NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Jarvis Jonesról esetleg pár szót még írnál?
Rolni
Szándékosan hagytam ki Jarvist, vele szemben én nagyon elfogult vagyok pozitív irányban, úgyh ink linkelek egy scouting reportot:  draftdatabase.wordpress.com/2012/05/07/2013-nfl-draft-scouting-reports-jarvis-jones-olb-georgia/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Rolni:
Genot RG3 és Newton sikerei után nehezen képzelem el h kicsúszik a TOP5-ből, de lehet h a TOP3-ból se fog. Barkley már most is WCO-ban játszik a USC-n, jól olvassa a védelmeket, jó leader, hard worker. Nincs ágyúkeze, de nem vészes az arm strengthje, alapvetően zseb QB, ha párhuzamot kellene vkivel vonni én ink Matt Ryant választanám a másik 2 helyett.
CB:
Amersonnak van a legjobb labdaérzéke, de talán ő a leglassabb, kell egy combine h az ő értékét be lehessen pontosabban lőni. Bankset én nagyon kedvelem, tán ő a legbiztosabb pick négyük közül (bár potenciálra Millinernél pl. több van szvsz). Milliner és Rhodes előtt nagyon jó front7 dolgozik, így nekik kevésbé van nehéz dolguk, az ilyen DB-k értékét én kicsit nehezebben tudom belőni.
DE:
Björn Werner (FSU) klasszik 4-3 DE, mind2 oldalt játszatható, all down játékos. Barkevious Mingo az LSU-ról egy igazi freak, kb. 4,50-et tud 40 yardon, iszonyat jó az első lépése, sebességből NCAA szinten bárkit megver, ezért ugyanakkor a repertoárja nem túl széles, lehet 4-3 DE is de ő ink 3-4 OLB. A másik LSU-s Sam Montgomery komplettebb játékos, alapvetően 3-4-ben és 4-3-ban is elképzelhető. Ő is elég robbanékony, de nincs akkora upsideja mint Mingonak. NFL szinthez gyúrnia kell egy keveset, hogy ott is tényező lehessen run supportban és bull rushban. Jackson Jeffcoat a Texasról,ő is nagyon jó speed rusher, run supportban talán a leggyengébb négyük közül, alapvetően a hibái egy jó coach alatt kezelhetőek, mind2 sémában bevethető. Fater sem volt rossz játékos, ez is szokott számítani a drafton: Jim Jeffcoat 2 gyűrűt nyert a Cowboys-szal, 15 év az NFL-ben Dallasban és Buffaloban, 5-ször volt 10+ sackes idénye, jelenleg egyébként a San Jose State DL coacha. 1/23 volt a 83-as drafton, legkésőbb ekörül elmegy Jackson jelen állás szerint.
NT:
Mély a class. Jonathan Hankins (Ohio State), John Jenkins (Georgia), Star Lotulelei (Utah), Jesse Williams (Alabama), Sylvester Williams (North Carolina). Akár mindannyian első körösök is lehetnek és mindegyikőjük alkatilag jó lehet 3-4 nosenak.empty taxi
Köszi szépen!
Amersonról azt olvastam legutóbb, h pont sebessége miatt lehet S-t kell majd, h játszon NFLben...

Jarvis Jonesról esetleg pár szót még írnál?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Rolni:
Genot RG3 és Newton sikerei után nehezen képzelem el h kicsúszik a TOP5-ből, de lehet h a TOP3-ból se fog. Barkley már most is WCO-ban játszik a USC-n, jól olvassa a védelmeket, jó leader, hard worker. Nincs ágyúkeze, de nem vészes az arm strengthje, alapvetően zseb QB, ha párhuzamot kellene vkivel vonni én ink Matt Ryant választanám a másik 2 helyett.
CB:
Amersonnak van a legjobb labdaérzéke, de talán ő a leglassabb, kell egy combine h az ő értékét be lehessen pontosabban lőni. Bankset én nagyon kedvelem, tán ő a legbiztosabb pick négyük közül (bár potenciálra Millinernél pl. több van szvsz). Milliner és Rhodes előtt nagyon jó front7 dolgozik, így nekik kevésbé van nehéz dolguk, az ilyen DB-k értékét én kicsit nehezebben tudom belőni.
DE:
Björn Werner (FSU) klasszik 4-3 DE, mind2 oldalt játszatható, all down játékos. Barkevious Mingo az LSU-ról egy igazi freak, kb. 4,50-et tud 40 yardon, iszonyat jó az első lépése, sebességből NCAA szinten bárkit megver, ezért ugyanakkor a repertoárja nem túl széles, lehet 4-3 DE is de ő ink 3-4 OLB. A másik LSU-s Sam Montgomery komplettebb játékos, alapvetően 3-4-ben és 4-3-ban is elképzelhető. Ő is elég robbanékony, de nincs akkora upsideja mint Mingonak. NFL szinthez gyúrnia kell egy keveset, hogy ott is tényező lehessen run supportban és bull rushban. Jackson Jeffcoat a Texasról,ő is nagyon jó speed rusher, run supportban talán a leggyengébb négyük közül, alapvetően a hibái egy jó coach alatt kezelhetőek, mind2 sémában bevethető. Fater sem volt rossz játékos, ez is szokott számítani a drafton: Jim Jeffcoat 2 gyűrűt nyert a Cowboys-szal, 15 év az NFL-ben Dallasban és Buffaloban, 5-ször volt 10+ sackes idénye, jelenleg egyébként a San Jose State DL coacha. 1/23 volt a 83-as drafton, legkésőbb ekörül elmegy Jackson jelen állás szerint.
NT:
Mély a class. Jonathan Hankins (Ohio State), John Jenkins (Georgia), Star Lotulelei (Utah), Jesse Williams (Alabama), Sylvester Williams (North Carolina). Akár mindannyian első körösök is lehetnek és mindegyikőjük alkatilag jó lehet 3-4 nosenak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
S poszt idén is vérszegény lesz?Janek
nem éppen

 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/613350jjncaa
Eric Reidet el bírnám nézni nálunk 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Hali Szakik!

Lenne pár kérdésem potenciális korai pickekről...

QB poszton:
Geno Smith mennyire hype? Mennyire számít, h ha jól tudom elég alap spread O-t játszik? Kell mellé egy olyan OC, O séma aki aládolgozik az elején (gondolok itt arra, h pl.:Cam is sok egyetemi playbookjában szereplő hívást kap...)
Matt Barkley az itt alább olvasott párhuzamok közül Luck vagy Gabbert (felé hajaz inkább? Ki miért gondol egyikre másikra? Ha jól értelmezem azt amit eddig róla olvastam akkor egy NFL ready, pontos kezű, jó leaderről van szó aki ellen leginkább a magassága és a karjának ereje merül fel...Így van ez? Egy WC offensben lehet ő jó eséllyel stabil, jó kezdő QB? Akár első évében?

Mi ugye idén váltottunk WC-re, ZBS-el...úgy fest az edzői stáb, a vezetés a kezdeti nehézség ellenére kitart a döntésük mellett (kell is vmi állandóság már). Ebben a fajta offensben amit szeretnének összehozni (gyakorlatilag a Houston mostani offensét akarjuk instalálni) melyik srác lehet a megfelelőbb?

Nem a QB a csapat top needje, de új GM, új HC miatt nem lehet elvetni ezt sem...esetleg következő években lehet erősebb a QB felhozatal, ami miatt érdemes lehet várni, D-t építeni...Palmer úgyis meg van és egész jól játszik so far...

CB poszton:
Milliner, Amerson, Rhodes, Banks négyest olvasom elöl. Ki a legjobb szerintetek? Miért?
Mennyire mély az idei CB class? 3. körben milyen minőség lehet elérhető?

Pass rusher:
Kik azok korán akik 4-3 DEként full time megoldást jelenthetnek?
Jarvis Jonesról egyre több helyen olvasom, hogy Von Miller 2.0...ebből mi igaz? Mennyire közelíti meg Von-t? Azért külön érdekes ez a párhuzam, mert Dennis Allen (mostani HCnk) volt a Denver DCje Von rookie évében és igen jól használták...Jól olvasom, h Jones 3-4 OLB szerepkörre is alkalmas lenne?

NT:
Kik lehetnek alkalmasak 3-4NTnek? Akár rögtön rookie évükben veterán segítséggel?

Ki melyik posztot érzi a draft legmélyebb csoportjának idén?

Előre is köszi minden választ!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
😊 akkor nem csak én látom első körös neednek az S-t

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
S poszt idén is vérszegény lesz?Janek
nem éppen

 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/613350


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
S poszt idén is vérszegény lesz?

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Matt Barkley vs. Geno Smith: Burgeoning 2013 NFL Draft debate
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Hány első körös QB lehet idén?
Newton és RGIII után nem tudom elképzelni, hogy Geno Smith ne menjen ki nagyon elöl.gabokocka
Dysert éppen Roethlisberger rekordjait dönti halomra a Miami (Ohio)-ban, ha vírít szenyor kupán, kombinén, és elhozza vmelyik kisebb bowl MVP címét elkaphatja őt is a hypeempty taxi
Aki látta tavaly, annál már akkor is minimum első 3 körös kellett, h legyen (nekem augusztus óta van a sigem jobb szélén :p). Aki meg nem látta, hát az besorolta szépen a Miami Redhawks szintjére. Direkt kimásoltam áprilisban: a cbs-nél a 37. QB volt 😂 Most már a 8.
A roto is felkapta már:
Miami of Ohio senior QB Zac Dysert completed 34-of-49 passes for 519 yards, including six touchdowns and no interceptions, in Saturday's win over Akron.
Dysert also added 109 yards on the ground on 14 carries. Sure, it is against a one win Akron team, but it isn't like the other top performers played against top defenses, either. We love Dysert as a second-day pick that could possible work his way into the first round. He is not afraid to work downfield between the hashes and is extremely strong int he pocket. Sep 29 - 5:56 PM
Szerintem franchise QB lesz. Jó alkat, nagyon precíz, erős kéz, jól olvassa a védelmet, nem fél a zsebben, Big Ben örökségét viszi tovább a REdhawks-nál, mert életben tudja tartani az eleve elveszett playeket, mozgásgól remekül dob, erre amúgy a HC Treadwell épít is. Ami különösen értékes sztem, h jónéhányszor áthívja a playeket, mutatja a blitzet az OL-nek. Erre amúgy is szüksége van, mert a liga évek óta egyik, ha nem a legtrágyább OL-je van előtte, halomra sackelik és a futójáték gyakorlatilag nulla. Az elkapók is Harwellt leszámítva baromi gyengék. Nem egyszer ebből a csapatból kitűnni, de nem véletlen, h 12 NFL csapat figyelte az összes edzésen a TC-jük alatt! Ők úgy látszik nem a cbs listáját nézték 😀.
Itt van amúgy a Buckeyes elleni meccsről az ő egyéni videója:
 draftbreakdown.com/zac-dysert-vs-ohio-state-2012


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
komolyan bazmeg, soha többet nem írok semmit a blogra, csak a főoldalra mert felesleges  rigginsfootball.blog.hu/2012/05/30/playmakers_collin_klein
Isten legkisebb fia, Klein (?) ő most hanyad éves? 2014-s Draft?Amadeus91

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Isten legkisebb fia, Klein (?) ő most hanyad éves? 2014-s Draft?Amadeus91
Senior, úgyhogy már jövőre jön.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Isten legkisebb fia, Klein (?) ő most hanyad éves? 2014-s Draft?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Akik QB-t húznak majd szvsz: KC, Buffalo, Jets és 1/1-ként a Browns is. A Tampa meg az Arizona még kérdőjeles. Philly-ben ott van Foles.Höri
Ha ez így lenne, akkor megint nagy QB rush lenne és öldöklés lenne a jobb QB-kért. Ha egy 1-2 nem QB needes csapat odakerülne az elejére a draftnak nagyot nyerhetnének. 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Geno legkésőbb 1/2-re kimegy, akkor is ha a Saints lesz az 😀 de inkább 1/1.
Manuel is top10, ha így folytatja.

Akik QB-t húznak majd szvsz: KC, Buffalo, Jets és 1/1-ként a Browns is. A Tampa meg az Arizona még kérdőjeles. Philly-ben ott van Foles.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Én januárban azt jósoltam, hogy Bray marad végzős évére, ezt most is tartom (Murray-nél nem lennék ebben olyan biztos, sőt). Logan Thomas első körnek tűnt, talán plusz egy évvel sikerül majd rendbe tenni a dobótechnikáját, mert idén meccsről-meccsre írja le magát, Landry Jones-ról végképp nem beszélve, ő felejtős szerintem, Wilson viszont pillanatnyilag megjósolhatatlan... A 2014-es drafttól jön az igazi móka, mikor már több RGIII lesz a class-ban, mint Andrew Luck 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Hány első körös QB lehet idén?
Newton és RGIII után nem tudom elképzelni, hogy Geno Smith ne menjen ki nagyon elöl.gabokocka
Jelen állapotban nálam Barkley és Geno párhuzamba állítható a Luck-RGIII duóval. Wilsonnal mondjuk a Petrino QB-k NFL-beli sikerességét figyelembe véve kissé szkeptikus vagyok. Bray ugye junior nem tudni ki jön-e. Aztán van egy EJ Manuel akinek a hypeján sokat dobhat ha tényleg Heisman-finalist lesz plusz ugye az elődje Ponder idén eléggé pontos NFL-szinten. Kb. ők öten azok akikért most hajlandó lennék 1. kört adni.
Logan Thomasban (nem is hinném h kijön idén) és Landry Jonesban nem igazán hiszek.
Dysert éppen Roethlisberger rekordjait dönti halomra a Miami (Ohio)-ban, ha vírít szenyor kupán, kombinén, és elhozza vmelyik kisebb bowl MVP címét elkaphatja őt is a hype, illetve van egy Aaron Murray még akinél szóba került h 1. körös tehetség, szvsz fejben még nagyon nem az, az elődje Stafford se volt NFL ready a draft idején, de mellette szarabbnak tűnt a class, úgyh a helyében várnak még egy évet.empty taxi
Én inkább a Newton Gabbert párhuzamot érzem, Barkley sztem nem lesz durranás, persze majd meglátjuk. Manuel és Jones miatt kérdeztem, mert sztem simán beférhetnek ők is az első körbe, ha úgy alakul a szezonjuk. QB need azért még mindig akad jópár helyen, kíváncsi vagyok néhány helyen meddig tart a bizalom (Tampa, Jets, KC, és engem egy Eagles QB pick sem lepne meg.)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bray nagyon remélem,hogy marad 1 évet ... Ha kijönne a draftra a passz orientáltság miatt valószínű 1. körös lenne,pedig reálisan nem ér annyit ... Bőven van hova fejlődnie,ezért is érné meg szerintem maradnia és nem a hypera hagyatkozni

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Hány első körös QB lehet idén?
Newton és RGIII után nem tudom elképzelni, hogy Geno Smith ne menjen ki nagyon elöl.gabokocka
Jelen állapotban nálam Barkley és Geno párhuzamba állítható a Luck-RGIII duóval. Wilsonnal mondjuk a Petrino QB-k NFL-beli sikerességét figyelembe véve kissé szkeptikus vagyok. Bray ugye junior nem tudni ki jön-e. Aztán van egy EJ Manuel akinek a hypeján sokat dobhat ha tényleg Heisman-finalist lesz plusz ugye az elődje Ponder idén eléggé pontos NFL-szinten. Kb. ők öten azok akikért most hajlandó lennék 1. kört adni.
Logan Thomasban (nem is hinném h kijön idén) és Landry Jonesban nem igazán hiszek.
Dysert éppen Roethlisberger rekordjait dönti halomra a Miami (Ohio)-ban, ha vírít szenyor kupán, kombinén, és elhozza vmelyik kisebb bowl MVP címét elkaphatja őt is a hype, illetve van egy Aaron Murray még akinél szóba került h 1. körös tehetség, szvsz fejben még nagyon nem az, az elődje Stafford se volt NFL ready a draft idején, de mellette szarabbnak tűnt a class, úgyh a helyében várnak még egy évet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hány első körös QB lehet idén?
Newton és RGIII után nem tudom elképzelni, hogy Geno Smith ne menjen ki nagyon elöl.gabokocka
Sztem Barkley, Geno Smith, Tyler Wilson és talán Logan Thomas még, de majd a guruk megmondják. 😊
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Hány első körös QB lehet idén?
Newton és RGIII után nem tudom elképzelni, hogy Geno Smith ne menjen ki nagyon elöl.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem a Raiders topikba írom, hanem ide, hogy többen okuljanak belőle:

szóval az Oakland ugyebár waivelte tegnap Joe Barksdale-t, aki DVD után a 2. olyan játékosuk, akit a 2011-es drafton top100-ban választottak.

Szóval nem véletlen mondjuk, hogy attól, hogy valakit korábban visznek el, mint várjuk, attól még nem lesz jobb játékos.Höri
Jó, hát attól még, hogy egy csomó ilyen eset nem jön be, még van példa az ellenkezőjére is, sőt, olyanra is, akiket ti istenkirálynak tartotok, aztán nem lesz belőle semmiWyatt
Ez így van, de a hirtelen top100-assá váló játékosok vagy a draft napján kikiáltott reach pickeknek ritkán van jó vége.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem a Raiders topikba írom, hanem ide, hogy többen okuljanak belőle:

szóval az Oakland ugyebár waivelte tegnap Joe Barksdale-t, aki DVD után a 2. olyan játékosuk, akit a 2011-es drafton top100-ban választottak.

Szóval nem véletlen mondjuk, hogy attól, hogy valakit korábban visznek el, mint várjuk, attól még nem lesz jobb játékos.Höri
Jó, hát attól még, hogy egy csomó ilyen eset nem jön be, még van példa az ellenkezőjére is, sőt, olyanra is, akiket ti istenkirálynak tartotok, aztán nem lesz belőle semmi

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Nem a Raiders topikba írom, hanem ide, hogy többen okuljanak belőle:

szóval az Oakland ugyebár waivelte tegnap Joe Barksdale-t, aki DVD után a 2. olyan játékosuk, akit a 2011-es drafton top100-ban választottak.

Szóval nem véletlen mondjuk, hogy attól, hogy valakit korábban visznek el, mint várjuk, attól még nem lesz jobb játékos.Höri
DVD a sebessége miatt lett "classic Al Davis pick".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
TJ McDonald és Logan Thomas sztem is nagyon túlértékelt. De sztem Keenan Allennek és Jarvis Jones-nak is magas ez a top5 besorolás. (Szinre hallom, ahogy empty taxi fújol 😊)Robilluma
😀
Unalmamban összedobtam ma egy mockot abban Jarvis Jones 1/19, Keenan Allen 1/21. Mindamellett booooooo!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...