NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Osi szerződése lejár, tuti lesz olyan csapat, aki nagyobb összeget fog kínálni neki. Tuck formahanyatlása kinti szakik szerint csupán átmeneti állapot, öregedésről szó sincs. JPP ugye alap. Ott van még Kiwanuka is, akit legutóbb ismét a védőfalban alkalmaztunk és sokkal jobb teljesítményre képes, mint linebackerként...Osi távozásával lenne 3 kiváló DE továbbra is + Tracy, esetleg Ojomo. Harmadik kör környékén elég lenne egy project player. Persze ki gondolta volna anno, hogy JPP-t draftoljuk?
Igazából azt sem tudhatjuk még hányadikként draftolunk, véleményem szerint 28-nál azért előrébb fogunk. Ahova én szívesen látnék egy embert, az a secondary. Kenny Phillips szerződése lejár. A sérülések problémát jelenthetnek nála + 4-5 milliót elkérne. Ugyanakkor a pályán sokkal dominánsabbnak kellene lennie. Rolle 30 körül jár, mellette pedig kezdene Stevie Brown. Ez azért közel sem életbiztosítás. Ha jól tudom Reid és McDonald az, aki első kört érhet. Előbbi gondolom kimegy addig, utóbbi talán behúzható lenne.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
megvan az első
 bowl.hu/bowlhu_mock_draft_2013_10Höri
Nem sok értelme van ilyenkor még needeket figyelembe venni (később sem, de ezt most hagyjuk 😊 ), sokkal inkább érdekelne, hogy bemutasd a szerinted 32 legjobb prospectet, abban a sorrendben, ahogy te rangsorolnád őket.Jakehomer
Ebben is van valami, legyen egy ilyen is 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Túl értelmes Lions draft.
BPA uraim, BPA. Mindegy, hogy hány játékosunk van arra a posztra.

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
hmmm érdekes. Manuelt nem raknám ennyire előre akármennyire is kell a Chiefsnek egy QB,illetve (elfogultan) ha már a Texans WR-t húz akkor én Williamst kicserélném Pattersonra (persze ha kijön adraftra)

Illetve ha már Tennesse WR-knél járunk szerintetek 3. körnél hamarabb Da'rick Rogers elmehet ?

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
megvan az első
 bowl.hu/bowlhu_mock_draft_2013_10Höri
Nem sok értelme van ilyenkor még needeket figyelembe venni (később sem, de ezt most hagyjuk 😊 ), sokkal inkább érdekelne, hogy bemutasd a szerinted 32 legjobb prospectet, abban a sorrendben, ahogy te rangsorolnád őket.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Suck 4 Smith

ballasis és kétértelmű 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gene Smith helyett Geno Smith kihagyhatatlan poén. Már csak kéne egy jó szlogen, mint a Suck 4 Luck vagy a Blow for Barkley. A "Go for Geno" elég béna.

iktriad
Win "NO" for Geno?empty taxi
Nem az igazi.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Gene Smith helyett Geno Smith kihagyhatatlan poén. Már csak kéne egy jó szlogen, mint a Suck 4 Luck vagy a Blow for Barkley. A "Go for Geno" elég béna.

iktriad
Win "NO" for Geno?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Már vártam az első mock draftot, nem tudom Ryan mennyire hajlik majd 1. körben offense player draftra. 😀Beki
Ha Ryan lesz a HC még jövő tavasszal is...iktriad
Egyelőre semmi jelét nem látni h Johnson kitenné őt.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már vártam az első mock draftot, nem tudom Ryan mennyire hajlik majd 1. körben offense player draftra. 😀Beki
Ha Ryan lesz a HC még jövő tavasszal is...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Már vártam az első mock draftot, nem tudom Ryan mennyire hajlik majd 1. körben offense player draftra. 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gene Smith helyett Geno Smith kihagyhatatlan poén. Már csak kéne egy jó szlogen, mint a Suck 4 Luck vagy a Blow for Barkley. A "Go for Geno" elég béna.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Carter sokkal jobb volt Moore-nál tavaly, legalábbis csak nem véletlen ő volt a kezdő.Höri
Ez igaz, viszont idén Moore kiszorította az eredetinek szvsz kezdőnek szerződtetett Leonhardot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én is ezt a picket nem értem, most húztak két fiatal safetyt a Broncosnál, nem hinném, hogy ott S húzás lesz. Én inkább a cornert mondanám oda.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Carter sokkal jobb volt Moore-nál tavaly, legalábbis csak nem véletlen ő volt a kezdő.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
megvan az első
 bowl.hu/bowlhu_mock_draft_2013_10Höri
Arthur Brownt én is bírom de a maga 228 fontjával 3-4-be kissé furcsa.
A Broncosnál meg sztem Carter mellett Rahim Moore-ral számolnak a kezdőben.
Egyébként a többiben van ráció, tetszik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megvan az első
https://bowl.hu/images/cache/uploads/821f32c8c63edc800f326e5ed0072848.jpg
Bowl.hu Mock Draft 2013 1.0 | Bowl.hu
Az első.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Damontre Moore-nak milyen jövőt jósoltok?
Profik között a 4-3-ban mennyire veszne el?

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Ez így viszont komolyan befolyásolhatja a draft helyét gondolnám én...Rolni
Ennyire szeretnéd Jeffcoatot a Raidersben vagy puszta kíváncsiság ? 😊 Mert igen a sérülés befolyásoló tényező tud lenni. Hozzáteszem szerintem is marad még 1 évet
Drip
😊
Is is. Nincs igazabol meg favoritom meg amig nincs meg a drafthely addig nehez okoskodni, de az biztos, hogy pass rusher kellene igy a veluk kapcsolatos infokat kezdem gyujteni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ez így viszont komolyan befolyásolhatja a draft helyét gondolnám én...Rolni
Ennyire szeretnéd Jeffcoatot a Raidersben vagy puszta kíváncsiság ? 😊 Mert igen a sérülés befolyásoló tényező tud lenni. Hozzáteszem szerintem is marad még 1 évet

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Jeffcoat mikorra epul fel varhatoan?
draft helyet mennyire erinti a dolog?Rolni
A teljes szezonra kidőlt, de még csak junior, úgyhogy jövőre még biztosan nem jön ki a draftra.vassadi
másodszorra sérült meg a mellizma, mire várna még? jjncaa
Ez így viszont komolyan befolyásolhatja a draft helyét gondolnám én...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Jeffcoat mikorra epul fel varhatoan?
draft helyet mennyire erinti a dolog?Rolni
A teljes szezonra kidőlt, de még csak junior, úgyhogy jövőre még biztosan nem jön ki a draftra.vassadi
másodszorra sérült meg a mellizma, mire várna még?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Jeffcoat mikorra epul fel varhatoan?
draft helyet mennyire erinti a dolog?Rolni
A teljes szezonra kidőlt, de még csak junior, úgyhogy jövőre még biztosan nem jön ki a draftra.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Jeffcoat mikorra epul fel varhatoan?
draft helyet mennyire erinti a dolog?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Jarvis Jonesról esetleg pár szót még írnál?
Rolni
Szándékosan hagytam ki Jarvist, vele szemben én nagyon elfogult vagyok pozitív irányban, úgyh ink linkelek egy scouting reportot:  draftdatabase.wordpress.com/2012/05/07/2013-nfl-draft-scouting-reports-jarvis-jones-olb-georgia/empty taxi
THX

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!