Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
0-2 lesz a szezon a ti oldalatokról nézve, a többi meccs kit érdekel, ugyebár? (10-6)
Gyurma Pappa
0-2 bruhaha. Amúgy örülök neki, hogy ismét ennyire bika a saints, édesebb lesz a győzelem 😛
peach
Ha szarok vagyunk, akkor is ez a blind pickem, egyébként 😛
Gyurma Pappa
amúgy egyétek ki mindketten, az a jó, ha mindkét csapat erős és az NFL legjobb rivalizálása teljesen 50-50

például gyűlöltem, amikor a tavalyelőtt a Saints 4 évig vállalhatatlan volt, mert azon még én se tudtam jól szórakozni, pedig.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
0-2 lesz a szezon a ti oldalatokról nézve, a többi meccs kit érdekel, ugyebár? (10-6)
Gyurma Pappa
0-2 bruhaha. Amúgy örülök neki, hogy ismét ennyire bika a saints, édesebb lesz a győzelem 😛
peach
Ha szarok vagyunk, akkor is ez a blind pickem, egyébként 😛

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
0-2 lesz a szezon a ti oldalatokról nézve, a többi meccs kit érdekel, ugyebár? (10-6)
Gyurma Pappa
0-2 bruhaha. Amúgy örülök neki, hogy ismét ennyire bika a saints, édesebb lesz a győzelem 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
0-2 lesz a szezon a ti oldalatokról nézve, a többi meccs kit érdekel, ugyebár? (10-6)

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
12-4 vagy 13-3 lesz

barázdatalapzataim.
több mint 5 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
Én min egy 10-6 max egy 12-4 és szezont látok 😊
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Én is optimistàn àllnék a Ti szezontonkhoz.
A legrosszabb lenne az a 8-8.
A legjobb lenne a 7-9 😋😋😋
| Nem így lesz |

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
10-6 vagy 11-5 sztem is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Én optimistán állok a szezonhoz. Remélem, hogy faszán összeáll az offense és meg lesz az összhang, és a red zone-ban is meglesznek a nyerő play-ek. Szóval 11-5 a tippem.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 700 — Scream and scout
Én 10-6-ot jósoltam néhány hete, kitartok mellette.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Mindjárt kezdünk, így dobok egy tippet elsőre.
8-8
És ez csak abban az esetben ha nem lesz az első sorokból nagy kiesés sérülés miatt.
6atos
A 8-8 akkor reális ha mindenből a legrosszabb forgatókönyv következik be, srakisiannal sérülésekkel mindennel. Sztem erre nem túl nagy az esély.

3 kérdés van a szezonra szvsz:
1. A pass rush. A legtöbb szakértő itt véli a védelem gyenge pontját. Sztem ez nem így lesz. Beaslynél végre elfelejtettük ezt az slb-nek való eröltetést, ismét all time de lesz, mint amikor 2 éve sack leader volt a ligában 😊 takarítótól meg breakout évet várok, sztem 10+ sackes játékos lesz rengeteg tfl-el a neve mellett.
2. A dt corp depth igen pofás, de a minőség azért erősen kérdőjeles mert van jarrett meg a többiek. A belső nyomás kulcs kérdés lesz, hogy mennyire és milyen hatékonysággal fog menni.
3. Sarkisian és az offense - ezt már bőven kitárgyaltuk.

Ha mindhárom pont toálisan becsődől és jönnek a sérülések is csak akkor látok egy 8-8at vagy negatív szezont jönni.
peach
Sztem ha Julio ledöglik, az offense-tek nagyon megszenvedné. Hiába a jó futók, Sanuval és Ridley-vel normális TE nélkül behalna a dolog véleményem szerint. Ryan nem az a bárkiből playmakert csinálok típusú irányító. A védelem viszont sztem qrvajó lesz, tavalyhoz képest szintet fog lépni.
gabokocka
Sztem is. A sérülések alatt ezt értettem, hogy ha valamelyik pótolhatatlan kulcs játékos kerül IR-re. Pl. Julio, Ryan, Deboo, Jarrett vagy vagy valamelyik ot vagy mack.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 759 — Keep pounding
Mindjárt kezdünk, így dobok egy tippet elsőre.
8-8
És ez csak abban az esetben ha nem lesz az első sorokból nagy kiesés sérülés miatt.
6atos
A 8-8 akkor reális ha mindenből a legrosszabb forgatókönyv következik be, srakisiannal sérülésekkel mindennel. Sztem erre nem túl nagy az esély.

3 kérdés van a szezonra szvsz:
1. A pass rush. A legtöbb szakértő itt véli a védelem gyenge pontját. Sztem ez nem így lesz. Beaslynél végre elfelejtettük ezt az slb-nek való eröltetést, ismét all time de lesz, mint amikor 2 éve sack leader volt a ligában 😊 takarítótól meg breakout évet várok, sztem 10+ sackes játékos lesz rengeteg tfl-el a neve mellett.
2. A dt corp depth igen pofás, de a minőség azért erősen kérdőjeles mert van jarrett meg a többiek. A belső nyomás kulcs kérdés lesz, hogy mennyire és milyen hatékonysággal fog menni.
3. Sarkisian és az offense - ezt már bőven kitárgyaltuk.

Ha mindhárom pont toálisan becsődől és jönnek a sérülések is csak akkor látok egy 8-8at vagy negatív szezont jönni.
peach
Sztem ha Julio ledöglik, az offense-tek nagyon megszenvedné. Hiába a jó futók, Sanuval és Ridley-vel normális TE nélkül behalna a dolog véleményem szerint. Ryan nem az a bárkiből playmakert csinálok típusú irányító. A védelem viszont sztem qrvajó lesz, tavalyhoz képest szintet fog lépni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Mindjárt kezdünk, így dobok egy tippet elsőre.
8-8
És ez csak abban az esetben ha nem lesz az első sorokból nagy kiesés sérülés miatt.
6atos
A 8-8 akkor reális ha mindenből a legrosszabb forgatókönyv következik be, srakisiannal sérülésekkel mindennel. Sztem erre nem túl nagy az esély.

3 kérdés van a szezonra szvsz:
1. A pass rush. A legtöbb szakértő itt véli a védelem gyenge pontját. Sztem ez nem így lesz. Beaslynél végre elfelejtettük ezt az slb-nek való eröltetést, ismét all time de lesz, mint amikor 2 éve sack leader volt a ligában 😊 takarítótól meg breakout évet várok, sztem 10+ sackes játékos lesz rengeteg tfl-el a neve mellett.
2. A dt corp depth igen pofás, de a minőség azért erősen kérdőjeles mert van jarrett meg a többiek. A belső nyomás kulcs kérdés lesz, hogy mennyire és milyen hatékonysággal fog menni.
3. Sarkisian és az offense - ezt már bőven kitárgyaltuk.

Ha mindhárom pont toálisan becsődől és jönnek a sérülések is csak akkor látok egy 8-8at vagy negatív szezont jönni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ryanan múlik. Ha sikerül második évre ugyan úgy egy hullámhosszra kerülni, mint Shannyvel, akkor nagyon sokáig mehettek. Ha jól emlékszem ott is úgy volt, hogy Shanny màsodik évére indult be a gépezet.

Mivel Folestól ismét nem lehet tudni mi a fenét várjunk, ellenünk is inkább titeket tartalak esélyesnek.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mindjárt kezdünk, így dobok egy tippet elsőre.
8-8
És ez csak abban az esetben ha nem lesz az első sorokból nagy kiesés sérülés miatt.
6atos
wow, miért látod ennyire borúsan a dolgokat?

Én az NFC döntőbe jósoltam a Falconst, szerintem az Eagles mellett nekik van az all-around legjobb keretük a ligában (plusz Vikings nagyon közel)
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Mindjárt kezdünk, így dobok egy tippet elsőre.
8-8
És ez csak abban az esetben ha nem lesz az első sorokból nagy kiesés sérülés miatt.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Felemás érzéseim vannak ezzel a rosterrel kapcsolatban.
Az OL depth olyan mintha nem is lenne, szóval ha bárki kiesik ebből az igen erős falból akkor megbaszódtunk, nem kicsit. Hoopernek nagyot kéne villantania, mert mögötte is csak űr van, játékos az tuti nem. EDGE depth-tel sem állunk jól,bár én ide várom az utolsó embert. A DT sor kifejezetten tetszik.(FEHÉR DT ATLANTÁBAN FTW). LB depth kb mint az OL. nincs. a secondarynk viszont nagyon baszó. #LIGAELIT!

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet Folesnak visszavágni.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.atlantafalcons.com/news/falcons-2018-roster-atlanta-announces-roster-cuts-trims-active-roster-down-to-52

lol, ez tuti rekord, este 10 a hatarido 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Ron Parker annyia rossz volt, hogy ki is vágtuk. Pásztor Austinnal egyetemben.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Jordan Richards érkezett egy 2019-es 7. körért. Részvétem!
cspeti98
Kellett a playbook.
Kenny
az a két lap amit megtudott jegyezni?
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Jordan Richards érkezett egy 2019-es 7. körért. Részvétem!
cspeti98
Kellett a playbook.
Kenny
😀 méghogy playbook 😀 annak örüljetek ha eltalál a pályára és nem a gyakolópályán köt ki meccs napon

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Jordan Richards érkezett egy 2019-es 7. körért. Részvétem!
cspeti98
Viszont kívánom!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Jordan Richards érkezett egy 2019-es 7. körért. Részvétem!
cspeti98
Kellett a playbook.

több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Jordan Richards érkezett egy 2019-es 7. körért. Részvétem!