Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ami érdekes az esetben, az az, hogy nincs visszhangja...
Se Miller nem reklamál, se senki... lehetett volna zászlózni, de szerintem ez benne van egy meccsben.
A concussiont sajnálom, azért kár, de amúgy egy igazi focimeccset láttunk... szvsz a Vödrötök is ilyet akart
anno Heapen, csak nem úgy sült el, nekem mondjuk azzal se nagyon volt problémám... a foci ilyen... bár
a sérülést mindig sajnálom, ha egy ilyen ütközés után történik.

félre ne értsd, mert nem sértegetni akarlak, vagy a csapatodat, de a patriárkák meccsein ez csúnya, undorító
a vasalósokén és a miénken ez foci.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 461 — !SuPeR6BoWL!
Bocsika helyesbítek Suggs volt a ludas...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 461 — !SuPeR6BoWL!
Biztosra veszem, hogy le leszek hurrogva, de amikor Millert kiütötte a Ravenses ürge hááát. Többször visszanéztem az esetet és szerintem simán el tudta volna kerülni az ütközést.Látszik,hogy legalább 2 ütemmel később ér oda és összehúzza magát McClain, hogy ütközzön!Szerintem undorító volt de ez csak az én véleményem...


Simán flag volt nem tudom a zebrák miért nem dobtak....

Tudom nálunk is Vödör csúnyán lenyírta anno Heapet szal nincs jogom dumálni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Persze sajnálom Millert, de szerencsétlen hit volt, ami a football része. És mi így szeretjük a football, akár kapjuk, akár adjuk!

Jó meccs volt, remélem, még találkozunk.Soldados
Cinikusra váltva,látod lesajnáltad McClaint és mire nem jó,késve érkezve vétlen sérülést okozni. 😐 😕


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ezt a meccset vártam... az eredményért kár, de nem sokon múlt és ilyen a foci! Mondjuk, a Dickson jobb lasztit kap a legvégén... ehh, mind1, nem kesergünk!
Váááá! Soldi, mint általában, most is, legyen meg a Te akaratod... irány az AFC döntő!
Ez Foci volt!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat!

Elsősorban ahhoz, hogy megszokottan nagy meccset vívtunk, a megszokott színvonalon, igazi kemény, fizikális focsi volt. Ehhez ilyen ellenfél kell, mint a Ravens és a Steelers. Ez sztem elismerésre méltó. Sztem igazságos eredmény született, ahogy a 4. fordulóban is. Legyen meg a 2008-as AFC-döntő visszavágója. 😉 Azt hiszem, ennek mindannyian örülnénk. 😊

Remélem, senkit nem büntetnek meg, bár ez azt hiszem leányálom a férget ismerve. Persze sajnálom Millert, de szerencsétlen hit volt, ami a football része. És mi így szeretjük a football, akár kapjuk, akár adjuk!

Jó meccs volt, remélem, még találkozunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Emlékszel a 2008as második alapszakasz meccsünkre?
Megnyertétek, mint abban az évben mind a három találkozót... de az foci volt!

Ma olyan meccsre számítok, mint a 2008 első meccs, csak remélem, hogy most mi húzzuk be
valami hasonló eredménnyel...

Csak könyörgöm legyen tiszta FOCI!!!! Ne kisállat simogatás... Goodell büntijei meg nem érdekelnek...

Egy dolog még: Azt nem szeretném, ha egyoldalúan elfújnák a meccset... egyik oldalra sem... annak nem lenne értelme...Collapo
We want pure fucking football! 😊

Jaja, azt én sem. Férfias, kemény játék, és a zebra ne piszkáljon bele, ennyit kérek. 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remélem Goodell nézi majd a meccset, és szörnyülködni fog az iszonyatos, rettenetes csontzene foci miatt. 😛 😂

Goodell-> ez a foci! 😛

Jó szurkolást mindenkinek!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nah, viszlát holnap, ezt a meccset teljes koncentrációval fogom figyelni... egyes-egyedül...
értekezés holnap...
Jó szórakozást, jó meccset!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Emlékszel a 2008as második alapszakasz meccsünkre?
Megnyertétek, mint abban az évben mind a három találkozót... de az foci volt!

Ma olyan meccsre számítok, mint a 2008 első meccs, csak remélem, hogy most mi húzzuk be
valami hasonló eredménnyel...

Csak könyörgöm legyen tiszta FOCI!!!! Ne kisállat simogatás... Goodell büntijei meg nem érdekelnek...

Egy dolog még: Azt nem szeretném, ha egyoldalúan elfújnák a meccset... egyik oldalra sem... annak nem lenne értelme...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Én úgy gondolom, hogy egy kemény meccset akarok látni...Collapo
Ezzel nem vagy egyedül, csak arra leszek kíváncsi, hogy a keménységért ki mennyit fizet majd... De én is azt mondom, kit érdekelnek a büntetések, mutassa meg ez a két csapat Goodellnek, hogy mi az a football (vérengzésről itt persze szó nincs). És remélem a játékosok is ehhez hasonló mentalitással lépnek majd pályára.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Láttam a meccset, mint ahogy tisztában vagyok a mostanában "fújandó" ítéletekkel...
Ezért mondtam, hogy a zebrák (bár korábban Goodellt írtam csak) és az istencsászár baromságokat csinál... erről már többször, több helyen értekeztem is, itt a forumon.
Én úgy gondolom, hogy egy kemény meccset akarok látni...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ja, persze, hogy ha a vasalósok nyernek, akkor a bírók szétfújták a meccset... akkor is, ha nem lesz egy zászló se... 😀Collapo
Ha láttad a Raiders elleni meccsünket, vagy legalábbis hallottál az ott történtekről, akkor tudhatod, hogy mostanában ennek azért valami alapja is van. 😊 Bár a Bills ellen viszonylag megkíméltek minket a zebrák, Goodell biztos rájuk szólt, hogy óvatosabban a múltkori után; de ezúttal lehet, hogy kiadta nekik, hogy "Ravens-Steelers, most megszedjük egy kicsit a pénztárcánkat..."
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ja, persze, hogy ha a vasalósok nyernek, akkor a bírók szétfújták a meccset... akkor is, ha nem lesz egy zászló se... 😀
Ha meg mi nyerünk, akkor nem volt semmi, csak a jobb csapat nyert 😛
Amúgy én konkrétan úgy gondolom, hogy Goodell hülyeségei csapatfüggetlenek... ebben egyetértek a vasalósokkal...
amúgy meg a sztori már ismert... "holló vasalós szemét vájja ki, de a vasalós süti a hollót"
Poe meg mondta: soha már!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Milyen baráti itt a hangulat néhány órával a meccs előtt. 😊 Kíváncsi vagyok, hogy a találkozó után is ilyen nagy egyetértésben szid(hat)ják-e majd Goodellt a Steelers- és Ravens-fanok, vagy akkor már egymás között megy a vita.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát kémeink szerint Goodell egy kamionnyi sárga zászlót rendelt erre a meccsre. Remélem ez a két igazi férfias futballt játszó csapat megmutatja ennek a köcsögnek, hogy milyen is igazából ez a sport, mégha utána mindkét csapat játékosainak tollából is kiszárad a tinta csekkírás közben.Red Star
Bezáratja a két franchise-t mert hát a klubbok éves összbevétele is kevés a csekkekhez 😊
Goodell, mi focit akarunk!!!
Ha másra leszek kíváncsi megnézem ezt: http://www.lflus.com/

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
wow. kérem, egy új fantaszta
üdv a klubban 😂 😂 😂sutianap
Igyekszik az ember, kérem... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
A hosszabbítás utolsó percében 2:0-ra nyer a Steelers.
Gyakorlatilag viszont Scott LT-ként egy széles folyosót biztosít a Ravens defense BB lemészárlására induló különítménye számára, és ez sajnos döntő lehet. Esélyünk csak akkor lehet, ha némileg nagyobb ellenállást tud kifejteni, mint a lógané az úthengerrel szemben.Red Star
Van az a mennyiségű lógané, amivel már az úthenger se tud mit kezdeni... nem lesz ez egyszerű egyik csapatnak se...
Amúgy a meccset Goodell nyeri, mert a mérközés 10 mp-re már kioszt 30Milla büntit és lefújatja a meccset, mert nem fog beleférni a műsorsáv korhatár-besororlásába....Collapo
Hát kémeink szerint Goodell egy kamionnyi sárga zászlót rendelt erre a meccsre. Remélem ez a két igazi férfias futballt játszó csapat megmutatja ennek a köcsögnek, hogy milyen is igazából ez a sport, mégha utána mindkét csapat játékosainak tollából is kiszárad a tinta csekkírás közben.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
A hosszabbítás utolsó percében 2:0-ra nyer a Steelers.
Gyakorlatilag viszont Scott LT-ként egy széles folyosót biztosít a Ravens defense BB lemészárlására induló különítménye számára, és ez sajnos döntő lehet. Esélyünk csak akkor lehet, ha némileg nagyobb ellenállást tud kifejteni, mint a lógané az úthengerrel szemben.Red Star
Van az a mennyiségű lógané, amivel már az úthenger se tud mit kezdeni... nem lesz ez egyszerű egyik csapatnak se...
Amúgy a meccset Goodell nyeri, mert a mérközés 10 mp-re már kioszt 30Milla büntit és lefújatja a meccset, mert nem fog beleférni a műsorsáv korhatár-besororlásába....Collapo
wow. kérem, egy új fantaszta
üdv a klubban 😂 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A hosszabbítás utolsó percében 2:0-ra nyer a Steelers.
Gyakorlatilag viszont Scott LT-ként egy széles folyosót biztosít a Ravens defense BB lemészárlására induló különítménye számára, és ez sajnos döntő lehet. Esélyünk csak akkor lehet, ha némileg nagyobb ellenállást tud kifejteni, mint a lógané az úthengerrel szemben.Red Star
Van az a mennyiségű lógané, amivel már az úthenger se tud mit kezdeni... nem lesz ez egyszerű egyik csapatnak se...
Amúgy a meccset Goodell nyeri, mert a mérközés 10 mp-re már kioszt 30Milla büntit és lefújatja a meccset, mert nem fog beleférni a műsorsáv korhatár-besororlásába....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
A hosszabbítás utolsó percében 2:0-ra nyer a Steelers.
Gyakorlatilag viszont Scott LT-ként egy széles folyosót biztosít a Ravens defense BB lemészárlására induló különítménye számára, és ez sajnos döntő lehet. Esélyünk csak akkor lehet, ha némileg nagyobb ellenállást tud kifejteni, mint a lógané az úthengerrel szemben.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
20-17-re 😊Collapo
Mi van?????? Milyen Steelers- vagy Ravens-fan az, aki olyan győzelmet kíván, melyben 17 pontot kap a csapata!? WTF!? 😛

Én pl 5-0-ás sikert várok 😀, hogy a védők és támadók is kivegyék részüket a diadalból.Soldados
Hát az van, hogy Ward, Wallace és Mendy együtt hoz 1 futott és egy passzolt TD... ez sajnos majdnem biztos... Suisham kihagy egyet és bever egyet.. ez 17...
Nálunk Mase egy és Rice egy TD-je plusz Billy bever kettőt, az utsót az utolsó 30 mp-ben...
Mindkét csapat O-ja tud két TD-t... (többet is, de egymás ellen max ennyit) így alakul majd...
Félre ne értsd, a vágyam az 21-0 ide... de azt hiszem az nem jön össze... próbáltam reálisan számolni...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
42-27 lesz ide 😂 😂 😂
dolgozzanak azér az ájrisér 😉sutianap
nehotyfordídvaleggyen
a törrökszultán 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
42-27 lesz ide 😂 😂 😂
dolgozzanak azér az ájrisér 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Mi van?????? Milyen Steelers- vagy Ravens-fan az, aki olyan győzelmet kíván, melyben 17 pontot kap a csapata!? WTF!? 😛

Én pl 5-0-ás sikert várok 😀, hogy a védők és támadók is kivegyék részüket a diadalból.Soldados
Nem szeretek tippelni a saját csapatomra, mert akkor általában nem jön be, de legyen 16-14 ide. 😊