Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Agrárkamarát hogy fogjuk megállítani arra nem jöttem így a 4 negyed alatt.
empty taxi
Lőjétek lábon 😂
ThundersNFL
Akkor kézen fut, és szàjjal kap el! 😁😁😁

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Agrárkamarát hogy fogjuk megállítani arra nem jöttem így a 4 negyed alatt.
empty taxi
Lőjétek lábon 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Sark b@szod. Való igaz h azért jó a stretch futás, mert ha nincs is belőle komoly gain, akkor is több energiába kerül a D-nek megállítani, mint a downhillt. Csak te barom az Eaglesé a liga legmélyebb DL-e, őket ne akard fárasztani, játsszál dink & dunkot, megvan hozzá a személyzet, aztán néha play actionnel nyújtsd meg a pályát. Ülj le fiam, egyes.
Mondjuk gyanítom Greg Knapp venné át Sark helyét ha kib@sznánk, ő meg még Pistánál is ostobább.
A D szépet küzdött, mondjuk h Agrárkamarát hogy fogjuk megállítani arra nem jöttem így a 4 negyed alatt.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Én megmondtam legjobb eset a 8:8 sarki úgyis leszopatja a bandák. Az RZ faszkodásra meg három éve ugatom, hogy egy kurva top TE kellene de ezt is majd mindenki fel fogja fedezni előbb utóbb és megint mondhatom hogy ugye igazam volt.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Szevasz Keanu.
Ezt jól beszoptuk.
Kenny
Kazi az idei év egyik legnagyobb felfedezettje lesz. Amúgy aki vissza engedte, az holnaptól mehet kebabot árulni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fenéért kellett visszaengedni, akkor lehet húzódással megússza... Nem véletlen, hogy Wentzt mi is óvjuk.... Gyógyulást!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Szevasz Keanu.
Ezt jól beszoptuk.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Neal ACL-szakadás miatt kiesett a szezonra.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Nem neztem statokat de Ridley fele kb nem is nézett Maty ...
Janek
2-ből 0

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
Nem neztem statokat de Ridley fele kb nem is nézett Maty ...

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Ha esetleg 0-3 al kezdünk a pocsék támadó játék miatt, mennyi esély lehet arra hogy elküldik Sarki?
Midnight
Igazából ha nem nyerünk vagy csak egyet az első 5 meccsen és nem mutat javulást akkor nincs az az isten, hogy maradhasson. Kár, hogy simán elmehet rajta a szezonunk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
Ha esetleg 0-3 al kezdünk a pocsék támadó játék miatt, mennyi esély lehet arra hogy elküldik Sarki?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
A kedvenc statom: freeman 3, coleman 1, azaz egy darab passzt kapott el a meccsen. Tudjátok, ez az a coleman aki a liga egyik legjobb elkapó rb-je. Amúgy összeadtam számológéppel is és bazdmeg ez úgy is összesen 4nek jött ki. Sírok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Nezzuk a tenyeket. Egy labdara voltunk, hogy megverjuk a bajnokot 😀
Eleg hizelgo nem?
Kenny
Vagy így: 2 meccs alatt 15 kísérletből egyszer sem sikerült bevinni a td-t 5 yardon belülről!!! 444!!44



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Hát srácok, sajnos a bírók elég sokat tévedtek a károtokra, de ha az O így folytatja Sarksot is rövid úton el kell küldeni a pcsába.

További szép idényt!
dande
RESPECT HSZ!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
ha azt nézem , hogy innen csak felfele vezet út az jó......mondjuk a zakó lehetősége benne volt, de nem így..ilyen támadó játékkal...vicc... 😕 Ahogy Kenny irta, ha nem kapják magukat össze, akkor ebben benne van egy 0-3 szezonkezdet is...de reméljük ez egy " még jókor jött pofon " kategóriás meccs volt....


több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Nezzuk a tenyeket. Egy labdara voltunk, hogy megverjuk a bajnokot 😀
Eleg hizelgo nem?

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
szerintem Ryannek van valami sérülése, mert olyan volt a csávó, mint John Parker Wilson még az egyetemen
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Sark megcsinálta! Igen, azaaz! Sikerült még szarabbá varázsolnia a liga legjobb O keretét. Bravó, zseniális, volt erre egy eg~sz offseasonje és sikerült egy ilyen nyitó meccset kirakni az ablakba. A georgia állami u15ös női madden bajnokság középdöntőjében lesimázott szemüveges kislány kreatívabb mint ez a nímand. Jó volna ha kurva gyorsan újra elkezdene piálni, hátha gyúlik valami szikra abba az ostoba fejébe, mert ez amit ő jelenleg tud, az az nfl-be kurva kevés. A 150 millás irányítónkat is sikerült egy közepesen szar balfasszá süllyesztenie.... áhhhh, tényleg azt hittem, vágytam, hogy lesz egy kis javulás, egy kis fény a tavalyihoz képest, de ez most kurva kiábrándító volt első meccs ide, elit eagles def oda... 😕
peach
Tavaly a PO ban SB-n, kiderült, hogy ez az eagles def eszi a screen-eket és a zónahatárra bedobott rövid passzokat.
Na ezt nem sikerült implementálni Sarknak.
Egyébként a pofás O falatok is megér egy misét, hiába erős az eagles front, kritikán aluli volt a blokkolás..
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Amúgy ilyen se volt még sztem, hogy a 3. negyedben mikor ryan julio mögé dobta másfél yarddal a 3.&3-at úgy felbasztam magam, hogy kikapcsoltam a tévét és visszafeküdtem aludni. Remélem shawnka oyan fáradt volt, hogy elaludt és nem látta ezt a borzalmat.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
Remélem ez inkább csak a szezon kezdeti rozsda, azért annyira nem volt vészes a D# azért kemény volt csak sok volt a bünti. De hátha rendbe rakják őket a következő meccsre.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Sark megcsinálta! Igen, azaaz! Sikerült még szarabbá varázsolnia a liga legjobb O keretét. Bravó, zseniális, volt erre egy eg~sz offseasonje és sikerült egy ilyen nyitó meccset kirakni az ablakba. A georgia állami u15ös női madden bajnokság középdöntőjében lesimázott szemüveges kislány kreatívabb mint ez a nímand. Jó volna ha kurva gyorsan újra elkezdene piálni, hátha gyúlik valami szikra abba az ostoba fejébe, mert ez amit ő jelenleg tud, az az nfl-be kurva kevés. A 150 millás irányítónkat is sikerült egy közepesen szar balfasszá süllyesztenie.... áhhhh, tényleg azt hittem, vágytam, hogy lesz egy kis javulás, egy kis fény a tavalyihoz képest, de ez most kurva kiábrándító volt első meccs ide, elit eagles def oda... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
most mi a baj? nem az volt vele gond hogy nem tudta Juliot bevonni igazán a játékba? hát egy nyár alatt sikerült neki. Mondjuk azt elfelejtette hogy mások is vannak a pályán 😀
több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ha még bírózni lehetne, csak hát ez a meccs nem rajtuk ment el, bár azért a Julio nem-catchért hosszú észak-koreai nyaralást szeretnék nekik venni karácsonyra...

még azt is elengedném, hogy az első driveban nem jött össze a RZ TD, ezt csináljuk lassan egy évtizede, egész megszoktam mostanra. De hogy konstans ne működjön a redzone offense, az bazmeg tragikomédia.
Akármilyen keret, akármelyik szezon, akármilyen szakember van, NEM MŰKÖDIK. Fogalmam nincs, hogy erre mi a megoldás, Sark is bele fog bukni, ahogy az elődei, mert egyszerűen nem találnak megoldást arra a kritikus pontra, amin két bajnoki cím ment el 2012 óta.

Mattyt szörnyű volt nézni, ha ez egyszeri szezon eleji forma volt, akkor oké, de engem megijeszt, hogy ilyenre nem is emlékszem tőle. Az ember már augusztusban terminátor szokott lenni, most meg ez, és a preszezont ne is számoljam.

Simán lehetett volna ez 20+ pontos blowout, de szerencsére még Phillyben sem józanodott ki senki február óta, mindent megtettek, hogy elbukják az otthoni szezonnyitójukat.

A legfőbb baj pedig az - mármint a sérüléseken kívül persze - hogy míg tvaly ilyenkor a schedule megengedte a lazázást (amit a csapat nem tett meg, elég a green bay elleni orálfesztet említeni) ez most kurvára nem fér ám bele. Máris jön két bika divízióellenfél, és én félek belegondolni, mi lesz itt októberig.

Elkeseredtem, bazmeg, de teljesen. Mindenre számítottam a csapattal szemben, csak erre a híg fosra nem...

Szerkesztette: bergerdani

Mindig jövőre