NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
mivel idén sem aratott nagy sikert az ötlet, a jövő évi NFLPA All-Star Game-n underclassmenek már nem is vehetnek részt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jesse Williams?Habi
Nose-okat nem írtam direkt.
gondolom a Jets-be olyan kell, aki 4-3 DT, 3-4 DE.
bár arra ott van Coples és Wilkerson.

így viszont nem értem a kérdést

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem a 30 legújabb részét (kurva jó volt) aminek a vége a
draftról/ügynökökről szólt, ez ihlette bennem az alábbi kérdést.
Található a neten olyan film/video ami a játékos draft napját mutatja be?
Láttam valami ilyesmit Colt McCoyról asszem.
Előre is köszi.Bazzani
empty taxi
Ez is jó, bár pont a lényegi rész maradt ki sajnos...
Na akkor majd keresgélek én is. 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ugye mivel a liga egyik leggyengébb futás elleni védekezésével rendelkezünk, így néhány mockban felmerült a DT húzás első körben, ami ismerve Ryant nagyon is lehetséges.

Ebben a szezonban sokkal több 4-3-as def felállást nyomunk, de akadnak 3-4-esek is.

A kérdésem: kik lennének azon jelöltek, akik első körben megfelelnének a def szisztémánknak?Beki
Sheldon Richardson, Mizzou
Shariff Floyd, Florida
Johnathan Hankins, Ohio State
Kawann Short, Purdue (bár ő eléggé hízásnak indult)
Everett Dawkins, Florida StateHöri
Köszönöm! 😉
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Jesse Williams?


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ugye mivel a liga egyik leggyengébb futás elleni védekezésével rendelkezünk, így néhány mockban felmerült a DT húzás első körben, ami ismerve Ryant nagyon is lehetséges.

Ebben a szezonban sokkal több 4-3-as def felállást nyomunk, de akadnak 3-4-esek is.

A kérdésem: kik lennének azon jelöltek, akik első körben megfelelnének a def szisztémánknak?Beki
Sheldon Richardson, Mizzou
Shariff Floyd, Florida
Johnathan Hankins, Ohio State
Kawann Short, Purdue (bár ő eléggé hízásnak indult)
Everett Dawkins, Florida State

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ugye mivel a liga egyik leggyengébb futás elleni védekezésével rendelkezünk, így néhány mockban felmerült a DT húzás első körben, ami ismerve Ryant nagyon is lehetséges.

Ebben a szezonban sokkal több 4-3-as def felállást nyomunk, de akadnak 3-4-esek is.

A kérdésem: kik lennének azon jelöltek, akik első körben megfelelnének a def szisztémánknak?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Megnéztem a 30 legújabb részét (kurva jó volt) aminek a vége a
draftról/ügynökökről szólt, ez ihlette bennem az alábbi kérdést.
Található a neten olyan film/video ami a játékos draft napját mutatja be?
Láttam valami ilyesmit Colt McCoyról asszem.
Előre is köszi.Bazzani


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem a 30 legújabb részét (kurva jó volt) aminek a vége a
draftról/ügynökökről szólt, ez ihlette bennem az alábbi kérdést.
Található a neten olyan film/video ami a játékos draft napját mutatja be?
Láttam valami ilyesmit Colt McCoyról asszem.
Előre is köszi.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Hali!

Dennis Johnson arkansas RB-ről vki tudna nekem infóval szolgálni.

Hol kellhet el, mire lehet jó? ZBSben mennyire lenne jó?

KösziRolni
Kb. 5.-6. kör, kb. ugyanarra jó, mint Taiwan Jones, szvsz felesleges a Raidersbe. 3rd down back és KR lehet leginkább NFL-szinten.empty taxi
koszi!
esetleg 3.-4. kor magassagaban vmi franko ZBS runner nevet tudsz mondani aki DMC csereje lehetne??Rolni
Az én favoritom ZB-be Andre Ellington a Clemsonról, ő mondjuk 2.-3. kör, rohadt jó a cutbackje, az egyensúlya, kellően robbanékony és a végsebessége is nagyon jó. Mondjuk afelől vannak kétségek (joggal) h mennyire lesz képes all-down-backké válni (bár ez felmerült ugye az elődjénél egy bizonyos CJ Spillernél is), de ha DMC marad ez felétek nem fontos annyira.
Szintén 2.-3. kör Stepfan Taylor a Stanfordról. Ő meg azért lehet érdekes, mert engem nagyon emlékeztet Alfred Morrisra, aki igen szépen gyűjtögeti a yardokat a Skins ZB-fala mögött.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jó hír és nagy szerencse.
Így még lehet belőle jó helyen draftolt játékos is.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akkor gondolom medical redshirt lesz, ha el tudja húzni még egy évig a tanulmányait.Delonso_
majd ledoktorál 😂

viccet félretéve, Lattimore kicsit sincs elkésve, true freshmanként lett kezdő, szóval nem csak medical, sima redshirtben sem részesült eddig.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én arra vagyok kíváncsi Lattimore mit fog csinálni, visszamegy-e az egyetemre és megpróbál még egy évet. Esetleg medical red shirtel pihen egyet. Illetve lehet-e még terhelni azt a lábat NCAA majd NFL teljesítménnyel.Delonso_
Mivel közelsem olyan vészes ha jól tudom a sérülése mint először gondolták ezért szerintem terheléssel nem lehet gond. Ha még maradhat egy évet, fejből ne mvágom 😀 akkor fog.Toca
A South Carolinára fog visszatérni, de az is lehet, hogy csak 2014-ben tud majd újra játszani.vassadi
Az úgy tűnik mégis elég komoly sérülés lesz. Akkor gondolom medical redshirt lesz, ha el tudja húzni még egy évig a tanulmányait.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Én arra vagyok kíváncsi Lattimore mit fog csinálni, visszamegy-e az egyetemre és megpróbál még egy évet. Esetleg medical red shirtel pihen egyet. Illetve lehet-e még terhelni azt a lábat NCAA majd NFL teljesítménnyel.Delonso_
Mivel közelsem olyan vészes ha jól tudom a sérülése mint először gondolták ezért szerintem terheléssel nem lehet gond. Ha még maradhat egy évet, fejből ne mvágom 😀 akkor fog.Toca
A South Carolinára fog visszatérni, de az is lehet, hogy csak 2014-ben tud majd újra játszani.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Én arra vagyok kíváncsi Lattimore mit fog csinálni, visszamegy-e az egyetemre és megpróbál még egy évet. Esetleg medical red shirtel pihen egyet. Illetve lehet-e még terhelni azt a lábat NCAA majd NFL teljesítménnyel.Delonso_
Mivel közelsem olyan vészes ha jól tudom a sérülése mint először gondolták ezért szerintem terheléssel nem lehet gond. Ha még maradhat egy évet, fejből ne mvágom 😀 akkor fog.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én arra vagyok kíváncsi Lattimore mit fog csinálni, visszamegy-e az egyetemre és megpróbál még egy évet. Esetleg medical red shirtel pihen egyet. Illetve lehet-e még terhelni azt a lábat NCAA majd NFL teljesítménnyel.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 613 — Raiders fan
Hali!

Dennis Johnson arkansas RB-ről vki tudna nekem infóval szolgálni.

Hol kellhet el, mire lehet jó? ZBSben mennyire lenne jó?

KösziRolni
Kb. 5.-6. kör, kb. ugyanarra jó, mint Taiwan Jones, szvsz felesleges a Raidersbe. 3rd down back és KR lehet leginkább NFL-szinten.empty taxi
koszi!
esetleg 3.-4. kor magassagaban vmi franko ZBS runner nevet tudsz mondani aki DMC csereje lehetne??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Hali!

Dennis Johnson arkansas RB-ről vki tudna nekem infóval szolgálni.

Hol kellhet el, mire lehet jó? ZBSben mennyire lenne jó?

KösziRolni
Kb. 5.-6. kör, kb. ugyanarra jó, mint Taiwan Jones, szvsz felesleges a Raidersbe. 3rd down back és KR lehet leginkább NFL-szinten.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 613 — Raiders fan
Hali!

Dennis Johnson arkansas RB-ről vki tudna nekem infóval szolgálni.

Hol kellhet el, mire lehet jó? ZBSben mennyire lenne jó?

Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kedves Kroos!

Főoldalra kirakós csak 2013-ban lesz új.

Tisztelettel,
a szerkesztőség

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Kedves szerkesztők!

Mikorra várható egy következő mock draft? 😊

Előre is köszönöm a választ!

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lacy (bama) idén jön ki draftra? Sajna még most sem tanultam meg a college jelöléseket, meg nem is figyeltem annyira, csak nagyon tetszik a futási stílusa...szívesen látnám Bengals mezben 😛.MarioAna
ha jót akar magának, akkor jön.
minél kevésbé lestrapált egy RB, annál jobb a draftértéke.

kérlekszépen:
SR - mindenképpen jön
JR - lehet jön
SO - nem jön, de ha rsSO akkor jöhet mert van neki 3 éve (pl Giovani Bernard ilyen)
FR - nem jön.

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Lacy (bama) idén jön ki draftra? Sajna még most sem tanultam meg a college jelöléseket, meg nem is figyeltem annyira, csak nagyon tetszik a futási stílusa...szívesen látnám Bengals mezben 😛.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Mike Glennont láthattam én egy korábbi Under Armour All-American HS meccsen? Mert ha ő az akire gondolok, akkor már HS szinten is elég jó játékosnak számított szvsz.BlitzHawk
2008-ban kerettag volt többe közt velük egyetemben: Joe Adams, Dwayne Allen, Matt Barkley, Daquan Bowers, Ramon Buchanan, Braxston Cave, AJ Green, Andre Ellington, Jamie Harper, Brandon Harris, Will Hill, Khaled Holmes, Omar Hunter, Janoris Jenkins, Ben Jones, Julio Jones, Landry Jones, Uona Kaveinga, Jeff Locke, EJ Manuel, Zebrie Sanders, B.J. Scott, Sean Spence, Caleb Sturgis, Chase Thomas, Brandon Thompson, Courtney Upshawempty taxi
Jó évfolyam volt 😊 bár vannak azért balhés arcok is
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mike Glennont láthattam én egy korábbi Under Armour All-American HS meccsen? Mert ha ő az akire gondolok, akkor már HS szinten is elég jó játékosnak számított szvsz.BlitzHawk
2008-ban kerettag volt többe közt velük egyetemben: Joe Adams, Dwayne Allen, Matt Barkley, Daquan Bowers, Ramon Buchanan, Braxston Cave, AJ Green, Andre Ellington, Jamie Harper, Brandon Harris, Will Hill, Khaled Holmes, Omar Hunter, Janoris Jenkins, Ben Jones, Julio Jones, Landry Jones, Uona Kaveinga, Jeff Locke, EJ Manuel, Zebrie Sanders, B.J. Scott, Sean Spence, Caleb Sturgis, Chase Thomas, Brandon Thompson, Courtney Upshaw


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...