Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Sark megcsinálta! Igen, azaaz! Sikerült még szarabbá varázsolnia a liga legjobb O keretét. Bravó, zseniális, volt erre egy eg~sz offseasonje és sikerült egy ilyen nyitó meccset kirakni az ablakba. A georgia állami u15ös női madden bajnokság középdöntőjében lesimázott szemüveges kislány kreatívabb mint ez a nímand. Jó volna ha kurva gyorsan újra elkezdene piálni, hátha gyúlik valami szikra abba az ostoba fejébe, mert ez amit ő jelenleg tud, az az nfl-be kurva kevés. A 150 millás irányítónkat is sikerült egy közepesen szar balfasszá süllyesztenie.... áhhhh, tényleg azt hittem, vágytam, hogy lesz egy kis javulás, egy kis fény a tavalyihoz képest, de ez most kurva kiábrándító volt első meccs ide, elit eagles def oda... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
most mi a baj? nem az volt vele gond hogy nem tudta Juliot bevonni igazán a játékba? hát egy nyár alatt sikerült neki. Mondjuk azt elfelejtette hogy mások is vannak a pályán 😀
több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ha még bírózni lehetne, csak hát ez a meccs nem rajtuk ment el, bár azért a Julio nem-catchért hosszú észak-koreai nyaralást szeretnék nekik venni karácsonyra...

még azt is elengedném, hogy az első driveban nem jött össze a RZ TD, ezt csináljuk lassan egy évtizede, egész megszoktam mostanra. De hogy konstans ne működjön a redzone offense, az bazmeg tragikomédia.
Akármilyen keret, akármelyik szezon, akármilyen szakember van, NEM MŰKÖDIK. Fogalmam nincs, hogy erre mi a megoldás, Sark is bele fog bukni, ahogy az elődei, mert egyszerűen nem találnak megoldást arra a kritikus pontra, amin két bajnoki cím ment el 2012 óta.

Mattyt szörnyű volt nézni, ha ez egyszeri szezon eleji forma volt, akkor oké, de engem megijeszt, hogy ilyenre nem is emlékszem tőle. Az ember már augusztusban terminátor szokott lenni, most meg ez, és a preszezont ne is számoljam.

Simán lehetett volna ez 20+ pontos blowout, de szerencsére még Phillyben sem józanodott ki senki február óta, mindent megtettek, hogy elbukják az otthoni szezonnyitójukat.

A legfőbb baj pedig az - mármint a sérüléseken kívül persze - hogy míg tvaly ilyenkor a schedule megengedte a lazázást (amit a csapat nem tett meg, elég a green bay elleni orálfesztet említeni) ez most kurvára nem fér ám bele. Máris jön két bika divízióellenfél, és én félek belegondolni, mi lesz itt októberig.

Elkeseredtem, bazmeg, de teljesen. Mindenre számítottam a csapattal szemben, csak erre a híg fosra nem...

Szerkesztette: bergerdani

Mindig jövőre
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
En most basznam ki az embert. Rossz volt nezni amit csinalt az esetek nagy tobbsegeben.
Kicsit felek, hogy ebbol 0-3mal is kijohetunk siman.
Remelem Keanu nem dolt ki.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát srácok, sajnos a bírók elég sokat tévedtek a károtokra, de ha az O így folytatja Sarksot is rövid úton el kell küldeni a pcsába.

További szép idényt!
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
[color][/color]3. Negyedben kapcsolódtam be. Az az incomplete pass, hát nem is tudom. Csehül nézem,mert itt szlovákiában nem lehet magyarul nézni, de mint jómagam, a csehek is elkapásnak minősítették Jones akcióját.

Szerkesztette: FinoDaLungovillagio
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Véget ért a kicsit elnyújtott offseason. Látom sok mindenről maradtam le.
Ki nézi még? 😊
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
Retek ez a nyitó meccs, hátam közepére nem hiányzik éccakázni, mégsem bírom ki, hogy keljek fel... 😕
peach
detto nekem edzés lenne reggel de így... olyan rég volt foci
Janek
én reggel 8-kor elmentem Miskolcra, 10-19-ig forgattunk, 21 körül hazaértem és azóta haldoklok. dehát

FOOTBALL IS COMING HOME BAYBAY
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Retek ez a nyitó meccs, hátam közepére nem hiányzik éccakázni, mégsem bírom ki, hogy keljek fel... 😕
peach
detto nekem edzés lenne reggel de így... olyan rég volt foci

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Retek ez a nyitó meccs, hátam közepére nem hiányzik éccakázni, mégsem bírom ki, hogy keljek fel... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
0-2 lesz a szezon a ti oldalatokról nézve, a többi meccs kit érdekel, ugyebár? (10-6)
Gyurma Pappa
nagyon el vagy tevedve te$$.
Ja. Es edd ki! 2-0 lesz az.
Kenny
Táskabástyázatom, az kimondottan alpári volt.
Mára nektek meg jó meccs nézegetést, én mentem meccset nézegetni

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
11-5.
Leggo boiz!

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
0-2 lesz a szezon a ti oldalatokról nézve, a többi meccs kit érdekel, ugyebár? (10-6)
Gyurma Pappa
nagyon el vagy tevedve te$$.
Ja. Es edd ki! 2-0 lesz az.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát a Sasok beáraznak minket az biztos. Nagyon szoros meccs L.😟
6atos
Ahogy írtam, tartok tőle, hogy inkább Foles önbeárazás lesz...
dande
De miért hiszitek, hogy füles elfelejtett játszani? A preseasonből hülyeség kiindulni, matty 2 éve jó ha vezetett 3 értelmes driveot, aztán meg jött az mvp szezon.
peach
Csak magam nevében beszélek 😊 Mert vhogy még mindig nehéz elhinni, hogy konstans jó játékot tud nyújtani. Pedig én drukkolok neki szerintem itt a legjobban. 😀 De legyen igazad s főjjön a vezetőség feje, hogy Foles vagy Wentz 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Hát a Sasok beáraznak minket az biztos. Nagyon szoros meccs L.😟
6atos
Ahogy írtam, tartok tőle, hogy inkább Foles önbeárazás lesz...
dande
De miért hiszitek, hogy füles elfelejtett játszani? A preseasonből hülyeség kiindulni, matty 2 éve jó ha vezetett 3 értelmes driveot, aztán meg jött az mvp szezon.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Szerintem szorosan, de behúzzuk, pláne ha rádobálunk Hulióra, akit egy tehetséges, de hát mégiscsak zöldfülű corner fog őrizni.

a szezonra 11-5-öt mondok | meg egy Steelers elleni nagydöntőt, ami a nekik szurkoló apámmal régi vágyunk | .

Szerkesztette: bergerdani

Mindig jövőre
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát a Sasok beáraznak minket az biztos. Nagyon szoros meccs L.😟
6atos
Ahogy írtam, tartok tőle, hogy inkább Foles önbeárazás lesz...
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Hát a Sasok beáraznak minket az biztos. Nagyon szoros meccs L.😟
több mint 5 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
Holnap ki milyen eredményt vár?? Érzésem szerint és ha igaz, hogy Sarki meg Maty között nagy az összhang akkor egy W meg lesz az első meccsen 😊
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
0-2 lesz a szezon a ti oldalatokról nézve, a többi meccs kit érdekel, ugyebár? (10-6)
Gyurma Pappa
0-2 bruhaha. Amúgy örülök neki, hogy ismét ennyire bika a saints, édesebb lesz a győzelem 😛
peach
Ha szarok vagyunk, akkor is ez a blind pickem, egyébként 😛
Gyurma Pappa
amúgy egyétek ki mindketten, az a jó, ha mindkét csapat erős és az NFL legjobb rivalizálása teljesen 50-50

például gyűlöltem, amikor a tavalyelőtt a Saints 4 évig vállalhatatlan volt, mert azon még én se tudtam jól szórakozni, pedig.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
0-2 lesz a szezon a ti oldalatokról nézve, a többi meccs kit érdekel, ugyebár? (10-6)
Gyurma Pappa
0-2 bruhaha. Amúgy örülök neki, hogy ismét ennyire bika a saints, édesebb lesz a győzelem 😛
peach
Ha szarok vagyunk, akkor is ez a blind pickem, egyébként 😛

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
0-2 lesz a szezon a ti oldalatokról nézve, a többi meccs kit érdekel, ugyebár? (10-6)
Gyurma Pappa
0-2 bruhaha. Amúgy örülök neki, hogy ismét ennyire bika a saints, édesebb lesz a győzelem 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
0-2 lesz a szezon a ti oldalatokról nézve, a többi meccs kit érdekel, ugyebár? (10-6)

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
12-4 vagy 13-3 lesz

barázdatalapzataim.