Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Akármilyen formában is van a Colts, Manning az Manning. Rosszabbak, mint tavaly, de attól még bármi lehet, és Wild Cardon nekünk ez a legnehezebb meccs. Könnyebb lenne a Kansassl játszani, ez nyilvánvaló.

Nah, de mondtam már, hogy a Barnák tesznek nekünk hétvégén egy szívességet? 😂 😛
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagyjából ennyi, teljesítettünk egy kötelezőt 😊 Jelen állás szerint a Colts ellen játszunk a WC-ben, érdekes lesz 😊Bondi
Remélem az alapszakasz záró fordulója után is megmarad ez a 'jelen állás'. 😊 Tudom, hogy a PO-ban nem lehet biztosat mondani, úgyhogy hozzáteszem azt, hogy szvsz ha létrejön ez a párharc, akkor a Ravens vissza fog vágni a tavalyi vereségért. Az első jelző, ami eszembe jut a csapatotokról, az az ütős (minden értelemben), a Colts pedig idén igencsak lagymatag; szerintem hasonló gázolás lenne, mint tavaly a Pats elleni wild card meccsen. De ezzel pontot is teszek a dolog végére, nehogy még valaki azzal vádoljon, hogy Pittsburgh-szurkolóként túlajnározom a 'hollókat'... 😊vassadi27
Sajnálom, már lebuktál, visszavonhatatlanul 😀
Reméljük igazad lesz. Azért ez a colts most nem tűnik olyannak, mint eddig( vajon tavaly még bennük volt a Dungy munkája?), de azért ne felejtsük el, hogy Manninggel fogunk találkozni, aki az egyik legnagyobb nfl játékos és bármire képes. Azért reméljük, hogy számunkra a legkedvezőbben fognak alakulni a dolgok 😊Bondi
Igen,Manning az Manning,nehéz lesz.
Azért kellett volna a Steelers ellen győzni otthon,mert most ,ha idegenben a Colts-on túljutunk,tegyük fel,akkor irány New England,tegyük fel győzünk,vissza Pitt/KC/NY.A komplett PO-t úton töltenénk és idegenben töltjük,ami vagy előnyünk lesz vagy hátrányunk.
Mindenképp nehéz lesz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
"He’s very remorseful about it. He made a big mistake. He’s better than that and he knows that.”

“He’s a good person, he’s got a good heart I believe, and he’s fully capable of achieving all of his goals,” Harbaugh said. “We’ll just have to see how it plays out. Really it’s on his shoulders. He’s the one that’s got to make those choices.”

Harbs szavai Kindle-ről.
Ő egy nagy és felelőtlen gyerek,aki mindig bajba kerül,akihez türelem kell és akkor meghálálja.
Szerintem a bizalom megmarad,egyrészt ,mert látszik rajta,hogy nem gonoszságból történik(He’s very remorseful about it),másrészt üzleti szempontból.
Optimista vagyok.Az vagyok?kátrány
Legyünk optimisták. Szeretném még látni Kindle-t Ravens mezben a pályán játszani. 😉

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nagyjából ennyi, teljesítettünk egy kötelezőt 😊 Jelen állás szerint a Colts ellen játszunk a WC-ben, érdekes lesz 😊Bondi
Remélem az alapszakasz záró fordulója után is megmarad ez a 'jelen állás'. 😊 Tudom, hogy a PO-ban nem lehet biztosat mondani, úgyhogy hozzáteszem azt, hogy szvsz ha létrejön ez a párharc, akkor a Ravens vissza fog vágni a tavalyi vereségért. Az első jelző, ami eszembe jut a csapatotokról, az az ütős (minden értelemben), a Colts pedig idén igencsak lagymatag; szerintem hasonló gázolás lenne, mint tavaly a Pats elleni wild card meccsen. De ezzel pontot is teszek a dolog végére, nehogy még valaki azzal vádoljon, hogy Pittsburgh-szurkolóként túlajnározom a 'hollókat'... 😊vassadi27
Sajnálom, már lebuktál, visszavonhatatlanul 😀
Reméljük igazad lesz. Azért ez a colts most nem tűnik olyannak, mint eddig( vajon tavaly még bennük volt a Dungy munkája?), de azért ne felejtsük el, hogy Manninggel fogunk találkozni, aki az egyik legnagyobb nfl játékos és bármire képes. Azért reméljük, hogy számunkra a legkedvezőbben fognak alakulni a dolgok 😊

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Nagyjából ennyi, teljesítettünk egy kötelezőt 😊 Jelen állás szerint a Colts ellen játszunk a WC-ben, érdekes lesz 😊Bondi
Remélem az alapszakasz záró fordulója után is megmarad ez a 'jelen állás'. 😊 Tudom, hogy a PO-ban nem lehet biztosat mondani, úgyhogy hozzáteszem azt, hogy szvsz ha létrejön ez a párharc, akkor a Ravens vissza fog vágni a tavalyi vereségért. Az első jelző, ami eszembe jut a csapatotokról, az az ütős (minden értelemben), a Colts pedig idén igencsak lagymatag; szerintem hasonló gázolás lenne, mint tavaly a Pats elleni wild card meccsen. De ezzel pontot is teszek a dolog végére, nehogy még valaki azzal vádoljon, hogy Pittsburgh-szurkolóként túlajnározom a 'hollókat'... 😊
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
"He’s very remorseful about it. He made a big mistake. He’s better than that and he knows that.”

“He’s a good person, he’s got a good heart I believe, and he’s fully capable of achieving all of his goals,” Harbaugh said. “We’ll just have to see how it plays out. Really it’s on his shoulders. He’s the one that’s got to make those choices.”

Harbs szavai Kindle-ről.
Ő egy nagy és felelőtlen gyerek,aki mindig bajba kerül,akihez türelem kell és akkor meghálálja.
Szerintem a bizalom megmarad,egyrészt ,mert látszik rajta,hogy nem gonoszságból történik(He’s very remorseful about it),másrészt üzleti szempontból.
Optimista vagyok.Az vagyok?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
According to court records, Ravens rookie LB Sergio Kindle was arrested for DUI and released on bail.tenorx
nekikeseredett a rossz orvosi leleteknek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 262 — Beware the Slim Reaper!
Ez volt már?
Ed Reed is on fire! 😂
http://www.youtube.com/watch?v=uKVo7moDzQ4&feature=player_embedded


több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A lényeg a PO, 20-10 után volt egy határozott érzésem, hogy itt már nem lesznek pontok...
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na, a netem sikeresen elment a meccs időtartamára, mintha csak tudta volna mikor játszik kedvenc csapatom... :rolleyes: Úgyhogy vki írhatna valami személyes tapasztalatot, a statok alapján a D elég szépen dolgozhatott. Hillist sikerült megfogni, és 3 labdát is elhalásztunk.Tequ
A meccsről annyit, hogy a D végig állat volt, a futást teljesen megállítottuk, a passzoknál pedig általában elég nagy nyomást helyeztünk McCoy-ra, de a secondary is szépet játszott (3 INT és egy forced fumble szép teljesítmény 😀). Az O kicsit lassan kezdett, aztán felpörgött egy kicsit (de azért ne túlozzunk, az első 3 turnoverből 10 pontot csináltunk csak), majd a végére ismét bealudt, a szokásos..... ezvan, én így szeretem ezt a csapatot 😀Phoseidon
Nagyjából ennyi, teljesítettünk egy kötelezőt 😊 Jelen állás szerint a Colts ellen játszunk a WC-ben, érdekes lesz 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
According to court records, Ravens rookie LB Sergio Kindle was arrested for DUI and released on bail.
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Na, a netem sikeresen elment a meccs időtartamára, mintha csak tudta volna mikor játszik kedvenc csapatom... :rolleyes: Úgyhogy vki írhatna valami személyes tapasztalatot, a statok alapján a D elég szépen dolgozhatott. Hillist sikerült megfogni, és 3 labdát is elhalásztunk.Tequ
A meccsről annyit, hogy a D végig állat volt, a futást teljesen megállítottuk, a passzoknál pedig általában elég nagy nyomást helyeztünk McCoy-ra, de a secondary is szépet játszott (3 INT és egy forced fumble szép teljesítmény 😀). Az O kicsit lassan kezdett, aztán felpörgött egy kicsit (de azért ne túlozzunk, az első 3 turnoverből 10 pontot csináltunk csak), majd a végére ismét bealudt, a szokásos..... ezvan, én így szeretem ezt a csapatot 😀

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, a netem sikeresen elment a meccs időtartamára, mintha csak tudta volna mikor játszik kedvenc csapatom... :rolleyes: Úgyhogy vki írhatna valami személyes tapasztalatot, a statok alapján a D elég szépen dolgozhatott. Hillist sikerült megfogni, és 3 labdát is elhalásztunk.
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Szerintem most végig (szinte végig 😀) pörögni fog mind az O, mind a D. Lehetőségünk van már most bebiztosítani a PO-t, hogy ne kelljen mindenáron megnyerni az utolsót (persze azért így is meg kell nyerni az utolsót 😀), sztem most megragadják a lehetőséget a srácok. Legalábbis remélem..... 😀

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mondjuk a New Orleans elleni győzelem nagy lökést adhat a csapatnak. És a lehető legjobbkor a PO előtt sikerült megverni a bajnokot. Ez mindenképp plusz önbizalmat adhat a csapatnak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én most úgy érzem, hogy pörögni fog a csapat az egész meccsen, és ebből kifolyólag viszonylag sima győzelmet várok, anélkül hogy a barnákat lebecsülném. 😛 Aztán lehet nagyon nem így lesz. 😊
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem szabad félvállról venni a barnákat. Mindig tudnak meglepetést okozni. A tippem mára: O az első félidőben lesz elemében a másodikban megint nem fognak semmit csinálni. Bár ne legyen így 😊

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday a Browns ellen 7-től!

Nem szabad félvállról venni ezt a meccset, mert egy győzelemmel már matematikailag is biztosan bent vagyunk a PO-ban, plusz a Steelers is nyert ebben a körben (ahogyan az várható is volt), nekünk pedig ameddig matematikai esélyünk van az első helyre a csoportban, addig bizony üldözni kell a nagy vetélytársat! Ez alapvető kötelessége a csapatnak! 😛 😊

Plusz ugye a Brownsnak (sem) adunk oda meccset. 😛

(Hátha a Browns pont a Steelerst tréfálja meg az utolsó körben 😊 😛 )

GO RAVENS!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kicsit késve kívánok Boldog Karácsonyt mindenkinek,színtől,nemtől ,kortól, identitástól függetlenül!!!!!


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
a szokásos szerénység az északi arcoknál, no de segond 😛Wyatt
Áááá, ne vedd komolyan. 😉
Távol áll tőlem a nagyképűség, aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok az. 😊
Erős önbizalom az van, de természetesen a maximális tisztelet is, az aktuális ellenfél irányába. 😊 😉Vrijbloed
az pedig sosem árt 😊
Codyról vélemények? Atlanta elleni meccs óta megint sunyul a kis husiWyatt
Codynak az Atlanta meccs nagy meccse volt,aztán szar volt a Panters ellen,aztán jó volt a Tampa ellen,aztán semmi különös.
Gregg a kezdő nose,Ngata mellett ,McKinney is főleg nose-ba rotálódik,ő is jól játszik,mikor játszik.Nehéz így eldönteni,mi áll a háttérben.Nem baj ez így,Gregg a Ravens élő és legalulértékeltebb legendája,nem válik kárára Mount-nak,ha látja őt játszani.
Talán az elvárások nagyobbak voltak,előzetesen,mint a realitás,de nem rossz ő.

Az edzői stáb pozitívan nyilatkozik róla,meg vannak elégedve vele,mikor pályán van.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kiütjük mi szívesen, jó dolog is az, de attól épphogy nehezebb dolgotok lesz bejutni a SB-be. 😛 😂Vrijbloed
a szokásos szerénység az északi arcoknál, no de segond 😛Wyatt
Áááá, ne vedd komolyan. 😉
Távol áll tőlem a nagyképűség, aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok az. 😊
Erős önbizalom az van, de természetesen a maximális tisztelet is, az aktuális ellenfél irányába. 😊 😉Vrijbloed
az pedig sosem árt 😊
Codyról vélemények? Atlanta elleni meccs óta megint sunyul a kis husi

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Boldog karácsony!
Remélem kiütitek nekünk a New Englandet, hogy könyebb legyen az utunk a Super Bowlba 😉tenorx
Kiütjük mi szívesen, jó dolog is az, de attól épphogy nehezebb dolgotok lesz bejutni a SB-be. 😛 😂Vrijbloed
a szokásos szerénység az északi arcoknál, no de segond 😛Wyatt
Áááá, ne vedd komolyan. 😉
Távol áll tőlem a nagyképűség, aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok az. 😊
Erős önbizalom az van, de természetesen a maximális tisztelet is, az aktuális ellenfél irányába. 😊 😉
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Boldog karácsony!
Remélem kiütitek nekünk a New Englandet, hogy könyebb legyen az utunk a Super Bowlba 😉tenorx
Kiütjük mi szívesen, jó dolog is az, de attól épphogy nehezebb dolgotok lesz bejutni a SB-be. 😛 😂Vrijbloed
a szokásos szerénység az északi arcoknál, no de segond 😛

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Boldog karácsony!
Remélem kiütitek nekünk a New Englandet, hogy könyebb legyen az utunk a Super Bowlba 😉tenorx
Kiütjük mi szívesen, jó dolog is az, de attól épphogy nehezebb dolgotok lesz bejutni a SB-be. 😛 😂
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Boldog karácsony!
Remélem kiütitek nekünk a New Englandet, hogy könyebb legyen az utunk a Super Bowlba 😉