NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ezekiel Ansah vajon mennyire elől lesz draftolva Bátran lehet tippelni. Prototípus 43 LDE-nek tűnik. A Björn Werner hype már megérkezett idénre, teljesen jogosan tegyük hozzá. Lehet Ansah a következő?



 www.youtube.com/watch?v=z-JxQlaxBHU&feature=related
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Manti Te'o-ból NFL szinten lehet 4-3 OLB vagy ő MLB prototípus?Bazzani
NFLMocks szerint SLB-nek is jó, bár azt meg ritkán választanak az 1. körben.
 nflmocks.com/2011/11/26/manti-teo-scouting-report-lb-norte-dame/empty taxi
Azért kérdeztem, mert már a 3. mockban olvasom hozzánk a BPA miatt. Indoklásként azt írják, hogy Levy és Durant FA lesz. Namost Tulloch tuti az MLB, akkor Te'o OLB lenne.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Manti Te'o-ból NFL szinten lehet 4-3 OLB vagy ő MLB prototípus?Bazzani
NFLMocks szerint SLB-nek is jó, bár azt meg ritkán választanak az 1. körben.
 nflmocks.com/2011/11/26/manti-teo-scouting-report-lb-norte-dame/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Manti Te'o-ból NFL szinten lehet 4-3 OLB vagy ő MLB prototípus?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
lehet hogy már volt kérdés itt én nem láttam még de lehetséges hogy valakit a középsuliból draftolnak? mint pl Kobe-t az nba-ben.samu09
 bowl.hu/nfl_draftjjncaa
Ez a standard metódus.
De az akkor effektíve tilos, hogy valakivel draft, és egyetemi jelenlét nélkül kössenek szerződést?
Mondjuk fogadnék egy ügynököt, az meggyőzne egy csapatot, hogy mennyire jó RT vagyok, letesztelhetnek e egyáltalán, és ha tetszett a produkcióm leszerződtethetnek e? Vagy erre effektíve nincs is lehetőség?
Mintha pont a Saintsnél lett volna pár éve valaki, aki nem járt egyetemre, hanem valami "őslakos" volt, és közvetlenül kapott szerződést.Sobri Jóska
a "three-year rule", ahogy a kosárlabdában a "one-and-done" a profi liga szabályozása (természetesen részben az NCAA lobbijának hatására), tehát az NFL nem adja meg a játékengedélyt annak a játékosnak, aki a középiskola után három éven belül akar profiskodnijjncaa
De akkor egyetem, meg draftrészvétel nem szükséges.
Elvileg bárki igazolható, csak teljen el 3 év a középsuli befejezését követően.
És ez csak az USA-ra vonatkozik?
Ha mondjuk előkerülne Burmából egy 2méter magas 140 kilos gyors benga srác, semmi iskola, vagy érettségi, 18 éves, annak ajánlhat profiszerződést valamelyik NFL csapat?
(Nyílván életszerűtlen a kérdés, de elméletileg érdeklődöm.)Sobri Jóska
erre hozta létre az NFL az "International Development Practice Squad" elnevezésű programot

itt egy élő példa, hogy működik:
 www.keprtv.com/sports/seahawks/26122784.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
lehet hogy már volt kérdés itt én nem láttam még de lehetséges hogy valakit a középsuliból draftolnak? mint pl Kobe-t az nba-ben.samu09
 bowl.hu/nfl_draftjjncaa
Ez a standard metódus.
De az akkor effektíve tilos, hogy valakivel draft, és egyetemi jelenlét nélkül kössenek szerződést?
Mondjuk fogadnék egy ügynököt, az meggyőzne egy csapatot, hogy mennyire jó RT vagyok, letesztelhetnek e egyáltalán, és ha tetszett a produkcióm leszerződtethetnek e? Vagy erre effektíve nincs is lehetőség?
Mintha pont a Saintsnél lett volna pár éve valaki, aki nem járt egyetemre, hanem valami "őslakos" volt, és közvetlenül kapott szerződést.Sobri Jóska
a "three-year rule", ahogy a kosárlabdában a "one-and-done" a profi liga szabályozása (természetesen részben az NCAA lobbijának hatására), tehát az NFL nem adja meg a játékengedélyt annak a játékosnak, aki a középiskola után három éven belül akar profiskodnijjncaa
De akkor egyetem, meg draftrészvétel nem szükséges.
Elvileg bárki igazolható, csak teljen el 3 év a középsuli befejezését követően.
És ez csak az USA-ra vonatkozik?
Ha mondjuk előkerülne Burmából egy 2méter magas 140 kilos gyors benga srác, semmi iskola, vagy érettségi, 18 éves, annak ajánlhat profiszerződést valamelyik NFL csapat?
(Nyílván életszerűtlen a kérdés, de elméletileg érdeklődöm.)

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
lehet hogy már volt kérdés itt én nem láttam még de lehetséges hogy valakit a középsuliból draftolnak? mint pl Kobe-t az nba-ben.samu09
 bowl.hu/nfl_draftjjncaa
Ez a standard metódus.
De az akkor effektíve tilos, hogy valakivel draft, és egyetemi jelenlét nélkül kössenek szerződést?
Mondjuk fogadnék egy ügynököt, az meggyőzne egy csapatot, hogy mennyire jó RT vagyok, letesztelhetnek e egyáltalán, és ha tetszett a produkcióm leszerződtethetnek e? Vagy erre effektíve nincs is lehetőség?
Mintha pont a Saintsnél lett volna pár éve valaki, aki nem járt egyetemre, hanem valami "őslakos" volt, és közvetlenül kapott szerződést.Sobri Jóska
a "three-year rule", ahogy a kosárlabdában a "one-and-done" a profi liga szabályozása (természetesen részben az NCAA lobbijának hatására), tehát az NFL nem adja meg a játékengedélyt annak a játékosnak, aki a középiskola után három éven belül akar profiskodni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
lehet hogy már volt kérdés itt én nem láttam még de lehetséges hogy valakit a középsuliból draftolnak? mint pl Kobe-t az nba-ben.samu09
 bowl.hu/nfl_draftjjncaa
Ez a standard metódus.
De az akkor effektíve tilos, hogy valakivel draft, és egyetemi jelenlét nélkül kössenek szerződést?
Mondjuk fogadnék egy ügynököt, az meggyőzne egy csapatot, hogy mennyire jó RT vagyok, letesztelhetnek e egyáltalán, és ha tetszett a produkcióm leszerződtethetnek e? Vagy erre effektíve nincs is lehetőség?
Mintha pont a Saintsnél lett volna pár éve valaki, aki nem járt egyetemre, hanem valami "őslakos" volt, és közvetlenül kapott szerződést.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
lehet hogy már volt kérdés itt én nem láttam még de lehetséges hogy valakit a középsuliból draftolnak? mint pl Kobe-t az nba-ben.samu09
https://bowl.hu/images/cache/uploads/27c9872c470882d7759c3a2d7cd1d348.jpg
NFL Draft | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
lehet hogy már volt kérdés itt én nem láttam még de lehetséges hogy valakit a középsuliból draftolnak? mint pl Kobe-t az nba-ben.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri a mock draftondban eléggé hátra raktad szerintem Wilsont. Olvasgattam több mock draftot is és ott nagy esélyesnek a Chiefset írják. Amúgy mit mondott Wilson, arra gondoltam amit a neve alatt leírtál. Nagyjából hallottam de nem teljesen.Béczkó
sokan túl komolyan veszik, hogy az Alabama ellen kritizálta a csapattársait.

több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Höri a mock draftondban eléggé hátra raktad szerintem Wilsont. Olvasgattam több mock draftot is és ott nagy esélyesnek a Chiefset írják. Amúgy mit mondott Wilson, arra gondoltam amit a neve alatt leírtál. Nagyjából hallottam de nem teljesen.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Jarvis Jones-ról olvastam vmi betegségről (csak hszben említette vki kinn...) tudtok erről némi infót dobni?Rolni
Olyanok közül aki nem OC/HC jelenleg és ismertebb: Jim Zorn (Chiefs QB coach), Karl Dorrell (Texans QB coach) és Tom Cable (Seahawks OL coach) az aki WCO felfogású coaching treeről származik, bár egyikük sem volt még NFL OC.empty taxi
A Pittsburgh Steelers nyerte a legtöbb Super Bowlt, hatot (6–1-es mérleg), a Dallas Cowboys és a San Francisco 49ers öt győzelemmel rendelkezik (Cowboys 5–3, 49ers 5–0). A Dallasnak van a legtöbb Super Bowl részvétele, nyolc alkalommal játszottak. A Buffalo Bills, a Denver Broncos és a Minnesota Vikings a legtöbbször, négyszer veszítettek Super Bowlt. A Buffalo és a Minnesota egyaránt nyeretlen a Super Bowlok történetében.Sobri Jóska
És ezek,hogy jönnek Jarvis betegségéhez? Véletlen nem topikot tévesztettek ? Drip
Én azt hittem hogy frappáns, de nem releváns választ kell adni direkt. 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jaja sejtettem,hogy valami ilysmi lesz a dolog mögött 😀Drip
Pedig így sokkal viccesebb volt 😕

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
jaja sejtettem,hogy valami ilysmi lesz a dolog mögött 😀

több mint 11 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
sorry mindenkitől, épp tesztelgetek 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Jarvis Jones-ról olvastam vmi betegségről (csak hszben említette vki kinn...) tudtok erről némi infót dobni?Rolni
Olyanok közül aki nem OC/HC jelenleg és ismertebb: Jim Zorn (Chiefs QB coach), Karl Dorrell (Texans QB coach) és Tom Cable (Seahawks OL coach) az aki WCO felfogású coaching treeről származik, bár egyikük sem volt még NFL OC.empty taxi
A Pittsburgh Steelers nyerte a legtöbb Super Bowlt, hatot (6–1-es mérleg), a Dallas Cowboys és a San Francisco 49ers öt győzelemmel rendelkezik (Cowboys 5–3, 49ers 5–0). A Dallasnak van a legtöbb Super Bowl részvétele, nyolc alkalommal játszottak. A Buffalo Bills, a Denver Broncos és a Minnesota Vikings a legtöbbször, négyszer veszítettek Super Bowlt. A Buffalo és a Minnesota egyaránt nyeretlen a Super Bowlok történetében.Sobri Jóska
És ezek,hogy jönnek Jarvis betegségéhez? Véletlen nem topikot tévesztettek ? Drip
Hmm sg went wrong. Az én válaszom Rolninak az NFL HC-s topikba ment és ott válaszolt ő is rá. Nah szólok valentinxnek h itt vmi má megen érdekes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jarvis Jones-ról olvastam vmi betegségről (csak hszben említette vki kinn...) tudtok erről némi infót dobni?Rolni
Olyanok közül aki nem OC/HC jelenleg és ismertebb: Jim Zorn (Chiefs QB coach), Karl Dorrell (Texans QB coach) és Tom Cable (Seahawks OL coach) az aki WCO felfogású coaching treeről származik, bár egyikük sem volt még NFL OC.empty taxi
A Pittsburgh Steelers nyerte a legtöbb Super Bowlt, hatot (6–1-es mérleg), a Dallas Cowboys és a San Francisco 49ers öt győzelemmel rendelkezik (Cowboys 5–3, 49ers 5–0). A Dallasnak van a legtöbb Super Bowl részvétele, nyolc alkalommal játszottak. A Buffalo Bills, a Denver Broncos és a Minnesota Vikings a legtöbbször, négyszer veszítettek Super Bowlt. A Buffalo és a Minnesota egyaránt nyeretlen a Super Bowlok történetében.Sobri Jóska
És ezek,hogy jönnek Jarvis betegségéhez? Véletlen nem topikot tévesztettek ?

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Jarvis Jones-ról olvastam vmi betegségről (csak hszben említette vki kinn...) tudtok erről némi infót dobni?Rolni
Olyanok közül aki nem OC/HC jelenleg és ismertebb: Jim Zorn (Chiefs QB coach), Karl Dorrell (Texans QB coach) és Tom Cable (Seahawks OL coach) az aki WCO felfogású coaching treeről származik, bár egyikük sem volt még NFL OC.empty taxi
A Pittsburgh Steelers nyerte a legtöbb Super Bowlt, hatot (6–1-es mérleg), a Dallas Cowboys és a San Francisco 49ers öt győzelemmel rendelkezik (Cowboys 5–3, 49ers 5–0). A Dallasnak van a legtöbb Super Bowl részvétele, nyolc alkalommal játszottak. A Buffalo Bills, a Denver Broncos és a Minnesota Vikings a legtöbbször, négyszer veszítettek Super Bowlt. A Buffalo és a Minnesota egyaránt nyeretlen a Super Bowlok történetében.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Jarvis Jones-ról olvastam vmi betegségről (csak hszben említette vki kinn...) tudtok erről némi infót dobni?Rolni
Olyanok közül aki nem OC/HC jelenleg és ismertebb: Jim Zorn (Chiefs QB coach), Karl Dorrell (Texans QB coach) és Tom Cable (Seahawks OL coach) az aki WCO felfogású coaching treeről származik, bár egyikük sem volt még NFL OC.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Jarvis Jones-ról olvastam vmi betegségről (csak hszben említette vki kinn...) tudtok erről némi infót dobni?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 839 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Suck 4 Smith

ballasis és kétértelmű 😊gabokocka
Ez tetszik. Bár mivel nekünk is van egy Smithünk (akitől meg akarunk szabadulni), valahogy őt is bele lehetne vonni ebbe.iktriad
Pedig Daryl Smith jó játékos 😛empty taxi
Jó lene ezt idén a pályán is látni végre (ha már év végén FA lesz). De gondolom sejthető, hogy Genere gondoltam a Kovácsok közül.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Suck 4 Smith

ballasis és kétértelmű 😊gabokocka
Ez tetszik. Bár mivel nekünk is van egy Smithünk (akitől meg akarunk szabadulni), valahogy őt is bele lehetne vonni ebbe.iktriad
Pedig Daryl Smith jó játékos 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 839 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Suck 4 Smith

ballasis és kétértelmű 😊gabokocka
Ez tetszik. Bár mivel nekünk is van egy Smithünk (akitől meg akarunk szabadulni), valahogy őt is bele lehetne vonni ebbe.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Gene Smith helyett Geno Smith kihagyhatatlan poén. Már csak kéne egy jó szlogen, mint a Suck 4 Luck vagy a Blow for Barkley. A "Go for Geno" elég béna.
iktriad
(I Can't Geno) Satisfactiooooooon!