Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
na most kell rámenni Kendricksre

szarok rá, hogy nem tud tőzsdézni
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
 coub.com/view/108tb1

több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Deion Jones IR-en ? ez csak egy rossz vicc..ugye.... fuck.. most dobta fel a Falcons face oldala...mondjuk legalább nem season ending...

Szerkesztette: Keano


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húha bmeg ez súlyosabb veszteséggel bíró meccs volt... Deion Jones is IR.... Részvétem...
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Most már látható a koncepció. Akitől kikapunk annak összegyűjtjük az ex játékosait. Érkezett Nelson.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
amúgy a tavalyi bajnoktól éppenhogy kikapni szar támadójátékkal nem annyira para, mint Fitzpatricktől nagyon 😀
shawnka
Én elcserélném azt az L-t a mienkre. Mert tudom, hogy a D az fasza, csak volt egy szar napjuk. Ezt az O-ról nem tudom magabiztosan elképzelni.
peach
Nem lesz gond az O-val se csak be kell melegedniük, elég rozsdásak még
Midnight
Azért olyat láttunk már olyat h olyan bemelegedés lesz ami után már beindul a(z) (le)olvadás is. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
amúgy a tavalyi bajnoktól éppenhogy kikapni szar támadójátékkal nem annyira para, mint Fitzpatricktől nagyon 😀
shawnka
Én elcserélném azt az L-t a mienkre. Mert tudom, hogy a D az fasza, csak volt egy szar napjuk. Ezt az O-ról nem tudom magabiztosan elképzelni.
peach
Nem lesz gond az O-val se csak be kell melegedniük, elég rozsdásak még
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
amúgy a tavalyi bajnoktól éppenhogy kikapni szar támadójátékkal nem annyira para, mint Fitzpatricktől nagyon 😀
shawnka
Istenem de szép, de szééééép 😀

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
amúgy a tavalyi bajnoktól éppenhogy kikapni szar támadójátékkal nem annyira para, mint Fitzpatricktől nagyon 😀
shawnka
Én elcserélném azt az L-t a mienkre. Mert tudom, hogy a D az fasza, csak volt egy szar napjuk. Ezt az O-ról nem tudom magabiztosan elképzelni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Neal IR, helyére Means (DE) jön a rosterre.
Eagles vágta ki, pedig egész jó kis játékos, csak nagyon tele volt a pass rusher szekció.
katonadani
Ez így van, de Neal S poszton játszik, onnan esett ki 😛
dande
köszönöm, ezt amúgy nem tudtam 😀
(ezért írtam h a helyére a rosterre 😊 )
katonadani
Nem azért, ezzel én csak az értetlenségemet akartam kifejezni, hogy akkor miért nem S-t hoztak, de ők tudják 😀
dande
Mert kurva mély a sec. Amúgy visszatérős vagy season ending ir?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
amúgy a tavalyi bajnoktól éppenhogy kikapni szar támadójátékkal nem annyira para, mint Fitzpatricktől nagyon 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Neal IR, helyére Means (DE) jön a rosterre.
Eagles vágta ki, pedig egész jó kis játékos, csak nagyon tele volt a pass rusher szekció.
katonadani
Ez így van, de Neal S poszton játszik, onnan esett ki 😛
dande
köszönöm, ezt amúgy nem tudtam 😀
(ezért írtam h a helyére a rosterre 😊 )
katonadani
Nem azért, ezzel én csak az értetlenségemet akartam kifejezni, hogy akkor miért nem S-t hoztak, de ők tudják 😀
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Neal IR, helyére Means (DE) jön a rosterre.
Eagles vágta ki, pedig egész jó kis játékos, csak nagyon tele volt a pass rusher szekció.
katonadani
Ez így van, de Neal S poszton játszik, onnan esett ki 😛
dande
köszönöm, ezt amúgy nem tudtam 😀
(ezért írtam h a helyére a rosterre 😊 )
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Neal IR, helyére Means (DE) jön a rosterre.
Eagles vágta ki, pedig egész jó kis játékos, csak nagyon tele volt a pass rusher szekció.
katonadani
Ez így van, de Neal S poszton játszik, onnan esett ki 😛
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Neal IR, helyére Means (DE) jön a rosterre.
Eagles vágta ki, pedig egész jó kis játékos, csak nagyon tele volt a pass rusher szekció.
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Persze, értem. Csak találtam, mondom behozom. 😊
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Most már én mondom: volt egy szar meccse a csapatnak, bumm. Tudom, tavaly is volt egy csomó szar, de mégis valahogy PO lett belőle. Nyilván a média nagyon örül, hogy talált egy csámcsogni valót, most mindenki megvizsgálja, minden irányból, és aztán jön majd néhány jó meccs, és mindenki elfelejti. Ha a 8-8 lesz a vége, vagy mondjuk beleszaladtok egy 0-3-ba vagy még rosszabb, akkor majd lesz ezeknek értelme. Az ilyen előásott kisszínes történeket nem sokat jelentenek, tavaly szerintem kb. ugyanez a sajtó mondogatta, hogy "nyugi, Quinn egy zseni, hiszen annak idején Kyle-t is mindenki el akarta küldei az első év után, és tessék".

Most ha sokáig kutatnék (4chanen pl. 😀 ), lehet elő lehetne ásni, hogy Sark igazából Lowe's titkos ügynöke, és ki akarja csinálni Blanket, azzal hogy idegbajba kergeti. Vagy simán gyíkember. Esetleg Saints ÉS Panthers (a Bucs túl béna ehhez) alkalmazott titokban.

Szerintem értitek mit akarok mondani...

több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ezt láttátok?


Majd valaki előtúrta ezt:
Most discouraging for me = Warner saying the routes have been sloppy
It’s one of my big question marks for the season. We had major issues (translation: drops, tipped balls, drops, sloppy routes, a few more drops, and yet more drops) with the receivers last year. Quinn’s solution was to take offensive assistant Dave Brock (lots of college experience but an NFL rookie last year) and make him the full time WR coach.

Slight issue: there’s nothing in Brock’s coaching history to suggest that he’d be good working with WRs at the NFL level.

It was disturbing to see so many drops in preseason, like when the prospects dropped six passes on Benkert in the final game. But we could write that off as it wasn’t necessarily a coaching issue. More like those guys were prospects who weren’t quite NFL caliber and were really just auditioning for practice squad jobs.

This is far more serious. We believe Atlanta’s trio of top receivers is likely the best in the NFL. If they aren’t even running their routes very well, then the team isn’t hitting the fundamentals in practice. And that says the coaches – particularly Brock, as it’s his new full time job – aren’t getting it done.

it's still part of Morris' official title
He’s still listed as assistant head coach / wide receivers / passing game coordinator, which was also his title last year.

But this year Quinn named Dave Brock as WRs coach. Brock joined the team last year as an offensive assistant. He has a lot of college experience (most recently as head coach at Delaware for four years), but he was yet another NFL rookie on our staff last year.

From what I was able to dig up on him, Brock did have a couple of years as WR coach at Kansas State in 2007-2008. Since then he has been a college OC and QB coach, then a head coach. He hadn’t worked directly with WRs in nearly a decade and had zero experience at the NFL level when we brought him in.

So why him? He and Quinn knew each other from way, way back. I’m sure that’s a shocker.

I’m not sold on the idea that a guy in just his second year in the NFL who hasn’t been a WR coach in 10 years is the right guy to work with Julio, Sanu and Ridley on crisp NFL-caliber route running and concentration/hands drills. Get a more experienced coach and let Brock get more experience as an assistant before putting him in charge of any position group.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És a végén mindenki hibás lesz, csak az OC nem 😊

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
Quinn simán rámondta hogy a playcalling fasza volt a végrehajtással vannak gondok
shawnka
Az kinek a felelőssége? Mert párszor el lehet cseszni szó se róla, de 15sz{r?
peach
hát a conditioningtől a pszichológusig elővennék gyorsan mindenkit
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Quinn simán rámondta hogy a playcalling fasza volt a végrehajtással vannak gondok
shawnka
Az kinek a felelőssége? Mert párszor el lehet cseszni szó se róla, de 15sz{r?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Szevasz Keanu.
Ezt jól beszoptuk.
Kenny
Kazi az idei év egyik legnagyobb felfedezettje lesz. Amúgy aki vissza engedte, az holnaptól mehet kebabot árulni...
peach
Ja csak Kazee FS, es nekunk egy hard hitter baszogep kell. Hazon belul siman odaraknam Poolet.
Kenny
Kazee is nagyot üt a méretéhez képest, szvsz jól is játszott, mondjuk én is furcsáltam h nem Kemal jött Neal helyére.
empty taxi
Nem az van, hogy Kemal nem jó coverage-ben és ezért lett áttéve run stopper LB-nek?
Amúgy azt hiszem DQ említette Poole-t is mint opciót SS-nek.
Creepy
Kemal lassú single high safetynek, ami ugye kell a rendszerbe, boxba meg jött Neal 1. körben, ezért lett eggyel fentebb tolva, most h Neal nincs, szvsz az ő szerepkörére bőven alkalmas.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
Quinn simán rámondta hogy a playcalling fasza volt a végrehajtással vannak gondok
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Szevasz Keanu.
Ezt jól beszoptuk.
Kenny
Kazi az idei év egyik legnagyobb felfedezettje lesz. Amúgy aki vissza engedte, az holnaptól mehet kebabot árulni...
peach
Ja csak Kazee FS, es nekunk egy hard hitter baszogep kell. Hazon belul siman odaraknam Poolet.
Kenny
Kazee is nagyot üt a méretéhez képest, szvsz jól is játszott, mondjuk én is furcsáltam h nem Kemal jött Neal helyére.
empty taxi
Nem az van, hogy Kemal nem jó coverage-ben és ezért lett áttéve run stopper LB-nek?
Amúgy azt hiszem DQ említette Poole-t is mint opciót SS-nek.
Creepy
Ishmaelt nem rakhatod olyan poziba ahol gondolkodni kell, mert ahhoz nem ért.

több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Szevasz Keanu.
Ezt jól beszoptuk.
Kenny
Kazi az idei év egyik legnagyobb felfedezettje lesz. Amúgy aki vissza engedte, az holnaptól mehet kebabot árulni...
peach
Ja csak Kazee FS, es nekunk egy hard hitter baszogep kell. Hazon belul siman odaraknam Poolet.
Kenny
Kazee is nagyot üt a méretéhez képest, szvsz jól is játszott, mondjuk én is furcsáltam h nem Kemal jött Neal helyére.
empty taxi
Nem az van, hogy Kemal nem jó coverage-ben és ezért lett áttéve run stopper LB-nek?
Amúgy azt hiszem DQ említette Poole-t is mint opciót SS-nek.