NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Watson sophomore, szóval ő nem is mehetne, de Barrett is biztos, hogy marad még az egyetemen. Boykin hátsó körös prospect.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Trevone Boykin, J.T. Barrett ill. Deshaun Watson mennek draftra? Hol köthetnek ki?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis eszmecsere FCSes játékosokról, akiket majd láthatunk a combineon, esetleg draftolva lesznek jövő tavasszal.
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
És Goffról mi a véleményetek? Tényleg "olyan" jó, vagy úgymond vakok között félszeműen király : D

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Előreláthatólag melyik, vagy melyek azok a posztok, ahol erős lesz a draft? A LB-en kívül...
Chargers LT
Szvsz védőoldalon lesz a kövi draft kifejezetten erős, a safetyt leszámítva a többi poszt nagyjából tetszik.
Támadóknál viszont csak az OT-class az amit hajlandó vagyok hájpolni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Előreláthatólag melyik, vagy melyek azok a posztok, ahol erős lesz a draft? A LB-en kívül...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Browns és 49ers szurkolók figyelmébe:  bowl.hu/a-lynch-akta
Löfli
Bortles azért nem szenved idén már annyira. 😊 Amúgy remek írás lett, köszi.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Browns és 49ers szurkolók figyelmébe:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/e17cd22e0c4eebaa07703aca1b8ca69c.jpg
A Lynch-akta | Bowl.hu
Bemutatjuk a 2016-os draft másik kiemelkedő irányító prospectjét is.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 807 — LIGHTS OUT!
Brandon Shell-ről tudnátok mondani valami véleményt, hogy viheti-e valamire majd az NFL-ben? Azért érdekelne, mert a Raiders legenda(Art Shell) unokájáról van szó és az ilyen játékosokat be szokta húzni a drafton a csapat. Szerintetek OT vagy OG lesz-e az igazi posztja a profiknál? Én annyit olvastam, hogy eddig RT volt és azt is, hogy mostanság talán LT poszton van, de nincs mostanság időm az U$C meccseken kívül másba is belenézni. Köszönöm előre is a válasz(oka)t.
peterbadbone
Hát nekem tavaly jobbnak tűnt Corey Robinson a posztján, akiből egy hátsó körös pick majd szezon előtti cut lett idén.

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 617 — Sin City Raiders fan
Brandon Shell-ről tudnátok mondani valami véleményt, hogy viheti-e valamire majd az NFL-ben? Azért érdekelne, mert a Raiders legenda(Art Shell) unokájáról van szó és az ilyen játékosokat be szokta húzni a drafton a csapat. Szerintetek OT vagy OG lesz-e az igazi posztja a profiknál? Én annyit olvastam, hogy eddig RT volt és azt is, hogy mostanság talán LT poszton van, de nincs mostanság időm az U$C meccseken kívül másba is belenézni. Köszönöm előre is a válasz(oka)t.

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Will Fuller (WR, Notre Dame) marad végzős évére az egyetemen
baggio
Nem kell ezt még készpénznek venni, elég az Irish-nál maradni, anno Tuitt vagy Nix is kijelentette ugyanezt szezon közben, aztán mégsem úgy lett...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Will Fuller (WR, Notre Dame) marad végzős évére az egyetemen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Próbáltam összefoglalni a fejemben lévő káoszt:  bowl.hu/2016-mock-draft-10
empty taxi
Köszönet érte.
Jets kapcsán eltekintve, hogy hol draftolunk én OT, vagy LB picket várnék. Előbbi függne Ferguson helyzetének alakulásától, de egy mindenes OLB is elférne, viszont tekintve h Bowles általában 2 LB-t tart fent a pályán a snapek több, mint 90%-ánál, így a Te picked is bőven benne van a képben.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Próbáltam összefoglalni a fejemben lévő káoszt:  bowl.hu/2016-mock-draft-10
empty taxi
A kb 1. számú Jax beat writer, Ryan O'Halloren pont ma emlegette Ramsey nevét, mint esetleges jövő évi 1. körös Jags draft picket. 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Próbáltam összefoglalni a fejemben lévő káoszt:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/5be161c2e513a18a2457db626e410c40.jpg
2016 Mock Draft 1.0 | Bowl.hu
A szezon feléhez érkezve megérkezett a hagyományos félidei mock draft is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Tennessee sanszosabban lesz a legszarabb, mint a 49ers, de a top3-ra már kisebb a sansza 😊
Szép lenne két 16–0 😊

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 cdn3.vox-cdn.com/thumbor/_xL9pfd07S4zr-WzRvniRIrbve4=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4189193/Screen_Shot_2015-10-22_at_1.25.56_PM.0.png

1/1 és top3 pick oddsok
 www.footballoutsiders.com/stats/playoffodds

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Fura h itt ekkora a konszenzus.
A kutatómunka során olvastam én is a citált Rodgersen túl Bradfordról, Eli Manningről, Carr-ról is párhuzamokat vele kapcsolatban.
A Carr-ost egyébként maximálisan adom, hasonló rendszerből jönnek a karerejük is jó, de nem kiváló és a mobilitásuk is kb. megegyezik. Ugyanakkor Derek vmivel gyengébb mezőnyben edződött persze.
Mattyről ellenben eddig egy cikket se olvastam, erre itt mindenki őt mondja, pro potenciálja egyébként Goffnak tényleg kb. ott lehet, mint amit Ryannek jósoltak anno (és az kb. be is vált).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Ilyen is van:  bowl.hu/a-goff-akta
empty taxi
 twitter.com/BruceFeldmanCFB/status/651879514708901888


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Ilyen is van:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/56d558e4be0e3287d60587e994056368.jpg
A Goff-akta | Bowl.hu
Ugyan messze van még a 2016-os NFL Draft, de érdemes egy kicsit elidőzni az egyik legtehetségesebb egyetemi irányító tanulmányozásával.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ha 4-3-as MLB-ket akarok nézegetni Tulloch helyére akkor kiket érdemes igazán figyelni?
Bazzani
Reggie Ragland, esetleg Jaylon Smith és Myles Jack, bár utóbbi kettő 4-3-ban inkább OLB. Kimondottan 4-3 MLB-nek való prospectekből nem ígérkezik túl acélosnak a felhozatal.
vassadi
Már az NFL-ben sincsenek nagyon vegytiszta 4-3-as MLB-k, az NCAA-ben meg pláne. Akik meg produktívak tudnak lenni a ritka 4-3-as védelmek közepén, azok általában a rendszer termékei (elég a Michigan State-es emberekre gondolni).
baggio
És mit értesz vegytiszta 4-3-as MLB alatt?
vassadi
Mármint kit, a London Fletcher, Zach Thomas típusú, tipikus run-stuffer játékosokat, ilyenekre a drafton nincs kereslet, és általában nem is tudnak érvényesülni a profik között (nagy kedvencem volt anno Scott McKillop vagy Carmen Messina, nem tudom hányan emlékeznek még rájuk egyáltalán).

Tehát erre a kérdésre szinte minden évben azt lehetne válaszolni, hogy nem túl acélos a felhozatal, mert Kuechly-hez hasonló tehetség ritka, mint Andrew Luck. Akik egy meg "átlagos" 4-3-as MLB tulajdonságaival rendelkeznek, legyenek bármilyen jók egyetemi szinten, őket nem is nagyon hájpolják a draft előtt, ahogy a relatíve jó fullback class-ra se fogja már senki azt mondani belátható időn belül, hogy "na, most van értelme első körben FB-t húzni".
baggio
Értem. Az mondjuk egy ideje már nem újdonság, hogy a mai NFL-ben nincs igény az egydimenziós run stopper linebackerekre. "Kimondottan 4-3 MLB-nek való prospectek" alatt én nem őket értettem, hanem azokat, akik 4-3-ban egyértelműen MLB-k, nem úgy, mint az említett Jack vagy Smith, akik kapcsán ezt felhoztam. Nem kell feltétlenül Kuechly szintű tehetségnek lenni ahhoz, hogy valaki jó MLB prospect legyen, lásd Mosley, Kendricks vagy Anthony a közelmúltból (az már más kérdés, hogy ki került végül 4-3-ba), de én egyelőre ilyen kaliberű játékosokat sem látok a jövő évi MLB prospectek között (Raglandet tartják sokan egyértelmű első körösnek, nálam nem az), ezért írtam, hogy szerintem nem túl acélos a felhozatal. Ha Jacket és Smith-t is számításba veszem, akkor már más a helyzet, de ők 4-3-ban inkább OLB-k.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Ha 4-3-as MLB-ket akarok nézegetni Tulloch helyére akkor kiket érdemes igazán figyelni?
Bazzani
Reggie Ragland, esetleg Jaylon Smith és Myles Jack, bár utóbbi kettő 4-3-ban inkább OLB. Kimondottan 4-3 MLB-nek való prospectekből nem ígérkezik túl acélosnak a felhozatal.
vassadi
Már az NFL-ben sincsenek nagyon vegytiszta 4-3-as MLB-k, az NCAA-ben meg pláne. Akik meg produktívak tudnak lenni a ritka 4-3-as védelmek közepén, azok általában a rendszer termékei (elég a Michigan State-es emberekre gondolni).
baggio
És mit értesz vegytiszta 4-3-as MLB alatt?
vassadi
Mármint kit, a London Fletcher, Zach Thomas típusú, tipikus run-stuffer játékosokat, ilyenekre a drafton nincs kereslet, és általában nem is tudnak érvényesülni a profik között (nagy kedvencem volt anno Scott McKillop vagy Carmen Messina, nem tudom hányan emlékeznek még rájuk egyáltalán).

Tehát erre a kérdésre szinte minden évben azt lehetne válaszolni, hogy nem túl acélos a felhozatal, mert Kuechly-hez hasonló tehetség ritka, mint Andrew Luck. Akik egy meg "átlagos" 4-3-as MLB tulajdonságaival rendelkeznek, legyenek bármilyen jók egyetemi szinten, őket nem is nagyon hájpolják a draft előtt, ahogy a relatíve jó fullback class-ra se fogja már senki azt mondani belátható időn belül, hogy "na, most van értelme első körben FB-t húzni".

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ha 4-3-as MLB-ket akarok nézegetni Tulloch helyére akkor kiket érdemes igazán figyelni?
Bazzani
Reggie Ragland, esetleg Jaylon Smith és Myles Jack, bár utóbbi kettő 4-3-ban inkább OLB. Kimondottan 4-3 MLB-nek való prospectekből nem ígérkezik túl acélosnak a felhozatal.
vassadi
Már az NFL-ben sincsenek nagyon vegytiszta 4-3-as MLB-k, az NCAA-ben meg pláne. Akik meg produktívak tudnak lenni a ritka 4-3-as védelmek közepén, azok általában a rendszer termékei (elég a Michigan State-es emberekre gondolni).
baggio
És mit értesz vegytiszta 4-3-as MLB alatt?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Ha 4-3-as MLB-ket akarok nézegetni Tulloch helyére akkor kiket érdemes igazán figyelni?
Bazzani
Reggie Ragland, esetleg Jaylon Smith és Myles Jack, bár utóbbi kettő 4-3-ban inkább OLB. Kimondottan 4-3 MLB-nek való prospectekből nem ígérkezik túl acélosnak a felhozatal.
vassadi
Már az NFL-ben sincsenek nagyon vegytiszta 4-3-as MLB-k, az NCAA-ben meg pláne. Akik meg produktívak tudnak lenni a ritka 4-3-as védelmek közepén, azok általában a rendszer termékei (elég a Michigan State-es emberekre gondolni).


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ha 4-3-as MLB-ket akarok nézegetni Tulloch helyére akkor kiket érdemes igazán figyelni?
Bazzani
Reggie Ragland, esetleg Jaylon Smith és Myles Jack, bár utóbbi kettő 4-3-ban inkább OLB. Kimondottan 4-3 MLB-nek való prospectekből nem ígérkezik túl acélosnak a felhozatal.