NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 245
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, a Jaguars front officenak nincs túl jó véleménye a 2016os edge rushereketől. Ezért is döntöttek most Fowler mellett.
During a news conference, Caldwell said one reason for taking Fowler was the anticipated dearth of edge rushers in the 2016 draft.

Caldwell elaborated afterward. Last spring and especially in December, the Jaguars’ scouting staff graded next year’s prospects by tier: A – first round; B – rounds 2-4; C – rounds 5-7 and D – free agent. Only one player currently has an A grade.
Vajon Bosa az, akit 1. körösre értékeltek?
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Most nem azért, de VH3 5-11; 195lbs az espn szerint, most ha ez 5-10, 190 attól még izmot tud magára pakolni és nőhet is még. Ifo 5-9, 180 lbs.
Joe Haden amúgy 5-11; 195 lbs
Játékban pedig VH3>>>>>Ifo
bármelyik naponHabi
Viszont amikor Haden (vagy Grimes) jelentkezett a draftra, akkor még közel sem volt ennyire rákattanva a liga a magas, fizikális cornerekre. Én nem mondtam olyat, hogy Hargreaves nem válhat be az NFL-ben mint első számú CB, akár press cornerként, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy az NFL-csapatokat mennyire zavarná az esetleges méretbeli hátránya. Például ha a pure cover skillek terén nála egyértelműen gyengébbnek tűnő, de a classban most konszenzusos top 2 cornernek tartott Kendall Fuller megtartja ezt a státuszát, és Hargreaves lesz mondjuk 5-10, 190, Fuller meg 6-1, 200.

Ami a kiemelt részt illeti, nem vagyok benne biztos, hogy akkor is ezt mondanád, ha nem Hargreaves jönne ki egy évvel Ekpre-Olomu után, hanem fordítva. Plusz ha nem lennél Gators homer és az Oregon egyik fő vetélytársának szurkolója. 😊vassadi
Fuller is fasza, biztosan valakinél az lesz a döntő faktor, hogy ő nagyobb mint VH3. Az Oregont vmi oknál fogva nem tudom nem kedvelni, hiába vagyok USC-Florida homer. Egyszerűen csak Ifo idén nem volt jobb ex csapattársánál, az UDFA státuszba került Troy Hillnél. Pedig Ifo-ról év elején tényleg még első körös mockok szóltak. Mind1, meglátjuk majd, hogy kinél mi lesz, nálam VH3 a top, közvetlen utána Fuller. De nálam Fuller is jobb mint Ifo térdszalagszakadás előtt.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Most nem azért, de VH3 5-11; 195lbs az espn szerint, most ha ez 5-10, 190 attól még izmot tud magára pakolni és nőhet is még. Ifo 5-9, 180 lbs.
Joe Haden amúgy 5-11; 195 lbs
Játékban pedig VH3>>>>>Ifo
bármelyik napon
Habi
Viszont amikor Haden (vagy Grimes) jelentkezett a draftra, akkor még közel sem volt ennyire rákattanva a liga a magas, fizikális cornerekre. Én nem mondtam olyat, hogy Hargreaves nem válhat be az NFL-ben mint első számú CB, akár press cornerként, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy az NFL-csapatokat mennyire zavarná az esetleges méretbeli hátránya. Például ha a pure cover skillek terén nála egyértelműen gyengébbnek tűnő, de a classban most konszenzusos top 2 cornernek tartott Kendall Fuller megtartja ezt a státuszát, és Hargreaves lesz mondjuk 5-10, 190, Fuller meg 6-1, 200.

Ami a kiemelt részt illeti, nem vagyok benne biztos, hogy akkor is ezt mondanád, ha nem Hargreaves jönne ki egy évvel Ekpre-Olomu után, hanem fordítva. Plusz ha nem lennél Gators homer és az Oregon egyik fő vetélytársának szurkolója. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Most nem azért, de VH3 5-11; 195lbs az espn szerint, most ha ez 5-10, 190 attól még izmot tud magára pakolni és nőhet is még. Ifo 5-9, 180 lbs.
Joe Haden amúgy 5-11; 195 lbs
Játékban pedig VH3>>>>>Ifo
bármelyik naponHabi
Brent Grimes 5-10 190lbsAdirotor
UDFA is volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Most nem azért, de VH3 5-11; 195lbs az espn szerint, most ha ez 5-10, 190 attól még izmot tud magára pakolni és nőhet is még. Ifo 5-9, 180 lbs.
Joe Haden amúgy 5-11; 195 lbs
Játékban pedig VH3>>>>>Ifo
bármelyik naponHabi
Brent Grimes 5-10 190lbs
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Most nem azért, de VH3 5-11; 195lbs az espn szerint, most ha ez 5-10, 190 attól még izmot tud magára pakolni és nőhet is még. Ifo 5-9, 180 lbs.
Joe Haden amúgy 5-11; 195 lbs
Játékban pedig VH3>>>>>Ifo
bármelyik napon


JT Daniels fan
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Például épp a draft előtt esett át egy vállműtéten.vassadi
Hm tényleg, ez kiment a fejemből, mindenesetre azért ő kombájnolt (igen jól).empty taxi
Igen, mert a combine után műtötték.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Például épp a draft előtt esett át egy vállműtéten.vassadi
Hm tényleg, ez kiment a fejemből, mindenesetre azért ő kombájnolt (igen jól).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Az idei drafton kiderülhetett volna, mennyire tartanak az NFL-csapatok egy kimagasló cover képességekkel rendelkező, de alulméretezett CB-t, csak az a fránya térdszalag... De szerintem (is) benne van a pakliban, hogy Hargreaves esetében ugyanaz lesz a dilemma, mint ami egy egészséges Ekpre-Olomunál volt / lett volna.vassadi
Ez sztem 2 éve kiderült Verrettnél.empty taxi
Szerintem nem, mert az ő draftpozíciójára is komoly befolyással lehettek a sérülések / sérülékenység.vassadi
Lehet az én memóriám rövid, de én nem emlékszem nála komoly sérülésre az előéletében.empty taxi
Például épp a draft előtt esett át egy vállműtéten.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Az idei drafton kiderülhetett volna, mennyire tartanak az NFL-csapatok egy kimagasló cover képességekkel rendelkező, de alulméretezett CB-t, csak az a fránya térdszalag... De szerintem (is) benne van a pakliban, hogy Hargreaves esetében ugyanaz lesz a dilemma, mint ami egy egészséges Ekpre-Olomunál volt / lett volna.vassadi
Ez sztem 2 éve kiderült Verrettnél.empty taxi
Szerintem nem, mert az ő draftpozíciójára is komoly befolyással lehettek a sérülések / sérülékenység.vassadi
Lehet az én memóriám rövid, de én nem emlékszem nála komoly sérülésre az előéletében.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Az idei drafton kiderülhetett volna, mennyire tartanak az NFL-csapatok egy kimagasló cover képességekkel rendelkező, de alulméretezett CB-t, csak az a fránya térdszalag... De szerintem (is) benne van a pakliban, hogy Hargreaves esetében ugyanaz lesz a dilemma, mint ami egy egészséges Ekpre-Olomunál volt / lett volna.vassadi
Ez sztem 2 éve kiderült Verrettnél.empty taxi
Szerintem nem, mert az ő draftpozíciójára is komoly befolyással lehettek a sérülések / sérülékenység.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Az idei drafton kiderülhetett volna, mennyire tartanak az NFL-csapatok egy kimagasló cover képességekkel rendelkező, de alulméretezett CB-t, csak az a fránya térdszalag... De szerintem (is) benne van a pakliban, hogy Hargreaves esetében ugyanaz lesz a dilemma, mint ami egy egészséges Ekpre-Olomunál volt / lett volna.vassadi
Ez sztem 2 éve kiderült Verrettnél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A CBS első mockja:
 www.cbssports.com/nfl/draft/nfl-draft-scout/25173357/nfl-mock-draft-ohio-state-dominates-first-roundvassadi
Nem nagyon tudom bizonyítani, de olyan érzésem van, mintha ezek az alulméretezett CB-k lennének azok, akiket sokkal magasabbra értékelnek a nagyon korai mockokban, mint ahol végül kimennek.Schleck
Veled vagyok ebben. Főleg mivel az egyetem általában felfelé kerekíti a játékosok méretét.
Aztán majd márciusban jön egy 6'1" magas, 209 fontos CB a Louisiana-Monroe-ból, aki 4.39-et fut és első körös lesz.Höri
Bővítem a kört; nem csak a tehetséges, de alulméretezett CB-knél, hanem úgy általában a tehetséges, de alulméretezett játékosoknál is megfigyelhető ez a jelenség. Példának okáért ott van Rashad Greene, aki három produktív college szezon után gyakorlatilag konszenzusosan első körös várományosnak tartott prospectként indult (hogy az FSU bajnoki menetelése generálta hype-ot már ne is említsem), a statisztikái nem hogy nem estek vissza tavaly, hanem egyenesen a legeredményesebb idényét futotta végzősként, majd végül csak az ötödik körben draftolták, és elég nyilvánvaló, hogy elsősorban az alulméretezettsége miatt csúszott odáig. Vagy épp Tyler Lockett nevével is találkoztam korai első körös mockokban, aztán szép lassan ráeszmélt mindenki, hogy egy NFL offense-ben ő maximum slot receiverként vehető számításba, sőt a Seahawksnál azt mondták, főleg a returner képességei miatt nézték ki maguknak, szóval ki tudja, meddig csúszott volna még, ha nem lenne jó visszahordó.

Az idei drafton kiderülhetett volna, mennyire tartanak az NFL-csapatok egy kimagasló cover képességekkel rendelkező, de alulméretezett CB-t, csak az a fránya térdszalag... De szerintem (is) benne van a pakliban, hogy Hargreaves esetében ugyanaz lesz a dilemma, mint ami egy egészséges Ekpre-Olomunál volt / lett volna.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A CBS első mockja:
 www.cbssports.com/nfl/draft/nfl-draft-scout/25173357/nfl-mock-draft-ohio-state-dominates-first-roundvassadi
Nem nagyon tudom bizonyítani, de olyan érzésem van, mintha ezek az alulméretezett CB-k lennének azok, akiket sokkal magasabbra értékelnek a nagyon korai mockokban, mint ahol végül kimennek.Schleck
Veled vagyok ebben. Főleg mivel az egyetem általában felfelé kerekíti a játékosok méretét.
Aztán majd márciusban jön egy 6'1" magas, 209 fontos CB a Louisiana-Monroe-ból, aki 4.39-et fut és első körös lesz.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Na ja, csak ha az idei classból Hundley-t és Petty-t is kihúzod, mint egyáltalán használható prospect, akkor maradtak négyen, akik közül kettőt Mannionnak és Graysonnak neveznek, és akkor a top2 red flagjeiről még nem is beszéltünk... Valaminek csak kellene bizonyos paradigmaváltást indukálnia, mert mikor az illető Boykinnál vagy Goffnál ennyire húzza a száját, akkor érni fogják még komoly csalódások 😊 a "tape alapján" egyre kevesebben lesznek az NFL-mércét megugrók, ha a profiknál ennyire kötik az ebet a karóhozbaggio
Írtam egy cikket erről gondolatátvitellel, angolul xD
 www.teamspeedkills.com/2015/5/5/8551215/nfl-could-try-teaching-its-quarterbacks


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Itt van Walter első 2016-os mockja is:  walterfootball.com/draft2016.php
és Charlieé is:  walterfootball.com/draft2016charlie.php
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A CBS első mockja:
 www.cbssports.com/nfl/draft/nfl-draft-scout/25173357/nfl-mock-draft-ohio-state-dominates-first-roundvassadi
Nem nagyon tudom bizonyítani, de olyan érzésem van, mintha ezek az alulméretezett CB-k lennének azok, akiket sokkal magasabbra értékelnek a nagyon korai mockokban, mint ahol végül kimennek.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 971 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rájuk lesz érdemes figyelni/ az ő nevüket érdemes megjegyezni a másodvonalból a draft szempontjából:
Defensive ends are often among the top draft candidates from the FCS level. Central Arkansas' Jonathan Woodard and Jacksonville State's LaMichael Fanning are among the highly rated prospects for the 2016 NFL Draft, currently drawing No. 19 and 20 rankings, respectively, from CBSSports.com.

North Dakota State offensive tackle Joe Haeg and quarterback Carson Wentz are both ranked ninth at their respective position.

One of the more surprising rankings is Princeton's DiAndre Atwater as the No. 12 running back.

It's a class that also will include Southeastern Louisiana cornerback Harlan Miller, Gardner-Webb defensive O.J. Mau, William & Mary inside linebacker Luke Rhodes and Villanova quarterback John Robertson, the 2014 Walter Payton Award winner.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A CBS első mockja:
 www.cbssports.com/nfl/draft/nfl-draft-scout/25173357/nfl-mock-draft-ohio-state-dominates-first-round
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Na ja, csak ha az idei classból Hundley-t és Petty-t is kihúzod, mint egyáltalán használható prospect, akkor maradtak négyen, akik közül kettőt Mannionnak és Graysonnak neveznek, és akkor a top2 red flagjeiről még nem is beszéltünk... Valaminek csak kellene bizonyos paradigmaváltást indukálnia, mert mikor az illető Boykinnál vagy Goffnál ennyire húzza a száját, akkor érni fogják még komoly csalódások 😊 a "tape alapján" egyre kevesebben lesznek az NFL-mércét megugrók, ha a profiknál ennyire kötik az ebet a karóhoz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ilyenkor még nagyon korai lenne messzemenő következtetéseket levonni, így szigorúan az eddig látottak alapján mondom, hogy nekem Boykin egyelőre csak egy a "college-ban produktív spread QB, aki nem NFL-kompatibilis" típusú irányítók közül (akar valaki fogadni, hogy a draft előtt már a WR-ré konvertálása lesz a téma?), Kessler pedig az egyetemen jó statisztikákkal büszkélkedő, játékban viszont NFL-mérce szerint semmi extrát nem nyújtó, de legalább pro-style offense-ből érkező (fehér) pocket QB újabb tipikusa esete (lásd baggio-féle mantra, és Kesslernél még a prototípus méret sem adott). Ha most tippelnem kellene, azt mondanám, közelebb lesznek az UDFA státuszhoz, mint az első körhöz.

Szerintem sok esetben (tehát itt most nem Boykinról és/vagy Kesslerről beszélek) a draft procedúra ennyire korai szakaszában mindenekelőtt (vagy csak) a "college productivity" faktornak köszönhetően vetődnek fel bizonyos játékosok a potenciális top / korai körös QB-k között (de ez más posztoknál is ugyanígy megfigyelhető), vagyis ezeknek a neveknek a bedobása elsősorban a jó statisztikák miatt történik, mondván "jó számokat hoz, ergo jól játszik", nem a game tape alapján. Aztán amikor utóbbi is górcső alá kerül, illetve elérkezik az új szezon, és a meccsfelvételeknél is már ezekre a prospectekre koncentrál mindenki (nem hiszem, hogy pár nappal ezelőtt olyan sokan elemezgették például Kessler vagy Boykin játékát), akkor már persze felszínre kerülnek a negatívumok, és mire a drafthoz érünk, már közelében sincs ezen játékosok várt draftpozíciója az első körhöz. Konkrét példáért az idei classnál messzebbre nem kell visszamenni, lásd Petty vagy Hundley esetét.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Én mondjuk jobban örültem volna, ha idén nem húzunk futót , jövőre meg Elliott-ot berántjuk az egyik 2. napos pickünkkel.Sixo67
hát sztem elliotot nem igen tudnátok majd kiválasztani a 2.körben.Ha olyan idénye lesz legalább mint idén volt, akkor sztem top 15 pick lesz.Jól jártatok gordonnal is sztem.


több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Shawn Oakman ftw
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én nem értem, ezt a nagy Hackenberg imádatot ami kint van. Szerintem egy átlag alatti játékos, semmi fejlődést nem mutatott újonc évéhez képest. Ehhez képest pedig Goff játékát tényleg jobb nézni és sokkal-sokkal tehetségesebbnek is tűnik.
Tudom, hogy homer meg minden, de azért Kessel is elég pöpec szezont nyomott tavaly. Ha idén megközelíti ezt (nem gyengűlt a USC elkapós sora, sőőőőőt 😊 ) akkor őt is okkal lehet bevenni ebbe a társaságba. Nem prototípus méretekkel megáldott QB, de ez Breesnél sem okozott eddig túl sok galibát 😊Habi
Ez a kesszel a USC-ről dolog mintha már egyszer bevált volna, oh wait. 😀
Én már 2 éve mondom h Goff>>>>>>>Hackenberg, idő kérdése és hozzád hasonlóan mindenki rájön 😊
Ahogy Robi mondja Boykin sötét ló, benne van a level Mariota, de a level Hundley is szvsz.empty taxi
Jó, de Cody már játszott pár meccset a USC-ben, míg Matt a benchwarmer (Kaliforniában nem is kell) szintig jutott csak el.
2 év alatt 59 TD, 12 pick nem rossz, folyamatos fejlődés mellett. Majd meglátjuk.
Boykin is fasza, valóban 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Én nem értem, ezt a nagy Hackenberg imádatot ami kint van. Szerintem egy átlag alatti játékos, semmi fejlődést nem mutatott újonc évéhez képest. Ehhez képest pedig Goff játékát tényleg jobb nézni és sokkal-sokkal tehetségesebbnek is tűnik.
Tudom, hogy homer meg minden, de azért Kessel is elég pöpec szezont nyomott tavaly. Ha idén megközelíti ezt (nem gyengűlt a USC elkapós sora, sőőőőőt 😊 ) akkor őt is okkal lehet bevenni ebbe a társaságba. Nem prototípus méretekkel megáldott QB, de ez Breesnél sem okozott eddig túl sok galibát 😊Habi
Ez a kesszel a USC-ről dolog mintha már egyszer bevált volna, oh wait. 😀
Én már 2 éve mondom h Goff>>>>>>>Hackenberg, idő kérdése és hozzád hasonlóan mindenki rájön 😊
Ahogy Robi mondja Boykin sötét ló, benne van a level Mariota, de a level Hundley is szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...