NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Harbs és az edzői gárda nem feltétlen rossz, csak nem tud alkalmazkodni a NAGY meccsek kritériumaihoz.
Ne felejtsük el, hogy három éve mindig PO, ami azért nem rossz... csak valami több kéne.
Remélem ez most jó tanulópénz volt, mert nem biztos, hogy sok ilyen lehetőséget szalaszthatunk még el.
Kicsit több finesz, kicsit több mozgás kell... ha egy rout véget ért, lehet még mozogni üresbe... (sajnos ezt
Heizy és SanMoss is és az újak közül Walli és Szandi is jól csinálja a vasalósoknál...)

Amúgy ez az év, a mérleg tekintetében is egyértelmű O betli volt... de ez van... majd lesz ez még így se.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Egyenlőre értelmezhetetlen a Flacco vs.Rotlisb.(BigBang 😂 )összehasonlítás.Cak majd ne nyafogjatok,mikor fordítva lesz 😛 😊
Idén kiugrást vártam tőle,finoman szólva ,nem jött össze.
Lehet csalóka is az összkép.mert az egész O,egész idényben egy nagy nulla volt.
Nem látszott,mit is akarunk játszani,nem tudom,mi lehetett az oka,de a gyengébb védelmek ellen sem volt domináns.Flacco felelőssége annyi,amennyi,ebben vastagon benne van Cameron és Harbs is,mert kb.semmit nem reagált a sz*r O teljesítményre.
A sírás kerülgetett tegnap este,mikor láttam a Jetset,ahol az OL-en kívül nincsenek jobb játékosok,de mégis szépen ment,a labda.
Irónikus,mennyire nem akarta Bisciotti/Ozzie Rexet,mint vezetőedzőt,most mégis a Jets-ben van meg az X faktor,nem a Ravensben.
De megkaopták,azt,amit akartak,a fegyelmezett,cégszerű működést biztosító coach-ot,mégis mindkétszer túlszárnyaltak minket a PO-ban


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Collapo, respekt!kishaszi
thx

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát nem tudom, nekem a 3 labdaszerzés és 3. és 19-re 58 yardos passzt repíteni az elkapóhoz döntetlen állásnál a 4. negyedben kicsit több mint az elvárhatót hozni. Kibaszottul a Steelers dolgozott meg a sikerért.

Azt írod, hogy Flacco jelenti azt 10%-ot amiben nem értesz egyet. Betegyem ide a számait? Botrány. Értékelhetetlen egy ilyen fontosságú meccsen és az az INT... Szar volt. (Persze elkapói sem segítették, de az az INT nagyobb súllyal esik a latba, mert az csak erősítette a Steelers-momentumát)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
... Na ja de akkor a tietek meg micsoda. Tudom nem szép...sutianap
Van igazság abban, hogy ezt így látjátok, nem is kevés, viszont ebbe a divizióba kell az ilyen alkat.
Flacco fejlődik, de valóban nem uaz a kategória, mint BB. Talán nem is véletlen, hogy az egyik első,
a másik második ligából jött. Ettől még jó QB arra, hogy menedzseljen egy meccset, BB kicsit többet
is tud. Ezt viszont az edzői stábnak kellene végre átlátnia. Na pech... Hibája van mindkettőnek. Ezt
kár lenne tagadni. Flacco nem BB ez is nyilvánvaló.
Flacconak több segítség kell az elkapóktól, s ezt idén csak HEEEEAP!!! és Rice tudta neki megadni.
Tavaly Rice és Mase. Ha ezt a játékot akarjuk folytatni - márpedig 12-4 az 13-5 - akkor kell olyan,
aki tud Flacconak segíteni. Punktum, meg uff, meg ilyesmi.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Soldi!
Minden tiszteletem és elismerésem mellett, az az érzésem, hogy A Te szociális ügyességed és érzékenységed negatív tartományairól regényt lehetne írni. Szerinted mennyi esély van a legnagyobb rivális topicjában érdemi (értsd: új érveket, szempontokat felvonultató, a másik fél érveire odafigyelő stb.) vitának néhány órával azután, hogy vérüket felforraló vereséget szenvedtek?!
Ettől függetlenül 90%-ban egyetértek Veled. Egyetlen egy dolgot nagyon hiányolok azonban. Mielőtt triumfálásod tetőpontjaként végig hurcolnád Flacco véres testét a Heinz Fielden, illene megemlíteni szvsz, hogy ez a meccs nem Rólatok szólt. Ezt a meccset az első félidőben a Ravens nyerte meg, és a Ravens is veszítette el a másodikban. (Egyébként az idei évet tekintve nem meglepő módon.) A Steelers mindehhez lelkes és hozzáértő statisztaként hozta a tőle elvárhatót.
Big Ben nagy irányító, jó irányító, a Ti rendszereteknek, filozófiátoknak csak ő felel meg. A Steelers ékköve. Ma nem BB nőtt Flacco fölé, hanem Flaccot hagyták cserben az elkapói. Ő megdobta a GW TD-t. A mai meccs nekem nem bizonyította, hogy BB nagyobb, mint Flacco.
Én az összes Steelers fan helyében nem a Ravens topicot boldogítanám, hanem az elkövetkező 18-20 órában minden ismert és ismeretlen istennél imádkoznék a Jets győzelméért. (Mondom ezt Pats fanként.)
Jó reggelt! 😊tomi-tomi
mán megbocsáss, de hülyeség
a Redding izé után egyszerűen megtörtünk vagy lefagytunk - nem tudom, hogy mondjam. Desokáig tartott, a Ravens szemfüles volt , ügyes és kiméletlen és minden, de minden bejött nekik. S az edzői stáb pedig hagyta, hogy kipörögje magát a negativ széria. 😊 s ahogy előre kisakkozta Lebó, a második félidőben elindult egy szörnyü fekete kéz, hogy lecsapjon és két kritikus ponton megsemmisitőt alkotott- Rice és Flakkó. És ugyanaz nyomás megvolt a másik oldalról is, csak BigBang törhetetlen, megsemmisithetetlen sziv húszperckihagyás után is megint és megint feléled. Ja a Ravens "sokkal" jobb elkapósora 😂 , csak egy Sandersszel meg egy BarnaTónival voltak kevesebbek. És végre "Husi" is letérdelhet a szörnyű törölköző átka előtt az idén is - remélem nem látjuk többet.sutianap
Nagyon bejön a stílusod nekem, bár egy év volt legalább míg beletanultam, és most már elég sokszor (75%+) értem is, amit írsz. Az egész hülyeség vagy "csak" egy-két, néhány része? (Jelzem, nekem eddig úgy tűnt, hogy a másik (véleményének) lehülyézése Nálatok Soldi reszortja. Nem lesz ebből gondod, hogy elvetted Tőle? 😊 Nem történt semmi. 😊 )
A kiemelt részt - nem szó szerint - mikor írtad le utoljára? Emlékeim szerint nem volt az olyan régen, ennyit arról, hogy hozta-e a Steelers a(z el)várhatót. Tőlem nem idézhettél a Ravens sokkal jobb elkapósoráról egy szót sem. Akkor ez biztos másnak szólt, ugye?
A Flacco-BB téma általános feldolgozásához elegendő elhivatott szurkoló jött már össze. Nagy érdeklődéssel fogom olvasni az újabb és újabb - vélhetően néha redundánssá váló - fejezeteket, de nem hinném, hogy hozzá fogok szólni.
Igazad van, ennél a konkrét meccsnél azt érdemes megfontolni, hogy BB jobban állta-e a nyomást. Bennem mélyebb nyomot hagyott az elejtett TD. Nem baj az, ha másképp érzékeljük a világot. 😊tomi-tomi
a Falkó vs. BigBang témába azonos hévvel szoktam béártani magam, mint Soldi. Irnám, hogy bassza a csőrömet - de ilyet azér mégse csinálok itten 😉 Szóval már év elején letudtuk a szokásos köröket az Igor- féle fogadkozással.
Nekem személy szerint az a véleményem, hogy a Ravens stáb jól megfigyelve a Steelers QB-jét egy ahhoz hasonló - illetve elvárhatólag majd hasonló fizikumú, viselkedésű palit húzott be. Nos szerintem nem jött be, nem azonos szint a két pali. A villanyvezetéket mindig Igor veri le a BigBeng nem elit QB cimű opuszával. Na ja de akkor a tietek meg micsoda. Tudom nem szép.
Tekintsd úgy ,mint amit a Bengals topicban is irtam - ennél tudnátok ti jobban is járni, ha reálisan felmérnétek a QB-tek teljesitményét és továbblépnétek. Meg volt az esélye a palinak és tényleg lehet keresni a legkülönfélébb kifogásokat de nyuszifül és ebben a csoportban a nyuszifüleket megrágják és a csontjaikat kiszórják.

A hozzászólások logikája sajna hézagos, ugyanis valamikor egy beköhögés eltart egy órát is 40 megszakitással- ugye két gyerekkel közbe pörögni - hmm - azt eldobom a fonalat, hogy már én se találom sehol. :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Collapo, respekt!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igazából ami most itt a meccs óta ment, az lényegtelen...
A meccset a jobb csapat nyeri. Azért nyer, mert jobb... hogy mindig jobb-e? Az akkor lehet, ha
egy csapat a másik csapat ellen az összes meccsét megnyeri. Akkor mindig jobb.
Tény, hogy az egész évünk töketlen O-val ment. Ez elismerte itt is mindenki.
Első félidő ide, második oda. Ez volt a meccs... az is igaz, hogy a második félidő jobban oda, mint
az első ide, ezért nyerték meg a vasalósok. És kb itt a mondat vége. Eddig kell ezzel foglalkozni.
QB kérdés: Erről is írtam már. QB kérdés az csapat kérdés. A QB akkor tud jó lenni, ha jó csapat
van körülötte. És persze ez is csak az adott napon érthető.
Klaccs kérdés: az adott napon értelmezhető.

Összegezve: a Vasalósok szombaton jobbak voltak, mint mi. A RS első meccsén mi voltunk jobbak,
a másodikon ők. Van kérdés?

Személy szerint - egy korábbi hozzászóláshoz - nem hiszem, hogy a WR gárda annyira jó évet tudott
volna magáénak. Sorozatosan hiányzott az elszakadás, szombaton meg már az elkapás is. Ennyi.

SZVSZ ezt a meccset - és a szezont is - Husi és Boldin is lepihente. Megvolt a tuti pénz előbbinél,
megvan a jövőévi tuti hely és az első számú pozíció a másiknál. Nekik ennél több egy kimaradó szezon
mellett nem biztos hogy kellett... üde színfolt lett volna a SB. Nem jött össze. Na bumm!

Továbbra sincs ELIT elkapónk, mióta Mase már nem elég gyors. Nincs deep threat, mióta Clayton nincs.
Nincs trükk, csak Stallworth endaroundjai. Ez kevés az O-tól, akár edző, akár játékos szinten.

Ennél több kell jövőre.

Apropó: idén nagy 'ciki' volt, hogy az első választottunk pályára se léphetett... remélem jövőre - vagy amikor
lesz szezon - már Ő is ott lesz, plusz az újak.
A baj a kopással van. Ray-ray is középkorú lett - aranyifjú mivolta után - és Reed is lassan kifelé áll a ligából.
Ha ezeket a kérdéseket nagyon rövid időn belül nem orvosoljuk, akkor hét szűk esztendő lesz kedvenceimnél.

Érdekes off-season lesz...

A PO-ra meg igazából hajrá Röpcsik, hajrá Medvegyevek, hajrá Parenyicák - és komolyan gondolva a dolgot - hajrá Vasalósok. Csináljatok egy parázs rájátszást a továbbiakban, legyen olyan ennek a szezonnak a vége, hogy Goofdel
és a többiek ne kérdőjelezzék meg, hogy van-e értelme kihagyatni egy évet...
GO NFL!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Soldi!
Minden tiszteletem és elismerésem mellett, az az érzésem, hogy A Te szociális ügyességed és érzékenységed negatív tartományairól regényt lehetne írni. Szerinted mennyi esély van a legnagyobb rivális topicjában érdemi (értsd: új érveket, szempontokat felvonultató, a másik fél érveire odafigyelő stb.) vitának néhány órával azután, hogy vérüket felforraló vereséget szenvedtek?!
Ettől függetlenül 90%-ban egyetértek Veled. Egyetlen egy dolgot nagyon hiányolok azonban. Mielőtt triumfálásod tetőpontjaként végig hurcolnád Flacco véres testét a Heinz Fielden, illene megemlíteni szvsz, hogy ez a meccs nem Rólatok szólt. Ezt a meccset az első félidőben a Ravens nyerte meg, és a Ravens is veszítette el a másodikban. (Egyébként az idei évet tekintve nem meglepő módon.) A Steelers mindehhez lelkes és hozzáértő statisztaként hozta a tőle elvárhatót.
Big Ben nagy irányító, jó irányító, a Ti rendszereteknek, filozófiátoknak csak ő felel meg. A Steelers ékköve. Ma nem BB nőtt Flacco fölé, hanem Flaccot hagyták cserben az elkapói. Ő megdobta a GW TD-t. A mai meccs nekem nem bizonyította, hogy BB nagyobb, mint Flacco.
Én az összes Steelers fan helyében nem a Ravens topicot boldogítanám, hanem az elkövetkező 18-20 órában minden ismert és ismeretlen istennél imádkoznék a Jets győzelméért. (Mondom ezt Pats fanként.)
Jó reggelt! 😊tomi-tomi
mán megbocsáss, de hülyeség
a Redding izé után egyszerűen megtörtünk vagy lefagytunk - nem tudom, hogy mondjam. Desokáig tartott, a Ravens szemfüles volt , ügyes és kiméletlen és minden, de minden bejött nekik. S az edzői stáb pedig hagyta, hogy kipörögje magát a negativ széria. 😊 s ahogy előre kisakkozta Lebó, a második félidőben elindult egy szörnyü fekete kéz, hogy lecsapjon és két kritikus ponton megsemmisitőt alkotott- Rice és Flakkó. És ugyanaz nyomás megvolt a másik oldalról is, csak BigBang törhetetlen, megsemmisithetetlen sziv húszperckihagyás után is megint és megint feléled. Ja a Ravens "sokkal" jobb elkapósora 😂 , csak egy Sandersszel meg egy BarnaTónival voltak kevesebbek. És végre "Husi" is letérdelhet a szörnyű törölköző átka előtt az idén is - remélem nem látjuk többet.sutianap
Nagyon bejön a stílusod nekem, bár egy év volt legalább míg beletanultam, és most már elég sokszor (75%+) értem is, amit írsz. Az egész hülyeség vagy "csak" egy-két, néhány része? (Jelzem, nekem eddig úgy tűnt, hogy a másik (véleményének) lehülyézése Nálatok Soldi reszortja. Nem lesz ebből gondod, hogy elvetted Tőle? 😊 Nem történt semmi. 😊 )
A kiemelt részt - nem szó szerint - mikor írtad le utoljára? Emlékeim szerint nem volt az olyan régen, ennyit arról, hogy hozta-e a Steelers a(z el)várhatót. Tőlem nem idézhettél a Ravens sokkal jobb elkapósoráról egy szót sem. Akkor ez biztos másnak szólt, ugye?
A Flacco-BB téma általános feldolgozásához elegendő elhivatott szurkoló jött már össze. Nagy érdeklődéssel fogom olvasni az újabb és újabb - vélhetően néha redundánssá váló - fejezeteket, de nem hinném, hogy hozzá fogok szólni.
Igazad van, ennél a konkrét meccsnél azt érdemes megfontolni, hogy BB jobban állta-e a nyomást. Bennem mélyebb nyomot hagyott az elejtett TD. Nem baj az, ha másképp érzékeljük a világot. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
"Írtam , hogy 90%-ig igazad van, s a hiányzó 10%, az Flacco most nyújtott teljesítményének megítélése. Tehát az összes többi száraz ténnyel - még ha egyre jobban fényezed is őket 😊 - egyet fogok érteni." Ez azért így teljes. Ha valakinek igazat adok, akkor elfogadom, amit mond.
Ezt pedig tegnap hajnalban írtam Soldinak: "Ettől függetlenül 90%-ban egyetértek Veled." Az előzmények ismerete után már talán számodra is érthető, hogy miért merészeltem egyetértést írni.
Úgy gondolom, ha visszalapoztál volna, egy kicsit figyelmesebben olvastál volna és egy ici-picit kevésbé tendenciózusan szerkesztetted volna a hozzászólásod előzményét, akkor nem kellett volna fáradoznod a kommented megírásával.
Tudod mit, legyen jó napod! Elfogadom a száraz tényeket.tomi-tomi
Nem szerkesztettem a hozzászólásodat, csak kiemeltem egy mondatot, ami abszolút LOL. A tényekkel h lehet nem egyet érteni? Amúgy Flacco nem egy rossz Qb, ebben igazad van, de amikor igazán fontos lenne (tehát a PO-ban), akkor nem tud kiemelkedőt nyújtani; ezért nem elit qb ellentétben BigBennel.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tehát az összes többi száraz ténnyel - még ha egyre jobban fényezed is őket 😊 - egyet fogok érteni. tomi-tomi
A tényekkel nem egyet kell érteni, hanem el kell fogadni azokat. Tény, h a Steelers minden fontos mutatóban jobb volt. Nehogy már arról a csapatról szóljon a meccs, amely támadásban összesen 126 yardot tud haladni az übercool franchise qb-jukkal. Ha mi nem balfaszkodunk az első félidőben nagyon sima meccs lett volna.Shilkor
"Írtam , hogy 90%-ig igazad van, s a hiányzó 10%, az Flacco most nyújtott teljesítményének megítélése. Tehát az összes többi száraz ténnyel - még ha egyre jobban fényezed is őket 😊 - egyet fogok érteni." Ez azért így teljes. Ha valakinek igazat adok, akkor elfogadom, amit mond.
Ezt pedig tegnap hajnalban írtam Soldinak: "Ettől függetlenül 90%-ban egyetértek Veled." Az előzmények ismerete után már talán számodra is érthető, hogy miért merészeltem egyetértést írni.
Úgy gondolom, ha visszalapoztál volna, egy kicsit figyelmesebben olvastál volna és egy ici-picit kevésbé tendenciózusan szerkesztetted volna a hozzászólásod előzményét, akkor nem kellett volna fáradoznod a kommented megírásával.
Tudod mit, legyen jó napod! Elfogadom a száraz tényeket.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tehát az összes többi száraz ténnyel - még ha egyre jobban fényezed is őket 😊 - egyet fogok érteni. tomi-tomi
A tényekkel nem egyet kell érteni, hanem el kell fogadni azokat. Tény, h a Steelers minden fontos mutatóban jobb volt. Nehogy már arról a csapatról szóljon a meccs, amely támadásban összesen 126 yardot tud haladni az übercool franchise qb-jukkal. Ha mi nem balfaszkodunk az első félidőben nagyon sima meccs lett volna.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
LOL!

Nem, a Ravens TD-je, az balfaszkodás volt, a másik oldalon pedig Birk rossz snapje balfaszkodás volt. Azon kívül szép defensive playek voltak. Az nem balfaszkodás, hogy 126 yardon tartasz egy ellenfelet. Nem vártuk ölbe tett kézzel a sikert, hanem egy 58 yardos bombával szereztük azt meg, amikor teljesen nyitott volt a meccs döntetlennél. De a felzárkózást egy fantasztikus Clark FR-rel kezdtük. Ez nem Ravens balfaszkodás, hanem qrva nagy defensive play. Ahogy az INT is.

Nagyon igazságtalan szemlélet, amit mondasz sztem.Soldados
Soldi! Írtam , hogy 90%-ig igazad van, s a hiányzó 10%, az Flacco most nyújtott teljesítményének megítélése. Tehát az összes többi száraz ténnyel - még ha egyre jobban fényezed is őket 😊 - egyet fogok érteni. Én ilyeneket nem írtam, amiket most felsorolsz, azt írtam (kétségtelen, ironikusan), hogy a Steelers hozta a tőle elvárhatót. Ha akarod fokozhatom, részletezhetem irónia nélkül: hozta a rá jellemző játékot, ismét fantasztikus comeback-et mutatott be etc.
Megpróbálom másképp, miért gondolom, hogy a Ravensről szólt a mérkőzésetek. A Ravens ebben az idényben többször játszott olyan meccseket, amikor az 1. félidőben jelentősnek mondható előnyt alakított ki, aztán a 2. félidőben ezt le is adta. Tehát szvsz nem kellett ahhoz különleges, rendkívüli Steelers teljesítmény - elég volt a szokásos -, hogy ismét idén tipikus Ravens meccset lássunk. (Például, a Texans legalább ekkora hátrányt dolgozott le rövidebb idő alatt.) Némi túlzással élve, olyannak tűntél nekem tegnap éjszaka, mintha azt ünnepelted volna, hogy X csapat spec. team-e mennyire nagyszerű volt a Chargers ST-e ellen. (No offense, Chargers!)
Egyáltalán nem biztos, hogy dicséret egy vesztes meccs után azt mondani, hogy "róluk" szólt.
Ha a Steelers topicba írod, amit írtál, akkor szavam se lett volna, ott természetes, hogy a Steelers teljesítménye a fókusz. Ez a topic viszont a Ravensről és a Ravens-fanokról szól. Ezért bátorkodtam megjegyezni, hogy egy mondatot, igazad is van szempontot, hiányolok. Itt, ebben a topicban nem tartom igazságtalannak ezt a szempontot.
Ez már biztos OFF, hová menjünk?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LOL!

Nem, a Ravens TD-je, az balfaszkodás volt, a másik oldalon pedig Birk rossz snapje balfaszkodás volt. Azon kívül szép defensive playek voltak. Az nem balfaszkodás, hogy 126 yardon tartasz egy ellenfelet. Nem vártuk ölbe tett kézzel a sikert, hanem egy 58 yardos bombával szereztük azt meg, amikor teljesen nyitott volt a meccs döntetlennél. De a felzárkózást egy fantasztikus Clark FR-rel kezdtük. Ez nem Ravens balfaszkodás, hanem qrva nagy defensive play. Ahogy az INT is.

Nagyon igazságtalan szemlélet, amit mondasz sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
illene megemlíteni szvsz, hogy ez a meccs nem Rólatok szólt. Ezt a meccset az első félidőben a Ravens nyerte meg, és a Ravens is veszítette el a másodikban. (Egyébként az idei évet tekintve nem meglepő módon.) A Steelers mindehhez lelkes és hozzáértő statisztaként hozta a tőle elvárhatót.tomi-tomi
Mi van!?

Tehát amikor a Ravens szerez labdát, akkor ők megnyerik a meccset, míg amikor a Steelers, akkor a Ravens veszti el? Ez nem túl igazságos megközelítése a meccsnek. Főleg úgy, hogy minden idők legbalfaszabb TD-jét mi kaptuk...

Betettem ide a száraz tényeket. Ez a meccs a Steelers-ről szólt és arról, hogy a pokolból is felállt ez a csapat, annyival jobb a Ravens-nél. 126 total yd 3 turnoverrel. Nem hinném, hogy ezek után van miről beszélni. Ezt a meccset nem elvesztette a Ravens, hanem a Steelers védelme és BB-vezette O playmakersége nyerte meg a Steelers-nek.Soldados
Lehet, hogy itt már OFF, elnézést érte.
Távol áll tőlem, hogy meggyőzzelek, az még embernek úgysem sikerült. 😊
De azért: Igen, ez a meccs így írható le.
Egyébként jól imádkoztatok! 😊
(Melyik topicban folytathatjuk alkalomadtán?)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Összességében a jobb csapat nyert.A lehetőségeikkel jobban éltek.
Most kijött ,hogy egész idényben nem volt identitása az offense-nek,szarok voltak,a végén pedig Birk és Oher sérülése kijött és Chester átlagos képessége is.Ez döntő volt.Túl jó a Steelers front seven annál,hogy ezt elbírja.
Nagyon leegyszerűsítve a dolgot,Ward és Brown a döntő pillanatban NEM droppolt,míg Boldin és Hush igen.Mikor dobni kellett Flacco rövidet vagy hosszút dobott,míg Rotlisb.pont akkorát.

Nem akarom a bírókra fogni,mert lehetőségekkel éltek ,de amikor nagyon kellett,amikor már nem volt idő ,randán fújtak,Webb return TD-jét visszafújták,itt mondjuk az O megcsinálhatta volna a TD-t.
De a Cody-é,a D holding,az ******.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez alapvetően igaz, de ha nem baromkodik a Ravens a harmadik negyed elején, BB ide vagy oda, nem llett volna sok sansz a feltámadásra.Rajna
Blablabla... Ha a Steelers nem baromkodik az 1. félidőben, sima meccs van...

Ez mind papolás és a semmi magyarázása. Ráadásul a Ravens 2. TD-jénél nagyobb balfaszkodás nincs, úgyhogy efelől semmi szégyelni való nincsen.Soldados
Soldi, sztem most te is a semmit magyaráznád, ha a 3. negyedben nem balfaszkodik annyit a Ravens 😛Hurka
Csak ismételni tudom önmagam. Nem túl igazságos szemlélet, hogy a Ravens zseniális volt az 1. félidőben, majd balfaszkodott a 3. negyedben és csak ezért nyertünk. Mi ugyanúgy nagy playeket csináltunk, ahogy a Ravens az 1. félidőben, sőt a Ravens még a balfaszság verenyt sem nyerte meg, mert az a TD mindennek a legalja volt, amit szívtunk.

Nem ez történt. Az nem balfaszkodás, hogy Ryan Clark csinált egy qrva nagy fumblit, majd szerzett egy INT-et. Ez a Steelers érdeme, nempedig a Ravens balfaszsága. Ami balfaszság, az Birk snapje, na de ez übereli a Ravens 2. TD-jét? Nem hinném.

Ezt a meccset nem a Ravens vesztette el, hanem a Steelers nyerte meg a sírból, mert a labda mindkét oldalán eggyel több playmakere van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Én nem leszek ilyen nagyvonalú, mint fantársaim. Sajnálom, de szar az offense. Sajnálom, de ehhez az offense-hez nem elég domináns a defense. Ennyi. A labda mindkét oldalán jobb a Steelers. Több turnover, több megtett yard. Ja és még vmi, jobb QB.

Ez a párharc évek óta az NFL legnagyobb rivalizálása (ez max respect a Ravensnek tiszta szívből), de van egy nagy különbség. A Steelersnek mindig eggyel több playmakere van. (Már ha BB játszik, játszhat. 😉)Soldados
Ez alapvetően igaz, de ha nem baromkodik a Ravens a harmadik negyed elején, BB ide vagy oda, nem llett volna sok sansz a feltámadásra.Rajna
Blablabla... Ha a Steelers nem baromkodik az 1. félidőben, sima meccs van...

Ez mind papolás és a semmi magyarázása. Ráadásul a Ravens 2. TD-jénél nagyobb balfaszkodás nincs, úgyhogy efelől semmi szégyelni való nincsen.Soldados
Soldi, sztem most te is a semmit magyaráznád, ha a 3. negyedben nem balfaszkodik annyit a Ravens 😛
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nos, jobban lehiggadva:

Gyakorlatilag egy hullámvasút volt ez a meccs.

Összességében:

Elsősorban egymás kapitális hibáiból élt a két csapat a mérkőzésen, azaz az első félidőt a Steelers adta ajándékba a Ravensnek, a második félidőben pedig fordítva. Az első félidőben a Steelersnek nem jött össze semmi, a második félidőben meg nekünk nem.

Ám az felfoghatatlan számomra, hogy egy ilyen téttel bíró meccsen, 21-7-es vezetésnél ilyen szar teljesítményt tud nyújtani az Offense. Jó, az egész idény majdnem erről szólt, hogy nem bírják négy negyedig, na de könyörgöm, bírni kéne, a tét az AFC döntő volt a legnagyobb rivális ellen idegenben... Ezt nehéz nekem megemészteni. Oké, hogy kaptunk a Steelerstől ajándékot az első félidőben, de ha már minden mindegy alapon, feltüzelve nekünk jönnek a második félidőben (ahogyan az joggal elvárható tőlük, és számítani lehetett rá), akkor okosan, ügyesen tartsuk meg azt az előnyt.

Mert egy dolog, hogy nagyon akarnak. No de 21-7-es vezetésnél egy ilyen meccsen az előnyt nem szabad eladni. Minden csapat annyit tud játszani, amennyit enged neki az ellenfél. Attól, hogy nagyon akart a Steelers, az még nem lett volna elég ok arra, hogy akkor ki is egyenlítsenek, ehhez a mi töketlenkedéseink is kellettek...
Nem voltunk elég dörzsöltek, kapkodtunk, ők ezt meg megérezték rajtunk, és hengereltek.

Jó lecke volt ez egy életre.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja még a WR-kérdéshez: Derrick Mason egy csodálatos játékos, aki egyértelműen 1st WR. A 1st WR-hez nem kell feltétlen minden idényben 1000 yd, nem ettől lesz vki 1st WR. Derrick Mason az, akire mindig lehet számítani! És ettől lesz vki 1st WR. Ő vitán felül az.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
illene megemlíteni szvsz, hogy ez a meccs nem Rólatok szólt. Ezt a meccset az első félidőben a Ravens nyerte meg, és a Ravens is veszítette el a másodikban. (Egyébként az idei évet tekintve nem meglepő módon.) A Steelers mindehhez lelkes és hozzáértő statisztaként hozta a tőle elvárhatót.tomi-tomi
Mi van!?

Tehát amikor a Ravens szerez labdát, akkor ők megnyerik a meccset, míg amikor a Steelers, akkor a Ravens veszti el? Ez nem túl igazságos megközelítése a meccsnek. Főleg úgy, hogy minden idők legbalfaszabb TD-jét mi kaptuk...

Betettem ide a száraz tényeket. Ez a meccs a Steelers-ről szólt és arról, hogy a pokolból is felállt ez a csapat, annyival jobb a Ravens-nél. 126 total yd 3 turnoverrel. Nem hinném, hogy ezek után van miről beszélni. Ezt a meccset nem elvesztette a Ravens, hanem a Steelers védelme és BB-vezette O playmakersége nyerte meg a Steelers-nek.Soldados
Ment a plusz.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
illene megemlíteni szvsz, hogy ez a meccs nem Rólatok szólt. Ezt a meccset az első félidőben a Ravens nyerte meg, és a Ravens is veszítette el a másodikban. (Egyébként az idei évet tekintve nem meglepő módon.) A Steelers mindehhez lelkes és hozzáértő statisztaként hozta a tőle elvárhatót.tomi-tomi
Mi van!?

Tehát amikor a Ravens szerez labdát, akkor ők megnyerik a meccset, míg amikor a Steelers, akkor a Ravens veszti el? Ez nem túl igazságos megközelítése a meccsnek. Főleg úgy, hogy minden idők legbalfaszabb TD-jét mi kaptuk...

Betettem ide a száraz tényeket. Ez a meccs a Steelers-ről szólt és arról, hogy a pokolból is felállt ez a csapat, annyival jobb a Ravens-nél. 126 total yd 3 turnoverrel. Nem hinném, hogy ezek után van miről beszélni. Ezt a meccset nem elvesztette a Ravens, hanem a Steelers védelme és BB-vezette O playmakersége nyerte meg a Steelers-nek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én nem leszek ilyen nagyvonalú, mint fantársaim. Sajnálom, de szar az offense. Sajnálom, de ehhez az offense-hez nem elég domináns a defense. Ennyi. A labda mindkét oldalán jobb a Steelers. Több turnover, több megtett yard. Ja és még vmi, jobb QB.

Ez a párharc évek óta az NFL legnagyobb rivalizálása (ez max respect a Ravensnek tiszta szívből), de van egy nagy különbség. A Steelersnek mindig eggyel több playmakere van. (Már ha BB játszik, játszhat. 😉)Soldados
Ez alapvetően igaz, de ha nem baromkodik a Ravens a harmadik negyed elején, BB ide vagy oda, nem llett volna sok sansz a feltámadásra.Rajna
Aha, ha meg nem baromkodik a Steelers, akkor meg 10 pontot se csinál a Ravens, van ez így.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én nem leszek ilyen nagyvonalú, mint fantársaim. Sajnálom, de szar az offense. Sajnálom, de ehhez az offense-hez nem elég domináns a defense. Ennyi. A labda mindkét oldalán jobb a Steelers. Több turnover, több megtett yard. Ja és még vmi, jobb QB.

Ez a párharc évek óta az NFL legnagyobb rivalizálása (ez max respect a Ravensnek tiszta szívből), de van egy nagy különbség. A Steelersnek mindig eggyel több playmakere van. (Már ha BB játszik, játszhat. 😉)Soldados
Ez alapvetően igaz, de ha nem baromkodik a Ravens a harmadik negyed elején, BB ide vagy oda, nem llett volna sok sansz a feltámadásra.Rajna
Meg a dropok... nem értem mit ártott Flacco Soldinak, hogy amikor teheti, állandóan belerúg egyet.Igor
Ugyanazt, amit Burger Neked...
Ugyanazt csinálod, illetve idén kevésbé, de előtte nagy totálban ugyanazt nyomtad. Kevéssé hiszem, hogy megváltoztál volna, max kevésbé akarsz foglalkozni ezzel, az ok végülis mindegy. Én nem szeretném szapulni flakont, mert én bírtam eddig is, és lehet félúton van az igazság, hogy talán nincs akkora különbség közte és BB között, mint Soldi mondja, de annál meg több van, mint amit te gondolsz. Persze ez is egy vélemény, de sokkal nagyobb nyomás volt végig BB-n, ehhez képest megint sokkal jobb volt BB ilyen nyomás alatt, amikor kellett odaverte 3. és 19-re az 50+ yardos passzt, Flakon meg hibázott, nem is keveset. Egy emberre nincs értelme kihegyezni azt, hogy melyik csapat nyert, vagy veszített.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon-nagyon csalódott vagyok... képtelen vagyok fölfogni, hogy veszthettük el a meccset olyan első félidő után... Az pedig hogy az O ennyire képes, még akkor is ha a Steelers az ellenfél... szintén fölfoghatatlan!