NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Csalódott vagyok... de kb pont erre számítottam, csak kevesebb ponttal... de csalódott vagyok nagyon...Collapo
én azért vagyok iszonyat csalódott, mert eredetileg vesztésre számítottam (3 ponttal csak, de vesztéssel), erre kijöttünk és szétszedtük őket az első félidőben, itt elhittem, hogy tényleg nyerhetünk, majd a második félidőben megint azt csináltuk, amitől féltem.... eltöketlenkedtük.... el vagyok keseredve de nagyon.....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Én is gratulálok, nagyon zord meccs volt, ahogy mindig!
Imádom a Ravens-Steelers meccseket, akármi is legyen!
Respect!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Én leírom... a sztárelkapóink töketlenek... nem szakadnak rendesen el, ha meg igen, akkor meg
nem kapják el a lasztit... nem pörgünk ott ezt már sokszor írtuk és most be is jött, amit mondtunk...

Az elején a D tartotta a meccset... aztán felőrlődtek, ez benne van.

Az ST jó volt, kár a visszafújt TD-ért... ott ment el végleg a meccs, mert utána kicsit megtört a csapat...

A vasalósokat el kell ismerni, jól játszottak, felpörögtek és ami a legfontosabb FELPÖRÖGTEK...

Kár így kikapni, de majd jövőre - ha lesz szezon - kevesebb "sztárral" az O-ban, talán...

Csalódott vagyok... de kb pont erre számítottam, csak kevesebb ponttal... de csalódott vagyok nagyon...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Ettől fájdalmasabb vereséget nehéz lett volna elképzelni :S
Mattison távozhat a playcallingjával együtt. Camerontól se vagyok elájulva.
Remélem most már az egyik NFC-s csapat nyer, mert már AFC-ből nincs talpon szimpatikus csapat számomra.

Ha jövőre a playoffban valamit akarunk alkotni, akkor meg kell szerezni a divíziócímet, és a kiemelést, mert hiába vagyunk jók idegenben, nem tudunk zsinórban több meccset nyerni. Ezt jól mutatja, az elmúlt három év is.
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
először is a bírók elmehetnek a .....-ba, olyan elb*szott ítéleteket rég láttam mindkét oldalon.....

a D kemény volt szinte végig, a végére elfáradtak az O életképtelensége miatt

az O meg elszúrta, ahogy szokta.... elejtett passzok.... szar blokkok.... az O playcalling-ra inkább nem mondok semmit (második és 15-nél draw futás????!!!! ráadásul ezt 2x is eljátszotta, cameron takarogggyyyy bazzz......)

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyszerűen nem tudok semmit mondani.. mióta focit nézek, ez a legfájdalmasabb meccs.
Áhh.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kibaszott jó meccs volt, ilyet vártam. Grat srácok, jövőre ugyanekkor, ugyanitt! (Esetleg az AFC döntőben)
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Majd holnap délután leírom a véleményem, most inkább nem... :/ :/ :/

Borzasztóan csalódott vagyok, egyszerűen nem értem. :/
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Boldint nagyon bírom, meg 2 éve utálom a kohászokat, szóval hajrá Ravens! 😊
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/files/vend%C3%A9g/hangraven.JPG


Azért ezt a képet nagyon durvának tartom...ThundersNFL
Mit vársz attól a blogtól ? 😊undisputedly
Itt azért nem csak a blog kérdőjeleződik meg...Bondi
le van írva a hsz-ok között, hogy az egy műmadár...

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/files/vend%C3%A9g/hangraven.JPG


Azért ezt a képet nagyon durvának tartom...ThundersNFL
Mit vársz attól a blogtól ? 😊undisputedly
Itt azért nem csak a blog kérdőjeleződik meg...

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Még kb 4 és fél óra a meccsig. 😛Vrijbloed
Este pedig Góóóóóóó Ravens! 😊

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A Rice betegsége,hányás,hasmenés,nagyon rossz hír. 😕
Valószínű,hogy játszani fog,csak azok a dinamitok,amik Rice-ban lappanganak,azokhoz szükséges,hogy belülről is legyen erő.
A hányás,hasmenés,láz,sok vizet elhasznál a szervezetből,szökken az erő,a robbanékonyság.
Meglátjuk,nagy szíve van Ray-nek(a Ray-ek már csak ilyenek 😊 ),nagy küzdő.kátrány
Fasza. :/
Az ilyen rohadtul ledönt a lábadról.

Reméljük felépül, mert kéne ma (is) egy jó Rice...

Kátrány: alapvetően optimista ember vagyok, és nem kellenek a negatív hullámok. 😊 😛

Még kb 4 és fél óra a meccsig. 😛
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 905 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/files/vend%C3%A9g/hangraven.JPG


Azért ezt a képet nagyon durvának tartom...ThundersNFL
Mit vársz attól a blogtól ? 😊
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/files/vend%C3%A9g/hangraven.JPG


Azért ezt a képet nagyon durvának tartom...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Gondoltam.

Remélem meg tudom nézni mindkét meccset igaz reggel 9kor menni kéne uszodába is...

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
ma már szinte minden órában azt várom,hogy este 10 legyen!Janek
ezzel nem vagy egyedül 😉

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
ma már szinte minden órában azt várom,hogy este 10 legyen!

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ezek a tünetek eléggé le tudják gyengíteni a szervezetet 😕
Na de abban biztos vagyok, hogy Rice összeszedi magát és jól fog játszani, hiszen tudjuk, hogy ezek a srácok nem a földről jöttek 😊

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A Rice betegsége,hányás,hasmenés,nagyon rossz hír. 😕
Valószínű,hogy játszani fog,csak azok a dinamitok,amik Rice-ban lappanganak,azokhoz szükséges,hogy belülről is legyen erő.
A hányás,hasmenés,láz,sok vizet elhasznál a szervezetből,szökken az erő,a robbanékonyság.
Meglátjuk,nagy szíve van Ray-nek(a Ray-ek már csak ilyenek 😊 ),nagy küzdő.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Birk-öt össze kéne kaparni holnapra, mert érdekes lesz/lehet így Flacco előtt a fal... :rolleyes:
Márpedig ha ez a fal tovább gyengül, akkor nyújthat akármekkora extrát a védelem, nem lesz elég a Steelers ellen...

Nah, de nem akarok pesszimista lenni.

Holnap már meccs, végre! 😊Vrijbloed
http://www.youtube.com/watch?v=jDBKcPOmmiA&feature=related
Ezek a negatív hullámok...
http://www.youtube.com/watch?v=Ax6HJzbu4MA 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Birk-öt össze kéne kaparni holnapra, mert érdekes lesz/lehet így Flacco előtt a fal... :rolleyes:
Márpedig ha ez a fal tovább gyengül, akkor nyújthat akármekkora extrát a védelem, nem lesz elég a Steelers ellen...

Nah, de nem akarok pesszimista lenni.

Holnap már meccs, végre! 😊
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Sztem azt a ket flaget sosem fogja megbocsatani Szoknyas Brady-nek (ertheto modon amugy...)Igor
Főleg,hogy -lehet összeesküvés elmélet részemről -a Pats meccs után kezdődött a vesszőfutásunk a büntetésekkel.Rosszfiú hírünk volt és ennek megfelelő szigorral kezelték a kétes eseteinket.
Már most fegyelmezettebbek lettek a fiúk,talán a Ravens,mint cég és edzői személyzet is szervezettebbé vált.
Az sem hátrány,hogy Walker már nincs itt,ha felé szállt a labda,a bírók már készítették a zászlót 😛 .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem azt a ket flaget sosem fogja megbocsatani Szoknyas Brady-nek (ertheto modon amugy...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Srácok, ennyire felkészült a csapat a Steelers ellen,hogy van idő a Pats-el foglalkozni ? 😛

Terrell Suggs: “…all that matters in this league, is Super Bowls… and Tom Brady has three, I think, a questionable three.. Oh, you know, you’ve got the tuck rule incident and then you’ve got the videotaping of the other team’s practices. It’s just like, okay, what’s going on here? You know? But, hey, it is what it is. They won the games no matter how you did it. But, um, it’s whatever.”

Steve Phillips: “But what is it about Brady that brings that reaction out in people? Antonio Cromartie has had things to say. Obviously, Rex Ryan has had things to say. You’ve had your own issues with Brady. Does he actually point to the sideline, to the opposition, when his team scores? What is it that kind of provokes that kind of a strong emotional response from the opposition?”

Suggs: “Uh, I don’t know. I don’t know. Maybe because he is Tom Brady and he dates supermodels. That can have a lot to do with it, like, dang, this guy’s got the world, he’s winning Super Bowls and dating supermodels. It don’t get much better than that. And he gets, you know, rules made for him. He gets to tell the referee when to throw the flag. That’s a hen in a handbasket right there.”undisputedly
Suggs folyamatosan emlegeti,ez az ők kis közös meccsük.
Szimpatizálnak egymással és fontosnak érzik,hogy ezt kinyilvánítsák 😊 Meccs hevében sem mulasztják el,hogy gratuláljanak egymásnak,merő udvariasságból.

Ez sem hivatalos ,sem félhivatalos ,ez kettőjük személyes trash-talkja.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related