Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Vannak kulcs sérültjeink,akik valószínűleg játszani fognak,viszont hátrányból indulnak az ellenfeleikkel szemben.
Ngata,aki még 50%-os állapotban is állat,a futósávokat betömi,ilyenkor kevésbé veszélyes a QB-kra.
Suggs,a térdével maródi,nem tudom,látszott a játékán a Bengals ellen,hogy valami nem oké,alig verte Withworth-ot,küzdött,de sok volt ütése a levegőt érte,bár szegény Caldwell,vétlenül kapott egyet. 😊
Oher,a legnagyobb gond.Oké,játszani fog,de egészségesen sem lámpaoltás LT és még finoman fogalmaztam.50%-os állapotban pedig nehéz napja lesz Hali ellen.Egyébként az OL az achilles sarka a csapatnak,úgy,ahogy van szar.Sem a futósávot nem nyit,sem Flaccot nem védi kellőképpen.Az idény legnagyobb csalódása az OL folyamatos agóniája.
Wilson,egészségesen nem félteném Bowetól,így nehezebb lesz,nem egy C-Mac,de jó,stabil corner,jól jártunk vele.Mindig benne van a nagy játék."...én az egyenlőség híve vagyok,ezt kijelentem ország-világ előtt..."itt most az egyenlőség jegyében nem baj,hogy Bowe sem 100%-os.
Reed és Mase is kicsit sérült,de ők is tűzben edzett legények,nem fog rajtuk látszani.
David Reed isvisszatér,lesz pici fenyegetés kickreturnök alkalmával.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"S int a király. S elérte még
A máglyára menőt." (John Gold 😛)

Rendes verses eset kerekedett eme helyen... hehe.

A szakácsokkal érdekes meccsünk lesz, az már szent...
jó kis derbire számítok... a többit meg most nem tippelném meg,
de gondolom lesz néhány vasalós, aki megoldja ezt helyettem a saját
szájíze szerint 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
nagy a csend bús Baltimoreban
nincs egy lélek sem e honban
hol bús tenger mezein
ketten tekergünk, - Lee Annácska, meg én
Mondd, csak Vándor
hol rebegtél hű imát?
Hol a setét markú Űr
szoritja kebled hantjait.
Visszhangozza bádogversét e világ?!
Meddig lesz még Sohamár?!sutianap
Szép gondolatok 😊
Na figyi:
"te vagy a legjobb, mondta egy nő
olyan szép fehér a pocakod
és a lábad is pompás, szőrös
sohasem vágod a körmeid
és olyan zsírpárnás a kezed
a karmod, mint a macskáé
szép piros az orcád
még soha nem láttam ekkora heréket
a spermát úgy lövelled ki
mint bálna a hátán
lévő nyílásból a vizet

te szörny, te szörny, te szörnyeteg.
megcsókolt, majd
megkérdezte: mit
szeretnél reggelire?"

Mr.Charles Bukowski 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
nagy a csend bús Baltimoreban
nincs egy lélek sem e honban
hol bús tenger mezein
ketten tekergünk, - Lee Annácska, meg én
Mondd, csak Vándor
hol rebegtél hű imát?
Hol a setét markú Űr
szoritja kebled hantjait.
Visszhangozza bádogversét e világ?!
Meddig lesz még Sohamár?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kis adalék még,a Morgen Cox sérüléséhez és annak utóéletéhez.
King: There’s something to admire about Cox (and Rogers)

You’ve likely already heard about Ravens long snapper Morgan Cox playing through severe grade-three ACL and MCL tears he sustained in the second quarter of the Ravens’ Week 16 matchup against the Cleveland Browns.

SI.com’s Peter King got more details behind the story that are seriously amazing.

When Cox’s knee was busted, he screamed so loud that Browns defensive tackle Shaun Rogers knew the injury was serious.

Despite the "extreme amount of pain," Cox wanted to finish the game and help his team win. When he returned to the field, he heard tackle Michael Oher say to the Browns, "Stay off the snapper, stay off the snapper.”

Wrote King: "There’s a fine line here between playing hard and being sympathetic to a wounded competitor, and Rogers did a gallant job straddling it in the second half, Rogers knew Cox was injured; he’d heard him scream in agony after the injury. On an extra point try, after the ball was over the line, Rogers saw Cox falling back awkwardly. He reached over and grabbed Cox’s jersey to prevent him from falling and perhaps hurting the leg further. "Unbelievable,” Cox said. "I felt this hand hold me up and just figured it was one of our guys, but it was Shaun Rogers. I’ll never forget him for that.”

According to King, Cox and orthopedist James Andrews will meet today, with a plan for surgery.

Despite the seriousness of the situation, Cox looked back on the experience with some fond memories. He was presented with a game ball by Head Coach John Harbaugh after the game for his courage.

"That was a thrill,” Cox said. "An unbelievable honor. Probably the thing I’ll always remember is Terrell Suggs coming up to me, surprised, during the game and saying, ‘He’s still snapping! He’s still in the game!’ But he did remind me I was still a rookie.”
Fantasztikus.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Suggs azért meleg volt 😀tenorx
Ezt mondd a szemébe,ha mered 😂kátrány
😀
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Suggs azért meleg volt 😀tenorx
Ezt mondd a szemébe,ha mered 😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
AFC North figyelő - 17. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1930

Jövő héten év végi extra kiadás!Soldados
"A Baltimore Ravens magyar idő szerint a Kansas City Chiefs vendége lesz" onnan kimaradt egy időpont, de ez csak kukacoskodás, amúgy szokás szerint jó lett! 😉

Nagyon OFF: Ed Reed visszaigazolt Facebookon h az ismerőse vagyok 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Flacco min 4000 yard? Ravens offense legalabb 400 pont? Suggs min 12 sack? 😉

Igazabol osszehasonlito fogadasokkal en is bajban vagyok, mert szinte minden teren lemossuk a Steelerst sztem (az egyetlen amit nem mi fogunk vinni sztem, az hogy Woodley lesz a ket csapat sackkiralya)Igor 138-as HSZ
...

Az összes fogadást állom.

...Soldados
Ez 3 sör ide. Utálom, hogy majdnem mindig igazam van. 😛 És azt hiszem bármilyen összehasonlítást is vállalhattunk volna, mindenben nyertem volna. Kár hogy nem tettük. 😀 😀

Az az értekezés meg külön vicces volt visszaolvasva, hogy Warrior nálatok 6. ILB lehetne, meg hogy jobb az LB- és konkrétan az ILB-corpotok. 😂 😛Soldados
volt 40 TD is, nem-e?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Suggs azért meleg volt 😀tenorx
A kapufa nem gól. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Suggs azért meleg volt 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Flacco min 4000 yard? Ravens offense legalabb 400 pont? Suggs min 12 sack? 😉

Igazabol osszehasonlito fogadasokkal en is bajban vagyok, mert szinte minden teren lemossuk a Steelerst sztem (az egyetlen amit nem mi fogunk vinni sztem, az hogy Woodley lesz a ket csapat sackkiralya)Igor 138-as HSZ
...

Az összes fogadást állom.

...Soldados
Ez 3 sör ide. Utálom, hogy majdnem mindig igazam van. 😛 És azt hiszem bármilyen összehasonlítást is vállalhattunk volna, mindenben nyertem volna. Kár hogy nem tettük. 😀 😀

Az az értekezés meg külön vicces volt visszaolvasva, hogy Warrior nálatok 6. ILB lehetne, meg hogy jobb az LB- és konkrétan az ILB-corpotok. 😂 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 17. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1930

Jövő héten év végi extra kiadás!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ezzel kellett volna kezdeni,már vásárnap: 😊
http://www.youtube.com/watch?v=23XQeLGNAeA

Most tényleg,az O randa,de akkor fogjuk értékelni,amikor nem leszünk a PO-ban.Tavaly a Pats ellen sem volt benne,hogy a D ilyen szinten elintézi Bradyt és népi zenekarát.
Az elmúlt 5 évben 4x voltunk résztvevői,a 2006-os qrva jó csapattal együtt.
Egy kicsit elkényeztették, Baltimore város médiáját és a Ravens szurkolóit.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2011/01/harbaugh_offense_really_close_to_breaking_out.html
A próféta beszéljen belőled John.
Szerintem azért nem állt be Bulger a Cinci ellen,mert valszeg sokkal jobb lett volna ,mint Joe. 😂
A nagy lehetőségből ,hogy brillírozik tét nélkül Flacco,és önbizalmat szerez,egy nagy minuszos önbizalomvesztés lett volna,oszt kezdhetjük előlről a franchis QB keresését.
Így még egy évig élhetünk abban a hitben,hogy megtaláltuk 😂kátrány
izé - nyertem, vagy nem, nem , de, DE!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2011/01/harbaugh_offense_really_close_to_breaking_out.html
A próféta beszéljen belőled John.
Szerintem azért nem állt be Bulger a Cinci ellen,mert valszeg sokkal jobb lett volna ,mint Joe. 😂
A nagy lehetőségből ,hogy brillírozik tét nélkül Flacco,és önbizalmat szerez,egy nagy minuszos önbizalomvesztés lett volna,oszt kezdhetjük előlről a franchis QB keresését.
Így még egy évig élhetünk abban a hitben,hogy megtaláltuk 😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
reed és oher sérülésével mi a helyzet?ehh
Reed teljesen jól van, az edzők kérték meg, hogy üljön a padon egy kicsit a bengals ellen, ha rajta múlt volna, akkor végig bent lett volna... 😊 Szinte biztos, hogy fog játszani. Oher rásérült a december elejei bokaficamjára, de azt írják, hogy "he's OK" (semmi részleteset), gondolom a meccsre rendben lesz.Phoseidon
franc
😊
mondjuk oher-t elterrorizálgatja majd hali
de reed szívás
😊ehh
Utolsó lehetősége Halinak ,Oher cs#szegetése,jövőre vagy visszamegy RT-nek vagy aklimatizálódik LT-nek 😊
Nos ,igen,panaszkodtatok Cassel bátortalanságára,most nem lesz bátorító Reed Mágust látnia a downfielden 😊 .Dehát előbb -utóbb a félelmével mindenki szembenéz. 😊
A mi DL/Ray vs. Charles/OL csatára marha kíváncsi leszek. A 100y valszeg meglesz,az elit futók/blokkolók ellen 100y körülig bírjuk tartani a frontot,Fosterrel és népi zenekarával sem bírtunk.De csak azzal nem nyertek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
reed és oher sérülésével mi a helyzet?ehh
Reed teljesen jól van, az edzők kérték meg, hogy üljön a padon egy kicsit a bengals ellen, ha rajta múlt volna, akkor végig bent lett volna... 😊 Szinte biztos, hogy fog játszani. Oher rásérült a december elejei bokaficamjára, de azt írják, hogy "he's OK" (semmi részleteset), gondolom a meccsre rendben lesz.Phoseidon
franc
😊
mondjuk oher-t elterrorizálgatja majd hali
de reed szívás
😊
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Akkor hát:

"Egy igazi katona képes kitartóan és keményen harcolni egyetlen kis színes szalagért." - Napóleon

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A vasárnapi meccs a szokásos gyötrelmet hozta.Az O az nulla,de nyertünk.Nem tudom mi lehet vele,aki benne él,az sem tudja,ezért én nem nyafognék.
Azt sem tudjuk hogyan,de 12 győzelemmel végeztünk,a vereségeink is pár pontosak voltak.
Voltak nagyon jó meccseink és voltak nagyon rosszak.
Azt nem mondom,hogy az eredmény mindent megmagyaráz,vagy a" nézzetek a táblára menjetek a p*csába" népszerű lelátói rigmussal sem értek egyet,viszont az is egy tudás,hogy tudsz győzni.
A Texans szépen játszik ,de cserélnének velünk,gyanítom.Ami Giants meccset láttam,az nekem tetszet,ők is cserélnének velünk,pedig az offense-ünk az behatárolhatatlan.
Ez a fegyverünk.A Chiefs -nek fogalma sem lesz,hogy mit fogunk játszani,mert még az offense-ünk sem tudja,csak lesz valahogy.
Az álcázás mesterei vagyunk.Sun-ce ,a Háború Művészetéből:
"...Az előre tudást nem lehet a szellemektől megszerezni, sem más dolgok mintájára levont következtetések,sem számítások útján megszerezni;az ellenség helyzetét mindig személyektől kell megszerezni...."
Nos,ha nem maga Cam a beépített kém,akkor nehéz lesz eligazodni a sémánkon és stratégiánkon.
Aztán felkészületlen ellenfelet meglepjük,mert gyengének tetettük magunkat. 😀

A lényeg,örüljünk a klubrekord győzelemmel elért PO-nak,a D már PO szerű,az O-ban pedig megvan a potenciál ,hogy mutasson valamit.
1 vagy 2 negyednél hosszabb ideig. 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sched:
Kíváncsi leszek, hogy a RAM-ok hogyan fejlődnek... lesznek-e DDR3...
Szerencsehuszárok, esősrácok, meg a röpcsisek jövőre se lesznek kis falat,
Tintánok, Láncfűrészesek, Kiscicák bármikor lehetnek jók, bennük ez mindig benne van,
Smolyocskák, 69-esek, meg a begyecskék szerintem nem lesz vészes...
Saját csoport meg mindig gyilkos...

Más:
Oher jó lenne nem dőlne ki, mert bár sok a bünti rajta azért még halványabb teljesítmény mellett
is elég jó játékos...
Reed: elnyűhetetlen... ha nem játszik akkor halott, vagy intenzíven van...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
reed és oher sérülésével mi a helyzet?ehh
Reed teljesen jól van, az edzők kérték meg, hogy üljön a padon egy kicsit a bengals ellen, ha rajta múlt volna, akkor végig bent lett volna... 😊 Szinte biztos, hogy fog játszani. Oher rásérült a december elejei bokaficamjára, de azt írják, hogy "he's OK" (semmi részleteset), gondolom a meccsre rendben lesz.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
reed és oher sérülésével mi a helyzet?
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Szerintem ez egy elég jó schedule, aztán hogy tényleg jó-e, az majd kiderül 😀. PO-ban meg tényleg, bármi lehet, mindenki tiszta lappal indul, remélem, hogy élnek is a lehetőséggel 😊.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az alapszakasz lezárultával meg is van a schedule a következő idényre.

A csoporton belüli 6 meccset leszámítva, játszunk az NFC WEST csapataival (Cardinals, Rams, 49ers, Seahawks), az AFC-ben a SOUTH következik (Colts, Titans, Texans, Jaguars), plusz Chargers és JetsVrijbloed
Hm... igen érdekes schedule lesz ez...
A csapatnak grat az egész évi teljesítményhez, a PO megvan, itt már bármi lehet... hát legyen is! 😀
Cincin meccsre meg pont ezt vártam... csak szorosabb lett...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!