Pro Bowl

7 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alternateket hol tudom megnézni?
Olvastam, hogy elvileg Rodgers meg Tramon #1 alternate, kíváncsi lennék a többire.tenorx
Azt tudom; hogy Kassim Osgood Owens tartaléka a AFC-nél STben. Mindkettő nálunk játszik ugyebár... (Mellette Greg Jones; Scobee; Garrard és Podlesh van a tartalékok közé jelőlve; Greg a 2. FB csere; a többiekről nem tudom hol állnak)

Amúgy legtöbb Jags lett beszavazava alanyi jogon (3) 1999 óta.

Viszont az igazságtalan hogy 1 Bucs játékos se lett bevállasztva. Milyen remek szezonjuk van idén pedig!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Alternateket hol tudom megnézni?
Olvastam, hogy elvileg Rodgers meg Tramon #1 alternate, kíváncsi lennék a többire.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
kedvenc pickem Mankins.Höri
o legalabb jol jatszott amikor kitolta a segget a palyara.
de babin uberelhetetlen. ennyi erovel miert nem valasztottak be j'marcus webbet ?
rodgers meg egy nimand. ezt is megtudtuk.Fake
Babin a szavazás kezdetekor teljesen jó pick volt, gondolom a többség korán szavazott.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát ez szokás szerint undorító lett...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
szokás szerint tele viccel
waters helyett lilja ha már kc
charles legalább befért tartaléknak
hali és flowers meg sehol
DJ is jobb évet futott mint sugár lajos
áhh
😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 718 — Sworn to the Black
Vannak vicc pickek megint (Cundiffot nem tudom hogy hozták össze), de mondjuk Rodgerst nem tudom melyik helyett lehetett volna berakni.Döme
bármelyik helyett.Höri
mondjuk a 21 pickes brees helyett. de jo en nem vagyok ellene hypeoljak boseggel rafer szegenyre.
ryan viszont egy kis pocs neki meg raerhetne a muszalymenni pr bowl.Fake
Jó csak Breesnek majdnem annyi complete passza van, mint Rodgersnek attemptje, a pontossága is jobb. Mondjuk ezeket meg tényleg ellensúlyozzák az intek, meg Rodgers 300 futott yardja. Vicket kihagyni tilos egy ilyen év után. Most megnézve Ryannél viszont tényleg jobbak a számai, csak hát ugye a rendkívül szakmai érvek alapján neki kevesebb a winje = szarabb.

De úgyis be fog menni valamelyik helyett aki lemondja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
o legalabb jol jatszott amikor kitolta a segget a palyara.
de babin uberelhetetlen. ennyi erovel miert nem valasztottak be j'marcus webbet ?
rodgers meg egy nimand. ezt is megtudtuk.Fake
Vannak vicc pickek megint (Cundiffot nem tudom hogy hozták össze), de mondjuk Rodgerst nem tudom melyik helyett lehetett volna berakni.Döme
bármelyik helyett.Höri
mondjuk a 21 pickes brees helyett. de jo en nem vagyok ellene hypeoljak boseggel rafer szegenyre.
ryan viszont egy kis pocs neki meg raerhetne a muszalymenni pr bowl.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kedvenc pickem Mankins.Höri
o legalabb jol jatszott amikor kitolta a segget a palyara.
de babin uberelhetetlen. ennyi erovel miert nem valasztottak be j'marcus webbet ?
rodgers meg egy nimand. ezt is megtudtuk.Fake
Vannak vicc pickek megint (Cundiffot nem tudom hogy hozták össze), de mondjuk Rodgerst nem tudom melyik helyett lehetett volna berakni.Döme
bármelyik helyett.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 718 — Sworn to the Black
kedvenc pickem Mankins.Höri
o legalabb jol jatszott amikor kitolta a segget a palyara.
de babin uberelhetetlen. ennyi erovel miert nem valasztottak be j'marcus webbet ?
rodgers meg egy nimand. ezt is megtudtuk.Fake
Vannak vicc pickek megint (Cundiffot nem tudom hogy hozták össze), de mondjuk Rodgerst nem tudom melyik helyett lehetett volna berakni.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az 5 dallasos mindent visz

Nálunk szegény Colston majd a 15. ezeryardos szezonja után talán kap majd egy kegyelemmeghívót.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kedvenc pickem Mankins.Höri
o legalabb jol jatszott amikor kitolta a segget a palyara.
de babin uberelhetetlen. ennyi erovel miert nem valasztottak be j'marcus webbet ?
rodgers meg egy nimand. ezt is megtudtuk.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó pontosak voltak 😀
Pouncey pro bowler 😀 Durva.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt vannak a keretek http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2
továbbra se feledje senki: ennek az egész probowlosdinak a világon semmi jelentősége sincs, úgy is mindenki lemondja.

kedvenc pickem Mankins.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mindenkitől bocs még nincsenek eredmények majd holnap hajnali 1 órakor lesznek hivatalos eredmények a Pro Bowl 2011-el kapcsolatosan.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor OK. 😊
Pedig kíváncsi lettem volna, hogy mondjuk Long mennyi szavazatot kapott, hol végzett illetve mennyi szavazatot kapott D. Bess stb.
Mondjuk internetes helyi amerikai újságokba találtam egy-két adatot a szavazással kapcsolatban de ennyi. Ez sajnos nem teljes.
Azért köszi a segítséget.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az nfl.com nem jó (régi)+azt írtam az nem jó, és az abc.com-os is régi link.danyly
De mivel előtted is ugyanezt kérdezték, ebből lehet következtetni arra, hogy ha lenne olyan hely, ahol az általad kívánt feltételeknek megfelelően lennének fent a játékosok, akkor azt linkelték volna be. Azt mondjuk egyáltalán nem értem, hogy egy 6 napos link miért túl régi és miért ennyire fontos a percre pontos pro bowl szavazás információ.F.Schleck
Nekem a végeredmény adatai kellenek nem , hogy mi történt percről percre vagy óráról órára.
A posztokon mi lett a végeredmény az kell egy 6 nappal ezelőtti adattal mit csináljak?
Szerintem te félreértettél.
A végleges eredmények kellenek.danyly
Jaj, bocs. Most már értelek. 😊
Nem vagyok egyébként biztos abban, hogy ezek ilyen pontossággal ki fognak kerülni. Legalábbis nekem tavalyról nem rémlik ilyesmi.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Csak egy picit görgessél fel.F.Schleck
Az nfl.com nem jó (régi)+azt írtam az nem jó, és az abc.com-os is régi link.danyly
De mivel előtted is ugyanezt kérdezték, ebből lehet következtetni arra, hogy ha lenne olyan hely, ahol az általad kívánt feltételeknek megfelelően lennének fent a játékosok, akkor azt linkelték volna be. Azt mondjuk egyáltalán nem értem, hogy egy 6 napos link miért túl régi és miért ennyire fontos a percre pontos pro bowl szavazás információ.F.Schleck
Nekem a végeredmény adatai kellenek nem , hogy mi történt percről percre vagy óráról órára.
A posztokon mi lett a végeredmény az kell egy 6 nappal ezelőtti adattal mit csináljak?
Szerintem te félreértettél.
A végleges eredmények kellenek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tudja valaki részletesen hol lehet megtekinteni a Pro Bowl szavazatokat?
Az nfl.com-on csak az első 10 legtöbb szavazatot kapottat írták le táblázatban posztoktól függetlenül.
Hol van lebontva posztonként és azoknak is min. az első 10 helyezetje? Tudja valaki?
Ha igen akkor írja már le valaki légyszi.
Előre is köszi.danyly
Csak egy picit görgessél fel.F.Schleck
Az nfl.com nem jó (régi)+azt írtam az nem jó, és az abc.com-os is régi link.danyly
De mivel előtted is ugyanezt kérdezték, ebből lehet következtetni arra, hogy ha lenne olyan hely, ahol az általad kívánt feltételeknek megfelelően lennének fent a játékosok, akkor azt linkelték volna be. Azt mondjuk egyáltalán nem értem, hogy egy 6 napos link miért túl régi és miért ennyire fontos a percre pontos pro bowl szavazás információ.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tudja valaki részletesen hol lehet megtekinteni a Pro Bowl szavazatokat?
Az nfl.com-on csak az első 10 legtöbb szavazatot kapottat írták le táblázatban posztoktól függetlenül.
Hol van lebontva posztonként és azoknak is min. az első 10 helyezetje? Tudja valaki?
Ha igen akkor írja már le valaki légyszi.
Előre is köszi.danyly
Csak egy picit görgessél fel.F.Schleck
Az nfl.com nem jó (régi)+azt írtam az nem jó, és az abc.com-os is régi link.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tudja valaki részletesen hol lehet megtekinteni a Pro Bowl szavazatokat?
Az nfl.com-on csak az első 10 legtöbb szavazatot kapottat írták le táblázatban posztoktól függetlenül.
Hol van lebontva posztonként és azoknak is min. az első 10 helyezetje? Tudja valaki?
Ha igen akkor írja már le valaki légyszi.
Előre is köszi.danyly
Csak egy picit görgessél fel.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tudja valaki részletesen hol lehet megtekinteni a Pro Bowl szavazatokat?
Az nfl.com-on csak az első 10 legtöbb szavazatot kapottat írták le táblázatban posztoktól függetlenül.
Hol van lebontva posztonként és azoknak is min. az első 10 helyezetje? Tudja valaki?
Ha igen akkor írja már le valaki légyszi.
Előre is köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
a legfrissebb
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d1c695/article/pats-brady-eagles-vick-finish-atop-fan-vote-for-2011-pro-bowl?module=HP_headlines

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
általában NFL.comon nyomnak részeredményeket, de az nem szokott valami részletes lenni
ez a legfrissebb
http://www.abc24.com/sports/story/Vick-has-Pro-Bowl-voting-lead/mV5SklvHokeq3DhEololHg.cspxatapapa
Kösz!

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
általában NFL.comon nyomnak részeredményeket, de az nem szokott valami részletes lenni
ez a legfrissebb
http://www.abc24.com/sports/story/Vick-has-Pro-Bowl-voting-lead/mV5SklvHokeq3DhEololHg.cspx

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
A szavazás állását hol lehet nézni?