NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
lehet el is viszik a rendes draft utolsó pár körében, ha rendbeszedi magát fizikálisan, rengeteg csapatban rossz a secondary, és próbálkozhatnak; főleg ha már itt van Burfict is, aki egész korrekt 2down játékossá vált

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tyrann Mathieu jelentkezik a Draftra 😀 😂jjncaa
Tovább erősödik a Bengals-D 😊Wyatt
egy solid undrafted slot corner (apám most kapna sikítófrászt) még elférne valóban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyrann Mathieu jelentkezik a Draftra 😀 😂jjncaa
Tovább erősödik a Bengals-D 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Tyrann Mathieu jelentkezik a Draftra 😀 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most Jarvis Jonesból mi lesz? Gőzöm sincs. Én nem érzem, h 34 OLBnek jó lenne. Nincs egy olyan pass rush technikája, amit konzisztensen el tudna adni egy NFL OTvel szemben. Remekül mozgatják a Bulldogs Dben, ahol ki is jön a sokoldalúsága, robbanékonysága, a jó szerelőkészsége, az agresszív, ideoda ugrálós stílusa, de nekem amúgy elég merevnek, darabosnak (de ugyanakkor azért rendkívül energikusnak) tűnik a mozgása és ezért én nem látom, h tisztán pass rush feladatokat kapjon a profiknál, inkább pusztító erősoldali LBnek látom egy 43 Dben. Azonos poszton, mint Von Miller, de egész más játékstílussal. Az biztos, h turnoverek kiharcolásában jó lesz. Sztem a pre-draft rendezvények nem kedveznek majd neki és ki fog csúszni a top 20ból.
Robilluma
Wow!
Ez csak nekem tűnik erősnek? Nem vagyok szaki vagy ilyesmi és nem nagyon jutok el egyetemi meccsekig, de eddig mindenhol nagyon jókat olvastam JJ-ről és top10be mindenhol benne volt...egyedül az egészségügyi kockázat amit fel szoktak emlegetni nála, de azok alapján amit eddig olvastam én nagyon meg lennék lepődve ha nem lenne benne a top 20ban...Rolni
Hát a különböző scouting reportok eddig max 1/20-ig csúsztatják.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Most Jarvis Jonesból mi lesz? Gőzöm sincs. Én nem érzem, h 34 OLBnek jó lenne. Nincs egy olyan pass rush technikája, amit konzisztensen el tudna adni egy NFL OTvel szemben. Remekül mozgatják a Bulldogs Dben, ahol ki is jön a sokoldalúsága, robbanékonysága, a jó szerelőkészsége, az agresszív, ideoda ugrálós stílusa, de nekem amúgy elég merevnek, darabosnak (de ugyanakkor azért rendkívül energikusnak) tűnik a mozgása és ezért én nem látom, h tisztán pass rush feladatokat kapjon a profiknál, inkább pusztító erősoldali LBnek látom egy 43 Dben. Azonos poszton, mint Von Miller, de egész más játékstílussal. Az biztos, h turnoverek kiharcolásában jó lesz. Sztem a pre-draft rendezvények nem kedveznek majd neki és ki fog csúszni a top 20ból.
Robilluma
Wow!
Ez csak nekem tűnik erősnek? Nem vagyok szaki vagy ilyesmi és nem nagyon jutok el egyetemi meccsekig, de eddig mindenhol nagyon jókat olvastam JJ-ről és top10be mindenhol benne volt...egyedül az egészségügyi kockázat amit fel szoktak emlegetni nála, de azok alapján amit eddig olvastam én nagyon meg lennék lepődve ha nem lenne benne a top 20ban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
NFP TOP5 WR-e:  www.nationalfootballpost.com/Top-5-WR-Prospects-for-the-2013-NFL-Draft-6673.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Clausen azért egy pökhendi alak volt mindig is, Barkley meg világkedvence személyiség. Manapság meg ez nem egy GM-nél fontos szempont.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát azért Ryan sokkal intelligensebb manus mint Barkley, utóbbi jóval nagyobb sztáralkat és nagyobb nyomásnak is volt kitéve a USC-n. Az hogy a Boston College jól szerepelt vagy sem, nem igazán érdekelt senkit.Höri
Barkley Clausen párhuzam bizonyos mértékig?Amadeus91
én azt simán adom, hiszen mind2 rövid szőke hajú.
statisztikailag nem egyezik a két karrier közel sem, mégis valamiért nekem tetszik a párhuzam.

ma lesz a "Nagy Barkley-vita" - több draftszaki közös podcast-je, holnap mindenki meghallgathatja.  www.blogtalkradio.com/draftcountdown

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
hát azért Ryan sokkal intelligensebb manus mint Barkley, utóbbi jóval nagyobb sztáralkat és nagyobb nyomásnak is volt kitéve a USC-n. Az hogy a Boston College jól szerepelt vagy sem, nem igazán érdekelt senkit.Höri
Barkley Clausen párhuzam bizonyos mértékig?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nico Johnson a fizikális Bama ILB prototípusa. Erős, közepesen gyors, nagy hibát nem csinál, Hightower kicsit gyengébb változata. (Amúgy Hightowert nem kicsit lefogyasztották BBék :o).
Robilluma
erről olvastál valami infót, vagy csak szemmérték alapján írod? Pont nem rég elmélkedtünk a Pats topikban róla, hogy vajon mi lehet a versenysúlya, mert a pályán mutatott mozgása alapján nem tűnik, hogy sok fontot vesztett volna.DoM
Nem olvastam róla semmi ilyesmit, testvéremmel néztük pénteken a Jets meccset és amikor mutatták közelibe, hát egyszerre nagyot néztünk. Szerintem sokkal vékonyabb, mint volt.Robilluma
A fehér mez slankít.DoM
Ezt még csak feketével ismertem, de akkor megnyugodtam 😀

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nico Johnson a fizikális Bama ILB prototípusa. Erős, közepesen gyors, nagy hibát nem csinál, Hightower kicsit gyengébb változata. (Amúgy Hightowert nem kicsit lefogyasztották BBék :o).
Robilluma
erről olvastál valami infót, vagy csak szemmérték alapján írod? Pont nem rég elmélkedtünk a Pats topikban róla, hogy vajon mi lehet a versenysúlya, mert a pályán mutatott mozgása alapján nem tűnik, hogy sok fontot vesztett volna.DoM
Nem olvastam róla semmi ilyesmit, testvéremmel néztük pénteken a Jets meccset és amikor mutatták közelibe, hát egyszerre nagyot néztünk. Szerintem sokkal vékonyabb, mint volt.Robilluma
A fehér mez slankít.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nico Johnson a fizikális Bama ILB prototípusa. Erős, közepesen gyors, nagy hibát nem csinál, Hightower kicsit gyengébb változata. (Amúgy Hightowert nem kicsit lefogyasztották BBék :o).
Robilluma
erről olvastál valami infót, vagy csak szemmérték alapján írod? Pont nem rég elmélkedtünk a Pats topikban róla, hogy vajon mi lehet a versenysúlya, mert a pályán mutatott mozgása alapján nem tűnik, hogy sok fontot vesztett volna.DoM
Nem olvastam róla semmi ilyesmit, testvéremmel néztük pénteken a Jets meccset és amikor mutatták közelibe, hát egyszerre nagyot néztünk. Szerintem sokkal vékonyabb, mint volt.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nico Johnson a fizikális Bama ILB prototípusa. Erős, közepesen gyors, nagy hibát nem csinál, Hightower kicsit gyengébb változata. (Amúgy Hightowert nem kicsit lefogyasztották BBék :o).
Robilluma
erről olvastál valami infót, vagy csak szemmérték alapján írod? Pont nem rég elmélkedtünk a Pats topikban róla, hogy vajon mi lehet a versenysúlya, mert a pályán mutatott mozgása alapján nem tűnik, hogy sok fontot vesztett volna.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát azért Ryan sokkal intelligensebb manus mint Barkley, utóbbi jóval nagyobb sztáralkat és nagyobb nyomásnak is volt kitéve a USC-n. Az hogy a Boston College jól szerepelt vagy sem, nem igazán érdekelt senkit.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nagyon homály emlékem van, akkor még nem követtem a draftot, de ryan kb nem ugyanilyen előjelekkel jött a profik közé, mint amik most barkley kritikái is? úgy tudom, hogy eléggé hasonlít barkley játéka mattyére... ?!peach
jól tudod, empty taxi is hozzá szokta hasonlítani és sztem is helytálló megfigyelés, ezért se lenne rossz neki a Chiefs/Bills.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
nagyon homály emlékem van, akkor még nem követtem a draftot, de ryan kb nem ugyanilyen előjelekkel jött a profik közé, mint amik most barkley kritikái is? úgy tudom, hogy eléggé hasonlít barkley játéka mattyére... ?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Cassel, Leinart és Sanchez Carrol alatt voltak USC QB-k, Barkley első évét leszámítva már Kiffinnel dolgozott, balfaszok a Jetsnél ha a USC miatt nem viszik mikor elérhető, teljesen más játékos.kristof
Ha Tanny marad a GM (feltrade nagy bajnoka) akkor felkapaszkodhatunk esetleg Barkleyért, de az drága mulatság lenne.Beki
de ha eza keapernick gyerek beválik a ninersnél akkor tavasszal lecsaphattok smith-re aki most vezeti a ligát passz pontosságban és valljuk be hogy jobb mint tebow és sanchezsamu09
ezen van a hangsúly a pre-Harbaugh korszakban Smith se volt több az előző kettőnél, kell mellé egy kiemelkedő coaching staff.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Robilluma!
Lehetne egy hasonló összefoglalást kérni 4-3as OLB ügyben mint amilyet a DEkről írtál? Engem főleg Lions szempontból érdekelne, de gondolom más is szivesen olvasná. Sajnos csak egy like-al tudom megköszönni. 😊Bazzani
Szerencséd van, mert én idén Harrison és Foote utódját figyeltem elsősorban, szóval nagyjából a LB-knél képben vagyok (és sztem a LB class az utóbbi évek egyik legjobbja).
Manapság nem is olyan könnyű/nem lehet megmondani, h kiből lesz 43 OLB, 43 MLB vagy 34 ILB, netán 34 OLB. A PAts 43-ában 3 darab klasszikus TED LB rohangászik, A Steelers 34-ébe jött a 43 WLBnek jósolt Spence, Von Miller meg félelmetesen jól játszik szituációtól függően 2 poszton a Broncos D-ben. Stb stb stb.
Most Jarvis Jonesból mi lesz? Gőzöm sincs. Én nem érzem, h 34 OLBnek jó lenne. Nincs egy olyan pass rush technikája, amit konzisztensen el tudna adni egy NFL OTvel szemben. Remekül mozgatják a Bulldogs Dben, ahol ki is jön a sokoldalúsága, robbanékonysága, a jó szerelőkészsége, az agresszív, ideoda ugrálós stílusa, de nekem amúgy elég merevnek, darabosnak (de ugyanakkor azért rendkívül energikusnak) tűnik a mozgása és ezért én nem látom, h tisztán pass rush feladatokat kapjon a profiknál, inkább pusztító erősoldali LBnek látom egy 43 Dben. Azonos poszton, mint Von Miller, de egész más játékstílussal. Az biztos, h turnoverek kiharcolásában jó lesz. Sztem a pre-draft rendezvények nem kedveznek majd neki és ki fog csúszni a top 20ból.
Jarvis Jones vs Florida (2012)
Jarvis Jones vs South Carolina (2012)
Jarvis Jones vs Auburn (2012)
Te'o mindenféle nem pass-rusher LB szerepre alkalmas. Pont 😊.
Olyan lesz, mint Küsli. Vele nem csak egy LB-t draftolnak majd, hanem egy D alapkövét és mentális vezérét.
Manti Te’o vs Stanford (2012)
Manti Te’o vs Miami (2012)
Manti Te’o vs Michigan (2012)
Óriási kedvencem CJ Mosley. A leggyorsabb, legdinamikusabb 34ILB/43OLB, aki az utóbbi időben kijött, pedig voltak Mychal Kendricks félék is. Úgy mozog coverben, mint egy safety, blitzeknél fantasztikus és amitől igazán jó, h ilyen sebesség és a min dössze 6'2, 235 mérete mellett kifejezetten fizikális, elég jól jön le a blokkokról. A LeBeau D-be született 😀.
CJ Mosley vs Missouri (2012)
CJ Mosley vs Tennessee (2012)
CJ Mosley vs Michigan 2012
Arthur Brown. 43 OLB és 34 ILB is lehet belőle. JJ szerint a kövi Ray Lewis. Sztem ő SEM lesz az, de jó lehet. (Egyébként mi kell ahhoz, h valaki Ray utódja legyen? Mert jó LBnek lenni az nagyon kevés. Elhivatottság, karizma, egészséges őrület, vezérszerep + tökéletes LB testalkat, brutál szerelőkészség, erő, játékintelligencia kb.) A 228 fonttal jegyzett Brownban azért ezekből hiányzik egy s más. Ő gyors, jól szerel és jól lát a pályán. És elég intelligensnek is tűnik az interjúiból. Több nem is kell.
Arthur Brown vs Miami (2012)
Ogletree. Újabb empty taxi pártfogolt 😊. Őt sem szabad túlzottan szidni 😊. De ő is nagyon jó. Írták már első körbe is. Fantasztikusan mozog a pályán, komoly riválisa Mosley-nak a legjobb cover ILB díjra. És az nem semmi. A tackle-kbe szépen belezúdul vállal, nem félős típus, de én azért nem szeretem, mert ha egy blokkoló ráteszi a kezét, akkor konyec. Nem nagyon tud levélni a blokkokról. De minden másban annyira jó, h az félelmetes.
Alec Ogletree vs Auburn (2012)
Alec Ogletree vs South Carolina (2012)
Alec Ogletree vs Tennessee (2012)
Nico Johnson a fizikális Bama ILB prototípusa. Erős, közepesen gyors, nagy hibát nem csinál, Hightower kicsit gyengébb változata. (Amúgy Hightowert nem kicsit lefogyasztották BBék :o).
Nico Johnson vs Tennessee (2012)
Skov a.k.a El Gringo 😊 a draft egyik nagy talánya.
Én nagyon szeretem az egyénisége miatt, igazi bad boy a pályán és külsőre is, de nagy csalódás idén. ACLből jött vissza, de nagyon lassan. Szó szerint. Mintha nem is ugyanaz a játékos lenne. Erősnek továbbra is erős és az egyenes irányú sebességét egész jól visszanyerte (a Ducks elleni meccse után végre legalább lehetett dicsérni), de oldalra, sasszézó mozdulatokra szinte képtelen. Spikes szerepre jó lehet, ki is mehet hasonló helyen. bár sztem a kombiné majd lejjebblöki a boardokon.
Shayne Skov vs Oregon (2012)
Az LSU-s Kevin Minternek nagyon jó szezonja van, ő is remek 43 OLB lehet majd. Gyors, erős, jó méret, jól is szerel. Az LSU D egyik legjobbja és névtelen hőse idén.
Kevin Minter vs Mississippi State (2012)
Kevin Minter vs Florida (2012)
Khaseem Greent nagyon felkapták a Rutgers-ben az év elején néhány statisztikailag jól sikerült meccse után, most kb 3. körre értékelik, én semmi különöset nem látok benne.
Khaseem Greene vs Syracuse (2012)
Andrew Jackson viszont nagy kedvencem, ő a Sun Belt konf idei üdvöskéje. Mentalitásra beleillene a Lions-ba 😊
Andrew Jackson vs Alabama (2012)
Andrew Jackson Sophomore Highlight
Az itteni értékeléssel teljesen egyetértek, különösen az "If he drops that and improves his conditioning LOOK OUT. He’s a nice middle linebacker and I definitely enjoyed watching him against Troy." résszel.
A villámláptű, pehelysúlyú(nak kinéző) Sean Porter igazi speedster LB. Talán WLB lehet belőle. Nem a fizikális játékáról ismert.
Sean Porter vs Mississippi State (2012)
Sean Porter vs LA Tech (2012)
A végére hagytam az én kedvenc sleeperemet, Kyle van Noy-t. Aki igazi fejtörés a posztját illetően. Most 34 OLB a BYU Dben, de sztem 34 ILB vagy 43 OLB inkább lehet egy agresszív, a LOS-t támadó, sokat blitzelő Dben. Remek atléta nagyon jó mozgáskoordinációval a 6'3, 235ös méretei mellé, de jól is szerel. Nekem tetszik a játéka. Még egy kis plusz izommal felturbózva nagyon nagy upside-ja van sztem.
Kyle Van Noy vs Washington State (2012)
Kyle Van Noy vs Utah (2012)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Cassel, Leinart és Sanchez Carrol alatt voltak USC QB-k, Barkley első évét leszámítva már Kiffinnel dolgozott, balfaszok a Jetsnél ha a USC miatt nem viszik mikor elérhető, teljesen más játékos.kristof
Ha Tanny marad a GM (feltrade nagy bajnoka) akkor felkapaszkodhatunk esetleg Barkleyért, de az drága mulatság lenne.Beki
de ha eza keapernick gyerek beválik a ninersnél akkor tavasszal lecsaphattok smith-re aki most vezeti a ligát passz pontosságban és valljuk be hogy jobb mint tebow és sanchez
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Risers & Fallers:
 www.nationalfootballpost.com/This-Weeks-Prospects-On-The-Move-5436.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Cassel, Leinart és Sanchez Carrol alatt voltak USC QB-k, Barkley első évét leszámítva már Kiffinnel dolgozott, balfaszok a Jetsnél ha a USC miatt nem viszik mikor elérhető, teljesen más játékos.kristof
Anno Sanchez és Leinart sokkal jobban kezelte a pressuret mint Barkley. Szvsz Mattnek kelleni fog egy elég jó OL ahhoz h sikeres legyen, ez a QB-ra ácsingozó csapatok közül mondjuk a Chiefsnél v a Billsnél megvan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Engem a 4-3-as WLB/MLB és 1-tech DT felhozatal érdekelne 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Robilluma!
Lehetne egy hasonló összefoglalást kérni 4-3as OLB ügyben mint amilyet a DEkről írtál? Engem főleg Lions szempontból érdekelne, de gondolom más is szivesen olvasná. Sajnos csak egy like-al tudom megköszönni. 😊

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Barkley jó gyerek, tiszta technikával, kedves tisztelettudó srác. Az ilyeneket szeretik a scoutok. És egyetértek azzal, hogy a combine pont az ő műfaja. TOP5 picknek érzem.