Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
...It builds character that you're able to fight through some things, and I understand that you've got to go through some things to be able to come out of it and know how to win, but it's got to come to a point where we stop all the [expletive] and just play football....
Az építi a jellemet,ha képes vagy harcolni bizonyos dolgokért... !!!
Ezek Mase csalódott szavai a meccs után és ezt a gondolatot kerestem és most megtaláltam.
A D harcolt,az O primadonnáskodott .Nem harcolt.Manning, Brady ,Brees a három legjobb QB is tud küzdeni mint egy fogatlan pitbull,nem kéne azt hinni,hogy Flacconak nem kell.Illetve nem hiszem,hogy úgy gondolja,hogy az említett urakkal van egy klubban,csak ő ilyen személyiség,de ezen kicsit dolgozni kell.Tavaly fájó,sérült sarokkal vezényelte az O-t a PO -ig,szal a lehetőség benne van.kátrány
ki szedi fel Grabowski-t a Szuperegeret???
TúlKúlJó? annyira higgadt hogy nem is érdekli az eredmény 😀
na jó nem nyúzlak tovább
emondom mi hiányzik: a FINESZ


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
...It builds character that you're able to fight through some things, and I understand that you've got to go through some things to be able to come out of it and know how to win, but it's got to come to a point where we stop all the [expletive] and just play football....
Az építi a jellemet,ha képes vagy harcolni bizonyos dolgokért... !!!
Ezek Mase csalódott szavai a meccs után és ezt a gondolatot kerestem és most megtaláltam.
A D harcolt,az O primadonnáskodott .Nem harcolt.Manning, Brady ,Brees a három legjobb QB is tud küzdeni mint egy fogatlan pitbull,nem kéne azt hinni,hogy Flacconak nem kell.Illetve nem hiszem,hogy úgy gondolja,hogy az említett urakkal van egy klubban,csak ő ilyen személyiség,de ezen kicsit dolgozni kell.Tavaly fájó,sérült sarokkal vezényelte az O-t a PO -ig,szal a lehetőség benne van.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Már leírtátok igazából az összes gondolatomat a meccsről, úgyhogy csak ennyit fűznék hozzá: az O egyszerűen nem játszik annak a potenciálnak megfelelően, ami benne van.... ennyi.... amíg így elpihenünk a meccs közepén addig ez lesz...... még mindig több kell.......

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A lényeg az lenne, hogy a D karizmának töredékét - 20% - eljuttatni valahogy az O-ba, mert ott annyira nyugodtan,
úrifiúsan, nagyvonalúan játszunk, hogy már-már azt hihetnénk, hogy előre tudjuk, hogy miből mi lesz... de ez utóbbi sajnos nem teljesül... Az O túl nyugodt, egy-két drive-on kívül nincs pörgés... és ez az igazi baj... a többi orvosolható lenne.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Már írtam korábban a harmadikban volt 7:42-nél a pici 7nél egy 3&Goal, amit Rice elé/alá dobott Flacco, igaz, hogy olyan helyzetből, hogy ott én már csak azt néztem volna, hogy hova sírjam össze magam, mert annyian voltak körülötte... na ott kellett volna megnyerni a meccset, mert ha Rice elkapja, akkor talán lett volna esélye bevinni... voltak vele szemben 2en, de Rice elég taposós, mozgolódós, ki tudja... ez meg a Cundiff rúgás a végén, ez hiányzott... az OT-ben, meg ha már addig elmentünk volna lehet bármi... de tény, hogy a támadóktól egész évben nagyobb tűz, jobb eredmény elvárható...
csak azt nem értem, hogy ilyen pofont már kaptunk a NE-től, az ATL-től és kis híján a BUF-tól is... hány zsemle kell még?

Ja és ezen az sem segít, hogy 8-4... túrót... nem a rájátszás volt a kérdés a csapattól... ezt mindenki tudja.Collapo
Rizs gyerektől mindig tartok, nem nagyon fekszik nekünk a mozgáskultúrája. Most az első félidőben eldugtátok, mer MekKehire alapoztatok - igy e 6 rush 5 yard. Szóval számomra érthetetlen hogy miért csináltátok, és mire bejött nem volt az az isten aki átfutott volna minket - főleg hogy Heap kiesett. Ez úgylátszik az Achilles-sarka mindennek -kulcsblokkok, tiszta célpont 5pm-nél. A második probléma Flakkóra nyomást helyezni, az elején úgy láttam Joe a 3& hosszú megoldásokkal kilubickol belőle, de egyrészt folyamatosan éreztem hogy benne van az INT és egyre bátrabban lövögetett, és akkor megnyomta az öreg Dick a piros gombot amig nem hibázott.
Kátránynak irtam hogy nem mindig fogja Ray kihúzni a seggét a szarból. Igy van, Ray kijátszta magát az idényben, most ideje lenne a frankó O-nak és JokeKúlnak is beletenni a kis testit a játékba.
Dráj, attól hogy a D folyamatosan szövegel meg pörög, nem biztos, hogy rettenetes plusszt jelent. Lásd a Redman TD-t, azután hogy pörgeted fel magad, beszoptátok, ozt néztek bután- hiába volt a zri előtte három órán keresztül. hm........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Már írtam korábban a harmadikban volt 7:42-nél a pici 7nél egy 3&Goal, amit Rice elé/alá dobott Flacco, igaz, hogy olyan helyzetből, hogy ott én már csak azt néztem volna, hogy hova sírjam össze magam, mert annyian voltak körülötte... na ott kellett volna megnyerni a meccset, mert ha Rice elkapja, akkor talán lett volna esélye bevinni... voltak vele szemben 2en, de Rice elég taposós, mozgolódós, ki tudja... ez meg a Cundiff rúgás a végén, ez hiányzott... az OT-ben, meg ha már addig elmentünk volna lehet bármi... de tény, hogy a támadóktól egész évben nagyobb tűz, jobb eredmény elvárható...
csak azt nem értem, hogy ilyen pofont már kaptunk a NE-től, az ATL-től és kis híján a BUF-tól is... hány zsemle kell még?

Ja és ezen az sem segít, hogy 8-4... túrót... nem a rájátszás volt a kérdés a csapattól... ezt mindenki tudja.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Végignézve a meccset, nekem úgy tünt az egész második félidőben (kivéve az utolsó drive-ot), hogy a Ravens úgy gondolta, hogy magától "megnyerődik" a meccs.zinedine5
Talán eddig ez a legjobb megfogalmazás amit olvastam. De sajna az O már jó ideje mindig eljátssza ezt, pedig most a D nagyon-nagyon kitett magáért, csak az a TD előtti misstackle-sorozat volt nagyon csúnya... de még talán onnan is sikerülhetett volna az egyenlítés, ha Flacco nem ijedt volna meg a felé repülő védőtől...

Mondjuk a végén már én is elhittem hogy meglesz a győzelem, Polamalu megmozdulása a semmiből jött, óriási játékos.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
És sajnos ez már nem az első ilyen az idényben... ezen sokat téptük már a szánk, sokszor
be is szoptuk... nincs tűz... anélkül meg nehéz

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 289 — Ajmo Vatreni
Végignézve a meccset, nekem úgy tünt az egész második félidőben (kivéve az utolsó drive-ot), hogy a Ravens úgy gondolta, hogy magától "megnyerődik" a meccs. Ez oriási luxus egy Steelers ellen és ezt beszopták.
Ahogy itt elöttem többen írták, simán passzolni kellett volna többet. Ilyen Wr-ekkel játszva érthetetlen futásokat hívott Cameron, mintha csak időt húzott volna. Nem tagadom, nincs a kedvenceim között a Steelers, de ezt a meccset maximálisan megérdemelték. Hajtottak végig, mentek előre, próbálkoztak, a Ravens meg alibizett.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
ja és jobb ha nem nézitek le a nem elit WR-eket,
meccsmomentumot Johnsonnak meg Sandernek és Brownnak hijják - már irtam pár hete hogy kinőtte magát az O -olyan értelemben hogy bárki aki a Los-on vagy mögötte áll kaphat labdát ÉS tud is vele mit kezdeni. Nemigaz nem néztétek az utsó három meccsünketsutianap
gyed maróz 😊
Az ütközőzónát írtam,hogy a mi WR vs. Phit CB.azok találkoznak,a WR vs WR esetleg a kocsmában.
Vagy mikor Bettis vadászott- Ray re a csapatbusz környékén még 2000 környékén.Bár ők elintézték a pályán is. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ne nyafogj már állandóan,a h2h hitek és a late hitek miatt kapta a büntetéseket,amiért mindenki más.
Ne gyárts már a semmiből összeesküvéselméletet,mert felesleges. :mad:kátrány
Nem neked szólt kátrány 😉
Ez egy két baromi okos erkölcscsősznek szól itt a fórumon is, akik azonnal meg tudnak jelenni osztani a baromságot, ha pl. Steelers játékosról van szó. Szóval nyugi, ez csak egy általános kijelentés volt, és nem támadás volt Feléd😊kishaszi
take it easy 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
ja és jobb ha nem nézitek le a nem elit WR-eket,
meccsmomentumot Johnsonnak meg Sandernek és Brownnak hijják - már irtam pár hete hogy kinőtte magát az O -olyan értelemben hogy bárki aki a Los-on vagy mögötte áll kaphat labdát ÉS tud is vele mit kezdeni. Nemigaz nem néztétek az utsó három meccsünket


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Grat! Nekem az idei év meccse volt
-hát sikerült BigBangből hőst csinálnotok, meg NGatya szépen eltörte a nóziját, az első félidőben szerintem nem is nagyon látott. Visszatárt a renomé. Igazán tökös gyerek, a többi meg csak kitaláció
-az első félidőben azok a kis holisztikus momentumok mind a tietek voltak, de a második félidőben szépen visszakaptuk a sorstól - pölö mikor Poláék nem hitték el hogy még mindig Falkónál a labda meg a trükkös - az csúnya volt
-szépen játszottatok MekFeddenre és szoptunk is belőle, mit tudhattok Ike-ról amit mi nem?????
-a meccset LeBeau nyerte meg, ahogy szépen tégláról téglára felrakta a nyomást Falkóra, ( az első félidei Rizs jegelés nem jött be nektek - leöltük a futást) és a legszebb téglája Harrison teste volt amit elhelyezett az adott legfontosabb pillanatban - Joe készen volt,még hogy Cool 😂 (ezér megin kap 50k-t)
-ja és velünk játszott a Mikulás=Keisel, 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kátrány, jogos, amit írsz, igazat is adok neked, ennél jóval több kell, de úgy gondolom, hogy csak annyi a baj, hogy az
O-ból hiányzik valaki, aki addig üvölt a többiekkel, míg mind szét nem akarják szedni az ellent... sajnos úgy gondolom, hogy
bár kivételes játékosok, sem Boldin, sem Hush nem ilyen... ahogy Mase és Heap se.. Stallworth meg most inkább örül,
hogy játszhat, nem ugrabugrál, de ő se az a "tépjükszétazellent" mint amilyen a D-ben Ray-ray... ha ilyen vezér
lenne, nem a sok - félre ne értsük szeretem őket - halvérű, akkor a negyedikben is tarolnánk... de ez most hiányzik.
Valahogy karakteresebbek vagyunk D-ben... ez tény.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ne nyafogj már állandóan,a h2h hitek és a late hitek miatt kapta a büntetéseket,amiért mindenki más.
Ne gyárts már a semmiből összeesküvéselméletet,mert felesleges. :mad:kátrány
Nem neked szólt kátrány 😉
Ez egy két baromi okos erkölcscsősznek szól itt a fórumon is, akik azonnal meg tudnak jelenni osztani a baromságot, ha pl. Steelers játékosról van szó. Szóval nyugi, ez csak egy általános kijelentés volt, és nem támadás volt Feléd😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Csúnya, bőven elkésett hit volt McClain-től (ohne zászló :o ), de mindenképpen szimpatikus volt Suggs "segrepacsija" és Landry reakciója is!!
1-2 hetet sztem biztos pihenni kell Millernek!Chrisdol
Elkésett ,semmi szándékos nem volt benne.Élőben is látszott.kátrány
Ha Harrison késik, akkor ő szándékosafejvadászszárnynélkülivisszaesőnotóriusheadtoheadmaszterofjunivörz...kishaszi
Ne nyafogj már állandóan,a h2h hitek és a late hitek miatt kapta a büntetéseket,amiért mindenki más.
Ne gyárts már a semmiből összeesküvéselméletet,mert felesleges. :mad:


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cinikusra váltva,látod lesajnáltad McClaint és mire nem jó,késve érkezve vétlen sérülést okozni. 😐 😕kátrány
Csúnya, bőven elkésett hit volt McClain-től (ohne zászló :o ), de mindenképpen szimpatikus volt Suggs "segrepacsija" és Landry reakciója is!!
1-2 hetet sztem biztos pihenni kell Millernek!Chrisdol
Elkésett ,semmi szándékos nem volt benne.Élőben is látszott.kátrány
Ha Harrison késik, akkor ő szándékosafejvadászszárnynélkülivisszaesőnotóriusheadtoheadmaszterofjunivörz...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Csalódott vagyok.Leginkább az O impotenciája az,ami csalódást okoz.Nem volt benne a játékban,hogy csak 10pontot szerezzenek.Eddig nem tudtam,hogy csak motiváció kell,hogy játszanak,csport rangadó,csoportelsőségért,SNF stb.,de most is gyengék voltak.Két drive kivételével.
Az O-nknak van 3 top támadója,Rice,Boldin,Heap és 3topközeli,Mase,Hush és McGahee,és képtelenek vagyunk használni.Ebben sztem Cameron legalább annyira ludas,mint Flacco.
Amíg Mase volt az egyetlen és tavaly Rice elit játékosunk,akkor is jobban ment az O teljesítménye.Most megkockáztatom,Boldinnal javult az egész,de stratégiában keveset.
A két drivot leszámítva teljesen értékelhetetlen volt.8 percet vertek ránk,a szedett-vetett OL-jükkel.
Oké,mondhatjuk,a kulcsjáték a Polamalu fumbleja volt és a Landry ronda!!!misstackleje,de eddig megint el kellett jutni.Hogy folyamatosan visszaadjuk a labdát.

Lehet,Cameron válság manager,aki békeidőben súlytalan?Akkor teljesít,ha szarból kell várat építeni és ,ha felépült és használható már nem tudja kihasználni?
Az én citromdíjam az övé.
A D az tette a dolgát,nem voltak a Steelers szintjén,de csak kicsit maradtak el tőle.
Az X faktor az O legalább 20pontja lett volna,arra nem tudtak volna válaszolni.

Még amikor igazán dominált a védelmünk,volt némi feszültség köztük és az O között,hogy túl kevés pihenőt adnak nekik és keveset nyújtanak.Az volt a különbség,hogy akkor annyi volt kapacitásuk.Most a határ a "csillagos ég"lenne és nem tudjuk kihasználni.
A D lehet megint kezd frusztrálttá válni.Lehet nem teljesen ok nélkül 😕kátrány
Ezt most egy kicsit másképpen látom...
A kulcsjáték a tipped passz volt Dickson előtt, az utolsó támadásban, már ami őket illeti, nekünk meg a 3&3 a harmadik negyedben, ott be kellett volna húzni a meccset... nem sikerült.
Úgy gondolom, hogy túl sok emberre kell odanéznie Flacconak, hogy ki van szabadon, ez nem a Hollók stílusa, tanulni kell.
Jól játszottunk, de ez most kevés volt. Szomorú vagyok, mert most ugye majd számolgatni kell, de a hátralevő 4-ből három hozható, a NO meg lutri...
Cam egyetlen baja, hogy nem képes vérengző vadállatokat küldeni a második félidőre... ehhez belső vezér kell, most nem látom, hogy ki az az O részéről... ezen változtatni kell.
Én egy dolgot csináltam volna másképp... 4&2-nél a 3xről Cundiffel berúgattam volna a bogyót, hosszabbítás és lehet bármi. A hívott play Dicksonon ui szvsz csak 3-4 yardot hozott volna az érkező Polemalu ellen... hát most ilyet dobott a gép... AFC Champs még lehetünk...
Lehet számolgatni: http://espn.go.com/nfl/playoffs/machineCollapo
Egészében jobban kellett volna kontrollálni a meccset.A Steelers elit védelem,de mi ott vagyunk jobbak,ahol ők gyengék WR vs.CB és ez a két nagy játékon kívül alidg látszott.
De ez elmondható a Panthers 2.félidőre,Falcons 1. félidőre,Bucs 2. félidőre.Csak az utolsó 3 meccsről beszélve.Elit D gyenge cornerekkel,nekünk elit WR -eink vannak.
A D jól játszott,az O tehetségéhez mérten gyengén.
Ha az utolsó driveban Dickson kilép ,még van 30mp és akkor talán újabb comebackról beszélünk,de az eltereli a figyelmet a problémáról.Ezeket a teljesen álomperceket,álomtízperceket valahogy orvosolni kell.
Lehet nem volt szerencsénk,mert megint másfelé pattant a labda,viszont a szerencséért meg kell dolgozni és a Phit többet tett érte.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Érdekesség, hogy a négy sack bár soknak tűnik az OL-ünktől, ebből 3 safety, vagy cb blitz volt... Egy Farrior átjutással...
az OL még mindig jó, csak nehezen dobunk mögéjük... ami kár...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Csalódott vagyok.Leginkább az O impotenciája az,ami csalódást okoz.Nem volt benne a játékban,hogy csak 10pontot szerezzenek.Eddig nem tudtam,hogy csak motiváció kell,hogy játszanak,csport rangadó,csoportelsőségért,SNF stb.,de most is gyengék voltak.Két drive kivételével.
Az O-nknak van 3 top támadója,Rice,Boldin,Heap és 3topközeli,Mase,Hush és McGahee,és képtelenek vagyunk használni.Ebben sztem Cameron legalább annyira ludas,mint Flacco.
Amíg Mase volt az egyetlen és tavaly Rice elit játékosunk,akkor is jobban ment az O teljesítménye.Most megkockáztatom,Boldinnal javult az egész,de stratégiában keveset.
A két drivot leszámítva teljesen értékelhetetlen volt.8 percet vertek ránk,a szedett-vetett OL-jükkel.
Oké,mondhatjuk,a kulcsjáték a Polamalu fumbleja volt és a Landry ronda!!!misstackleje,de eddig megint el kellett jutni.Hogy folyamatosan visszaadjuk a labdát.

Lehet,Cameron válság manager,aki békeidőben súlytalan?Akkor teljesít,ha szarból kell várat építeni és ,ha felépült és használható már nem tudja kihasználni?
Az én citromdíjam az övé.
A D az tette a dolgát,nem voltak a Steelers szintjén,de csak kicsit maradtak el tőle.
Az X faktor az O legalább 20pontja lett volna,arra nem tudtak volna válaszolni.

Még amikor igazán dominált a védelmünk,volt némi feszültség köztük és az O között,hogy túl kevés pihenőt adnak nekik és keveset nyújtanak.Az volt a különbség,hogy akkor annyi volt kapacitásuk.Most a határ a "csillagos ég"lenne és nem tudjuk kihasználni.
A D lehet megint kezd frusztrálttá válni.Lehet nem teljesen ok nélkül 😕kátrány
Ezt most egy kicsit másképpen látom...
A kulcsjáték a tipped passz volt Dickson előtt, az utolsó támadásban, már ami őket illeti, nekünk meg a 3&3 a harmadik negyedben, ott be kellett volna húzni a meccset... nem sikerült.
Úgy gondolom, hogy túl sok emberre kell odanéznie Flacconak, hogy ki van szabadon, ez nem a Hollók stílusa, tanulni kell.
Jól játszottunk, de ez most kevés volt. Szomorú vagyok, mert most ugye majd számolgatni kell, de a hátralevő 4-ből három hozható, a NO meg lutri...
Cam egyetlen baja, hogy nem képes vérengző vadállatokat küldeni a második félidőre... ehhez belső vezér kell, most nem látom, hogy ki az az O részéről... ezen változtatni kell.
Én egy dolgot csináltam volna másképp... 4&2-nél a 3xről Cundiffel berúgattam volna a bogyót, hosszabbítás és lehet bármi. A hívott play Dicksonon ui szvsz csak 3-4 yardot hozott volna az érkező Polemalu ellen... hát most ilyet dobott a gép... AFC Champs még lehetünk...
Lehet számolgatni: http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Csalódott vagyok.Leginkább az O impotenciája az,ami csalódást okoz.Nem volt benne a játékban,hogy csak 10pontot szerezzenek.Eddig nem tudtam,hogy csak motiváció kell,hogy játszanak,csport rangadó,csoportelsőségért,SNF stb.,de most is gyengék voltak.Két drive kivételével.
Az O-nknak van 3 top támadója,Rice,Boldin,Heap és 3topközeli,Mase,Hush és McGahee,és képtelenek vagyunk használni.Ebben sztem Cameron legalább annyira ludas,mint Flacco.
Amíg Mase volt az egyetlen és tavaly Rice elit játékosunk,akkor is jobban ment az O teljesítménye.Most megkockáztatom,Boldinnal javult az egész,de stratégiában keveset.
A két drivot leszámítva teljesen értékelhetetlen volt.8 percet vertek ránk,a szedett-vetett OL-jükkel.
Oké,mondhatjuk,a kulcsjáték a Polamalu fumbleja volt és a Landry ronda!!!misstackleje,de eddig megint el kellett jutni.Hogy folyamatosan visszaadjuk a labdát.

Lehet,Cameron válság manager,aki békeidőben súlytalan?Akkor teljesít,ha szarból kell várat építeni és ,ha felépült és használható már nem tudja kihasználni?
Az én citromdíjam az övé.
A D az tette a dolgát,nem voltak a Steelers szintjén,de csak kicsit maradtak el tőle.
Az X faktor az O legalább 20pontja lett volna,arra nem tudtak volna válaszolni.

Még amikor igazán dominált a védelmünk,volt némi feszültség köztük és az O között,hogy túl kevés pihenőt adnak nekik és keveset nyújtanak.Az volt a különbség,hogy akkor annyi volt kapacitásuk.Most a határ a "csillagos ég"lenne és nem tudjuk kihasználni.
A D lehet megint kezd frusztrálttá válni.Lehet nem teljesen ok nélkül 😕


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Rivalizálás != Gyűlölet (nemegyenlő gyk 😊)
Tisztelet és Versengés... ennyi!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cinikusra váltva,látod lesajnáltad McClaint és mire nem jó,késve érkezve vétlen sérülést okozni. 😐 😕kátrány
Csúnya, bőven elkésett hit volt McClain-től (ohne zászló :o ), de mindenképpen szimpatikus volt Suggs "segrepacsija" és Landry reakciója is!!
1-2 hetet sztem biztos pihenni kell Millernek!Chrisdol
Elkésett ,semmi szándékos nem volt benne.Élőben is látszott.kátrány
Semmi ilyet nem mondtam, pont a reakciókat ismerem el, h nincs itt "gyűlölet!"
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Persze sajnálom Millert, de szerencsétlen hit volt, ami a football része. És mi így szeretjük a football, akár kapjuk, akár adjuk!

Jó meccs volt, remélem, még találkozunk.Soldados
Cinikusra váltva,látod lesajnáltad McClaint és mire nem jó,késve érkezve vétlen sérülést okozni. 😐 😕kátrány
Csúnya, bőven elkésett hit volt McClain-től (ohne zászló :o ), de mindenképpen szimpatikus volt Suggs "segrepacsija" és Landry reakciója is!!
1-2 hetet sztem biztos pihenni kell Millernek!Chrisdol
Elkésett ,semmi szándékos nem volt benne.Élőben is látszott.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Persze sajnálom Millert, de szerencsétlen hit volt, ami a football része. És mi így szeretjük a football, akár kapjuk, akár adjuk!

Jó meccs volt, remélem, még találkozunk.Soldados
Cinikusra váltva,látod lesajnáltad McClaint és mire nem jó,késve érkezve vétlen sérülést okozni. 😐 😕kátrány
Csúnya, bőven elkésett hit volt McClain-től (ohne zászló :o ), de mindenképpen szimpatikus volt Suggs "segrepacsija" és Landry reakciója is!!
1-2 hetet sztem biztos pihenni kell Millernek!