NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 767
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Evan Engram (TE, Ole Miss) marad az egyetemen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
USC junior outside linebacker Su'a Cravens will enter the NFL draft, he announced on Twitter Wednesday.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Ryan Switzer (North Carolina WR/KR) marad az egyetemen, ahogy Jourdan Lewis (Michigan CB) is

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 767
Kendall Fuller megy a draftra
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Derrick Henry mint prospect:  www.nfl.com/news/story/0ap3000000599022/article/former-scout-derrick-henry-looks-like-fourthround-pick
empty taxi
Részben egyetértek vele, szerintem sem a legjobb futó, sőtt, a jelenlegi NCAA-ben többen is vannak, akik jobbak nála. De az alabamai futókat szeretik kicsit kritizálni, amit azért nem mindig kell elhinni, mert Lacy-re is azt mondták, hogy szar lesz, mert a Bamában kiváló fal volt előtte, és úgy meg könnyű... erre egy GB -i fal mögött szétfutott mindenkit.
Chargers LT
igen, Richardsonra meg azt mondták jó lesz 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 269 — Jedi Master
Derrick Henry mint prospect:  www.nfl.com/news/story/0ap3000000599022/article/former-scout-derrick-henry-looks-like-fourthround-pick
empty taxi
Részben egyetértek vele, szerintem sem a legjobb futó, sőtt, a jelenlegi NCAA-ben többen is vannak, akik jobbak nála. De az alabamai futókat szeretik kicsit kritizálni, amit azért nem mindig kell elhinni, mert Lacy-re is azt mondták, hogy szar lesz, mert a Bamában kiváló fal volt előtte, és úgy meg könnyű... erre egy GB -i fal mögött szétfutott mindenkit.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Derrick Henry mint prospect:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cv6chtp6ec5hol0yea6i
Former scout: Derrick Henry looks like fourth-round pick
If Alabama RB Derrick Henry applies successfully for early eligibility in the 2016 NFL Draft, a former NFL scout sees a long wait for the Crimson Tide junior.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Matt Miller ‏@nfldraftscout
Breaking NFL draft news: Notre Dame left tackle Ronnie Stanley will enter the 2016 NFL Draft, per my conversation with him today.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Jake Butt (TE, Michigan) marad az egyetemen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Laquon Treadwell valszeg jelentkezik a draftra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Ha már FCS, engem jobban érdekel Carson Wentz hol fog kimenni a korábbi FCS-es QB-khoz képest?
1. Joe Flacco (1/18) előtt
2. Flacco és Jimmy Garoppolo (2/62) között
3. Garoppolo és Josh McCown (3/81) között
4. McCown után
empty taxi
McCown releváns? 😀 dino a csávó, azóta senki se érkezett frissebben? Beszédes.
Höri
Ink őt említettem mint Tarvaris Jacksont 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 151 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már FCS, engem jobban érdekel Carson Wentz hol fog kimenni a korábbi FCS-es QB-khoz képest?
1. Joe Flacco (1/18) előtt
2. Flacco és Jimmy Garoppolo (2/62) között
3. Garoppolo és Josh McCown (3/81) között
4. McCown után
empty taxi
McCown releváns? 😀 dino a csávó, azóta senki se érkezett frissebben? Beszédes.
Höri
Armanti Edwards, csak nem QBnek. 😊

Mellesleg Wenztnél még egy probléma lehet, hogy másfél szezont játszott mint kezdő. Oké, mikor még Jensen volt az 1. számú QB, gyakran beszállt pár snapre a meccseken, de főleg csak futni, illetve mikor már eldőlt a találkozó. Összesen 23 meccse van, amikor az ő vezetésével lépett pályára az NDSU.
Ez nem tudom mennyire lesz majd fekete pont a scoutoknál.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha már FCS, engem jobban érdekel Carson Wentz hol fog kimenni a korábbi FCS-es QB-khoz képest?
1. Joe Flacco (1/18) előtt
2. Flacco és Jimmy Garoppolo (2/62) között
3. Garoppolo és Josh McCown (3/81) között
4. McCown után
empty taxi
McCown releváns? 😀 dino a csávó, azóta senki se érkezett frissebben? Beszédes.

több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 269 — Jedi Master
Én is pont tegnap olvastam olyat róla, hogy Lynch után akár ő lehet a második legjobb QB a classban, szóval ki tudja... de neki is kell majd egy jó Senior Bowl ( és előtte az edzés), mint Garoppolonak

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 151 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már FCS, engem jobban érdekel Carson Wentz hol fog kimenni a korábbi FCS-es QB-khoz képest?
1. Joe Flacco (1/18) előtt
2. Flacco és Jimmy Garoppolo (2/62) között
3. Garoppolo és Josh McCown (3/81) között
4. McCown után
empty taxi
3. körnél előbb nem hiszem, hogy kimegy.
iktriad
Gil Brandt nemrég ódákat zengett róla, szerinte az első kör sem elképzelhetetlen vele kapcsolatban ebben a gyenge classban
baggio
Nem csak tőle hallottam az idén, hogy nagyon vonzó prospect lehet tavasszal. Igazság szerint amikor láttam játszani, akkor inkább az maradt meg belőle, hogy mennyire jól tud futni (főleg mondjuk az elődjéhez, Brock Jensenhez képest).

Egyébként bár csak tavaly óta kezd, ő is 4-szeres bajnok a Bisonnal, Ha netán most is nyerne az NDSU akkor ő lenne (azt hiszem) az első 5-szörös FCS bajnok.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Ha már FCS, engem jobban érdekel Carson Wentz hol fog kimenni a korábbi FCS-es QB-khoz képest?
1. Joe Flacco (1/18) előtt
2. Flacco és Jimmy Garoppolo (2/62) között
3. Garoppolo és Josh McCown (3/81) között
4. McCown után
empty taxi
3. körnél előbb nem hiszem, hogy kimegy.
iktriad
Gil Brandt nemrég ódákat zengett róla, szerinte az első kör sem elképzelhetetlen vele kapcsolatban ebben a gyenge classban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 151 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már FCS, engem jobban érdekel Carson Wentz hol fog kimenni a korábbi FCS-es QB-khoz képest?
1. Joe Flacco (1/18) előtt
2. Flacco és Jimmy Garoppolo (2/62) között
3. Garoppolo és Josh McCown (3/81) között
4. McCown után
empty taxi
3. körnél előbb nem hiszem, hogy kimegy. Bár a Senior Bowltól sok függ majd a számára, főleg mert el van törve a csuklója egy ideje (holnap megint a freshman Easton Stick játszik majd QBben a Montana ellen), ezért számára szokásosnál is nagyobb téttel bír majd az a hét.

Ha már Bison, én arra leszek kíváncsi, ki lesz előbb draftolva onnan, Wentz vagy az OT Joe Haeg(Billy Turner kaliberű játékos, őt meg pár éve a 3. körben vitte a Dolphins)?

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Ha már FCS, engem jobban érdekel Carson Wentz hol fog kimenni a korábbi FCS-es QB-khoz képest?
1. Joe Flacco (1/18) előtt
2. Flacco és Jimmy Garoppolo (2/62) között
3. Garoppolo és Josh McCown (3/81) között
4. McCown után


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 151 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jelenlegi legjobb FCS WR (és egyben játékos?), az Eastern Washington elkapója, Cooper Kupp visszatér még az Infernoba a senior évére is.
iktriad
Brandon Kaufman professzionális sikerei után biztos nagy lesz rá a kereslet.
Höri
Kupp már most impreszívebb college pályafutással rendelkezik mint Kaufman(bár tény utóbbi tartja a legtöbb elkapott yard rekordot egy szezonban az FCSben). Plusz az apja és a nagyapja is volt NFL játékos.
 en.wikipedia.org/wiki/Cooper_Kupp
Bár az igaz, hogy anno Kaufmanntól is nagy dolgokra számítottam, mikor kijött. De szerintem Kuppból lehet minőségi NFL játékos. És még esélyes idén az év játékosa díjra az FCSben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A jelenlegi legjobb FCS WR (és egyben játékos?), az Eastern Washington elkapója, Cooper Kupp visszatér még az Infernoba a senior évére is.
iktriad
Brandon Kaufman professzionális sikerei után biztos nagy lesz rá a kereslet.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 151 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jelenlegi legjobb FCS WR (és egyben játékos?), az Eastern Washington elkapója, Cooper Kupp visszatér még az Infernoba a senior évére is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 767
úgy olvastam, hogy Tre'Davious White (LSU) marad a senior évére...Klaci79
Csak gondolkozik rajta, de valószínűbbnek tűnik, hogy jelentkezik.
vassadi
akkor ez megint egy nagy hír lehetett 😀
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
úgy olvastam, hogy Tre'Davious White (LSU) marad a senior évére...Klaci79
Csak gondolkozik rajta, de valószínűbbnek tűnik, hogy jelentkezik.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 767
úgy olvastam, hogy Tre'Davious White (LSU) marad a senior évére...pedig így is már jó helyen elkelt volna
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
a marylandi DE, Yannick Ngakoue megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal