Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azzal az ideihez képest szedett -vetett 2008-as O-val is 20pont fölött termeltünk a Pit ellen.
Most csalódott mindenki szurkoló ,újságíró,játékos.
kátrány
Ez azért nem igaz. 😉

2008: 23-20 (OT), 13-9, 23-14 - egyrészt tehát 20 pont felett egyszer sem voltatok, másrészt az átlag 14,33 pont. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Magam se mondhattam volna szebben...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Végignézve a meccset, nekem úgy tünt az egész második félidőben (kivéve az utolsó drive-ot), hogy a Ravens úgy gondolta, hogy magától "megnyerődik" a meccs. Ez oriási luxus egy Steelers ellen és ezt beszopták.
zinedine5
Hát ez sztem is teljesen így volt. Addig ment az alibizés míg a végén rábasztatok. Ettől függetlenül a PO 100% és ott meg úgyis bármi lehet. Alapvetően semmi gond nincs ezzel a csapattal, simán lehet ebből még SB is. Ott találkozunk 😉Szesze
Ja-ja ,megbeszéltük a programot 😊
Egyébként ezt csináljuk már hetek óta.Könnyedén játszunk,hogy aztán nem játszunk semmit.Csak most csúcsosodott ki,mert most igazán látványos bukta volt,ahol a D kitett magáért és nem volt benne a meccsben a vereség.Még Pit D ellen sem elfogadható 1 félidő alatt 3 pont.
Azzal az ideihez képest szedett -vetett 2008-as O-val is 20pont fölött termeltünk a Pit ellen.
Most csalódott mindenki szurkoló ,újságíró,játékos.
Én hiszek benne ,hogy ez a vereség katarzis volt mind Harboughnak ,mind Cameronnak ,mind Flacconak és ez a katartikus élmény hatására merészebbek ,kreatívabbak lesznek.Tele a tár trükkös playjel csak nem merjük használni.A D összeállt most hármójukon a sor.
Rice és a WR szekció készen áll,mint egy felizgult asszony ,csak az erekció hiányzik,mástól,ugye.
Szóval John,Cam,Joe.Hajrá! 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát egyenlőre legyen meg a PO, aztán még mindig 3 meccs, mire ez összejöhet és hát egyik oldal se lesz egyszerű

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
Végignézve a meccset, nekem úgy tünt az egész második félidőben (kivéve az utolsó drive-ot), hogy a Ravens úgy gondolta, hogy magától "megnyerődik" a meccs. Ez oriási luxus egy Steelers ellen és ezt beszopták.
zinedine5
Hát ez sztem is teljesen így volt. Addig ment az alibizés míg a végén rábasztatok. Ettől függetlenül a PO 100% és ott meg úgyis bármi lehet. Alapvetően semmi gond nincs ezzel a csapattal, simán lehet ebből még SB is. Ott találkozunk 😉Szesze
10 év után újra? A próféta szóljon belőled 😊 Lehet hasonló az eredmény is 😊Collapo
Nekünk egyelőre még a PO is necces, de azért hátha 😊 a potenciál sztem mind2 csapatban megvan.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Végignézve a meccset, nekem úgy tünt az egész második félidőben (kivéve az utolsó drive-ot), hogy a Ravens úgy gondolta, hogy magától "megnyerődik" a meccs. Ez oriási luxus egy Steelers ellen és ezt beszopták.
zinedine5
Hát ez sztem is teljesen így volt. Addig ment az alibizés míg a végén rábasztatok. Ettől függetlenül a PO 100% és ott meg úgyis bármi lehet. Alapvetően semmi gond nincs ezzel a csapattal, simán lehet ebből még SB is. Ott találkozunk 😉Szesze
10 év után újra? A próféta szóljon belőled 😊 Lehet hasonló az eredmény is 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 925 — Giants fan
Végignézve a meccset, nekem úgy tünt az egész második félidőben (kivéve az utolsó drive-ot), hogy a Ravens úgy gondolta, hogy magától "megnyerődik" a meccs. Ez oriási luxus egy Steelers ellen és ezt beszopták.
zinedine5
Hát ez sztem is teljesen így volt. Addig ment az alibizés míg a végén rábasztatok. Ettől függetlenül a PO 100% és ott meg úgyis bármi lehet. Alapvetően semmi gond nincs ezzel a csapattal, simán lehet ebből még SB is. Ott találkozunk 😉
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... Goofdell büntije Jameel éves fizujának pusztán 8,5 százalékát "kérte" el egy olyan hitért, amit a rajongók - vasalósok is - a játék részének tekintenek...
(a késett szerelés tényét nem vitatom)
Gratu...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tekintsünk kicsit előre, mert mostantól jön:

HOU - idegenben
NO - itthon
CLE - idegenben
CIN - itthon

Collapo
4 kemény meccsre számítok, ez teljesen egyértelmű.

Ezek közül, ha lehet ilyet mondani, akkor a Houston ellen veszem 99%-ra biztosra a győzelmet. Azt a secondaryt muszáj szétpasszolni.
Futásban nagyon jók, ha ott megállítjuk őket, akkor Schaub azért könnyen megzavarható.
Jól kell a DL-nek zárni belül a reteszt. Ha jó lesz a futás elleni védekezésünk, és megfelelő a passzjáték, akkor itt nem lehet gond szerintem.

NO otthon abszolút 50-50%
Sajnos tényleg kezdenek összeállni decemberre, ahogyan a Chargers szokta.
Számomra ez a meccs abszolút megjósolhatatlan, mint a Steelers elleni.

CLE: idegenben marha nehéz lesz. Ez a Browns elképesztően játszik idén. Sajnos benne van a pakliban, hogy megtréfálnak minket, és főleg akkor, ha az O ismét bealszik. Kívánom, hogy ne így legyen. Ha az O nem alszik be, akkor nyerünk, annyival azért jobbak vagyunk, de szoros meccsre számítok.

CIN: Teher nélkül játszhatnak ellenünk, ráadásul a 2 győzelmükből az egyiket épp ellenünk aratták, úgyhogy itt sem mehetünk biztosra. Minden mindegy alapon megtréfálhatnak minket.

Összességében húzós végjátékra számítok, és 11-5-el zárjuk az alapszakaszt.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Néhány apró észrevétel,ami kb.semmire nem jó csak arra,hogy észrevegyük.

-Ayanbadajo alig játszik,ha nincs az a spec,team false startja az elején és Nakamura megindul TD vagy lélekmelegítő long play lett volna,az egész meccsnek más hangulata lett volna.
-Redding,pont a rutinos Redding mozdult be 4-és1-nél,ami first down lett,ingyen és bérmentve
-Flacco keze éppen a holtponton volt,mikor a Polamalu fumble megesett,egy tizedmásodperc és indul a kar és vele incolplete pass
😕 😕 😕

A Landry borzalmas misstackleje az az egyén szerencsétlenkedése nem egy esetleges szerencse/pech kérdése.
Landry sok kulcsszituációban hibázik,pl.a Falcons elleni 1.TD előtti misstackleje.Ezért értelmetlen,pontosabban értelmezhetetlen gondolat összehasonlítani Polamaluval.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Tekintsünk kicsit előre, mert mostantól jön:

HOU - idegenben
NO - itthon
CLE - idegenben
CIN - itthon

ezt a szériát 3-1 (4-0) kellene hozni ennek mennyi esélye van?

Szerintem:
- HOU verhető, még akkor is, ha jól futnak és Schaub is elég pontos... 7-10 pontos győzelmet remélek
- NO hááát, itt beleférhet a zakó, mert kezdenek összeállni mint a **cis bugyi... vagy nagyon nyerünk, vagy nagyon kikapunk
- CLE nehéz meccsre számítok, de legalább 1 TD különbséggel nyerni KELL... 7-10 pontos győzelmet remélek
- CIN a szezon elején megtréfáltak... Joe mumusa a CIN secondary, de kell a meccs... 3-7 pontos győzelmet remélek...

vélemény?

Más:
Most látom, hogy Adam Terry waiveren a Jaguarsból... namost lehet, hogy Gaither helyére ő most jó lenne 4 meccsen... Yanda mehetne vissza RG-be és talán rendeződne a futás/OL kérdés... (vagy én néztem be Terry posztját, de mintha Ő RT lenne)Collapo
Ha nem váltunk kicsit tökösebb O filozófiára,akkor bye-bye PO.
A Texans jó csapat,sztem mi jobbak vagyunk
NO,jobb nálunk,nehéz lesz
Browns kezd összeállni,bár,ha Hillist meg tudjuk fogni esélyesebbek vagyunk
Bengals,az csak nekünk nehéz dió,Joe-nak saját árnyékán kell átlépni,ami a legnehezebb

Előzetes tippem a NO vereség lett volna a 4.vereségünk és a Bengals talán az 5..
Sajna már nem nagyon van hibázási lehetőségünk,hogy ne kelljen nagyon hátratekintgetni.
Mögöttünk 6-6-os gárdák vannak velük szemben 2 győzelem előnyünk van + egy esetleges jobb mérleg,viszont most akkor is meg kell újulnunk.Sokkal több van a csapatban.
Ha Cam nem is kimondottan tökös OC, a tarsolya tele van trükkös játékokkal és futósémákkal.Lehet nem kellene sokat változtatni,mert,ha valaki óvatos duhaj nem várható el tőle,hogy mindenét feltegye egy lapra.
Ahogy Cam sem fogja,de valamin változtatni fognak.
A sajtótájékoztatón Harbs annyi kritikát megfogalmazott,hogy kevés a futóplay.Ehhez viszont kell hogy Yaanda visszamozogjon RG be,mert Chester nem elég bika ,hogy domináljon.Cousins pedig jó futásblokkoló RT,passzvédelemben kevésbé,de már nem lesznek olyan félelmetes DE/OLB ellenfelek,hogy ne lehetne megpróbálni.
Viszont ez nagy felelősség.

Terry nem jobb,mint Moll vagy Cousins,nem lennénk előrébb vele.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tekintsünk kicsit előre, mert mostantól jön:

HOU - idegenben
NO - itthon
CLE - idegenben
CIN - itthon

ezt a szériát 3-1 (4-0) kellene hozni ennek mennyi esélye van?

Szerintem:
- HOU verhető, még akkor is, ha jól futnak és Schaub is elég pontos... 7-10 pontos győzelmet remélek
- NO hááát, itt beleférhet a zakó, mert kezdenek összeállni mint a **cis bugyi... vagy nagyon nyerünk, vagy nagyon kikapunk
- CLE nehéz meccsre számítok, de legalább 1 TD különbséggel nyerni KELL... 7-10 pontos győzelmet remélek
- CIN a szezon elején megtréfáltak... Joe mumusa a CIN secondary, de kell a meccs... 3-7 pontos győzelmet remélek...

vélemény?

Más:
Most látom, hogy Adam Terry waiveren a Jaguarsból... namost lehet, hogy Gaither helyére ő most jó lenne 4 meccsen... Yanda mehetne vissza RG-be és talán rendeződne a futás/OL kérdés... (vagy én néztem be Terry posztját, de mintha Ő RT lenne)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Megnézi az ember a Tampa-Atlanta meccset, egy kicsit feltöltődik utána, hajnal 2-kor gép bekapcs, már morfondírozok mi lesz a meccsen, stb, erre nincs net itthon. Kb háromnegyed háromig baszakodtam vele, aztán káromkodva mentem "aludni".

Reggel 9kor már volt net. 😂

Ennek így kellett lennie, hogy ne lássam, ahogy kikap a csapat a nagy riválistól.Vrijbloed
Az egész idegesítő és fájdalmas volt,mint - Ford Fairlane és Zuzu Petals után használva - sajtreszelővel rejszolni.
Nem volt benne a meccsben,hogy kikapunk,bármilyen jó csapat a Steelers,csak annyira visszavett az O hogy törvényszerű volt,hogy elsül a Phit.
Főleg,hogy ők nem kapanyél.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
érdekességként megemlíteném, hogy a csapat oldalán az olvasható, hogy a támadójáték a futásnál kezdődik...
hm...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Megnézi az ember a Tampa-Atlanta meccset, egy kicsit feltöltődik utána, hajnal 2-kor gép bekapcs, már morfondírozok mi lesz a meccsen, stb, erre nincs net itthon. Kb háromnegyed háromig baszakodtam vele, aztán káromkodva mentem "aludni".

Reggel 9kor már volt net. 😂

Ennek így kellett lennie, hogy ne lássam, ahogy kikap a csapat a nagy riválistól.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A büntetés mértéke Goofdell aznapi kedvétől függ... vagy ahogy már láttuk... WHEEL of GOOFDELL!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 063 — Steelers fan
Hurray for Goofdell! 😀
Mondjuk ha mindenkire mindent kiró, akkor ezek is kellettek, de akkor se értem... 40? 25 még oké, de 40??Collapo
Ezt a büntetési szisztémát nem csak te nem érted, kb senki...
Valszeg Goodell sem. :rolleyes:Jan
Szerintem meg mindenki érti 😛
Eccer korábban írtam, hogy ez azért kell, mert így nem kell milliókat költeni OL-re és míg a rossz OL mögött
jól mozgó irányító kellene, úgy ezzel a "szabállyal" nem... marad mindenki olyan nagyon pontos, mint volt korábban.
szóval két-három év és mindenki rájön, hogy amíg első körben eddig LT,RT húzás volt, addig erre most simán ráérünk
majd a 8-10. körben... szóval futót, irányítót és elkapót mindenkinek... CB se nagyon kell, mert ők is már alig védekezhetnek...
ennyi... uff!Collapo
Hát, ez akkor lehetne realitás, ha a D lineman-ek gondolkodnának játék közben 😀

Másrészt ha a QB-t már leütközték (úgy, hogy keze-lába kitört) annak már mindegy, hogy utána lesz-e bírság, és mekkora.

Harmadrészt, amíg a D sztárok sokmillás fizukat kapnak, addig mi visszatartó ereje lehet egy 10-20 vagy akár 40 ezres büntinek? Kirázzák a csikkzsebből.

(Egyébként én a dolog érthetetlen voltánál arra gondoltam, hogy miért mennyit kell csengetni, nem arra hogy miért vannak a büntik.)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Hurray for Goofdell! 😀
Mondjuk ha mindenkire mindent kiró, akkor ezek is kellettek, de akkor se értem... 40? 25 még oké, de 40??Collapo
Ezt a büntetési szisztémát nem csak te nem érted, kb senki...
Valszeg Goodell sem. :rolleyes:Jan
WHEEL OF FORTUNE, Goodell Style!
http://www.youtube.com/watch?v=cKw0Vs2DdtM&feature=fvsr

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hurray for Goofdell! 😀
Mondjuk ha mindenkire mindent kiró, akkor ezek is kellettek, de akkor se értem... 40? 25 még oké, de 40??Collapo
Ezt a büntetési szisztémát nem csak te nem érted, kb senki...
Valszeg Goodell sem. :rolleyes:Jan
Szerintem meg mindenki érti 😛
Eccer korábban írtam, hogy ez azért kell, mert így nem kell milliókat költeni OL-re és míg a rossz OL mögött
jól mozgó irányító kellene, úgy ezzel a "szabállyal" nem... marad mindenki olyan nagyon pontos, mint volt korábban.
szóval két-három év és mindenki rájön, hogy amíg első körben eddig LT,RT húzás volt, addig erre most simán ráérünk
majd a 8-10. körben... szóval futót, irányítót és elkapót mindenkinek... CB se nagyon kell, mert ők is már alig védekezhetnek...
ennyi... uff!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 063 — Steelers fan
Hurray for Goofdell! 😀
Mondjuk ha mindenkire mindent kiró, akkor ezek is kellettek, de akkor se értem... 40? 25 még oké, de 40??Collapo
Ezt a büntetési szisztémát nem csak te nem érted, kb senki...
Valszeg Goodell sem. :rolleyes:
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hurray for Goofdell! 😀
Mondjuk ha mindenkire mindent kiró, akkor ezek is kellettek, de akkor se értem... 40? 25 még oké, de 40??

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
McClain 40ezer, Ngata 15ezer dolláros büntetést kapott a ligától.
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Flacco egy (közepes-) jó irányító, az elkapók egyértelműen az elit kategóriába tartoznak, futók szintén, de gyakorlatilag az egész O a liga egyik legjobbja - papíron -, de kulcsszituációkban hiányzik valami. Valahogy túl steril ez a csapat. A védelem, bár már nincs benne a TOP 3 védelemben, de nálam a TOP 5-ben igen, de a TOP 10-ben mindenkinél, az biztos. Most is remek volt. Ennek a csapatnak SB-t kéne nyernie idén, de legalább döntőt játszani, minden más kudarc. (Én a szezon előtt Jets vagy Ravens győzelmet vártam.) Ehhez nem tudom mi kell, de egy ezer sebből vérző, sérült vezérrel játszó Steelerst magabiztosan(!) kellett volna vernie. Talán az gyilkos győzni akarás hiányzott, ami a mi oldalunkon megint megvolt, és amiért annyira lehet szeretni a Steelerst. A PO-ba így is be kell jutnia a Ravensnek (WC meglesz szerintem), már csak azért is, ha mi botlanánk ott (ami nálam benne van, sajnos), akkor legyen, aki megnyeri a SB-t helyettünk. 😉
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Sajnos nem tudtam megnézni a nagy rangadót. De majd mindenképp pótolnom kell az elmaradásomat.
Valamit kéne kezdeni az O-val, mert nagyon hullámzó a teljesítmény. Egyik meccsen brillírozik a másikon meg szenvedés amit művelnek. Pedig fegyverekben nincsen hiány. Néhány csapat csak 1-2 emberért sokat megadna, mi meg úszkálunk a jobbnál jobb játékosokban. Flacco vagy Cameron-nal hibádzik valami? Flacco fejlődik fejlődik de nem az igazi. Pedig teljesítményben nem marad el pl. Ryan-től, legalábbis a statisztikák szerint. Persze azok csalhatnak. De nincs meg benne a szükséges plusz, hogy megnyerjen egy meccset...

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
...It builds character that you're able to fight through some things, and I understand that you've got to go through some things to be able to come out of it and know how to win, but it's got to come to a point where we stop all the [expletive] and just play football....
Az építi a jellemet,ha képes vagy harcolni bizonyos dolgokért... !!!
Ezek Mase csalódott szavai a meccs után és ezt a gondolatot kerestem és most megtaláltam.
A D harcolt,az O primadonnáskodott .Nem harcolt.Manning, Brady ,Brees a három legjobb QB is tud küzdeni mint egy fogatlan pitbull,nem kéne azt hinni,hogy Flacconak nem kell.Illetve nem hiszem,hogy úgy gondolja,hogy az említett urakkal van egy klubban,csak ő ilyen személyiség,de ezen kicsit dolgozni kell.Tavaly fájó,sérült sarokkal vezényelte az O-t a PO -ig,szal a lehetőség benne van.kátrány
ki szedi fel Grabowski-t a Szuperegeret???
TúlKúlJó? annyira higgadt hogy nem is érdekli az eredmény 😀
na jó nem nyúzlak tovább
emondom mi hiányzik: a FINESZsutianap
😂
Finesz nélküli, jó és lelkes melósok is tudnak sikeresek lenni.
Lehet pályát tévesztett,mint NFL QB,inkább egy buddhista szerzetes ő ,csak most Pennsylvania
-ba reinkarnálódott (delawari gyerek asszem)és most hétről - hétre rácsodálkozik a 70000 emberre és a sok izomagyra ,akik meg akarják gyomrozni.Mindezt persze mind meditációban 😊

Vagy lélekben hegyi pásztor ő,aki el sem tudja képzelni,hogy valaki olyan szerencsétlen,hogy még birkái sincsenek és nem imádkozik a hegyek és erdők Isteneihez .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related