzők és jó vezetők kezei alatt.

sztem ez röhejes, és az is, hogy valaki szerint emiatt honey badger nem lehet jó NFL játékos. ez az egész story is inkább az ő pártfogóinak és edzőinek (ha tetszik - nem profi értelemben - menedzsmentjének) a sara.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NFL-be meg ahogy iktriad írta maximum UDFA,de úgyse nagyon. Nem is baj Drip
tudnék hirtelen pár embert mondani, aki hasonló mélységből eljutott az nfl-be...sapka
Kicsit hasonló volt idén Vontaze Burfict esete(bár őt nem rakták ki az ASUból), bár neki nem volt ennyi problémája. A Cincyben annyira nem rossz.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
NFL-be meg ahogy iktriad írta maximum UDFA,de úgyse nagyon. Nem is baj Drip
tudnék hirtelen pár embert mondani, aki hasonló mélységből eljutott az nfl-be...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Azt ne mond,hogy szerinted bármelyik egyetem játszatná ... nem, ergo az egyetemi karrierjét baszhatja,NFL-be meg ahogy iktriad írta maximum UDFA,de úgyse nagyon. Nem is baj Drip
Hampton?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
na akkor ennyit Honey Badger karrierjéről

Former #LSU Tigers Jordan Jefferson, Tyrann Mathieu, Derrick Bryant & Karnell Hatcher all arrested on drug charges. BRPD saying arrests occurred in Mathieu's apartment. 10 bags of high grade marijuana found, 7 in Bryant's booksack.jjncaa
😂 😂 😂 😂 amúgyis már a tököm tele volt ezzel a sok Tyrann témával,hogy visszajöhet-e vagy sem stb ... legalább már 100 % 😀 Drip
Ebből hol derül ki 100%-ra, hogy nem?Sobri Jóska
Azt ne mond,hogy szerinted bármelyik egyetem játszatná ... nem, ergo az egyetemi karrierjét baszhatja,NFL-be meg ahogy iktriad írta maximum UDFA,de úgyse nagyon. Nem is baj

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na akkor ennyit Honey Badger karrierjéről

Former #LSU Tigers Jordan Jefferson, Tyrann Mathieu, Derrick Bryant & Karnell Hatcher all arrested on drug charges. BRPD saying arrests occurred in Mathieu's apartment. 10 bags of high grade marijuana found, 7 in Bryant's booksack.jjncaa
😂 😂 😂 😂 amúgyis már a tököm tele volt ezzel a sok Tyrann témával,hogy visszajöhet-e vagy sem stb ... legalább már 100 % 😀 Drip
Ebből hol derül ki 100%-ra, hogy nem?Sobri Jóska
Az LSU nem fogja játszatni, és ilyen háttérrel NFL csapathoz is max. UDFAként kerülhet. Esetleg.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
na akkor ennyit Honey Badger karrierjéről

Former #LSU Tigers Jordan Jefferson, Tyrann Mathieu, Derrick Bryant & Karnell Hatcher all arrested on drug charges. BRPD saying arrests occurred in Mathieu's apartment. 10 bags of high grade marijuana found, 7 in Bryant's booksack.jjncaa
😂 😂 😂 😂 amúgyis már a tököm tele volt ezzel a sok Tyrann témával,hogy visszajöhet-e vagy sem stb ... legalább már 100 % 😀 Drip
Ebből hol derül ki 100%-ra, hogy nem?

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
na akkor ennyit Honey Badger karrierjéről

Former #LSU Tigers Jordan Jefferson, Tyrann Mathieu, Derrick Bryant & Karnell Hatcher all arrested on drug charges. BRPD saying arrests occurred in Mathieu's apartment. 10 bags of high grade marijuana found, 7 in Bryant's booksack.jjncaa
😂 😂 😂 😂 amúgyis már a tököm tele volt ezzel a sok Tyrann témával,hogy visszajöhet-e vagy sem stb ... legalább már 100 % 😀

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hülye drogosok. megérdemlik h n legyenek elismert gazdag profi focisták.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
lol bazmeg, a hülyék

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
na akkor ennyit Honey Badger karrierjéről

Former #LSU Tigers Jordan Jefferson, Tyrann Mathieu, Derrick Bryant & Karnell Hatcher all arrested on drug charges. BRPD saying arrests occurred in Mathieu's apartment. 10 bags of high grade marijuana found, 7 in Bryant's booksack.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal