Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2010/12/kindle_says_hes_uncertain_about_next_year.html

Ez meglehetősen rossz hír,viszont árnyalnám kicsit
1.az orvosok több mint fél évvel a training campek és 8-9 hónappal az idény kezdete előtt nem mondanak biztosat,nem is mernek,mert fejsérülés
2.azért sem mondanak semmi konkrétat,mert egyből kifecsegi a twitteren,aztán csak számon kérik rajtuk
3.Kindle kicsit már pesszimista,fiatalemberként nehéz dolog kívülről nézni a többieket
4.jobb utólag orvosi csodáról beszélni,hogy mennyit javult,mint utólag magyarázkodni,hogy miért romlott

Ami viszont biztos,ha játszani is fog nehezen fog játékba lendülni és sokéig fog félni.Lehet soha nem fog a tehetségéhez mért szinten játszani. 😕kátrány
Ajjjj, hát eléggé letaglózva olvastam végig a cikket. 😕
Szegény srác. 😕Vrijbloed
Ez a sztori csak engem emlékeztet - igaz kicsiben, mert ugye mégsem leukémiája van - Ernie Davis-re (The Express)? :/

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2010/12/kindle_says_hes_uncertain_about_next_year.html

Ez meglehetősen rossz hír,viszont árnyalnám kicsit
1.az orvosok több mint fél évvel a training campek és 8-9 hónappal az idény kezdete előtt nem mondanak biztosat,nem is mernek,mert fejsérülés
2.azért sem mondanak semmi konkrétat,mert egyből kifecsegi a twitteren,aztán csak számon kérik rajtuk
3.Kindle kicsit már pesszimista,fiatalemberként nehéz dolog kívülről nézni a többieket
4.jobb utólag orvosi csodáról beszélni,hogy mennyit javult,mint utólag magyarázkodni,hogy miért romlott

Ami viszont biztos,ha játszani is fog nehezen fog játékba lendülni és sokéig fog félni.Lehet soha nem fog a tehetségéhez mért szinten játszani. 😕kátrány
Ajjjj, hát eléggé letaglózva olvastam végig a cikket. 😕
Szegény srác. 😕
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2010/12/kindle_says_hes_uncertain_about_next_year.html

Ez meglehetősen rossz hír,viszont árnyalnám kicsit
1.az orvosok több mint fél évvel a training campek és 8-9 hónappal az idény kezdete előtt nem mondanak biztosat,nem is mernek,mert fejsérülés
2.azért sem mondanak semmi konkrétat,mert egyből kifecsegi a twitteren,aztán csak számon kérik rajtuk
3.Kindle kicsit már pesszimista,fiatalemberként nehéz dolog kívülről nézni a többieket
4.jobb utólag orvosi csodáról beszélni,hogy mennyit javult,mint utólag magyarázkodni,hogy miért romlott

Ami viszont biztos,ha játszani is fog nehezen fog játékba lendülni és sokéig fog félni.Lehet soha nem fog a tehetségéhez mért szinten játszani. 😕


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
😂 Igazad van, nincs itt egy csepp ellenszenv se 😂Phoseidon
"Én szeretem Önt Mr. Teifel..."Collapo
Helyes. Beosztott szeresse főnökét, ez cégünk egyik alapelve. 😊

És az AFC North-ra is igaz. 😛 Úgyhogy remélem, szerettek minket.Soldados
😂 😂 😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
És az AFC North-ra is igaz. 😛 Úgyhogy remélem, szerettek minket.
Soldados
HÁT Perszeeeee! 😀 😛

Szeretetünk jeléül meg majd AFC-s PO-ban kaptok is sok-sok kis 7pontos csomagot 😛
legalább 2-t... de mi udvariasak lévén nem fogadunk el olyat tőletek...Collapo
Cserébe mi 5 icipici mezőnygólocskát süllyesztünk el a kapuban, s ezzel meg is van a végeredmény 15-14, ide. 😛

Amúgy a Steelers története során még sosem kapott ki csoportriválistól a PO-ban. 😉Soldados
"s szólt a Holló - Sohsem" E.A.Poe - a Pó apó 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyszer minden megszakad... meglátjuk mikor... én állnék elébe a kihívásnak...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És az AFC North-ra is igaz. 😛 Úgyhogy remélem, szerettek minket.
Soldados
HÁT Perszeeeee! 😀 😛

Szeretetünk jeléül meg majd AFC-s PO-ban kaptok is sok-sok kis 7pontos csomagot 😛
legalább 2-t... de mi udvariasak lévén nem fogadunk el olyat tőletek...Collapo
Cserébe mi 5 icipici mezőnygólocskát süllyesztünk el a kapuban, s ezzel meg is van a végeredmény 15-14, ide. 😛

Amúgy a Steelers története során még sosem kapott ki csoportriválistól a PO-ban. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
És az AFC North-ra is igaz. 😛 Úgyhogy remélem, szerettek minket.
Soldados
HÁT Perszeeeee! 😀 😛

Szeretetünk jeléül meg majd AFC-s PO-ban kaptok is sok-sok kis 7pontos csomagot 😛
legalább 2-t... de mi udvariasak lévén nem fogadunk el olyat tőletek...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Épp itt lenne az ideje. 😉
Milyen ellenszenvről beszélsz? 😂 -> http://www.youtube.com/watch?v=vfpq8L9A4yoVrijbloed
😂 Igazad van, nincs itt egy csepp ellenszenv se 😂Phoseidon
"Én szeretem Önt Mr. Teifel..."Collapo
Helyes. Beosztott szeresse főnökét, ez cégünk egyik alapelve. 😊

És az AFC North-ra is igaz. 😛 Úgyhogy remélem, szerettek minket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Épp itt lenne az ideje. 😉
Milyen ellenszenvről beszélsz? 😂 -> http://www.youtube.com/watch?v=vfpq8L9A4yoVrijbloed
😂 Igazad van, nincs itt egy csepp ellenszenv se 😂Phoseidon
"Én szeretem Önt Mr. Teifel..."

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Épp itt lenne az ideje. 😉
Milyen ellenszenvről beszélsz? 😂 -> http://www.youtube.com/watch?v=vfpq8L9A4yoVrijbloed
😂 Igazad van, nincs itt egy csepp ellenszenv se 😂

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Manning ellen még nem győztünk...A Coltsal,mint franchise-l egyébként nagy az ellenszenv a város és agglomeráció szurkolók részéről.mert a Colts titokban költözött ki a városból,ha győznénk ellenük,legalább olyan ünnep lenne,mintha SB résztvevők lennénk.

Most már van hibázási lehetőség,mert,ha a Browns ellen győzünk,már PO résztvevők vagyunk és pihentethetjük a kezdőket.Már Drew-t aktiváltuk a PS-ről,ez nálam virágnyelven azt jelenti,hogy Heap pihen.kátrány
Épp itt lenne az ideje. 😉
Milyen ellenszenvről beszélsz? 😂 -> http://www.youtube.com/watch?v=vfpq8L9A4yo
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 15. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1856


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem sincs (remélem a következő 2 csoportmeccsen sem lesz nagyobb baj) ilyen jellegű problémánk.

Azért is örülök, ha Wild Cardot játszunk, mert akkor +1-szer láthatom a csapatot. 😊 😉 😊

Jelen állás szerint éppen a Colts lenne az ellenfél, vissza is kell nekik vágni a tavalyiért. 😛Vrijbloed
Manning ellen még nem győztünk...A Coltsal,mint franchise-l egyébként nagy az ellenszenv a város és agglomeráció szurkolók részéről.mert a Colts titokban költözött ki a városból,ha győznénk ellenük,legalább olyan ünnep lenne,mintha SB résztvevők lennénk.

Most már van hibázási lehetőség,mert,ha a Browns ellen győzünk,már PO résztvevők vagyunk és pihentethetjük a kezdőket.Már Drew-t aktiváltuk a PS-ről,ez nálam virágnyelven azt jelenti,hogy Heap pihen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szerintem sincs (remélem a következő 2 csoportmeccsen sem lesz nagyobb baj) ilyen jellegű problémánk.

Azért is örülök, ha Wild Cardot játszunk, mert akkor +1-szer láthatom a csapatot. 😊 😉 😊

Jelen állás szerint éppen a Colts lenne az ellenfél, vissza is kell nekik vágni a tavalyiért. 😛
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem most nincs leamortizálva a csapat,az idegrendszerünk bánta néha,milyen dekoncentráltan játszottak.Nem lesz gond a +1 WC meccsel és Manningel előbb-utóbb szembe kell nézni.Olyan ez,mint a rossz lelkiismeret,megszökni nem tudsz előle,alkoholba folytani pedig öngyilkosság.
Cover2 ide cover2 oda,ami Joe-nak nagyon nem ízlik,én már tartom olyan jónak az O-t,hogy termeljen annyit,hogy elég legyen.Az összhang remélem megmarad ezután is,mert a Saints ellen nagyon jók voltunk.
Hét elejés Cory Redding beszédet tartott,hogy ő,mint egy 8 éves veterán(én teszem hozzá,nagyon jó játékos)még nem élte át,hogy decemberben még tétje van a játéknak,még POközelben sem volt,nemhogy résztvevőként és bármire képes csapat részeként bemasírozni.A fiatalabb játékosok ezért becsüljék meg magukat,hogy ilyen PO csapatban játszhatnak.
Ha marad a Saints elleni forma,akkor tényleg határ a csillagos ég.

A Texans ellen a 2.félidőben nem így gondoltam,már optimistább vagyok. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
12-4-el jó eséllyel nem lehet csoportot nyerni, de valahol ehhez elég a 8-8, esetleg a 7-9 is, az Oakland lehet söpri az egész csoportot, mégse lesz play-offos, kemény... 😊
Vrijbloed
NFL én így szeretlek 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
...de azért érdekes lesz, ha 12-4-el nem nyerjük a csoportot. C'est la vie.Vrijbloed
Nem is véletlen, hogy egyre több edző kéri a wildcard rendszer módosítását... legalább a hazai pályát
illetően... hasonló cipőben jár amúgy a szenteskedő gárda is... érdekes, hogy így alakul 😊Collapo
Ez az év ilyen, és még hol a vége? 😂

12-4-el jó eséllyel nem lehet csoportot nyerni, de valahol ehhez elég a 8-8, esetleg a 7-9 is, az Oakland lehet söpri az egész csoportot, mégse lesz play-offos, kemény... 😊

Igazából annyira nem bánkódom, ha csak Wild Card. "Nem ülnek le" a srácok, mehet tovább a "pörgés". Persze ez akkor jó, ha nincs sok sérült, és a hiányzókat is lehet megfelelő szinten pótolni.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
...de azért érdekes lesz, ha 12-4-el nem nyerjük a csoportot. C'est la vie.Vrijbloed
Nem is véletlen, hogy egyre több edző kéri a wildcard rendszer módosítását... legalább a hazai pályát
illetően... hasonló cipőben jár amúgy a szenteskedő gárda is... érdekes, hogy így alakul 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Áááá, a meccsnézést pótolom a következő napokban valamikor. Remélem. 😂

Szép győzelem volt, még mindig nem úszott el a a csoportgyőzelem esélye, de azért abban sem lehet sokat bízni, hogy Steelers botlani fog éppen egy Panthers, meg a vége felé kicsit leeresztő Browns ellen. Nyilván itt a Brownsnak lehet valamennyi esélye, de azért érdekes lesz, ha 12-4-el nem nyerjük a csoportot. C'est la vie.

A lényeg, hogy ezzel a győzelemmel, gyakorlatilag majdnem 100%, hogy az egyik Wild Card hely megvan.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 262 — Beware the Slim Reaper!
Hamlin még nálatok van? A roster nem írja, de nem találom mikor volt elengedve.BleedingGreen
Jacksonville-be ment,a Tampa ellen megsérült McClain és a rosterre FB-nek érkezett McKie .
A Hamlin helyét foglalta el.A Jaguars akkor leigazolta.A 12.héten már nem volt itt.kátrány
Tévedés a Jacksonville-i Hamlin Mike, akit pedig innen elküldtek az Ken, és jelenleg FAadam8
Köszi a válaszokat! Bocs, hogy nem volt egyértelmű a kérdés, Ken-re gondoltam, mert N. Allen tegnap kiesett nálunk az év hátralevő részére (3 safetynk maradt, köztük az egyik a ST gunner, szóval... :/ ). De ha cutoljátok Ed Reedet az is jó lesz nekem 😉


több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
(Meglehet még az AFC North? Szerintem nem)Collapo
Nem, szerintem sem lesz meg az AFC North, de persze csodák még történhetnek.... 😀

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Hamlin még nálatok van? A roster nem írja, de nem találom mikor volt elengedve.BleedingGreen
Jacksonville-be ment,a Tampa ellen megsérült McClain és a rosterre FB-nek érkezett McKie .
A Hamlin helyét foglalta el.A Jaguars akkor leigazolta.A 12.héten már nem volt itt.kátrány
Tévedés a Jacksonville-i Hamlin Mike, akit pedig innen elküldtek az Ken, és jelenleg FA

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hamlin még nálatok van? A roster nem írja, de nem találom mikor volt elengedve.BleedingGreen
Jacksonville-be ment,a Tampa ellen megsérült McClain és a rosterre FB-nek érkezett McKie .
A Hamlin helyét foglalta el.A Jaguars akkor leigazolta.A 12.héten már nem volt itt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 262 — Beware the Slim Reaper!
Hamlin még nálatok van? A roster nem írja, de nem találom mikor volt elengedve.