NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 172
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 309 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van egy olyan érzésem, hogy jobban jártunk volna, ha pénzt paripát odaadunk Mariotáért..................... 😛dande
Trevone Boykin kimaradt pl., az idő mondjuk azoknak dolgozik, akik a Mariota-féle irányítókat keresnek, mert mint látható, fehér pro-style qb-ből egyre kevesebb és rosszabb játékosok jönnek 😊baggio
Valld be ez te voltál álruhában 😉 😛

A vitathatatlan jövőkép:

vége Manningnak. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?
Gyuri34
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Van egy olyan érzésem, hogy jobban jártunk volna, ha pénzt paripát odaadunk Mariotáért..................... 😛dande
Trevone Boykin kimaradt pl., az idő mondjuk azoknak dolgozik, akik a Mariota-féle irányítókat keresnek, mert mint látható, fehér pro-style qb-ből egyre kevesebb és rosszabb játékosok jönnek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 309 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van egy olyan érzésem, hogy jobban jártunk volna, ha pénzt paripát odaadunk Mariotáért..................... 😛
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én nem értem, ezt a nagy Hackenberg imádatot ami kint van. Szerintem egy átlag alatti játékos, semmi fejlődést nem mutatott újonc évéhez képest. Ehhez képest pedig Goff játékát tényleg jobb nézni és sokkal-sokkal tehetségesebbnek is tűnik.
Tudom, hogy homer meg minden, de azért Kessler is elég pöpec szezont nyomott tavaly. Ha idén megközelíti ezt (nem gyengűlt a USC elkapós sora, sőőőőőt 😊 ) akkor őt is okkal lehet bevenni ebbe a társaságba. Nem prototípus méretekkel megáldott QB, de ez Breesnél sem okozott eddig túl sok galibát 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 625 — LIGHTS OUT!
Én mondjuk jobban örültem volna, ha idén nem húzunk futót , jövőre meg Elliott-ot berántjuk az egyik 2. napos pickünkkel.

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Jared Goff a legnagyobb király.empty taxi
Már vártam. Készüljetek, a jövő évi draft process alatt empty fogja ugyanazt művelni Goff-fal (már ha jelentkezik a draftra), amit idén Hulkeinstein Mariotával. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Jared Goff a legnagyobb király.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Bosa igazán jöhetne a Bucsba 😊Dexxter Tailor
Jövőre is 1/1-re húznak?Amadeus91
hát elég sok esély van így most rá hogy ő legyen az 1/1


több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Hu de szar a 2016 QB class.Sixo67
írónia vagy tényleg? 😀Adirotor
Nem annak szántam. Ha egy QB class no.1 játékosa Connor Cook, ott a baj már nem kicsi (pláne , hogy Hackenberg a 2.). Vissza fogjuk még sírni a 2013as évet.Sixo67
idézem
"Tehát nem rangsor következik, és még csak azt sem mondom, hogy az itt felsoroltak mindegyike biztosan korai körös pick lesz, arról nem is beszélve, hogy lehetnek köztük olyanok is, akik végül ki sem jönnek a draftra."Vassadi
😊Drip
Másrészt hacsak Cook nem produkál irdatlanul nagy fejlődést a tavalyi évéhez képest, akkor köze nem lesz a "QB class no. 1 játékosa" címhez.

De az tény, hogy ha most a jövő évi draft potenciális irányítóira pillantunk, akkor elég lehangoló a látvány. Többen hangoztatták, hogy idén az utóbbi jónéhány év messze leggyengébb senior QB class-a jött össze, de jelen állás szerint könnyen elképzelhető, hogy a jövő évi végzős irányítók felhozatala még ezt is alulmúlja. Az általam felírt öt játékos között is négy underclassman található, épp csak Cook a kivétel.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Bosa igazán jöhetne a Bucsba 😊Dexxter Tailor
Jövőre is 1/1-re húznak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hu de szar a 2016 QB class.Sixo67
írónia vagy tényleg? 😀Adirotor
Nem annak szántam. Ha egy QB class no.1 játékosa Connor Cook, ott a baj már nem kicsi (pláne , hogy Hackenberg a 2.). Vissza fogjuk még sírni a 2013as évet.Sixo67
idézem
"Tehát nem rangsor következik, és még csak azt sem mondom, hogy az itt felsoroltak mindegyike biztosan korai körös pick lesz, arról nem is beszélve, hogy lehetnek köztük olyanok is, akik végül ki sem jönnek a draftra."Vassadi
😊

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 625 — LIGHTS OUT!
Hu de szar a 2016 QB class.Sixo67
írónia vagy tényleg? 😀Adirotor
Nem annak szántam. Ha egy QB class no.1 játékosa Connor Cook, ott a baj már nem kicsi (pláne , hogy Hackenberg a 2.). Vissza fogjuk még sírni a 2013as évet.

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Bosa igazán jöhetne a Bucsba 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hu de szar a 2016 QB class.Sixo67
írónia vagy tényleg? 😀
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 625 — LIGHTS OUT!
Hu de szar a 2016 QB class.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hova tűnt John Theus?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ilyenkor mindig meglepődök, hogy bakker Hargreaves,Nkemdiche,Treadwell még nem rég top recruit volt, most meg már jönnek(jöhetnek) a draftra 😊

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Kezdődik elölről. 😊

A korai mock draftok és big boardok is jók arra, hogy valaki ismerkedjen a nevekkel, én ehelyett inkább összeírtam öt-öt játékost posztonként, akikre draft szempontból érdemes lesz kiemelt figyelmet fordítani a következő szezonban. Illetve Noonkicken a korábbi meccseiket már most is vissza lehet nézni, és többekről van már fenn vágott videóanyag is ( draftbreakdown.com/players/?draft_class=2016&position=ALL ). Tehát nem rangsor következik, és még csak azt sem mondom, hogy az itt felsoroltak mindegyike biztosan korai körös pick lesz, arról nem is beszélve, hogy lehetnek köztük olyanok is, akik végül ki sem jönnek a draftra.

Quarterback
Connor Cook (Michigan State)
Christian Hackenberg (Penn State)
Cardale Jones (Ohio State)
Jared Goff (California)
Gunner Kiel (Cincinnati)

Running back
Ezekiel Elliott (Ohio State)
Derrick Henry (Alabama)
James Conner (Pittsburgh)
Alex Collins (Arkansas)
Corey Clement (Wisconsin)

Wide receiver / Tight end
Laquon Treadwell (Ole Miss)
Duke Williams (Auburn)
Tyler Boyd (Pittsburgh)
Travin Dural (LSU)
O.J. Howard (Alabama)

Offensive line
Laremy Tunsil (Ole Miss)
Ronnie Stanley (Notre Dame)
Spencer Drango (Baylor)
Vadal Alexander (LSU)
Jack Conklin (Michigan State)

Edge rusher
Joey Bosa (Ohio State)
Shilique Calhoun (Michigan State)
Shawn Oakman (Baylor)
Jordan Jenkins (Georgia)
Leonard Floyd (Georgia)

Interior DL
Robert Nkemdiche (Ole Miss)
A’Shawn Robinson (Alabama)
Sheldon Day (Notre Dame)
Josh Augusta (Missouri)
Chris Jones (Mississippi State)

Linebacker
Scooby Wright (Arizona)
Myles Jack (UCLA)
Jaylen Smith (Notre Dame)
Reggie Ragland (Alabama)
Darron Lee (Ohio State)

Defensive back
Vernon Hargreaves (Florida)
Kendall Fuller (Virginia Tech)
Jalen Ramsey (Florida State)
Su’a Cravens (USC)
Tony Conner (Ole Miss)