Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ennyi 😀 Ezért (is) szeretem Suggs-ot 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, ennyire felkészült a csapat a Steelers ellen,hogy van idő a Pats-el foglalkozni ? 😛

Terrell Suggs: “…all that matters in this league, is Super Bowls… and Tom Brady has three, I think, a questionable three.. Oh, you know, you’ve got the tuck rule incident and then you’ve got the videotaping of the other team’s practices. It’s just like, okay, what’s going on here? You know? But, hey, it is what it is. They won the games no matter how you did it. But, um, it’s whatever.”

Steve Phillips: “But what is it about Brady that brings that reaction out in people? Antonio Cromartie has had things to say. Obviously, Rex Ryan has had things to say. You’ve had your own issues with Brady. Does he actually point to the sideline, to the opposition, when his team scores? What is it that kind of provokes that kind of a strong emotional response from the opposition?”

Suggs: “Uh, I don’t know. I don’t know. Maybe because he is Tom Brady and he dates supermodels. That can have a lot to do with it, like, dang, this guy’s got the world, he’s winning Super Bowls and dating supermodels. It don’t get much better than that. And he gets, you know, rules made for him. He gets to tell the referee when to throw the flag. That’s a hen in a handbasket right there.”
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
McKie elbocsájtva,helyére Bryan Mattison visszatért.
Nem egy szunnyadó vadállat ő,de remélem nincs gond Birkkel,mert egyenlőre questianeble.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
baltimori kollégám küldte 😀
About pittsburgh:

You can’t watch the Steelers run the ball in the 4th quarter without an announcer lauding the team with an appreciative, “THAT’S JUST GOOD STEELERS FOOTBALL” — as if the Steelers invented running with a lead. And for everyone’s sake, let’s not even talk about Jerome Bettis. Ever.

You’re filth. Scum. A disease of NFL fandom. I’d rather spend the next five decades unmarried and die alone of *** cancer than procreate with a permed wench in a Polamalu jersey, because I’d rather have my seed and my surname eradicated from the Earth than take the chance that my progeny would lack the basic human competency to cheer for any other football team on the planet.

Nearly all the steel mills in that town are gone. Find me a Steelers fan who's an actual ****ing steelworker, and I'll put a unicorn in your driveway. That town was repurposed ages ago as a center for tech, banking, and ketchup distribution. It is not a tough town. It's as yuppified as ****ing Portland (Oregon or Maine, take your pick), only it's stuck in the center of Pennsyltucky and everyone there is fat and smells like sticky buns.

And it smells like Arby's. The WHOLE ****ing city smells like Arby's.

The Steel Curtain is the worst metaphor ever. They're curtains. They either open in the center, or they can be drawn upwards to allow you to pass through. That is the function of a curtain. It doesn't matter what material it's made from: steel, adamantium, chiffon. ALL CURTAINS ARE EASILY PENETRATED SPECIFICALLY BECAUSE THEY ARE DESIGNED THAT WAY. Call it the Steel Wall. Or the Steel Monolith. Call it something that connotes impenetrability. A curtain intimidates no one, retards.

About baltimore:

No matter how many games they win, the Ravens will always be that town's second, lamer girlfriend. They used to have Art Donovan, and Johnny U, and Jim Parker. Now, they get Ray Ray. They'll always pine for their first love, until the generation that grew up on the Colts finally dies off, and all that remains are camo-clad, retarded Maryland rednecks you see outside M&T Bank Stadium today.

Everyone knows Baltimore is the ****-stained ******* of the Northeast Corridor. It's a little bit of Ohio smacked down in the center of the East Coast. Like being murdered? Big fan of hopeless urban decay? Love being stuck in inexplicable traffic slowdowns? Like going to themed bars populated by nothing but men drinking Michelob Ultra and wearing Affliction shirts? I've got the town for you, brother. Baltimore's finest tourist attractions include a very nice baseball stadium that houses the most poorly managed team in Major League Baseball, a tourist area (Inner Harbor) that's a strip mall on water, an aquarium that you'll refuse to pay $28 to enter, and any number of crab restaurants that douse everything in Old Bay.


Take it from a Maryland resident: Baltimore doesn't matter. There's a reason no one watched "The Sum Of All Fears". Ben Affleck makes a terrible Jack Ryan, but more important is that a nuclear bomb goes off in Baltimore in that film. Are you disturbed by the idea of Baltimore being wiped off the face of the earth? Do you care? Of course not.

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez egy beharangozó... itt minden egység, minden ember űberjó és csak ő el tud dönteni egy meccset...
Legalábbis szerintem ez volt a szándék... és ha igen, akkor viszont jó munka... bár tényleg kicsit másképp
ítéli meg a párharcot, mint az várható lenne...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
sziasztok!

mi is készítettünk egy kis beharangozót, külön kitérve a két remek safetre 😀

http://mnfl.blog.hu/2011/01/12/dominancia_vagy_megsem

mit gondoltok?sanci21
Remélem, nem bántalak meg, de számtlan butaság van benne...

Remek Steelers OL???? WTF??? Az okádék találóbb jelző. Ravens erős futás elleni védelem? 3,9 yd/carry nem az igazi. Ravens kitűnő man to man védekezés? WTF???? Szar cornerek, akiket igen sokszor csúnyán megvertek. Mielőtt ilyet leírsz, érdemes rápillantani az nfl.com team stats menüjére és rögtön kiderül, hogy a Ravens e tekintetben maximum középmezőny. 22 TD-t kaptak passzból, 52 +20-as passzplayt nyaltak be. Ezek nem túl fényes számok. A Ravens D erőssége, hogy amikor nagyon kell odateszi magát, illetve rengeteg labdát szerez.

Arról már nem is beszélek, hogy ez abszolút nem ősi rivalizálás, elvégre a Ravens alig 15 éves franchise... Egész másból fakad, más miatt nőtte ki magát ez a párharc az NFL legnagyobb rivalizálásai közé.Soldados
http://www.youtube.com/watch?v=2RrjRaFeaB0&feature=related
Ne tüzelj már mindenkire csípőből.Te vagy a el héroe de pistola solo. 😊kátrány
Nem csípőből tüzeltem, de a hasonlat tetszik. 😉 Elolvastam és hát finoman fogalmazva sütött róla, hogy sok meccset nem látott a szerző a 2 csapattól.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
En el tudom ismerni mas csapatok jo jatekosait is 😛
Amugy nem 1 meccsre adjak a DPOY-t.. 😐 😛 ez az egyetlen letezo erv Reed ellen, hogy csak 10 meccsen jatszot... igaz, azon tobbet tett le int sokan ket szezon alatt 😛Igor
sziasztok!

mi is készítettünk egy kis beharangozót, külön kitérve a két remek safetre 😀

http://mnfl.blog.hu/2011/01/12/dominancia_vagy_megsem

mit gondoltok?sanci21
Remélem, nem bántalak meg, de számtlan butaság van benne...

Remek Steelers OL???? WTF??? Az okádék találóbb jelző. Ravens erős futás elleni védelem? 3,9 yd/carry nem az igazi. Ravens kitűnő man to man védekezés? WTF???? Szar cornerek, akiket igen sokszor csúnyán megvertek. Mielőtt ilyet leírsz, érdemes rápillantani az nfl.com team stats menüjére és rögtön kiderül, hogy a Ravens e tekintetben maximum középmezőny. 22 TD-t kaptak passzból, 52 +20-as passzplayt nyaltak be. Ezek nem túl fényes számok. A Ravens D erőssége, hogy amikor nagyon kell odateszi magát, illetve rengeteg labdát szerez.

Arról már nem is beszélek, hogy ez abszolút nem ősi rivalizálás, elvégre a Ravens alig 15 éves franchise... Egész másból fakad, más miatt nőtte ki magát ez a párharc az NFL legnagyobb rivalizálásai közé.Soldados
http://www.youtube.com/watch?v=2RrjRaFeaB0&feature=related
Ne tüzelj már mindenkire csípőből.Te vagy a el héroe de pistola solo. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Webb és Wilson kicsit más megvilágításba helyezi a CB kérdésünket, de valóban nem túl acélos
évek óta ott a Hollók gárdája...

A rivalry az a hasonló játékstílus/erő miatt és a csoporton belüliség - vagy hogy írják ezt - miatt alakult ki.
Nem régi, de látványos párharc ez...

A cikk amúgy korrekt kis beharangozó, ahol mindent ki kell emelni... még ha nem is annyira jó, akkor is...
Viszont személy szerint nem hiszem, hogy a passzjáték fog dominálni, ez nem "fér bele" a párharcainkba...
Kevés pont, szoros meccs, földgyalu...

Amúgy érdekes, hogy ahogy Mendynek nem nagyon megy ellenünk, a futás nekünk se nagyon megy... már évek
óta a vasalósok ellen... szóval valóban elképzelhető, hogy a run-heavy játék mellett a passzjáték dönt, de hát azért
nem számítok passzdömpingre... majd meglátjuk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
En el tudom ismerni mas csapatok jo jatekosait is 😛
Amugy nem 1 meccsre adjak a DPOY-t.. 😐 😛 ez az egyetlen letezo erv Reed ellen, hogy csak 10 meccsen jatszot... igaz, azon tobbet tett le int sokan ket szezon alatt 😛Igor
sziasztok!

mi is készítettünk egy kis beharangozót, külön kitérve a két remek safetre 😀

http://mnfl.blog.hu/2011/01/12/dominancia_vagy_megsem

mit gondoltok?sanci21
Remélem, nem bántalak meg, de számtlan butaság van benne...

Remek Steelers OL???? WTF??? Az okádék találóbb jelző. Ravens erős futás elleni védelem? 3,9 yd/carry nem az igazi. Ravens kitűnő man to man védekezés? WTF???? Szar cornerek, akiket igen sokszor csúnyán megvertek. Mielőtt ilyet leírsz, érdemes rápillantani az nfl.com team stats menüjére és rögtön kiderül, hogy a Ravens e tekintetben maximum középmezőny. 22 TD-t kaptak passzból, 52 +20-as passzplayt nyaltak be. Ezek nem túl fényes számok. A Ravens D erőssége, hogy amikor nagyon kell odateszi magát, illetve rengeteg labdát szerez.

Arról már nem is beszélek, hogy ez abszolút nem ősi rivalizálás, elvégre a Ravens alig 15 éves franchise... Egész másból fakad, más miatt nőtte ki magát ez a párharc az NFL legnagyobb rivalizálásai közé.Soldados
Nem ősi, de klasszikus😉
Ez a helyesebb szó.
Amúgy Soldi kritikának elmegy, ha építő jelleggel lépsz fel és nem kezdesz "butaságot" írni😊 Ne vedd el a kedvét másoknak.

Mellesleg lehet h
1) a team statsban nem meggyőző a Ravens, és pl. futás ellen nem a régiek, de mi sose tudunk futni ellenük!!!
2) lehet, hogy a cornerek szarok, de még se tudunk mi se 3 TD-t dobni soha nekik, mondjuk olyan könnyedén, mintha annyira szarok lennének pl.

Persze ezek nyilván abból is adódnak, hogy a mi falunk valóban okádék, és ellenkező esetben feltehetőleg a futás és a passz is jobb lenne nálunk, viszont attól még a rivalry faktor ugyanúgy benne van a meccseinkben. Ha gyengébbek is, mint éveken át ellenünk mindig 150%-kal jobban pörögnek, mint bárki ellen a ligában a meccsek képét nézve.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legalább elismernéd az érveimet Troy mellett. 😛 Ed Reed mit csinált a divdöntőn? Nem emlékszem tőle semmire. 😀 😀 De ez a loboncos eldöntötte a meccset és a divet. 😉

Esetleg forced fumble, sack, FR is szerepel Ed Reed neve mellett? Nem tudom, csak kérdezem. 😛 Ja és amúgy sok szerelést csinál vagy csak hátul bóklászik, akarom mondani vadászik? 😛Soldados
En el tudom ismerni mas csapatok jo jatekosait is 😛
Amugy nem 1 meccsre adjak a DPOY-t.. 😐 😛 ez az egyetlen letezo erv Reed ellen, hogy csak 10 meccsen jatszot... igaz, azon tobbet tett le int sokan ket szezon alatt 😛Igor
sziasztok!

mi is készítettünk egy kis beharangozót, külön kitérve a két remek safetre 😀

http://mnfl.blog.hu/2011/01/12/dominancia_vagy_megsem

mit gondoltok?sanci21
Remélem, nem bántalak meg, de számtlan butaság van benne...

Remek Steelers OL???? WTF??? Az okádék találóbb jelző. Ravens erős futás elleni védelem? 3,9 yd/carry nem az igazi. Ravens kitűnő man to man védekezés? WTF???? Szar cornerek, akiket igen sokszor csúnyán megvertek. Mielőtt ilyet leírsz, érdemes rápillantani az nfl.com team stats menüjére és rögtön kiderül, hogy a Ravens e tekintetben maximum középmezőny. 22 TD-t kaptak passzból, 52 +20-as passzplayt nyaltak be. Ezek nem túl fényes számok. A Ravens D erőssége, hogy amikor nagyon kell odateszi magát, illetve rengeteg labdát szerez.

Arról már nem is beszélek, hogy ez abszolút nem ősi rivalizálás, elvégre a Ravens alig 15 éves franchise... Egész másból fakad, más miatt nőtte ki magát ez a párharc az NFL legnagyobb rivalizálásai közé.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Legalább elismernéd az érveimet Troy mellett. 😛 Ed Reed mit csinált a divdöntőn? Nem emlékszem tőle semmire. 😀 😀 De ez a loboncos eldöntötte a meccset és a divet. 😉

Esetleg forced fumble, sack, FR is szerepel Ed Reed neve mellett? Nem tudom, csak kérdezem. 😛 Ja és amúgy sok szerelést csinál vagy csak hátul bóklászik, akarom mondani vadászik? 😛Soldados
En el tudom ismerni mas csapatok jo jatekosait is 😛
Amugy nem 1 meccsre adjak a DPOY-t.. 😐 😛 ez az egyetlen letezo erv Reed ellen, hogy csak 10 meccsen jatszot... igaz, azon tobbet tett le int sokan ket szezon alatt 😛Igor
sziasztok!

mi is készítettünk egy kis beharangozót, külön kitérve a két remek safetre 😀

http://mnfl.blog.hu/2011/01/12/dominancia_vagy_megsem

mit gondoltok?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amit irsz okes, csak en egyik ervvel sem tudok egyet erteni.

Az elsore mar irtam valaszt, SS/OLB-nek konnyebb jack-of-all-trades (=ezermester) tipusu jatekosnak tunnie, mint egy DT-nek v. FS-nek.. de mondjuk sztem Reed/Ngata dominansabb mint Polamalu. Irtam, nalam Timmons lenne a def MVP, de Polat is megertem, teljes joggal amugy.. hisz amiket irtal, abban van valami. Csak ez olyan dolog, hogy nem a piros szin a kedvencem, hanem a kek. 😊
A masodik meg gyakorlatilag azt feszegeti, hogy valaki mennyire klaccs... ebbeli velemenyemet pedig ismered. (kis tulzassal: nincs olyan, hogy valaki klaccs... maximum kicsi a minta! 😀)Igor
Na így már rendben vagyunk. 😊 Nem kell egyetérteni, mert ez szoros verseny volt mindenképpen, de az érvek mindenki mellett helytállóak, természetesen Reed mellett is, ahogy ezt már írtam korábban.

Az pedig köztudott a fórumon, hogy a "clutch" fogalomban nagyon nem értünk egyet. Nálam ez az egyik legfontosabb szempont, nálad meg szinte jelentéktelen. 😊 Ezért nem egyezünk BB tekintetében sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amit irsz okes, csak en egyik ervvel sem tudok egyet erteni.

Az elsore mar irtam valaszt, SS/OLB-nek konnyebb jack-of-all-trades (=ezermester) tipusu jatekosnak tunnie, mint egy DT-nek v. FS-nek.. de mondjuk sztem Reed/Ngata dominansabb mint Polamalu. Irtam, nalam Timmons lenne a def MVP, de Polat is megertem, teljes joggal amugy.. hisz amiket irtal, abban van valami. Csak ez olyan dolog, hogy nem a piros szin a kedvencem, hanem a kek. 😊
A masodik meg gyakorlatilag azt feszegeti, hogy valaki mennyire klaccs... ebbeli velemenyemet pedig ismered. (kis tulzassal: nincs olyan, hogy valaki klaccs... maximum kicsi a minta! 😀)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
En el tudom ismerni mas csapatok jo jatekosait is 😛
Amugy nem 1 meccsre adjak a DPOY-t.. 😐 😛 ez az egyetlen letezo erv Reed ellen, hogy csak 10 meccsen jatszot... igaz, azon tobbet tett le int sokan ket szezon alatt 😛Igor
Egy meccs? Ugye csak viccelsz!? Legalább 3-4 meccsen volt még meccsdöntő momentuma Polamalunak. 😉Soldados
Ednek talan nem? Te most egy meccsre utaltal, ahol jobb volt Reednel. Biztos volt ilyen forditva is.
Hacsak nem mind a 12 meccseteket o nyerte meg.. nem ertem a logikat.
Difference maker? Igen. O az egyetlen differencemaker az NFL-ben/divizioban? Nem.

Nicket valtoztattam, mert felbosszantottal 😛Igor
Nem. Félreértesz. Mindkettő difference maker, ez nem kérdés. De! Polamalu többféleképpen. Sokoldalúbb, amit nem is tudsz megcáfolni. Ez az egyik felé billenő szempont. A másik hogy 2 difference maker között kit részesítsek előnyben, hát én speciel azt, aki az alapszakasz legfontosabb meccsén volt difference maker. 😉 Ez is Troy volt. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Legalább elismernéd az érveimet Troy mellett. 😛 Ed Reed mit csinált a divdöntőn? Nem emlékszem tőle semmire. 😀 😀 De ez a loboncos eldöntötte a meccset és a divet. 😉

Esetleg forced fumble, sack, FR is szerepel Ed Reed neve mellett? Nem tudom, csak kérdezem. 😛 Ja és amúgy sok szerelést csinál vagy csak hátul bóklászik, akarom mondani vadászik? 😛Soldados
En el tudom ismerni mas csapatok jo jatekosait is 😛
Amugy nem 1 meccsre adjak a DPOY-t.. 😐 😛 ez az egyetlen letezo erv Reed ellen, hogy csak 10 meccsen jatszot... igaz, azon tobbet tett le int sokan ket szezon alatt 😛Igor
Egy meccs? Ugye csak viccelsz!? Legalább 3-4 meccsen volt még meccsdöntő momentuma Polamalunak. 😉Soldados
Ednek talan nem? Te most egy meccsre utaltal, ahol jobb volt Reednel. Biztos volt ilyen forditva is.
Hacsak nem mind a 12 meccseteket o nyerte meg.. nem ertem a logikat.
Difference maker? Igen. O az egyetlen differencemaker az NFL-ben/divizioban? Nem.

Nicket valtoztattam, mert felbosszantottal 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legalább elismernéd az érveimet Troy mellett. 😛 Ed Reed mit csinált a divdöntőn? Nem emlékszem tőle semmire. 😀 😀 De ez a loboncos eldöntötte a meccset és a divet. 😉

Esetleg forced fumble, sack, FR is szerepel Ed Reed neve mellett? Nem tudom, csak kérdezem. 😛 Ja és amúgy sok szerelést csinál vagy csak hátul bóklászik, akarom mondani vadászik? 😛Soldados
En el tudom ismerni mas csapatok jo jatekosait is 😛
Amugy nem 1 meccsre adjak a DPOY-t.. 😐 😛 ez az egyetlen letezo erv Reed ellen, hogy csak 10 meccsen jatszot... igaz, azon tobbet tett le int sokan ket szezon alatt 😛Igor
Egy meccs? Ugye csak viccelsz!? Legalább 3-4 meccsen volt még meccsdöntő momentuma Polamalunak. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Legalább elismernéd az érveimet Troy mellett. 😛 Ed Reed mit csinált a divdöntőn? Nem emlékszem tőle semmire. 😀 😀 De ez a loboncos eldöntötte a meccset és a divet. 😉

Esetleg forced fumble, sack, FR is szerepel Ed Reed neve mellett? Nem tudom, csak kérdezem. 😛 Ja és amúgy sok szerelést csinál vagy csak hátul bóklászik, akarom mondani vadászik? 😛Soldados
En el tudom ismerni mas csapatok jo jatekosait is 😛
Amugy nem 1 meccsre adjak a DPOY-t.. 😐 😛 ez az egyetlen letezo erv Reed ellen, hogy csak 10 meccsen jatszot... igaz, azon tobbet tett le int sokan ket szezon alatt 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legalább elismernéd az érveimet Troy mellett. 😛 Ed Reed mit csinált a divdöntőn? Nem emlékszem tőle semmire. 😀 😀 De ez a loboncos eldöntötte a meccset és a divet. 😉

Esetleg forced fumble, sack, FR is szerepel Ed Reed neve mellett? Nem tudom, csak kérdezem. 😛 Ja és amúgy sok szerelést csinál vagy csak hátul bóklászik, akarom mondani vadászik? 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hehe... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
AFC North évértékelő - 1. rész: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1969

A 2. részben lesz szöveges csapatértékelés, plusz egy-két érdekesség (év meglepetése, év citrom díja, év jelenete, stb.)Soldados
Igaz én még elég friss ember vagyok itt a fórumon (nem tudom a viszonyokat) de ez azért eléggé Steelers felé húzó cikk. Arra gondolok, hogy 2 csapat zárt 12-4-es mérleggel ennek ellenére szinte minden kategóriában Pittsburgh-i győztesek lettek...Fredo
Van jobb ötleted év támadójára? Meglepne. Mármint ha a Ravensből lenne. Mert a Steelersből még Wallace szóba jöhetett volna.

Az év védőjén Ed Reeden lehet elmélkedni, de az vitathatatlan tény, hogy Troy a játék több elemében volt fantasztikus, illetve az ő játéka döntötte el az egész csoport sorsát. Ezek sztem kikezdhetetlen érvek, legalább annyira, minthogy Reed 10 meccsen szerzett 8 INT-jével ligaelső lett.

Az All-AFC North-ban pedig a játékosokat tekintve több Holló van benne, mint Kohász. Az edzőket még a Ravens-fanok sem vitatták, elvégre a csoport győzteséről, a csoport legtöbb pontot és TD-t szerzett O-járól és a ligaelső D-jéről beszélünk.

Ezek az én érveim. 😊 De szívesen meghallgatom, hogy Te mit és MIÉRT változtatnál akár a díjazottaknál, akár az All-AFC North csapaton.Soldados
Valoban nem veszes ez.. en is csak a Reed/Polamalu kerdesben nem ertettem/tovabbra sem ertek egyet.. dehat ha mar ebben is egyetertenk (ergo Soldi elismerne, hogy Reed is the man!), akkor tuti eljonne a vilagvege 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
AFC North évértékelő - 1. rész: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1969

A 2. részben lesz szöveges csapatértékelés, plusz egy-két érdekesség (év meglepetése, év citrom díja, év jelenete, stb.)Soldados
Igaz én még elég friss ember vagyok itt a fórumon (nem tudom a viszonyokat) de ez azért eléggé Steelers felé húzó cikk. Arra gondolok, hogy 2 csapat zárt 12-4-es mérleggel ennek ellenére szinte minden kategóriában Pittsburgh-i győztesek lettek...Fredo
a posztokon nem is nagyon ment vita... a Troj/Ed véleményes... más nem igazán...
Még Hillist írtam, de ott is van - és nem is kevés - ráció abban amit Soldi ír...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
James Hardy, elkapó kapott future/reserve szerződést. 2008-as második körös Buffalo választás, de volt egy ACL-e, azóta se igazán tud csapatot találni. Idén ő az első Holló, aki megkapta ez a szerződést.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North évértékelő - 1. rész: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1969

A 2. részben lesz szöveges csapatértékelés, plusz egy-két érdekesség (év meglepetése, év citrom díja, év jelenete, stb.)Soldados
Igaz én még elég friss ember vagyok itt a fórumon (nem tudom a viszonyokat) de ez azért eléggé Steelers felé húzó cikk. Arra gondolok, hogy 2 csapat zárt 12-4-es mérleggel ennek ellenére szinte minden kategóriában Pittsburgh-i győztesek lettek...Fredo
Van jobb ötleted év támadójára? Meglepne. Mármint ha a Ravensből lenne. Mert a Steelersből még Wallace szóba jöhetett volna.

Az év védőjén Ed Reeden lehet elmélkedni, de az vitathatatlan tény, hogy Troy a játék több elemében volt fantasztikus, illetve az ő játéka döntötte el az egész csoport sorsát. Ezek sztem kikezdhetetlen érvek, legalább annyira, minthogy Reed 10 meccsen szerzett 8 INT-jével ligaelső lett.

Az All-AFC North-ban pedig a játékosokat tekintve több Holló van benne, mint Kohász. Az edzőket még a Ravens-fanok sem vitatták, elvégre a csoport győzteséről, a csoport legtöbb pontot és TD-t szerzett O-járól és a ligaelső D-jéről beszélünk.

Ezek az én érveim. 😊 De szívesen meghallgatom, hogy Te mit és MIÉRT változtatnál akár a díjazottaknál, akár az All-AFC North csapaton.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Fredo 205
AFC North évértékelő - 1. rész: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1969

A 2. részben lesz szöveges csapatértékelés, plusz egy-két érdekesség (év meglepetése, év citrom díja, év jelenete, stb.)Soldados
Igaz én még elég friss ember vagyok itt a fórumon (nem tudom a viszonyokat) de ez azért eléggé Steelers felé húzó cikk. Arra gondolok, hogy 2 csapat zárt 12-4-es mérleggel ennek ellenére szinte minden kategóriában Pittsburgh-i győztesek lettek...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Amúgy meg pont azon gondolkoztam, hogy látva a párosítást, Goodell idegösszeomlást fog kapni, ha megnézi szombaton a meccset. 😂
Lehet tippelni: hány ezer dollárnyi büntetést "ütköz össze" a 2 csapat szombaton? 😂 😂 😀Vrijbloed
Még egyszer, utoljára megszedheti egy kicsit a bukszát a blackout előtt, hogy rohadjon meg.

Amúgy én azon gondolkoztam, hogy bármelyik csapat is jut be az AFC-döntőbe, ezen a meccsnek biztosan lesznek (vezér)áldozatai. Egy Steelers-Ravens-nél ez szinte törvényszerű. Talán mindenki jobban járt volna, ha elkerüljük egymást. 😊