Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A meccs megvan, én szétizgultam rajta magam a már sokat emlegetett okok miatt...
Azt hiszem most csak ennyi számít...
Viszont a vasalósok szenvedtek... kíváncsi leszek, hogy a toldott-foldott OL-juk mire
megy a következő két meccsen...
(Meglehet még az AFC North? Szerintem nem)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Ez a meccs határozottan jobb volt, mint a múltkori néhány meccs, habár az O most sem tudta végig mozgatni a labdát (mármint mind a 4 negyedben). A D nagyon összeszedte magát és viszonylag jól állta a sarat (ne feledjük, hogy a labda másik oldalán a liga egyik legjobb O-ja QB-ja állt). Az, hogy a D ennyire harapósan kezdett gondolom Ray beszédének is köszönhető 😊 :
http://blogs.baltimoreravens.com/2010/12/19/lewis-delivered-passionate-speech/

Viszont a bíróktól megőrülök.... Több szót nem is vesztegetnék rájuk, de botrányosan dobálták (vagy pont hogy miért nem dobták) a zászlókat néha.....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratulálok! Ravens a kedvenc AFC csapatom, így könnyebb elviselni 😛 Remélem nyeritek a csoportot!Gyurma Pappa
Köszönjük, de kevés rá az esély... Nektek is sok sikert...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Gratulálok! Ravens a kedvenc AFC csapatom, így könnyebb elviselni 😛 Remélem nyeritek a csoportot!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megvan megvertük a bajnokot!!!!!!!!!!!!!!!!
Ravens 30:24 Saints!!!!
A saints 6 mecce tartó veretlenségét szakitottuk meg valamint az 5 meccse mindig 30pontot csináló offenst állitottuk meg!!! 😀
és nyal a steelers ez azzzzzz!!!
hát ezt a meccset élmény volt nézzni büszke vagyok a csapatra 😀
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagyon nem vagyok nyugodt a meccsel kapcsolatban.
Persze vállalható egy szoros vereség a Saints ellen, csak nekünk ma nyerni kéne.

Amúgy kátrány, én is így vagyok ezzel, ahogy te. 😊
Mármint, ha ma nyerünk, akkor este nyerjen csak a Jets, de ha kikapunk, akkor amúgy is elúszott az első hely, akkor meg nyerjen a Steelers, és csússzon hátrébb a Jets...

Jó lenne úgy leülni nézni a Steelers-Jets meccset, hogy beértük a Steelerst, ha ideiglenesen is... 😊

Ha csak egy fél negyedet bealszik az O, akkor megette a fene a meccset, úgyis kihasználják...
Passz ellen, meg lenne mit még javulni, ájjjj, a secondary próbára lesz ma téve, remélem helytállnak ők is!
Én meg pont most vagyok nyugodt,mert nem érzek esélyt a győzelemre.Eddig minden meccs elé úgy ültem le,hogy győzünk,persze tudtam,hogy nem ,mindig fogunk,de a Jets -et leszámítva mindig nagyobb esélyt adtam magunknak.
Most nem és ezért vagyok nyugodt.
Preston bácsitól nagyon tetszik ez a megfogalmazás:
"There were times earlier in the season when they were disappointing and frustrating to watch, but now they're comical and entertaining. Instead of throwing your beer can at the TV, having your blood pressure rise and scheduling appointments with a cardiologist, you should try a new approach: sit back, relax, laugh and see where this ends.

Based on logic, it's safe to assume that the Ravens won't make it to the Super Bowl because they've been too inconsistent. But logic gets tossed out the window every Sunday in the NFL."

Most nagyon idevágó. 😊
Bízom azért a győzelemben! 😊

GO RAVENS!Vrijbloed


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nagyon nem vagyok nyugodt a meccsel kapcsolatban.
Persze vállalható egy szoros vereség a Saints ellen, csak nekünk ma nyerni kéne.

Amúgy kátrány, én is így vagyok ezzel, ahogy te. 😊
Mármint, ha ma nyerünk, akkor este nyerjen csak a Jets, de ha kikapunk, akkor amúgy is elúszott az első hely, akkor meg nyerjen a Steelers, és csússzon hátrébb a Jets...

Jó lenne úgy leülni nézni a Steelers-Jets meccset, hogy beértük a Steelerst, ha ideiglenesen is... 😊

Ha csak egy fél negyedet bealszik az O, akkor megette a fene a meccset, úgyis kihasználják...
Passz ellen, meg lenne mit még javulni, ájjjj, a secondary próbára lesz ma téve, remélem helytállnak ők is!

Bízom azért a győzelemben! 😊

GO RAVENS!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagyon remélem hogy egy sima meccsen legyűritek a Szenteket, nekünk is nagyon kellene. 😊
Ha a Jets kinyitja a pofonládát akkor is ti végeztek előrébb velük szemben és még a CHI is le kell gyűrniük.errorlacy6
Én a helyedben nem számítanék rá,hogy legyűrjük a Saints-et 😊 😛
Idén semmi nem működik Baltimorban svejci óra pontossággal.A D sem.
Honkongiként...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Nagyon remélem hogy egy sima meccsen legyűritek a Szenteket, nekünk is nagyon kellene. 😊
Ha a Jets kinyitja a pofonládát akkor is ti végeztek előrébb velük szemben és még a CHI is le kell gyűrniük.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mi pedig megint elverünk titeket. 😛Soldados
Most kicsit pesszimista vagyok,egyáltalán a világot is így látom...
Az a hülye helyzet,hogy a Jets ellenében nektek kell szurkolnom(nehéz ezt kimondani 😊 😛 ),mert ,ha csúszik a Jets ,ellenük előnyünk van velük szemben.Kevés esélyét látom,hogy a WC helynél előrébb végezzünk.kátrány
kapisgálod, látom 😛
ugye-ugye összeszorul a szived 😉sutianap
Amikor stockholmi hangulatban vagyok és nem barcelonaiban a sportkedvenceimet is negatívabban látom,kimerül az életerőm a gyerekekben ,ők ne érzékeljék apjuk észekiságát.

Szorul a szívem,a s*ggem,a lapockám 😊 ,de holnap a Jets pofonláda kinyílik és Benit gyepbe döngölik.
Na,látod,káröröm,azt élvezettel fogom nézni.
Dögöljön meg a szomszéd tehene,mi szívünk a Saints ellen,akkor nehogymáá jól érezzétek magatokat 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Majd a playoffban megint betörjük kicsi beni orrocskáját 😂nightwolf
Mi pedig megint elverünk titeket. 😛Soldados
Most kicsit pesszimista vagyok,egyáltalán a világot is így látom...
Az a hülye helyzet,hogy a Jets ellenében nektek kell szurkolnom(nehéz ezt kimondani 😊 😛 ),mert ,ha csúszik a Jets ,ellenük előnyünk van velük szemben.Kevés esélyét látom,hogy a WC helynél előrébb végezzünk.kátrány
kapisgálod, látom 😛
ugye-ugye összeszorul a szived 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Majd a playoffban megint betörjük kicsi beni orrocskáját 😂nightwolf
Mi pedig megint elverünk titeket. 😛Soldados
Most kicsit pesszimista vagyok,egyáltalán a világot is így látom...
Az a hülye helyzet,hogy a Jets ellenében nektek kell szurkolnom(nehéz ezt kimondani 😊 😛 ),mert ,ha csúszik a Jets ,ellenük előnyünk van velük szemben.Kevés esélyét látom,hogy a WC helynél előrébb végezzünk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Majd a playoffban megint betörjük kicsi beni orrocskáját 😂nightwolf
Mi pedig megint elverünk titeket. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért szerintem egyáltalán nem ennyire egyértelmű, hogy a meccsdöntő Polamalu blitz-nél Oher szúrta volna el.... Ugyanúgy lehet, hogy a playben Dicksonnak fel kellett volna vennie a blitz-et és csak akkor kellett volna megfutnia azt a quick out-ot ha nincs blitz-elő ember.... Nem lehet tudni, de már mindegy is.

oks hogy a meccsdöntőben benne volt-e de én az év összes meccsét néztem és egész évben de különösen az elmult 2 meccsen elég sokan jöttek át oher-ről lehet nem csak ő hibás de mindig róla és ezt kedves head coach-unk is ki emelte a mecs után:S
Mindenesetre hogy heap nem játszhat vasárnap kicsit le lomboz... :rolleyes:
de inkább legyen épp és a rájátszásban segithese flacot!!!
Nehéz lesz a saints ellen az egyik leg Balancedesebb csapat akiket láttam nem liga elsők védelemben de mindenben jók sajnos elég jók...és az offenst meg se említsük 3 futó szörny egy világ legjobb irányítója és persze egy szadista TE aki ha leszakad a lába akkor is megy tovább jeremy "terminator" shockey 😀
Nah de majd csak kitalálnak valamit ray papáék 😉
Go Ravens!!!Reméljük nyerünk és a Steelers meg kikap a nagy polifonhaju nélkülXDnightwolf
Abban a szituációban Dicksonnak be kellett volna segíteni,Polamalut meg kellett volna blokkolni.Ha egy picit is feltartja,elindul Flacco keze és incomplete,nem fumble.Vagy a passz repül,száll,mint a vörös lobogó...
Oher feltünően sokat hibázik az elmúlt meccseken ,már talán őrá mennek,mint akit legkönnyebb megzavarni.De az egész fal teljesítménye egyre fosabb,Yanda a legstabilabb pont.Kulcsfontosságú lesz őt év végén megtartani!!!!Oher csak harmonizál az egésszel.Nem gondoltam év elején,hogy Gaither ennyire fog hiányozni.Pedig az év eleje sem így indult,top 10-es fal voltunk,még a Steelers meccs után is,sem Harrisont sem Woodley-t nem engedtük sack-hez,aztán csak romlottunk és romlottunk....

Csak úgy van esélyünk,ha a D hozza magát és turnoverekkel kihúzzuk Brees és Payton méregfogát.Az idényben kikaptak az Arizonától,a Falconstól és a Brownstól.A Falconsra nem emlékszek,de Browns és a Cards az INT-ekel és fumblékkal győzött.Egyébként megy a meccs a levesbe,mármint számunkra.Túl jók,minden csapatrészükben.

Én aggódok a PO-ért,van 3 meccsünk,a Saints ellen sanszos az 5.vereség,a Browns legutóbb is majdnem megtréfált,a Bengels pedig ellenünk mindig jó,vagy Flacco ellenük szar.Bár 2007-ben McNairrel is megtréfáltak...
De most lehetünk cinikusak,ha ezeket elbukjuk ,nem vagyunk PO szinten.kátrány
Nem kell félteni a ravenst 😀
Szerintem a playoff meglesz és aztán bármi lehet!!!
tény félek a saints elleni meccstől de ugyan akkor a saints egyik nagy kedvencem szerintem a leg jobb csapat a saints és a chargers...de Go ravens!!! egész idényben végig néztem minden mecset élőben ha kellet hajnalban is most már nem feladni végig szurkolni meg lesz az a Bajnoki cím 😊 😊 😊
Ja igen Steelers fanok légyszi a saját csapatotokal foglalkozni 😛
Majd a playoffban megint betörjük kicsi beni orrocskáját 😂
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Azért szerintem egyáltalán nem ennyire egyértelmű, hogy a meccsdöntő Polamalu blitz-nél Oher szúrta volna el.... Ugyanúgy lehet, hogy a playben Dicksonnak fel kellett volna vennie a blitz-et és csak akkor kellett volna megfutnia azt a quick out-ot ha nincs blitz-elő ember.... Nem lehet tudni, de már mindegy is.

oks hogy a meccsdöntőben benne volt-e de én az év összes meccsét néztem és egész évben de különösen az elmult 2 meccsen elég sokan jöttek át oher-ről lehet nem csak ő hibás de mindig róla és ezt kedves head coach-unk is ki emelte a mecs után:S
Mindenesetre hogy heap nem játszhat vasárnap kicsit le lomboz... :rolleyes:
de inkább legyen épp és a rájátszásban segithese flacot!!!
Nehéz lesz a saints ellen az egyik leg Balancedesebb csapat akiket láttam nem liga elsők védelemben de mindenben jók sajnos elég jók...és az offenst meg se említsük 3 futó szörny egy világ legjobb irányítója és persze egy szadista TE aki ha leszakad a lába akkor is megy tovább jeremy "terminator" shockey 😀
Nah de majd csak kitalálnak valamit ray papáék 😉
Go Ravens!!!Reméljük nyerünk és a Steelers meg kikap a nagy polifonhaju nélkülXDnightwolf
Abban a szituációban Dicksonnak be kellett volna segíteni,Polamalut meg kellett volna blokkolni.Ha egy picit is feltartja,elindul Flacco keze és incomplete,nem fumble.Vagy a passz repül,száll,mint a vörös lobogó...
Oher feltünően sokat hibázik az elmúlt meccseken ,már talán őrá mennek,mint akit legkönnyebb megzavarni.De az egész fal teljesítménye egyre fosabb,Yanda a legstabilabb pont.Kulcsfontosságú lesz őt év végén megtartani!!!!Oher csak harmonizál az egésszel.Nem gondoltam év elején,hogy Gaither ennyire fog hiányozni.Pedig az év eleje sem így indult,top 10-es fal voltunk,még a Steelers meccs után is,sem Harrisont sem Woodley-t nem engedtük sack-hez,aztán csak romlottunk és romlottunk....

Csak úgy van esélyünk,ha a D hozza magát és turnoverekkel kihúzzuk Brees és Payton méregfogát.Az idényben kikaptak az Arizonától,a Falconstól és a Brownstól.A Falconsra nem emlékszek,de Browns és a Cards az INT-ekel és fumblékkal győzött.Egyébként megy a meccs a levesbe,mármint számunkra.Túl jók,minden csapatrészükben.

Én aggódok a PO-ért,van 3 meccsünk,a Saints ellen sanszos az 5.vereség,a Browns legutóbb is majdnem megtréfált,a Bengels pedig ellenünk mindig jó,vagy Flacco ellenük szar.Bár 2007-ben McNairrel is megtréfáltak...
De most lehetünk cinikusak,ha ezeket elbukjuk ,nem vagyunk PO szinten.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért szerintem egyáltalán nem ennyire egyértelmű, hogy a meccsdöntő Polamalu blitz-nél Oher szúrta volna el.... Ugyanúgy lehet, hogy a playben Dicksonnak fel kellett volna vennie a blitz-et és csak akkor kellett volna megfutnia azt a quick out-ot ha nincs blitz-elő ember.... Nem lehet tudni, de már mindegy is.

oks hogy a meccsdöntőben benne volt-e de én az év összes meccsét néztem és egész évben de különösen az elmult 2 meccsen elég sokan jöttek át oher-ről lehet nem csak ő hibás de mindig róla és ezt kedves head coach-unk is ki emelte a mecs után:S
Mindenesetre hogy heap nem játszhat vasárnap kicsit le lomboz... :rolleyes:
de inkább legyen épp és a rájátszásban segithese flacot!!!
Nehéz lesz a saints ellen az egyik leg Balancedesebb csapat akiket láttam nem liga elsők védelemben de mindenben jók sajnos elég jók...és az offenst meg se említsük 3 futó szörny egy világ legjobb irányítója és persze egy szadista TE aki ha leszakad a lába akkor is megy tovább jeremy "terminator" shockey 😀
Nah de majd csak kitalálnak valamit ray papáék 😉
Go Ravens!!!Reméljük nyerünk és a Steelers meg kikap a nagy polifonhaju nélkülXDnightwolf
nem kap ki, MarkyMark halott ember, Holmész meg hol nem mész 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért szerintem egyáltalán nem ennyire egyértelmű, hogy a meccsdöntő Polamalu blitz-nél Oher szúrta volna el.... Ugyanúgy lehet, hogy a playben Dicksonnak fel kellett volna vennie a blitz-et és csak akkor kellett volna megfutnia azt a quick out-ot ha nincs blitz-elő ember.... Nem lehet tudni, de már mindegy is.

oks hogy a meccsdöntőben benne volt-e de én az év összes meccsét néztem és egész évben de különösen az elmult 2 meccsen elég sokan jöttek át oher-ről lehet nem csak ő hibás de mindig róla és ezt kedves head coach-unk is ki emelte a mecs után:S
Mindenesetre hogy heap nem játszhat vasárnap kicsit le lomboz... :rolleyes:
de inkább legyen épp és a rájátszásban segithese flacot!!!
Nehéz lesz a saints ellen az egyik leg Balancedesebb csapat akiket láttam nem liga elsők védelemben de mindenben jók sajnos elég jók...és az offenst meg se említsük 3 futó szörny egy világ legjobb irányítója és persze egy szadista TE aki ha leszakad a lába akkor is megy tovább jeremy "terminator" shockey 😀
Nah de majd csak kitalálnak valamit ray papáék 😉
Go Ravens!!!Reméljük nyerünk és a Steelers meg kikap a nagy polifonhaju nélkülXD
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
...Oh...and if these things don't work we could always...
pay the refs more... (OK just kidding Steeler fans)
Tequ
Hát ez überlol... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
AFC North figyelő - 14. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1834Soldados
Jó lett, tetszik... és ezt nem a sok-sok heti kiemelt holló mondatja velem... rövid, velős, letisztult... szép. Grat

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
A saints verhető de persze csak ha nem kezdünk megint zónázni mint az elmut mecsen is ez volt a vesztünk...Mikor Blitz&manCoverage plaxek voltak nem volt semmi baj ám zónánál végünk volt állandóan be paszoltak a zonák közé és folyamatosan elváltoták a védők egymást...Ravens Blitz !ever!!!!
Nah és persze az kell hozzá hogy oher végre csináljon is valamint mert 1 mecs rajta 2 pedig majdnem rajta úszot el az elmult 2ből...2 mecs alatt enyi szek lehetettlen:Snightwolf
Azért szerintem egyáltalán nem ennyire egyértelmű, hogy a meccsdöntő Polamalu blitz-nél Oher szúrta volna el.... Ugyanúgy lehet, hogy a playben Dicksonnak fel kellett volna vennie a blitz-et és csak akkor kellett volna megfutnia azt a quick out-ot ha nincs blitz-elő ember.... Nem lehet tudni, de már mindegy is.

... Tequ
Köszönöm, én ezt nem is láttam, marha jó 😂

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyilvánvalóan vannak gondok a csapatnál, és ezek nem viccesek, de a ravens.com-on talált alábbi hozzászólás egycsapásra jókedvre derített... 😂 Szó szerint beidézem, mi is a gond tul.képpen a csapattal 😀 :

Now that I've read the Fan postings on these blogs I think I finally know what the problem is with my beloved Ravens Football Team!

The Ravens...
run the ball too much...
don't run the ball enough...
pass The ball too much...
don't pass the ball enough...
need to fire Cam...
need to fire Matty...
need to fire Harbaugh...
need to fire them ALL...
need better offense execution...
need better defense execution...
need to execute them all... ;~)
need a better pass rush...
need better back end coverage...
need to blitz more...
need to not blitz so much so their CB's have help...
need to trade Gaither...
need to play Gaither...
need to use Kindle...
need to release Kindle...
need to use challenges better...
need to use time-outs better...
need more rest...
need more hard practices so they don't "run out of gas"...
(I picture some guy sitting on his couch drinking a beer and pounding down doritos writing that one!)


Well there are other recomendations but this list should keep Ozzie and Steve busy until the next game anyway!

Oh...and if these things don't work we could always...
pay the refs more... (OK just kidding Steeler fans)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 14. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1834


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A saints verhető de persze csak ha nem kezdünk megint zónázni mint az elmut mecsen is ez volt a vesztünk...Mikor Blitz&manCoverage plaxek voltak nem volt semmi baj ám zónánál végünk volt állandóan be paszoltak a zonák közé és folyamatosan elváltoták a védők egymást...Ravens Blitz !ever!!!!
Nah és persze az kell hozzá hogy oher végre csináljon is valamint mert 1 mecs rajta 2 pedig majdnem rajta úszot el az elmult 2ből...2 mecs alatt enyi szek lehetettlen:S
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Akkor tessék ilyen optimistán tippelni,lehet ez hiányzik.
😊kátrány
Full optimizmus és hurrá hangulat mellett sem lehet szemet hunyni e fölött a mondat fölött:
Baltimore beat Houston in overtime. But the Ravens' lack of killer instinct is concerning. (Walker - ESPN.go.com)

Amúgy szerintem meglehet a NO, csak finesszel kell játszani... mert különben a stabil védelmük és a nagyon
erős támadásuk - mindkét fronton - sok-sok borsot tör az orrunk alá...

Tippjeim:

Optimista: 21-23 W
Pesszimista: 33-7 L

reméljük az előbbi jön be...Collapo
Én is hiszek a csodákban.Tényleg.
Edith Piaf egy bordélyházban volt prostituált.Amikor menszeszeltek és egyébként is,műsorral szórakoztatták a közönséget,akik vártak sorukra,pihentek ,fogyasztottak stb.
Piaf olyan jó és karizmatikus előadó volt,hogy sem szobáznia nem kellett és később a legjobb sanzon zeneszerzők és költők írtak neki szöveget és dalokat.
Egy stílusirányzat 1.képviselője.

Ennyi erővel a Saints-t is megverhetjük.Az is csoda-kategória. 😊kátrány
A szenteskedőket megverni nem csoda, csak nem egyszerű... a csapat képes rá, mert jók... szorossá a küzdelem hiánya teheti a meccset... kikapni meg akkor fogunk, ha D# se játszik jól... ha ők jók, az O meg elfogadható, akkor ki-ki meccs, ha az O is jó, akkor lehet ez sima W is... Ha az O jó és a D nem, na akkor továbbra is tartom, hogy zakó lesz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
http://blogs.baltimoreravens.com/2010/12/15/ravens-wont-apologize-for-ugly-wins/
Drága kenyér,már arrogánsak vagyunk,mintha teljesen természetes lenne,hogy 3 TD előnyt elpazarlunk 1 negyed alatt.
Bár,ha jobban meggondolom az sem volt jobb,hogy fogadkoztak,hogy minden jobb lesz és igyekeznek változtatni.
Már Reed és Ray is bekapcsolódott az önigazolás kórusába.A fene bánja,csak lenne eredménye.

De lehet,velem(lünk) sincs minden rendben,Atlantában nem tudom mennyire támadták a Falconst,mikor mi dobtunk nekik 3-at egymás után.Végül is győztünk és 500 yardot,100 futottat is kaptunk már idén.
De ilyen szinten még nem estünk össze.
De a Texans is jó csapat,nem kellene azt hinni,hogy az amatőrliga kiesőjelöltjét vertük neccesen.

Mindegy ,nálam okosabbak sem tudják mi a jó ,én sem.kátrány
Egy csapat ellen - ráadásul a láncfűrészesek szerintem is jók - nem lenne baj, de ez már 4-5-6 csapat... oké, hogy a POra 2 meccs az előny, de ott mi lesz, ha nem küzdünk??

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!