Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én az overtimeban, tudtam hogy INT ret td lesz. Csak Reedtől vártam.
tomer
Akkor tessék ilyen optimistán tippelni,lehet ez hiányzik.
😊kátrány
Full optimizmus és hurrá hangulat mellett sem lehet szemet hunyni e fölött a mondat fölött:
Baltimore beat Houston in overtime. But the Ravens' lack of killer instinct is concerning. (Walker - ESPN.go.com)

Amúgy szerintem meglehet a NO, csak finesszel kell játszani... mert különben a stabil védelmük és a nagyon
erős támadásuk - mindkét fronton - sok-sok borsot tör az orrunk alá...

Tippjeim:

Optimista: 21-23 W
Pesszimista: 33-7 L

reméljük az előbbi jön be...Collapo
Én is hiszek a csodákban.Tényleg.
Edith Piaf egy bordélyházban volt prostituált.Amikor menszeszeltek és egyébként is,műsorral szórakoztatták a közönséget,akik vártak sorukra,pihentek ,fogyasztottak stb.
Piaf olyan jó és karizmatikus előadó volt,hogy sem szobáznia nem kellett és később a legjobb sanzon zeneszerzők és költők írtak neki szöveget és dalokat.
Egy stílusirányzat 1.képviselője.

Ennyi erővel a Saints-t is megverhetjük.Az is csoda-kategória. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://blogs.baltimoreravens.com/2010/12/15/ravens-wont-apologize-for-ugly-wins/
Drága kenyér,már arrogánsak vagyunk,mintha teljesen természetes lenne,hogy 3 TD előnyt elpazarlunk 1 negyed alatt.
Bár,ha jobban meggondolom az sem volt jobb,hogy fogadkoztak,hogy minden jobb lesz és igyekeznek változtatni.
Már Reed és Ray is bekapcsolódott az önigazolás kórusába.A fene bánja,csak lenne eredménye.

De lehet,velem(lünk) sincs minden rendben,Atlantában nem tudom mennyire támadták a Falconst,mikor mi dobtunk nekik 3-at egymás után.Végül is győztünk és 500 yardot,100 futottat is kaptunk már idén.
De ilyen szinten még nem estünk össze.
De a Texans is jó csapat,nem kellene azt hinni,hogy az amatőrliga kiesőjelöltjét vertük neccesen.

Mindegy ,nálam okosabbak sem tudják mi a jó ,én sem.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Én az overtimeban, tudtam hogy INT ret td lesz. Csak Reedtől vártam.
tomer
Akkor tessék ilyen optimistán tippelni,lehet ez hiányzik.
😊kátrány
Full optimizmus és hurrá hangulat mellett sem lehet szemet hunyni e fölött a mondat fölött:
Baltimore beat Houston in overtime. But the Ravens' lack of killer instinct is concerning. (Walker - ESPN.go.com)

Amúgy szerintem meglehet a NO, csak finesszel kell játszani... mert különben a stabil védelmük és a nagyon
erős támadásuk - mindkét fronton - sok-sok borsot tör az orrunk alá...

Tippjeim:

Optimista: 21-23 W
Pesszimista: 33-7 L

reméljük az előbbi jön be...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én az overtimeban, tudtam hogy INT ret td lesz. Csak Reedtől vártam.
tomer
Akkor tessék ilyen optimistán tippelni,lehet ez hiányzik.
😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az egész csapat ráült az eredményre. Azért ez már regular vége. Igaz, hogy most kéne küzdeni de megesik. Amúgy meg tudjuk amit tudunk. Én az overtimeban, tudtam hogy INT ret td lesz. Csak Reedtől vártam.
A def amúgy is elfáradt. Szemmel lehetett látni.tomer
próbáltam orral nézni, de nem ment 😂sutianap
látom,szimatot fogtál
😊 😀
tárgya ,a zseniális csapatunk,mármint az enyimé


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
itt emelném ki, hogy a Szenteskedők ellen sálálááállllááááá!

Ha úgy játszunk, mint eddig, akkor szétaláznak, ha nem lehet szoros is, meg nem is...
Csak utóbbi esetben, mármint javulás mellett lehet esélyünk nyerni...

szóval Sálllállááálááláááá

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Fúú bammeg ez a meccs. Végülis tegnap 9-től adta a TV, így megbírtam, nézni az egész napos rohanás, meg vizsgázás után, úgy, hogy nem tudtam az eredményt, de teljesen kiakadtam a látottakon.

Gyakorlatilag 21-0 után azt fontolgattam, hogy menjek e aludni vagy sem, mert szinte biztos voltam benne, hogy itt alázunk, a meccs úgy ahogy eldőlt, fáradt is voltam, stb.
De persze látni akartam, ahogy alázunk.

A harmadik negyedben érezhető volt a visszaesés, amit betudtam annak, hogy még így is jelentős különbség van a 2 csapat között, bár aggódtam, mert Schaub egyre jobb formába került.

A 4. negyed meg kész rémálom volt, ezt mindenki láthatta.
Az okai is teljesen egyértelműek, ezt is mindenki tudja.

A D nem bír 4 negyeden keresztül brutál módon játszani, mert ők is emberek, és nincs tehermentesítés az O részéről.
Nem csak Flacco a hibás itt, de ő is rendkívül kétarcú.
Az asszem mindent elmond az OL-ről, hogy engedett sackek terén az 5. a csapat. Ez nagyon sok. Illetve ha nagyon vezetünk, rendre bealszik az O, pillanatok alatt le is parancsolják őket a pályáról, és máris jöhet a D, akik sokkal fáradtabbak. Ez így nem jó. A Houston nem éppen a legerősebb csapat, de így is majdnem kikaptunk, ami elképesztően nagy lúzerség lett volna.

A W megvan, 9-4, tapadunk a Steelersre, van még 3 kemény meccs, de ilyen játékkal erősen kérdéses a dolog, habár elég jó helyzetben vagyunk. Nem szabad elkényelmesedni.

Egyszerűen nem jó a time management. Nem igaz, ha már az O nem tökéletes, akkor legalább annyival tehermentesítsék a D-t, hogy szépen futtatják az órát...

A győzelem ellenére vannak komoly gondok O terén. A D-re egy rossz szavam sincs, elfáradtak.

Kíváncsi vagyok mire megyünk a Saints ellen... :rolleyes:
több mint 13 éve
tomer 26 — L'instinct de mort
Az egész csapat ráült az eredményre. Azért ez már regular vége. Igaz, hogy most kéne küzdeni de megesik. Amúgy meg tudjuk amit tudunk. Én az overtimeban, tudtam hogy INT ret td lesz. Csak Reedtől vártam.
A def amúgy is elfáradt. Szemmel lehetett látni.tomer
próbáltam orral nézni, de nem ment 😂sutianap
sajnálatra méltó


több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az a baj, hogy a D mindig el fog fáradni a meccs végére, ha ennyire töketlen O-t tudunk csak hozni...
Ha állandóan a D-nek kell játszania, akkor nincs az az isten, hogy képesek legyünk ne leadni az előnyt.
Szvsz egy D-nek kicsit többet kell tepernie, mert nem szabad, hogy időt adjon, de ez szubjektív....ű
Viszont így kevés... hajrá

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Az egész csapat ráült az eredményre. Azért ez már regular vége. Igaz, hogy most kéne küzdeni de megesik. Amúgy meg tudjuk amit tudunk. Én az overtimeban, tudtam hogy INT ret td lesz. Csak Reedtől vártam.
A def amúgy is elfáradt. Szemmel lehetett látni.tomer
próbáltam orral nézni, de nem ment 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tomer 26 — L'instinct de mort
Az egész csapat ráült az eredményre. Azért ez már regular vége. Igaz, hogy most kéne küzdeni de megesik. Amúgy meg tudjuk amit tudunk. Én az overtimeban, tudtam hogy INT ret td lesz. Csak Reedtől vártam.
A def amúgy is elfáradt. Szemmel lehetett látni.


több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Mi már ezen nem bosszankodunk,megszokott dolog 😊
Amin még mindig nem,az a rohadt 4.negyed.1997 óta nem adtunk le 21 pont előnyt.
De amikor nagyon kellett villant valaki,most Wilson.Az,akire nem számítottunk.
Ez optimizmussal tölt el,mert onnan jön +,nem a sztároktól.

A meccset még nem láttam,majd később bővebben .kátrány
Ha megnézed akkor annyira nem leszel optimista 😊 Ez a második félidei produkció rettentő gyenge volt, az egész csapatotok teljesen szétesett úgy ahogy van. Az offense bealudt megint az oké, de a védelem ekkora terített betlit ettől függetlenül sem nyújthatott volna, mint amit a második félidőben előadott.. a végére már annyira fáradtak voltak, h azt csinált a Texans amit akart, igazából sztem óriási szerencsétek volt, h sikerült hozni ezt a meccset.Szesze
LKehet,csak már nem bosszant fel.A saját belső nyugalmam megvan a Pit után.Most egy másik balf*szkodást mutattunk meg,egy teljesen új válfaját.
Soldi lelkendezik,milyen sokoldalúan pozitív a Steelers,én lelkendezek ,milyen sokoldalúan lehet,ugyanarra a kottára elveszteni meccset vagy vezetést. 😊
Ez az év újat hozott ezügyben,eddig nem vagy alig voltak ilyenek,hogy ekkora vezetést leadunk.Ez már sokadik ilyen 4.negyed,már a racionális SB esélyes csapat miliője szertefoszlott,már csak az optimizmus maradt,az pedig kötelező,
A kígyó torkában is! 😊kátrány
Persze nem is azt mondom, h fel kell adni 😊 Csak ez a második félidő nagyon durva volt tényleg, Ravens D-től még nem láttam ekkora összeomlást.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
igaza van WudróWilzonnal nem számoltam - gratulálok 😉

az 500 bekapott az viszont nagyon randasutianap
Mi már ezen nem bosszankodunk,megszokott dolog 😊
Amin még mindig nem,az a rohadt 4.negyed.1997 óta nem adtunk le 21 pont előnyt.
De amikor nagyon kellett villant valaki,most Wilson.Az,akire nem számítottunk.
Ez optimizmussal tölt el,mert onnan jön +,nem a sztároktól.

A meccset még nem láttam,majd később bővebben .kátrány
Ha megnézed akkor annyira nem leszel optimista 😊 Ez a második félidei produkció rettentő gyenge volt, az egész csapatotok teljesen szétesett úgy ahogy van. Az offense bealudt megint az oké, de a védelem ekkora terített betlit ettől függetlenül sem nyújthatott volna, mint amit a második félidőben előadott.. a végére már annyira fáradtak voltak, h azt csinált a Texans amit akart, igazából sztem óriási szerencsétek volt, h sikerült hozni ezt a meccset.Szesze
LKehet,csak már nem bosszant fel.A saját belső nyugalmam megvan a Pit után.Most egy másik balf*szkodást mutattunk meg,egy teljesen új válfaját.
Soldi lelkendezik,milyen sokoldalúan pozitív a Steelers,én lelkendezek ,milyen sokoldalúan lehet,ugyanarra a kottára elveszteni meccset vagy vezetést. 😊
Ez az év újat hozott ezügyben,eddig nem vagy alig voltak ilyenek,hogy ekkora vezetést leadunk.Ez már sokadik ilyen 4.negyed,már a racionális SB esélyes csapat miliője szertefoszlott,már csak az optimizmus maradt,az pedig kötelező,
A kígyó torkában is! 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát az baxt!#@*\Ä| keresztbe, ha innen már nem lenne meg a PO... ha 3 meccsen leadunk két meccs előnyt, akkor grrrr!
a divíziót 4-2 KELL zárni, mese nincs... ez alá nem adhatjuk... Saints ellen meg játszhatnánk egy nagyon kemény meccset...
de sztem az ilyen teljesítmény mellett bukó... de van addig még 6 nap... szóval hajrá-hajrá...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
EZ KEVÉS! HA CSAK ENNYIT TUDUNK AKKOR INKÁBB NE MENJÜNK A PO-BA (bocs a hangoskodásért és persze azért
menjünk csak a po-ba, de kapjuk már össze magunkat)Collapo
Igazad van,hogy mérges vagy,tartom szerencsémnek,hogy nem tudtam fentmaradni és nem élőben nézte.
Hmmm,eddig minden éjszakai meccset elvesztettünk,amit néztem.2008-Dallas,a 2.félidőben lefeküdtem,akkor nyertünk,az 1.-ben bukó ,tavaly Packers ,A Steelers-t nem tudtam,ott győztünk ,idén Falcons,Steelers ,Texans nem .Nem akarok belegondolni.....Ez legyen egy vetélt gondolat. 😀

De a PO az PO,ott tényleg bármi lehet.az elmúlt 5 évben két osonópályás csapat nyert SB-t a Steelers és a Giants.Ráadásul a Giants a szupersztár Pats ellen győzött,ami számomra csoda kategória.
Nekünk nagyon sok hibánk van,amit nem is tudunk elrejteni és rendesen kihasználja az ellenfél.De munkálkodunk a hibákon és én hiszek a csapatban,sok tartalék van benne.
Ha már PO,onnan bármi lehet.
Viszont nem vagyok nyugodt az addig vezető úton:Saints,Browns,Bengals.
Ez meleg lesz...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
A szervezet működik...
Az esetleges gyengeségeket , pótolja más,erősebb erőforrásokból. 😀kátrány
igaza van WudróWilzonnal nem számoltam - gratulálok 😉

az 500 bekapott az viszont nagyon randasutianap
Mi már ezen nem bosszankodunk,megszokott dolog 😊
Amin még mindig nem,az a rohadt 4.negyed.1997 óta nem adtunk le 21 pont előnyt.
De amikor nagyon kellett villant valaki,most Wilson.Az,akire nem számítottunk.
Ez optimizmussal tölt el,mert onnan jön +,nem a sztároktól.

A meccset még nem láttam,majd később bővebben .kátrány
Ha megnézed akkor annyira nem leszel optimista 😊 Ez a második félidei produkció rettentő gyenge volt, az egész csapatotok teljesen szétesett úgy ahogy van. Az offense bealudt megint az oké, de a védelem ekkora terített betlit ettől függetlenül sem nyújthatott volna, mint amit a második félidőben előadott.. a végére már annyira fáradtak voltak, h azt csinált a Texans amit akart, igazából sztem óriási szerencsétek volt, h sikerült hozni ezt a meccset.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
vázolnám a problémát:
ArianFoster 102,5y/G, 13TD, 20+ 9,40+ 2, ligue2. vs. Ravens RD ligue6. 97.8y/G,20+ 6, 40+ 2sutianap
A szervezet működik...
Az esetleges gyengeségeket , pótolja más,erősebb erőforrásokból. 😀kátrány
igaza van WudróWilzonnal nem számoltam - gratulálok 😉

az 500 bekapott az viszont nagyon randasutianap
Mi már ezen nem bosszankodunk,megszokott dolog 😊
Amin még mindig nem,az a rohadt 4.negyed.1997 óta nem adtunk le 21 pont előnyt.
De amikor nagyon kellett villant valaki,most Wilson.Az,akire nem számítottunk.
Ez optimizmussal tölt el,mert onnan jön +,nem a sztároktól.

A meccset még nem láttam,majd később bővebben .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nyílván azért, hogy jól borsot törjünk az orrotok alá 😛
amúgy kösz.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miért nem tudtok ki tisztességesen kikapni 😀
Amúgy jó meccs volt 😀
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nah, akkor itt tenném hozzá a meccshez, hogy én megmondtam!!!
Nagyon ki fogok akadni...
Tehát a harmadik negyedben megyünk 28-7re (!!!) és innen már nem csinál az O pontot...
Namost, valójában a teljesítmény úgy értékelendő, hogy az O hozott 21-et az ST 7et és a D is
7et... kérdem én mi a túróért nem tud az O a második félidőben legalább FG-ek feltenni a
táblára, mert már azzal is beljebb lennénk...

O:
Ha az eleje ment annyira, amennyire, akkor mi a szent szart nem vagyunk képesek pontot csinálni a
második félidőben? Ennyire kiismernek minket, mi meg nem tudunk váltani, vagy már megint
"á-ez-a-meccs-már-úgyis-a-mienk-pihenjünk-nehogy-elfáradjunk-a-playoffra" hangulat van?
Mindkét esetben rúgom picsán az összes kedvencem...

D:
84 (!) támadó kísérlete volt a tekkszasziaknak... ez ugye 28 first-downt jelentett... pedig elvileg elég
jó most a front7, szoktunk is nyomni... akkor most mi a görcs van?
Kicsit kritizáljuk Edet is... nagyon sokszor kóválygott, néha fogalma se volt mit kéne csinálni... két TD is
volt ilyenből...
Nem tudtak a srácok átmenni a láncfűrészesek OL-jén, ami azért akkor is szomorú, ha a piros-kékek OL-je eddig
összesen csak 28-at engedett... szomorú, mert jobb fal ellen csináltunk már több mint 2 sacket... most valahogy nem
ment...
Azért nem voltak rosszak a srácok, de javulni van mit. Szép volt a két pick! Ráadásul az egyik a meccset hozta... Grat Wilson.

ST:
Na ők továbbra is a maximumon tolják... Cundiff újabb 3TB, Koch is nagyokat puntolt és egyik nagy reménységem DReed is szép dolgokat csinált + TD 😊 és Webb is jól csinálta a 12es átlagú punt returnt... Grat nekik.

1-5 skálán mérve a következőkre jutottam:
O: 2 (mert hetek óta nem jutnak túl a bealvás problémáján)
D: 3 (mert nem voltak se kimagaslóan jók, se rettentő szarok, de Baltimoreban többet várunk el a védelemtől)
ST: 5 (mert az egész szezonban azt hozzák, ami tavaly hiányzott onnan és istencsászárok)

Tehát összegezve (és fenntartva, hogy minden tisztelet a láncfűrészeseknek, mert nagyon jó kis csapatuk van):
EZ KEVÉS! HA CSAK ENNYIT TUDUNK AKKOR INKÁBB NE MENJÜNK A PO-BA (bocs a hangoskodásért és persze azért
menjünk csak a po-ba, de kapjuk már össze magunkat)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
vázolnám a problémát:
ArianFoster 102,5y/G, 13TD, 20+ 9,40+ 2, ligue2. vs. Ravens RD ligue6. 97.8y/G,20+ 6, 40+ 2sutianap
A szervezet működik...
Az esetleges gyengeségeket , pótolja más,erősebb erőforrásokból. 😀kátrány
igaza van WudróWilzonnal nem számoltam - gratulálok 😉

az 500 bekapott az viszont nagyon randa


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Gratulálok a győzelemhez, de ehhez nagyban kellett a Texans szokásos töketlenkedése is.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
összegezve a meccset: szánalom, szánalom és még egy kis szánalom......

az első félidőben minden csapategység dominált, fel is tettünk 21 pontot, majd egy kickoff-return TD-t csinálunk azonnal a 3. negyedben és vége volt a csapatnak megint, az O kb semmit sem volt fennt a pályán, a D az elején tartotta magát és csak 2 FG-t engedett, majd összeomlott és egyenlítettek (apropó k*rva jó lenne, ha nem csak 3 vagy 4 emberes passrush-unk lenne, hanem blitz-elnénk is valamikor.....), hosszabbítás, megkapjuk a labdát és az O megint kevés, majd a D felteszi azt a 6 pontot végül.... de ez semmi..... az O-val óriási gondok vannak és nem Flacco-val van a legnagyobb baj szerintem, sőt......

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
vázolnám a problémát:
ArianFoster 102,5y/G, 13TD, 20+ 9,40+ 2, ligue2. vs. Ravens RD ligue6. 97.8y/G,20+ 6, 40+ 2sutianap
A szervezet működik...
Az esetleges gyengeségeket , pótolja más,erősebb erőforrásokból. 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
vázolnám a problémát:
ArianFoster 102,5y/G, 13TD, 20+ 9,40+ 2, ligue2. vs. Ravens RD ligue6. 97.8y/G,20+ 6, 40+ 2


Aki nem hiszi, annak utánajárnak