NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
aszittem Cincinátusba mén 😀 vagy duatlonistának
készüljetek az illegális fegyvertartásra, szerintem Maryland-ban nincs meg neki
jó lövődözést!sutianap
😀
Remélem,nem tény ,csak találgatás.még egy egoista a csapatba nem hiányzik.
Szerintem az egyensúlyt Hush érkeztével veszítettül el.Addig megvolt a két kezdő WR,erre jött egy kezdő,de csak arcban 1.WR.A kevesebb,néha több,egy gyengébb képességű, kiegészítő WR-el többet értünk volna.
Vissza Plax-hez, a sitten lehet adott az arcból.kátrány
már csak Ocsó hiányzik, akkor aztán folytatódhatna teljes gőzzel a downcyclingsutianap
A túl sok egyéniség és önjelölt egyéniség egy helyen nem sok jót jelent.Kell hozzá egy zseni,hogy ezt keuzelni tudja,pl.Belichick,Fergusson,DelBosque stb.
Lásd,Bengals...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na Burress akár nagyon jól is elsülhet. Ő tényleg playmaker. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/27135794?source=rss_teams_Baltimore_Ravens
:okátrány
aszittem Cincinátusba mén 😀 vagy duatlonistának
készüljetek az illegális fegyvertartásra, szerintem Maryland-ban nincs meg neki
jó lövődözést!sutianap
😀
Remélem,nem tény ,csak találgatás.még egy egoista a csapatba nem hiányzik.
Szerintem az egyensúlyt Hush érkeztével veszítettül el.Addig megvolt a két kezdő WR,erre jött egy kezdő,de csak arcban 1.WR.A kevesebb,néha több,egy gyengébb képességű, kiegészítő WR-el többet értünk volna.
Vissza Plax-hez, a sitten lehet adott az arcból.kátrány
már csak Ocsó hiányzik, akkor aztán folytatódhatna teljes gőzzel a downcycling


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/27135794?source=rss_teams_Baltimore_Ravens
:okátrány
aszittem Cincinátusba mén 😀 vagy duatlonistának
készüljetek az illegális fegyvertartásra, szerintem Maryland-ban nincs meg neki
jó lövődözést!sutianap
😀
Remélem,nem tény ,csak találgatás.még egy egoista a csapatba nem hiányzik.
Szerintem az egyensúlyt Hush érkeztével veszítettül el.Addig megvolt a két kezdő WR,erre jött egy kezdő,de csak arcban 1.WR.A kevesebb,néha több,egy gyengébb képességű, kiegészítő WR-el többet értünk volna.
Vissza Plax-hez, a sitten lehet adott az arcból.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/27135794?source=rss_teams_Baltimore_Ravens
:okátrány
aszittem Cincinátusba mén 😀 vagy duatlonistának
készüljetek az illegális fegyvertartásra, szerintem Maryland-ban nincs meg neki
jó lövődözést!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/27135794?source=rss_teams_Baltimore_Ravens
:o


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Rebesgettek erről valamit, hogy elmegy Mattison vagy csak én lepődtem most meg?Bondi
Nem volt előzetesen semmi hír,az idény nekünk négy napja 😐 zárult,előtte nincsenek ilyen pletykák.
Most egy régi barátja hívta Michigan-be ,ahol a lánya él és babucit vár.

A fia pedig megy Chicago -ba vagy Detroit -ba. 😛 ,ahová lesz kapcsolat.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az én jelöltem,Clerence Brooks ,a DL coach lett volna,de ez is csak fikció,mert sem Brooks sem Pagano nem volt még DC az NFL-benDe én nem tartom Pagano-t rossz választásnak.
Ravasz,fineszes ürge,pont Mattison nagypapa ellentéte.
Aki kívülről nézi a D-nket,talán nem látja,hogy jó munkát végzett a secundary-ban az elmúlt 3 évben.Nincs C-Mac óta shutgun cornerünk,de van Foxy,Wilson,Webb,Carr,akik nagyon stabilok,egy potenciális kezdő Williams személyében.
Az én tiszteletem megvan felé,2008-ban egy szedett vetett secundaryból csinált egy stabil egységet,,ahol csak Reed mardt a kezdőből,C-Mac,Rolle(beteg),Landry megsérült,egy küzdelem volt az év és mégis AFC döntő,ahol már Walker is kificamodott vállal játszott.
Idén beépült Wilson,kiépült Fabian 😛 ,Webb és Carr ligaszinten is rengeteget fejlődött.Itt önmagukhoz képest,amit a tudásuk alapján kihoztak magukból.

A lényeg a lényeg,szerintem egy agresszív,improvizálásra képes védelmet fog összehozni.Bárhol dolgozott,ott meglátszott a munkája és a keze nyoma,pozitív értelemben.A prioritás,Suggssal ellentétes oldalán a passrush megteremtése,ami idén nem sikerült.

Kíváncsi leszek O oldaláról lesz e változás,mert,ha a falat feljavítják,mindenki a helyén lesz,más lesz a leányzó fekvése,viszont Cam felé a szurkolók részéről és talán a játékosok felől is megingott a bizalom.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Rebesgettek erről valamit, hogy elmegy Mattison vagy csak én lepődtem most meg?

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Logikus lépés... Ryan-t nem léptettül elő, elment...
Remélem Pagano jól fogja nyomni, mert ha a D (is) leépül, akkor végünk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 643 — Raiders fan
Khm, Mattison távozik a csapattól és Michiganbe tart. Most a legesélyesebb jelölt a DC posztra Pagano a secondary coachunk. Közben lehozták hivatolosan, hogy ő a befutó. Vélemény? Most perpill örülök, de aztán meglátjuk mit tud DC-ként. :/s.gergo
Hát akkor hozzánk nem jön DCnek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Khm, Mattison távozik a csapattól és Michiganbe tart. Most a legesélyesebb jelölt a DC posztra Pagano a secondary coachunk. Közben lehozták hivatolosan, hogy ő a befutó. Vélemény? Most perpill örülök, de aztán meglátjuk mit tud DC-ként. :/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
CB, ILB. Nálam ez a 2 legnagyobb need.Soldados
ILB,passrush-OLB,Kindle-től függően.

Egy kérdésem lenne,Soldi,a 2008-as O-tok nem volt túl acélos,te mégis kiálltál Arians mellett ,miért?
Most Cam-mel nekem az a bajom,hogy nem volt identitása az O-nak és én itt nem látom,mi javulhat meg vele,a következő szezonban.kátrány
Mert nem ő tehetett arról, hogy a fal botrányos volt. Nem ő tehetett arról, ha 3. és 1-et nem tudtunk erőből áttuszkolni. sok olyan hívása volt, ami nem jött be, de ez nem az ő hibája volt, hanem a játékosoké.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
CB, ILB. Nálam ez a 2 legnagyobb need.Soldados
ILB,passrush-OLB,Kindle-től függően.

Egy kérdésem lenne,Soldi,a 2008-as O-tok nem volt túl acélos,te mégis kiálltál Arians mellett ,miért?
Most Cam-mel nekem az a bajom,hogy nem volt identitása az O-nak és én itt nem látom,mi javulhat meg vele,a következő szezonban.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
sutianap
tomi-tomi
a Falkó vs. BigBang témába azonos hévvel szoktam béártani magam, mint Soldi. Irnám, hogy bassza a csőrömet - de ilyet azér mégse csinálok itten 😉 Szóval már év elején letudtuk a szokásos köröket az Igor- féle fogadkozással.
Nekem személy szerint az a véleményem, hogy a Ravens stáb jól megfigyelve a Steelers QB-jét egy ahhoz hasonló - illetve elvárhatólag majd hasonló fizikumú, viselkedésű palit húzott be.
sutianap
Ez így hibás gondolatmenet...
Bisciotti ,a tulaj,bevallottan a Steelers cégmodellt követi,működés,menedzsment stb.
Mint játékosfigyelők,nekünk megvannak a scoutjaink,mi nem vásároljuk az információt,hanem megszerezzük.Saját hálózatot tart fenn a Ravens.Tiszta kémregény,MataHari stb. 😊
Papíron ideális jelölt volt Flacco és ehhez semmi köze Rotlisb.-nek,hogy mit hogy csinál.A játékoskiválasztásban a saját fejünk után megyünk.Én tartom,hogy lehet lesz belőle egy stabil QB,de az nem csak rajta múlt,hogy ilyen primitív volt a playbook,az inkonzisztens játék,meccseken belül,annál inkább.De néha nagyon sz*r playeket hívtak Cam-ék.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Landry a nyaksérülése óta nem az, aki korábban volt.. Nakamura még nem elég jó, szóval sztem SS, FS kell lassan... bár amíg van Reed, addig nem szembetűnő a dolog... viszont kell Reed helyére egy igazi klasszis, aki esetleg még tanul tőle.

LB kell... vagy kettő is, belülre 😊
Ellerbe nem rossz, de nem biztos, hogy elég, McLain kevés, Goodden sem az igazi... most oda is kell már egy ász...
Óriási kérdőjel, hogy Kindle játszhat-e.. Ő, Kruger és Sizzle, JJ megold minden OLB kérdést...

Birk helyére kell még valaki... nagyon rövid időn belül.
Valamint, ha elmegy LeRon, akkor oda... de szerintem nem kéne elengedni... több labdával Ő is boldog lenne, meg megolhatnánk a goalline inefficiency-t is az 1-3 yardról...

CB se árt, de oda most jó volt Wilson, Webb és Carr... utóbbi mondjuk nekem nem elég átütő...

Tehát szerintem idén: LB, SS, CB, C kell mindenképp a sorrendet viszont nem tudom, valamint azt se, hogy milyen a
mostani osztály... ki érné meg, milyen sorrendben, kire van lehetőségünk... erről szívesen olvasnék a nálam okosabbaktól 😀

Amúgy DReed milyen gyors? Lehet belőle Hesteresen/Knoxosan/DeshawnJacksonosan deep threat?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Teljesen egyetértek soldival, sztem leginkább egy jó fizikális CB kéne, akinek nem gond egy WR-t normálisan jammelni a LOS-en.... aztán kéne egy ILB McClain helyére mert teljesen súlytalan volt az egész szezon alatt....

Az OL állapota tényleg attól függ, hogy Gaither-rel mi lesz, ha visszajön, akkor nemhiszem, hogy kellene hozni bárkit is, ha elmegy akkor Oher-t meg kell hagyni LT-nek és hozni kell egy RT-t (akár FA-t is lehet...), meg ha McClain elmegy, akkor kell valahonnan egy FB-et szerezni. Meg persze további kérdés, hogy a rengeteg FA-nkból kit igazolunk le újra (Landry-vel pl mi lesz, én nem vagyok elájulva tőle.....)

Mondjuk én egyáltalán nem követem az egyetemi focit úgyhogy fogalmam sincs, hogy milyen játékosok jönnek ki a draftra, szóval többet nem is igazán tudok mondani...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
CB, ILB. Nálam ez a 2 legnagyobb need.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Közben ilyeket hallani, hogy L. McClain valószínűleg nem fog maradni, viszont Harbrough Gaithert szeretné megtartani. Ha nem hátráltatja a sérülés, és teljesen rendbejön, akkor ennek nagyon örülnék. Egy Gaither-Grubbs-Birk-Yanda-Oher (Yanda-t meg kell tartani, jó kis mauler ő ott középen) fal az ideinél klasszisokkal jobb lehet. Oher LT-ként való játszatása valjuk be nem nagyon jött be, és sokkal pusztítóbb RT-ként. Bár a vezetés még mindig Ohert akarja LT-nek, meglátjuk.

És nagyon úgy tűnik, hogy Cameron maradni fog, mert Harbrough marasztalja. Hát ennek nem nagyon örülök.
F. Washingtonnak sem kínálunk majd új szerződést a twittere alapján.s.gergo
Erről jutott eszembe: a jobban hozzáértőket kérdezem. 😊
Mik idén az elsődleges need-ek a drafton?

Mert elkapói vannak Flaccónak, a futójáték is a fal gyengesége miatt volt gyengébb a tavalyinál. Én úgy érzem, hogy az Offense-be ha összeáll az az OL, amit gergő írt, akkor oda se kell ember.

A védelembe viszont kell ember, CB mindenképpen (csak depth-nek? Nem hiszem), a DL szerintem még adja, az LB sorba is lehet lassan húzni, Ray lassan majd befejezi (szépen lassan). Vélemények? Úgy igazából nem tudom, mi lenne most az első számú need, bár nagyon fáradt vagyok...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
7 PS játékos kapott reserve/future szerződést, azaz mindenki, mivel csak heten fejezték be nálatok PS-en évet: quarterback Hunter Cantwell, running back Curtis Steele, wide receiver Justin Harper, offensive linemen Andre Ramsey and Brady Bond, linebacker Albert McClellan, cornerback Danny Gorrer.
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Közben ilyeket hallani, hogy L. McClain valószínűleg nem fog maradni, viszont Harbrough Gaithert szeretné megtartani. Ha nem hátráltatja a sérülés, és teljesen rendbejön, akkor ennek nagyon örülnék. Egy Gaither-Grubbs-Birk-Yanda-Oher (Yanda-t meg kell tartani, jó kis mauler ő ott középen) fal az ideinél klasszisokkal jobb lehet. Oher LT-ként való játszatása valjuk be nem nagyon jött be, és sokkal pusztítóbb RT-ként. Bár a vezetés még mindig Ohert akarja LT-nek, meglátjuk.

És nagyon úgy tűnik, hogy Cameron maradni fog, mert Harbrough marasztalja. Hát ennek nem nagyon örülök.
F. Washingtonnak sem kínálunk majd új szerződést a twittere alapján.
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Sziasztok,

Most kaptam kézhez a Footballfanatics-ról rendelt Baltimore Ravens sapkám, de sajnos nekem nagy lett. L/XL méret.

Amennyiben érdekel valakit, szóljon PM-ben.

http://www.footballfanatics.com/NFL_Baltimore_Ravens_Hats/Reebok_Baltimore_Ravens_Brown_Pro_Shape_Flex_Hat

PS: Sorry, hogy ide is írok, de hátha van itt Ravens fan, aki szeretne sapkát 😊
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Flacco fejlődik, de valóban nem uaz a kategória, mint BB. Talán nem is véletlen, hogy az egyik első,
a másik második ligából jött. Collapo
Ilyennel azért ne dobálózzunk. A másodosztályú Delaware, Flacco alma matere igazi QB U, Jeff Komlo, Brunner, Gannon, Andy Hall mind innen jöttek, az más kérdés, hogy mire vitték egyesek. Pat Devlin a Penn State-től transzferelt ide az NFL-karrierje érdekében.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát nem tudom, nekem a 3 labdaszerzés és 3. és 19-re 58 yardos passzt repíteni az elkapóhoz döntetlen állásnál a 4. negyedben kicsit több mint az elvárhatót hozni. Kibaszottul a Steelers dolgozott meg a sikerért.

Azt írod, hogy Flacco jelenti azt 10%-ot amiben nem értesz egyet. Betegyem ide a számait? Botrány. Értékelhetetlen egy ilyen fontosságú meccsen és az az INT... Szar volt. (Persze elkapói sem segítették, de az az INT nagyobb súllyal esik a latba, mert az csak erősítette a Steelers-momentumát)Soldados
Ebben most azért kicsit vitatkoznék, megdobta a TD-t, amit Boldin elejtett, és megdobta a 4&19-et is, amit meg Husi ejtett el. Nem volt ász, de ez ellen a defense ellen megcsinált pár nagy játékot, nem rajta múlt, hogy most nem kapott segítséget az elkapóktól szerintem.somoskovig
Ezt készséggel elismerem, írtam is, hogy a WR-ek sem segítették. De hibázott is qrva nagyot (INT). Mindenesetre nekem továbbra sem tűnik playmakernek, vagy a nagy pillanatok nagy emberének. Továbbra is úgy gondolom, hogy a labda mindkét oldalán eggyel több playmakerünk van, ezért van az, hogy ha BB játszik, akkor nyerünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Hát nem tudom, nekem a 3 labdaszerzés és 3. és 19-re 58 yardos passzt repíteni az elkapóhoz döntetlen állásnál a 4. negyedben kicsit több mint az elvárhatót hozni. Kibaszottul a Steelers dolgozott meg a sikerért.

Azt írod, hogy Flacco jelenti azt 10%-ot amiben nem értesz egyet. Betegyem ide a számait? Botrány. Értékelhetetlen egy ilyen fontosságú meccsen és az az INT... Szar volt. (Persze elkapói sem segítették, de az az INT nagyobb súllyal esik a latba, mert az csak erősítette a Steelers-momentumát)Soldados
Ebben most azért kicsit vitatkoznék, megdobta a TD-t, amit Boldin elejtett, és megdobta a 4&19-et is, amit meg Husi ejtett el. Nem volt ász, de ez ellen a defense ellen megcsinált pár nagy játékot, nem rajta múlt, hogy most nem kapott segítséget az elkapóktól szerintem.