NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Mike Glennont láthattam én egy korábbi Under Armour All-American HS meccsen? Mert ha ő az akire gondolok, akkor már HS szinten is elég jó játékosnak számított szvsz.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nem csak én gondolom úgy hogy Barkley jelen NFL kezdő QB-k közül leginkább Matt Ryanre hasonlít:  www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000089114/Scout-s-take-Top-QB-prospects
Nem mellékesen kedvenc sleeperem Mike Glennon is szóba kerül.empty taxi
Glennonban én azt bírom, hogy totál nyers a technikája, mégis szép spirálokat dobál. Valamint képes megoldani, ha nincs játék, kidobja a pályáról, de mégsem int. grounding vagy sack.
Vannak hiányosságai, de jó prospect, és idén jól is halad. Neki az lehet a problémája, hogy sok edző első két körben nem húz olyan QBt, aki nem tud felmutatni 3-4 starter szezont. Más attól még persze elviheti.ulpianus
Meglátjuk, ugye Sanchita 1/5 volt egy kezdő szezonnal, fene-Camnek se volt sokkal több.
Glennonról minden fontosat elmondtál, nagyon jól olvassa a védelmeket, ezt szeretik a scoutok. Eegyébként ha neki NFL hasonmást kéne mondani egy másik NC State QB-t Riverst választanám.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem csak én gondolom úgy hogy Barkley jelen NFL kezdő QB-k közül leginkább Matt Ryanre hasonlít:  www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000089114/Scout-s-take-Top-QB-prospects
Nem mellékesen kedvenc sleeperem Mike Glennon is szóba kerül.empty taxi
Glennonban én azt bírom, hogy totál nyers a technikája, mégis szép spirálokat dobál. Valamint képes megoldani, ha nincs játék, kidobja a pályáról, de mégsem int. grounding vagy sack.
Vannak hiányosságai, de jó prospect, és idén jól is halad. Neki az lehet a problémája, hogy sok edző első két körben nem húz olyan QBt, aki nem tud felmutatni 3-4 starter szezont. Más attól még persze elviheti.ulpianus
Glennonban én is látok lehetőséget, és belőle simán kinézem, hogy offszezonban többet javít az esélyein, mint bárki más.

+ az se rossz renomé, hogy Russell Wilsont elküldték hogy ő játszhasson.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
A browns topicban Joey felvetett egy jó kérdést és így a szezon felénél vettem a bátorságot és összedobtam egy beta Mock Draftot Höri power rankingje alapján. Voltak azért olyanok ahol törtem a fejem,T'eo-t próbáltam top 10be rakni de csak nem ment =/ Na mind1 majd a szezon végén lesz ez a jó

Jaguars – Geno Smith QB
Chiefs – Matt Barkley QB
Panthers – Star Lotulelei DT
Browns – Jarvis Jones DE/OLB
Saints – Bjoern Werner DE
Titans – Barkevious Mingo DE
Rams – Taylor Lewann OT
Jets – Luke Joeckel OT
Rams –Justin Hunter WR ( 😛 )
Raiders – Sam Montgomery DE
Bills – Tyler Wilson QB
Bucs- Johnathan Hankins DT
Bengals – Manti T’eo LB ( Brrrrr )
Lions – Johntan Banks CB
Chargers – Dee Milliner CB ( vagy a bent maradt legjobb O fal ember)
Cowboys – Chance Warmack OG
Eagles-Corey Lemonier DE
Seahawks –Keenan Allen WR
Cardinals – DJ Fluker OT
Colts – Arthur Brown LB (Vagy Dee Milliner ha még bent van )
Dolphins- Robert Woods WR
Steelers-Alex Okafor DE
Broncos-Eric Reid S
Vikings – Kawann Short DT
Packers – David Amerson S
Pats – Barrett Jones OG
Ravens – Alec Ogletree LB
49ers-Sean Porter LB
Giants-TJ McDonald S
Bears – Eric Fischer OT
Texans- Cordarrelle Patterson WR
Falcons – Tyler Eifert TEDrip
szerintem a bills fel fog tradelni geno-ért mert gebbert nem olyan rossz.a ravens meg ha tényleg annyira jó szezont zár és lewis visszavonul adni fog egy-két picket t'eo-ért aki szerintem top10. a texans-nak pedig már évek óta mock-olják a wr-eket és úgy gondolom hogy most SEM 😀 fog elkapót húzni. walter elég jól nyomja idén a 2 TE is játszik és Johnson sem sérült (még...); úgyhogy szerintem G vagy T jön első körben. Ha Schaoub csak egy másodperc plussz gondolkodási időt kap már jól járnak és nem lesz annyi interception.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Landry és Bell is 1 éves szerződést írt csak alá és mivel a safety vonulat mély lesz az idei classban, így inkább Ryant ismerve OLB/S húzást tudnék elképzelni.Beki
Nem hiszem, h van olyan az idei safety prospectek között, aki megérné mondjuk az 1/8-as picket.Boston
Messze nem biztos h ott végzünk, de a letrade mindig opció trader Mike T GM-ünknél. 😉Beki
Tudom, az 1/8-at nem gúnyolódás képpen írtam, hanem azért mert a hivatkozott mockban éppen ott álltatok 😊

Do your job
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Landry és Bell is 1 éves szerződést írt csak alá és mivel a safety vonulat mély lesz az idei classban, így inkább Ryant ismerve OLB/S húzást tudnék elképzelni.Beki
Nem hiszem, h van olyan az idei safety prospectek között, aki megérné mondjuk az 1/8-as picket.Boston
Messze nem biztos h ott végzünk, de a letrade mindig opció trader Mike T GM-ünknél. 😉
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Nem csak én gondolom úgy hogy Barkley jelen NFL kezdő QB-k közül leginkább Matt Ryanre hasonlít:  www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000089114/Scout-s-take-Top-QB-prospects
Nem mellékesen kedvenc sleeperem Mike Glennon is szóba kerül.empty taxi
Glennonban én azt bírom, hogy totál nyers a technikája, mégis szép spirálokat dobál. Valamint képes megoldani, ha nincs játék, kidobja a pályáról, de mégsem int. grounding vagy sack.
Vannak hiányosságai, de jó prospect, és idén jól is halad. Neki az lehet a problémája, hogy sok edző első két körben nem húz olyan QBt, aki nem tud felmutatni 3-4 starter szezont. Más attól még persze elviheti.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 617 — Raiders fan
Nem csak én gondolom úgy hogy Barkley jelen NFL kezdő QB-k közül leginkább Matt Ryanre hasonlít:  www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000089114/Scout-s-take-Top-QB-prospects
Nem mellékesen kedvenc sleeperem Mike Glennon is szóba kerül.empty taxi
Eszembe is jutott amikor néztem, h legutóbb amikor kérdeztem Te pont Ryant mondtad 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nem csak én gondolom úgy hogy Barkley jelen NFL kezdő QB-k közül leginkább Matt Ryanre hasonlít:  www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000089114/Scout-s-take-Top-QB-prospects
Nem mellékesen kedvenc sleeperem Mike Glennon is szóba kerül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Eric Fisher (OT, Central Michigan) mire lehet jó a drafton? Elég fizikális OT-nek tűnik, aki még agilitásban sincs elveszve, persze lehet, hogy csak én látom így.BlitzHawk
Nem csak te, a Draft Scoutnál pl. 1. körös prospect.

Nem hiszem, h van olyan az idei safety prospectek között, aki megérné mondjuk az 1/8-as picket.Boston
Ha a Bucs elvitte 1/7-tel Barront, akkor Eric Reid is elkelhet akörül. Még ha vannak, akik szerint nem is feltétlenül ért annyit, és a Bucs egyfajta kényszerhelyzetben is volt.vassadi
Akkor hajrá, csak nem mi legyünk ez a csapat.

Do your job
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Pont ez az h akkor nem volt nagyon mély a safety class...sőt csak Barron volt az egyetlen olyan S akit 1.körbe lehetett várni.Idén viszont jobb a felhozatal,így ha nem is ilyen elől választ a Jets még 2. körbe is lehet majd találni oda illő embert. Mindenki kedvenc Ramboja például,még 2. körbe ott leszDrip
Általánosságban gondoltam, hogy jövőre is lehet top 10-es safety, nem konkrétan a Jets-re.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 850 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem hiszem, h van olyan az idei safety prospectek között, aki megérné mondjuk az 1/8-as picket.Boston
Ha a Bucs elvitte 1/7-tel Barront, akkor Eric Reid is elkelhet akörül. Még ha vannak, akik szerint nem is feltétlenül ért annyit, és a Bucs egyfajta kényszerhelyzetben is volt.Vassadi
Pont ez az h akkor nem volt nagyon mély a safety class...sőt csak Barron volt az egyetlen olyan S akit 1.körbe lehetett várni.Idén viszont jobb a felhozatal,így ha nem is ilyen elől választ a Jets még 2. körbe is lehet majd találni oda illő embert. Mindenki kedvenc Ramboja például,még 2. körbe ott lesz
AZ Eagles DE pick az esélytelen.Shawn84
Akkor legyen OT vagy OG 😀

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
AZ Eagles DE pick az esélytelen.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Eric Fisher (OT, Central Michigan) mire lehet jó a drafton? Elég fizikális OT-nek tűnik, aki még agilitásban sincs elveszve, persze lehet, hogy csak én látom így.BlitzHawk
Nem csak te, a Draft Scoutnál pl. 1. körös prospect.

Nem hiszem, h van olyan az idei safety prospectek között, aki megérné mondjuk az 1/8-as picket.Boston
Ha a Bucs elvitte 1/7-tel Barront, akkor Eric Reid is elkelhet akörül. Még ha vannak, akik szerint nem is feltétlenül ért annyit, és a Bucs egyfajta kényszerhelyzetben is volt.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Landry és Bell is 1 éves szerződést írt csak alá és mivel a safety vonulat mély lesz az idei classban, így inkább Ryant ismerve OLB/S húzást tudnék elképzelni.Beki
Nem hiszem, h van olyan az idei safety prospectek között, aki megérné mondjuk az 1/8-as picket.

Do your job
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Eric Fisher (OT, Central Michigan) mire lehet jó a drafton? Elég fizikális OT-nek tűnik, aki még agilitásban sincs elveszve, persze lehet, hogy csak én látom így.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A browns topicban Joey felvetett egy jó kérdést és így a szezon felénél vettem a bátorságot és összedobtam egy beta Mock Draftot Höri power rankingje alapján. Voltak azért olyanok ahol törtem a fejem,T'eo-t próbáltam top 10be rakni de csak nem ment =/ Na mind1 majd a szezon végén lesz ez a jó

Jaguars – Geno Smith QB
Chiefs – Matt Barkley QB
Panthers – Star Lotulelei DT
Browns – Jarvis Jones DE/OLB
Saints – Bjoern Werner DE
Titans – Barkevious Mingo DE
Rams – Taylor Lewann OT
Jets – Luke Joeckel OT
Rams –Justin Hunter WR ( 😛 )
Raiders – Sam Montgomery DE
Bills – Tyler Wilson QB
Bucs- Johnathan Hankins DT
Bengals – Manti T’eo LB ( Brrrrr )
Lions – Johntan Banks CB
Chargers – Dee Milliner CB ( vagy a bent maradt legjobb O fal ember)
Cowboys – Chance Warmack OG
Eagles-Corey Lemonier DE
Seahawks –Keenan Allen WR
Cardinals – DJ Fluker OT
Colts – Arthur Brown LB (Vagy Dee Milliner ha még bent van )
Dolphins- Robert Woods WR
Steelers-Alex Okafor DE
Broncos-Eric Reid S
Vikings – Kawann Short DT
Packers – David Amerson S
Pats – Barrett Jones OG
Ravens – Alec Ogletree LB
49ers-Sean Porter LB
Giants-TJ McDonald S
Bears – Eric Fischer OT
Texans- Cordarrelle Patterson WR
Falcons – Tyler Eifert TEDrip
Hmm...ezt a korai egyéni mockot csak most vettem észre. 😊
Slauson és Moore szerződése idén lejár és nem tudom h Joeckel (Walterfootball is őt írja hozzánk) tud-e OG-t játszani, de ha a két OG-nk szerződését meghosszabbítanánk, akkor kizártnak tartom h az OL-ba húzzunk. Landry és Bell is 1 éves szerződést írt csak alá és mivel a safety vonulat mély lesz az idei classban, így inkább Ryant ismerve OLB/S húzást tudnék elképzelni.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
A browns topicban Joey felvetett egy jó kérdést és így a szezon felénél vettem a bátorságot és összedobtam egy beta Mock Draftot Höri power rankingje alapján. Voltak azért olyanok ahol törtem a fejem,T'eo-t próbáltam top 10be rakni de csak nem ment =/ Na mind1 majd a szezon végén lesz ez a jó

Jaguars – Geno Smith QB
Chiefs – Matt Barkley QB
Panthers – Star Lotulelei DT
Browns – Jarvis Jones DE/OLB
Saints – Bjoern Werner DE
Titans – Barkevious Mingo DE
Rams – Taylor Lewann OT
Jets – Luke Joeckel OT
Rams –Justin Hunter WR ( 😛 )
Raiders – Sam Montgomery DE
Bills – Tyler Wilson QB
Bucs- Johnathan Hankins DT
Bengals – Manti T’eo LB ( Brrrrr )
Lions – Johntan Banks CB
Chargers – Dee Milliner CB ( vagy a bent maradt legjobb O fal ember)
Cowboys – Chance Warmack OG
Eagles-Corey Lemonier DE
Seahawks –Keenan Allen WR
Cardinals – DJ Fluker OT
Colts – Arthur Brown LB (Vagy Dee Milliner ha még bent van )
Dolphins- Robert Woods WR
Steelers-Alex Okafor DE
Broncos-Eric Reid S
Vikings – Kawann Short DT
Packers – David Amerson S
Pats – Barrett Jones OG
Ravens – Alec Ogletree LB
49ers-Sean Porter LB
Giants-TJ McDonald S
Bears – Eric Fischer OT
Texans- Cordarrelle Patterson WR
Falcons – Tyler Eifert TEDrip
nagyon meglepne ha a Colts LB-t húzna. az a poszt viszonylag rendben van. nagyobb szükség van a secondary vagy a 2 fal erősítésére

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nincs süllyesztő topik szóval ide írom:

Mathieu otthagyta Louisianát és Patrick Peterson családjánál fog élni Floridában.
Ők majd eldugják előle a kábszertHöri
Naná, mert Floridában nem lehet venni minden sarkon. Alaszkába kéne vinni kicsit, ott talán tényleg jobb a környezet.Shawn84
Kitalálná a fagyasztott cuccost.
Leleményesek a drogosok hidd el.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
nincs süllyesztő topik szóval ide írom:

Mathieu otthagyta Louisianát és Patrick Peterson családjánál fog élni Floridában.
Ők majd eldugják előle a kábszertHöri
Naná, mert Floridában nem lehet venni minden sarkon. Alaszkába kéne vinni kicsit, ott talán tényleg jobb a környezet.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs süllyesztő topik szóval ide írom:

Mathieu otthagyta Louisianát és Patrick Peterson családjánál fog élni Floridában.
Ők majd eldugják előle a kábszert

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A rotoworldös Eric Stoner érdekes elemzése Geno Smith Texas Tech és Kansas State elleni, ill. Zac Dysert Ohio State elleni játékáról néhány play-en keresztül:
Geno's Learning Process
Dysert For Dinner

A QB-k meccsvideói az érintett találkozókról:
Geno Smith vs Texas Tech (2012)
Geno Smith vs Kansas State (2012)
Zac Dysert vs Ohio State (2012)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 617 — Raiders fan
Raiders szempontból vállalható a mockod 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 850 — Undertaker of the Cleveland graveyard
oohhhh a fáradtság ... Milliner direkt ugye magyaráztam is a Chargersnél de a Coltsál egy esetleges backup lemaradt. Oda egy LB-t gondoltam még Arthur Brownt mondjuk
Warmack viszont figyelmetlenség. Őt hagyom a Cowboysba és a Ninersbe menjen Sean Porter

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Milliner és Warmack is kétszer van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal