NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cassel, Leinart és Sanchez Carrol alatt voltak USC QB-k, Barkley első évét leszámítva már Kiffinnel dolgozott, balfaszok a Jetsnél ha a USC miatt nem viszik mikor elérhető, teljesen más játékos.kristof
Ha Tanny marad a GM (feltrade nagy bajnoka) akkor felkapaszkodhatunk esetleg Barkleyért, de az drága mulatság lenne.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cassel, Leinart és Sanchez Carrol alatt voltak USC QB-k, Barkley első évét leszámítva már Kiffinnel dolgozott, balfaszok a Jetsnél ha a USC miatt nem viszik mikor elérhető, teljesen más játékos.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Huhh, most ránéztem a mock draftokra és mindenhol olvasom h Matt Barkley-nak zuhan az értéke és volt ahol a Jets-hez írták. 😀
Nah most várhatóan top10-es pickünk lesz, mekkora realitása h Barkley nálunk kössön ki? 😀Beki
nézd azt hogy barkley nem nagyon parádézik mint pl stafford luck vagy bradford anno és azért vannak oda úgy tőle mert az idei classban az ő játéka a leginkább nfl-kész. és egy agyonsztárolt usc irányítóval nemrég befürödtetek úgyhogy ha a jetsnél is köt ki nemhiszem hogy nagy változást hozna 😕samu09
Korábban kérdeztem már h lehet-e párhuzamot vonni Barkley és Sanchez között, de nemleges választ kaptam és ahogy empty is írja nem biztos h a vezetőség bízna még egyszer egy USC QB-ban, mert jelenleg két elrettentő példa is van ilyenre NFL szinten (Cassel és Sanchez 😀).

Igazából nem tudom h mivel járnánk jól, mert ahogy olvasgatom Lotulelei személyében egy egész komoly prospect jön ki idén a DL-be, Scott öregszik Teo személyében lehetne 10 évig pótlása, kellene pass rusher?->Jarvis Jones tökéletes megoldás lenne, dehát 1/10 környékén egyikük sem lesz benn.
Persze nagy kérdés h Ryan marad-e a HC, ha igen ezen posztokkal számolhatunk nyugodtan, amelyre húzhatunk 1. körben.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Huhh, most ránéztem a mock draftokra és mindenhol olvasom h Matt Barkley-nak zuhan az értéke és volt ahol a Jets-hez írták. 😀
Nah most várhatóan top10-es pickünk lesz, mekkora realitása h Barkley nálunk kössön ki? 😀Beki
nézd azt hogy barkley nem nagyon parádézik mint pl stafford luck vagy bradford anno és azért vannak oda úgy tőle mert az idei classban az ő játéka a leginkább nfl-kész. és egy agyonsztárolt usc irányítóval nemrég befürödtetek úgyhogy ha a jetsnél is köt ki nemhiszem hogy nagy változást hozna 😕
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Huhh, most ránéztem a mock draftokra és mindenhol olvasom h Matt Barkley-nak zuhan az értéke és volt ahol a Jets-hez írták. 😀
Nah most várhatóan top10-es pickünk lesz, mekkora realitása h Barkley nálunk kössön ki? 😀Beki
Ahogy Höri is írta nemrég Barkley ázsiója az offseasonben viszont várhatóan nőni fog, okos gyerek, szép a technikája, neki elsősorban a nyomás kezelésével van gondja az meg a kombájnon nem fog kijönni.
Plusz ugye Sanchita is USC alumnus, hiába lehetnek személyügyi változások a Jetsnél nem biztos h ha bent is lesz Barkley kiválasztják lsd. anno a Brownst akiknél az új vezetés sem bízott abban h Brady Quinn után egy másik ex-ND QB Jimmy Clausen a megoldás.empty taxi
Értem és köszi. 😉
Még ha lesznek váltások sem tudom persze, hogy ennyi lyuk mellett pont QB-t kellene-e húznunk, de defense húzás lesz úgyis Ryant ismerve. 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Huhh, most ránéztem a mock draftokra és mindenhol olvasom h Matt Barkley-nak zuhan az értéke és volt ahol a Jets-hez írták. 😀
Nah most várhatóan top10-es pickünk lesz, mekkora realitása h Barkley nálunk kössön ki? 😀Beki
Ahogy Höri is írta nemrég Barkley ázsiója az offseasonben viszont várhatóan nőni fog, okos gyerek, szép a technikája, neki elsősorban a nyomás kezelésével van gondja az meg a kombájnon nem fog kijönni.
Plusz ugye Sanchita is USC alumnus, hiába lehetnek személyügyi változások a Jetsnél nem biztos h ha bent is lesz Barkley kiválasztják lsd. anno a Brownst akiknél az új vezetés sem bízott abban h Brady Quinn után egy másik ex-ND QB Jimmy Clausen a megoldás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Huhh, most ránéztem a mock draftokra és mindenhol olvasom h Matt Barkley-nak zuhan az értéke és volt ahol a Jets-hez írták. 😀
Nah most várhatóan top10-es pickünk lesz, mekkora realitása h Barkley nálunk kössön ki? 😀
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Tudom, hogy ez még iszonyat korai, de kicsit beleolvasgattam a 2014-es nfl mock draftba és nem semmi nevekkel találkoztam. Csak egy párat:Aaron Murray, Joseph Randle, Louis Nix, Tyler Bray, Sammy Watkins, Teddy Bridgewater (JJ 😀), Marqise Lee. Lehet jobb lesz a 2014 es draft mint a 2013 as, persze ha minden így marad!Béczkó
Ebből a névsorból a Murray - Randle - Bray hármas már lehet h idén kijön.empty taxi
Nix is jöhet a 2013-as draftra.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tudom, hogy ez még iszonyat korai, de kicsit beleolvasgattam a 2014-es nfl mock draftba és nem semmi nevekkel találkoztam. Csak egy párat:Aaron Murray, Joseph Randle, Louis Nix, Tyler Bray, Sammy Watkins, Teddy Bridgewater (JJ 😀), Marqise Lee. Lehet jobb lesz a 2014 es draft mint a 2013 as, persze ha minden így marad!Béczkó
Ebből a névsorból a Murray - Randle - Bray hármas már lehet h idén kijön.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Tudom, hogy ez még iszonyat korai, de kicsit beleolvasgattam a 2014-es nfl mock draftba és nem semmi nevekkel találkoztam. Csak egy párat:Aaron Murray, Joseph Randle, Louis Nix, Tyler Bray, Sammy Watkins, Teddy Bridgewater (JJ 😀), Marqise Lee. Lehet jobb lesz a 2014 es draft mint a 2013 as, persze ha minden így marad!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
a Fresno State irányítója, Derek Carr (David öccse) marad végzős évére az egyetemen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
néznél meccseket is (mint pl. most a Georgia vs. Georgia Tech-et 😛), akkor láthatnád, hogy Rambo az életben nem csúszik a harmadik körig 😊 lefelé már nehéz belőni a játékosokat, pláne ilyenkorjjncaa
Időm nem nagyon van sajna college focira, de jó volna...
köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Puerto Rico-i a srác amúgy, kell a társ Victor Cruz mellé az NFL-bejjncaa
Igen azt tudtam róla, utólag már bele is írtam a az eredeti kérdésembe, de te már addigra válaszoltál a rövidített verzióba.

Nagyon komoly statjai vannak idén. 1721 yard, 7.7es yard/carry átlag és 19 TD - ehhez jött még ma 160 yard és 2 TD a Villanova elleni playoff meccsen. És két első osztályú csapat, az Army a videóban is látott Syracouse ellen is legalább 150 yardot futott, at Army ellen 209 jött össze. Viszont érdekesség, hogy össz-vissz 1 elkapása van idén. De ha a futás ilyen jól megy neki, akkor ez is belefér.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Puerto Rico-i a srác amúgy, kell a társ Victor Cruz mellé az NFL-be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy FCS prospectről, a Stony Brook remek senior RBjéről, Miguel Maysonetről kérdeznék. Ebben a szezonban(is) és már az idei FCS rájátszásban is villog. Így is csak UDFA jelölt, vagy lehet számítani arra, hogy elkel a drafton? Ha igen, melyik kör környékén? iktriad


komoly sleeper, 3-4. körjjncaa
Köszi JJ. A videót is.

Akkor figyeltem rá fel, mikor megdöntötte októberben Rashad Jennings diviziórekordját futott yardokban és természetesen a mi RBnk twitteren gratulált neki. És amióta több cikket olvasok az FCS összefoglalók készítése miatt, rendszeresen beleütközöm a nevébe. Egy játékost sem emlegetnek annyit bennük, mint őt.
 nfldraftzone.com/draft-news/jaguars-running-back-sends-a-classy-message-to-stony-brook-rb-miguel-maysonet/
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Egy FCS prospectről, a Stony Brook remek senior RBjéről, Miguel Maysonetről kérdeznék. Ebben a szezonban(is) és már az idei FCS rájátszásban is villog. Így is csak UDFA jelölt, vagy lehet számítani arra, hogy elkel a drafton? Ha igen, melyik kör környékén? iktriad


komoly sleeper, 3-4. kör


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy FCS prospectről, a Stony Brook remek senior RBjéről, Miguel Maysonetről kérdeznék. Ebben a szezonban(is) és már az idei FCS rájátszásban is villog. Így is csak UDFA jelölt, vagy lehet számítani arra, hogy elkel a drafton? Ha igen, melyik kör környékén? Annyit tudok róla, hogy 5' 10" magas, 209 font súlyú RB, és Puerto Rico-i, mint Cruz.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
néznél meccseket is (mint pl. most a Georgia vs. Georgia Tech-et 😛), akkor láthatnád, hogy Rambo az életben nem csúszik a harmadik körig 😊 lefelé már nehéz belőni a játékosokat, pláne ilyenkorjjncaa
Láttunk már sok olyan játékost aki képes volt 2-3 kört is hátra csúszni. A hülyeség határtalan. Collegeban meg pláne.Shawn84
azt hittem a mock draftok arról szólnak, hogy pusztán képességeik alapján próbáljuk meg belőni a játékosok helyét, de biztos van akkor olyan expert, aki még a január és április közti balhékat is meg tudja jósolni előrejjncaa
Ez igaz, viszont az életben nem csúszik rész miatt a reakció is jogos volt.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
néznél meccseket is (mint pl. most a Georgia vs. Georgia Tech-et 😛), akkor láthatnád, hogy Rambo az életben nem csúszik a harmadik körig 😊 lefelé már nehéz belőni a játékosokat, pláne ilyenkorjjncaa
Láttunk már sok olyan játékost aki képes volt 2-3 kört is hátra csúszni. A hülyeség határtalan. Collegeban meg pláne.Shawn84
azt hittem a mock draftok arról szólnak, hogy pusztán képességeik alapján próbáljuk meg belőni a játékosok helyét, de biztos van akkor olyan expert, aki még a január és április közti balhékat is meg tudja jósolni előre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
néznél meccseket is (mint pl. most a Georgia vs. Georgia Tech-et 😛), akkor láthatnád, hogy Rambo az életben nem csúszik a harmadik körig 😊 lefelé már nehéz belőni a játékosokat, pláne ilyenkorjjncaa
Láttunk már sok olyan játékost aki képes volt 2-3 kört is hátra csúszni. A hülyeség határtalan. Collegeban meg pláne.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
néznél meccseket is (mint pl. most a Georgia vs. Georgia Tech-et 😛), akkor láthatnád, hogy Rambo az életben nem csúszik a harmadik körig 😊 lefelé már nehéz belőni a játékosokat, pláne ilyenkor


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Hali szakik!
Csináltam egy mock draftot Raiders szempontból és szeretném, ha véleményeznétek ki reális, ki nem az adott körben ahol vittem...trade miatt van két 3. körös pickem 😊

1st: Damontre Moore DE.
3rd: Bacari Rambo FS.
3rd: Blidi Wreh-Wilson CB.
4th: Rick Wagner OT.
5th: Kevin Reddick ILB.
6th: Anthony White NT.
7th: Cameron Lawrence OLB.
7th: Drew Frey SS.

KösziRolni
"Hun van még karácsony?" Ez esetben a draft. Ember nincs aki megmondja addig.Shawn84
persze, persze
de azért kb.ra most is tudnak már okosat mondani a srácok!Rolni
Okosba mondom az első az jónak néz ki 😊Shawn84
😊 Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hali szakik!
Csináltam egy mock draftot Raiders szempontból és szeretném, ha véleményeznétek ki reális, ki nem az adott körben ahol vittem...trade miatt van két 3. körös pickem 😊

1st: Damontre Moore DE.
3rd: Bacari Rambo FS.
3rd: Blidi Wreh-Wilson CB.
4th: Rick Wagner OT.
5th: Kevin Reddick ILB.
6th: Anthony White NT.
7th: Cameron Lawrence OLB.
7th: Drew Frey SS.

KösziRolni
"Hun van még karácsony?" Ez esetben a draft. Ember nincs aki megmondja addig.Shawn84
persze, persze
de azért kb.ra most is tudnak már okosat mondani a srácok!Rolni
Okosba mondom az első az jónak néz ki 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Hali szakik!
Csináltam egy mock draftot Raiders szempontból és szeretném, ha véleményeznétek ki reális, ki nem az adott körben ahol vittem...trade miatt van két 3. körös pickem 😊

1st: Damontre Moore DE.
3rd: Bacari Rambo FS.
3rd: Blidi Wreh-Wilson CB.
4th: Rick Wagner OT.
5th: Kevin Reddick ILB.
6th: Anthony White NT.
7th: Cameron Lawrence OLB.
7th: Drew Frey SS.

KösziRolni
"Hun van még karácsony?" Ez esetben a draft. Ember nincs aki megmondja addig.Shawn84
persze, persze
de azért kb.ra most is tudnak már okosat mondani a srácok!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hali szakik!
Csináltam egy mock draftot Raiders szempontból és szeretném, ha véleményeznétek ki reális, ki nem az adott körben ahol vittem...trade miatt van két 3. körös pickem 😊

1st: Damontre Moore DE.
3rd: Bacari Rambo FS.
3rd: Blidi Wreh-Wilson CB.
4th: Rick Wagner OT.
5th: Kevin Reddick ILB.
6th: Anthony White NT.
7th: Cameron Lawrence OLB.
7th: Drew Frey SS.

KösziRolni
"Hun van még karácsony?" Ez esetben a draft. Ember nincs aki megmondja addig.