NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Nem a Raiders topikba írom, hanem ide, hogy többen okuljanak belőle:

szóval az Oakland ugyebár waivelte tegnap Joe Barksdale-t, aki DVD után a 2. olyan játékosuk, akit a 2011-es drafton top100-ban választottak.

Szóval nem véletlen mondjuk, hogy attól, hogy valakit korábban visznek el, mint várjuk, attól még nem lesz jobb játékos.Höri
Erről Terrell McClain jut eszembe, az ex-South Florida DT-t mock game-ben a 7. körben draftoltad, aztán McShay beleszeretett és szerintem csak ezért a Panthers elvitte a 3. körben, hogy egy évvel később már cutolják is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Utólag tűnt fel, hogy Vassadi nem írta be első körbe Michael Buchanant, pedig hétről-hétre nagyobb irányába a hype. 6'6, 240 lbs Illinois DE, ha valaki nem tudná.Höri
Egy olyan védelemben, ami 52 pontot kap egy non-bcs-es csapattól, elég nehéz villogni, majd az egyéni felmérőkön beleszeret mindenki, mint történt az Liuget és Mercilus esetébenjjncaa
Azért ez így nem teljesen igaz. A korábbi évekhez hasonlóan most sem áll rossz nevekből az az Illini D. Van még egy magasan jegyzett DT Spence, CB Hawthorne, jó LB-k. Idén állítólag változott a D playbook, és kevesebb blitz-et hívnak, a LB-k inkább zónáznak és ez eddig nem jött be.
Az 52 pontot felíró Louisiana Tech pedig komoly no huddle O-t nyomat remek elkapókkal és mindezt különböző wishbone felállásokkal megbolondítja. De tudod te ezt 😊.
És ha már mock, akkor a Louisiana Tech WR-e, Quinton Patton nálam eléggé sötét ló most, AJ Jenkins módra kúszhat fel sztem a szezon során, ha nem is az első körbe. Eszméletlen jó mélységi elkapó. Brutálisan alázta Hawthorne-t a hétvégén.
DE-knél meg Dion Jordan nevével is érdemes ismerkedni. 6'6, 246, jelenleg 43 DE-t, 34 OLB-t játszik vegyesen az Oregonban, de sokszor áll fel WR-el szemben is, mint egy CB (korábban WRként recruitolták)! Volt egy közvéleménykutatás scoutok között, h 5 év múlva ki lesz az NFL legjobb védőjátékosa, és az aktív NFL játékosok mellett csak Mingo és Jordan kapott voksot a ncaa-ből!
Igazi athetic freak. Hogy Vernon Gholston vagy Von Miller lesz belőle, az jó kérdés.
Okafor meg első körös lesz. Pont 😊.
TJ McDonald és Logan Thomas sztem is nagyon túlértékelt. De sztem Keenan Allennek és Jarvis Jones-nak is magas ez a top5 besorolás. (Szinre hallom, ahogy empty taxi fújol 😊)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem a Raiders topikba írom, hanem ide, hogy többen okuljanak belőle:

szóval az Oakland ugyebár waivelte tegnap Joe Barksdale-t, aki DVD után a 2. olyan játékosuk, akit a 2011-es drafton top100-ban választottak.

Szóval nem véletlen mondjuk, hogy attól, hogy valakit korábban visznek el, mint várjuk, attól még nem lesz jobb játékos.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nálam is Jesse Williams a no1 DT, rendszertől függetlenül. Lényegében végeláthatatlan upside-dal bír, szvsz kihagyhatatlan nyersanyag.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Jarvis Jones nem lesz DE. Ha vmelyik barom 4-3-ba viszi én személy szerint csak ilyen Von Miller-féle szerepkörben tudnám elképzelni.
Szerk. Jesse Williams Lotulelei, Hankins és John Jenkins előtt háááááát....
Egyébként jó 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Arthur Brown szerintem remekül illene Lewis helyére. Produktivitásban akármelyik prospecttel felveszi a versenyt, ráadásul egy tehetségekkel nem túlzsúfolt egységnek a kapitánya. Fizikálisan még van hová fejlődnie, de 2012-ben Ray-Ray sem nehezebb nála, és nem hiszem, hogy pár extra font izommal veszítene annyit a sebességéből, hogy ne fusson egy meccsen 600 kilométert, mint eddig.Höri
Igaz is, ő még elmegy olyan határesetnek, mint Nico Johnson, de egyértelmű első körös prospectnek egyelőre csak Te'o-t és Skov-t gondolom.

Utólag tűnt fel, hogy Vassadi nem írta be első körbe Michael Buchanant, pedig hétről-hétre nagyobb irányába a hype. 6'6, 240 lbs Illinois DE, ha valaki nem tudná.Höri
Ha csak az 1. körre esélyes DE-ket nézem, fel lehetett volna tölteni velük a fél mockot. Kimaradt még Jeffcoat, Okafor, Lemonier, Gholston, és Hunt is.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Utólag tűnt fel, hogy Vassadi nem írta be első körbe Michael Buchanant, pedig hétről-hétre nagyobb irányába a hype. 6'6, 240 lbs Illinois DE, ha valaki nem tudná.Höri
Egy olyan védelemben, ami 52 pontot kap egy non-bcs-es csapattól, elég nehéz villogni, majd az egyéni felmérőkön beleszeret mindenki, mint történt az Liuget és Mercilus esetében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Utólag tűnt fel, hogy Vassadi nem írta be első körbe Michael Buchanant, pedig hétről-hétre nagyobb irányába a hype. 6'6, 240 lbs Illinois DE, ha valaki nem tudná.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Skov és Te'o mellett van még potenciális első/korai körös ILB aki passzolhat a Ravens D-be? Ray sajna nem játszik örökké, de ha most draftolnánk a helyére egy (két?) év alatt kikupálhatja a delikvenst.Blaise
Momentán nincs. Esetleg még Nico Johnson jöhet szóba, Ozzie meg úgyis szereti az alabamai importot.vassadi
Arthur Brown szerintem remekül illene Lewis helyére. Produktivitásban akármelyik prospecttel felveszi a versenyt, ráadásul egy tehetségekkel nem túlzsúfolt egységnek a kapitánya. Fizikálisan még van hová fejlődnie, de 2012-ben Ray-Ray sem nehezebb nála, és nem hiszem, hogy pár extra font izommal veszítene annyit a sebességéből, hogy ne fusson egy meccsen 600 kilométert, mint eddig.

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Teo simán top10, őt felesleges bármilyen mockban ennél hátrább beírni

A négy söprögető is elég laza mondjuk az első körbenjjncaa
Felírtam ezt a Te'o-s megjegyzést, ugyanúgy, mint azt, hogy Lacy nem lesz kezdő. 😊 Amúgy egyetértek, óriási, amit hétről hétre művel, de semmit nem lehet biztosra venni, főleg nem 7 hónappal a draft előtt.

Safety-ből pedig az előző class-szal ellentétben most elég jó a választék.vassadi
Semmit nem lehet biztosra venni,de azért ezt én is biztosra venném 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Skov és Te'o mellett van még potenciális első/korai körös ILB aki passzolhat a Ravens D-be? Ray sajna nem játszik örökké, de ha most draftolnánk a helyére egy (két?) év alatt kikupálhatja a delikvenst.Blaise
A Ravens-nek idén is megvolt a lehetősége, hogy a 7. körben behúzzák Bőrfiktet, nem kellett, lássátok csak kárát :p

Amúgy Amerson, McDonald és Thomas sokat fog csúszni, mire a drafthoz érünk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Érdekes ez a DT pick hozzánk, akár be is jöhet. Igaz szvsz nem ott állunk a legrosszabbul. Joseph vaddisznó módjára zúz középen, meccsenként szinte mindig van egy mozzanata mikor sacket ér el, vagy egy rossz döntésbe kényszeríti bele az ellenfelet. Nálam ő alap hogy kezdő. Chris Canty PUP-n van, őt se feledjük el, ő is kezdő szint. Rocky Bernard nem húzza már sokáig, de így sem rossz idén. Kérdés Kuhnban mekkora a potenciál, backup szerepre jó lehet, de az igazán nagy kérdőjel Marvin Austin. Utolsó college évét ugyebár kihagyta, tavaly pedig IR-re került. Idén a Panthers ellen játszotta első mérkőzését, majd meglátjuk...
Sokkal inkább féltem a secondary-t, ahol Webster leszálló ágban van, Amu hihetetlen bizonytalan, még két meccs és Hosley lesz a legbiztosabb emberünk újoncként. A safety-k közül Phillips szerződése lejár, Rolle pedig 30 körül jár már.
Támadó fal úgy néz ki összeállt, de a jövőre gondolva egy brutál RT jól jönne...Asbee
Short ott kb. BPA. A secondary-re én is gondoltam, csak a legutóbbi két drafton egyaránt volt nálatok korai CB pick, már csak ezért sem akartam cornert írni. A "brutál RT"-k pedig addigra elfogytak.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Skov és Te'o mellett van még potenciális első/korai körös ILB aki passzolhat a Ravens D-be? Ray sajna nem játszik örökké, de ha most draftolnánk a helyére egy (két?) év alatt kikupálhatja a delikvenst.Blaise
Momentán nincs. Esetleg még Nico Johnson jöhet szóba, Ozzie meg úgyis szereti az alabamai importot.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Érdekes ez a DT pick hozzánk, akár be is jöhet. Igaz szvsz nem ott állunk a legrosszabbul. Joseph vaddisznó módjára zúz középen, meccsenként szinte mindig van egy mozzanata mikor sacket ér el, vagy egy rossz döntésbe kényszeríti bele az ellenfelet. Nálam ő alap hogy kezdő. Chris Canty PUP-n van, őt se feledjük el, ő is kezdő szint. Rocky Bernard nem húzza már sokáig, de így sem rossz idén. Kérdés Kuhnban mekkora a potenciál, backup szerepre jó lehet, de az igazán nagy kérdőjel Marvin Austin. Utolsó college évét ugyebár kihagyta, tavaly pedig IR-re került. Idén a Panthers ellen játszotta első mérkőzését, majd meglátjuk...
Sokkal inkább féltem a secondary-t, ahol Webster leszálló ágban van, Amu hihetetlen bizonytalan, még két meccs és Hosley lesz a legbiztosabb emberünk újoncként. A safety-k közül Phillips szerződése lejár, Rolle pedig 30 körül jár már.
Támadó fal úgy néz ki összeállt, de a jövőre gondolva egy brutál RT jól jönne...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
nekünk mondjuk inkább S kéne LB helyett

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Skov és Te'o mellett van még potenciális első/korai körös ILB aki passzolhat a Ravens D-be? Ray sajna nem játszik örökké, de ha most draftolnánk a helyére egy (két?) év alatt kikupálhatja a delikvenst.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Teo simán top10, őt felesleges bármilyen mockban ennél hátrább beírni

A négy söprögető is elég laza mondjuk az első körbenjjncaa
Felírtam ezt a Te'o-s megjegyzést, ugyanúgy, mint azt, hogy Lacy nem lesz kezdő. 😊 Amúgy egyetértek, óriási, amit hétről hétre művel, de semmit nem lehet biztosra venni, főleg nem 7 hónappal a draft előtt.

Safety-ből pedig az előző class-szal ellentétben most elég jó a választék.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Teo simán top10, őt felesleges bármilyen mockban ennél hátrább beírni

A négy söprögető is elég laza mondjuk az első körben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Valamelyik "helyi expert" nem akar összedobni egy korai mockot? 😊

Kezdek érdekelt lenni a témában 😕atapapa
Legyen...

16. New York Jets: Taylor Lewan (OT, Michigan)vassadi
Jelenleg azt mondanám, hogy OLB vagy OT lesz, utóbbi nagyban függ Howard szereplésétől.
Manti Te'o, ha eggyel lejjebb lett volna sem haragudnék el tudnám nézegetni Harris mellett 3-4-es védelemben. 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk így szeptemberben a mérési adatok mindig nagyon akkurátusak. Wernernél 255-től 275-ig már mindent olvastam 😀

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Köszi
Hozzánk azért én is előbb vinném Montgomeryt.
Mingo inkább 3/4, szerintem Jones is, bár őt nem láttam sokszor. atapapa
Jones a Dawgs-nál is 3-4-ben játszik.
Így jött ki, unalmas lett volna Barkley-t beírni 1/1-nek. 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Valamelyik "helyi expert" nem akar összedobni egy korai mockot? 😊

Kezdek érdekelt lenni a témában 😕atapapa
Legyen...
vassadi
Köszi
Hozzánk azért én is előbb vinném Montgomeryt.
Mingo inkább 3/4, szerintem Jones is, bár őt nem láttam sokszor.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
biztos én vagyok a rugalmatlan, de hogy az egyaránt 240 fontos pass rusher DE duó hogy lesz az 1-2. helyen 4-3-as OLB, nem tudom elképzelni.

Amúgy fasza 😊Höri
Jones-t és Mingót is DE-nek szántam.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
biztos én vagyok a rugalmatlan, de hogy az egyaránt 240 fontos pass rusher DE duó hogy lesz az 1-2. helyen 4-3-as OLB, nem tudom elképzelni.

Amúgy fasza 😊

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Valamelyik "helyi expert" nem akar összedobni egy korai mockot? 😊

Kezdek érdekelt lenni a témában 😕atapapa
Legyen...

A sorrend Höri legutóbbi power rankingje alapján.

1. Cleveland Browns: Jarvis Jones (OLB, Georgia)
2. New Orleans Saints: Barkevious Mingo (DE, LSU)
3. Jacksonville Jaguars: Sam Montgomery (DE, LSU)
4. Miami Dolphins: Keenan Allen (WR, California)
5. St. Louis Rams: Luke Joeckel (OT, Texas A&M)
6. Tampa Bay Buccaneers: Johnthan Banks (CB, Mississippi State)
7. Indianapolis Colts: Jesse Williams (NT, Alabama)
8. Oakland Raiders: Matt Barkley (QB, USC)
9. Tennessee Titans: Björn Werner (DE, Florida State)
10. Carolina Panthers: Star Lotulelei (DT, Utah)
11. Kansas City Chiefs: Tyler Wilson (QB, Arkansas)
12. St. Louis Rams (Redskins-től): Justin Hunter (WR, Tennessee)
13. Detroit Lions: David Amerson (CB, North Carolina State)
14. Minnesota Vikings: Robert Woods (WR, USC)
15. Buffalo Bills: Manti Te'o (LB, Notre Dame)
16. New York Jets: Taylor Lewan (OT, Michigan)
17. Seattle Seahawks: Terrance Williams (WR, Baylor)
18. San Diego Chargers: Barrett Jones (OL, Alabama)
19. Cincinnati Bengals: Shayne Skov (LB, Stanford)
20. New England Patriots: Chance Warmack (OG, Alabama)
21. Pittsburgh Steelers: Eric Reid (S, LSU)
22. Denver Broncos: Johnathan Hankins (DT, Ohio State)
23. Chicago Bears: Jake Matthews (OT, Texas A&M)
24. Dallas Cowboys: Jonathan Cooper (OG, North Carolina)
25. Green Bay Packers: T.J. McDonald (S, USC)
26. Baltimore Ravens: Robert Lester (S, Alabama)
27. Philadelphia Eagles: Kenny Vaccaro (S, Texas)
28. San Francisco 49ers: Dee Milliner (CB, Alabama)
29. New York Giants: Kawann Short (DT, Purdue)
30. Arizona Cardinals: Logan Thomas (QB, Virginia Tech)
31. Atlanta Falcons: Tyler Eifert (TE, Notre Dame)
32. Houston Texans: John Jenkins (NT, Georgia)