Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jó cikk lett Soldi!

Amúgy meg pont azon gondolkoztam, hogy látva a párosítást, Goodell idegösszeomlást fog kapni, ha megnézi szombaton a meccset. 😂
Lehet tippelni: hány ezer dollárnyi büntetést "ütköz össze" a 2 csapat szombaton? 😂 😂 😀
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
És ezzel el is érkeztünk ahhoz a megállapításhoz, hogy minden játékos annyira jó egy csapatban, amennyire a csapat, vagy az általuk - egész évben - mutatott játék jó, belekalkulálva minden csapategységet 😊 És mivel ez csapatsport, nem is helyes értelmezni/elemezni, hogy egy játékos mennyire jó 😊 De persze ettől még mindenki megteszi azt

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Másképp látjuk, de ez nem baj... szvsz BB-nek azért lehet ennyi GW driveja, mert a D - ahogy Te is mondod - meccsben tartja...
Szerintem akkor elit egy qb, amikor "D nélkül" is meg tudja nyerni a meccset... ez pedig már BB-nél is kérdéses... Flaccora meg sajnos nem igaz...
Újfent említeném, hogy BB top10 közepe, 6-7 a most írtak miatt.. de mivel ez szubjektív, láthatjuk másképp és ebben pont ez a jó 😀Collapo
Úgy nehéz 30 pontokat táblára varázsolni, hogy 4-5 éve milyen fal áll előtte. Ez ugyanúgy hozzátartozik a teljes képhez, minthogy milyen erős D segíti.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Másképp látjuk, de ez nem baj... szvsz BB-nek azért lehet ennyi GW driveja, mert a D - ahogy Te is mondod - meccsben tartja...
Szerintem akkor elit egy qb, amikor "D nélkül" is meg tudja nyerni a meccset... ez pedig már BB-nél is kérdéses... Flaccora meg sajnos nem igaz...
Újfent említeném, hogy BB top10 közepe, 6-7 a most írtak miatt.. de mivel ez szubjektív, láthatjuk másképp és ebben pont ez a jó 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ben pedig nálam továbbra is TOP5 QB, ő egyet nagyon tud: NYERNI. Nem hozza a 300-as számokat, a 40 TD-ket, csak megnyeri a meccset, amikor kell. Én ezt várom egy QB-tól. Idén ráadásul karrierje legjobbját érte el abban, hogy nem adja el a labdát.Soldados
Ami majdnem igaz is, de ezekben az esetekben igen-igen sokszor nem BB, hanem az - tessék még ezt is elismerem, mert igaz 😊 - übertáp védelmetek segít sokat nektek... ettől még BB top, csak nem 5, hanem 10, de ott már elég jó helyen.Collapo
Az übertáp védelem "csak" meccsben tart. A GW drive-ot viszont ő vezeti le. Nem egyszer, nem kétszer, hanem qrva sokszor. Asszem Ti már láttatok tőle pár ilyet. 😛 Azzal nem kell egyetérteni, hogy elit, mert védhető ez az álláspont, mintahogy az is szvsz, hogy elit. Nálam sem Rodgers, sem Rivers nem jobb QB nála. Hány PO-meccset is nyertek...? Mármint összesen ketten együtt. 😊 Mert bizony akkor kell a legjobbnak lenni, amikor eldől a meccs, adott esetben a legfontosabb meccs, legyen az PO-meccs, vagy akár SB, vagy csak divdöntő) Hiába az über statok, az kevés, mert a meccset kell megnyerni, ebben elég sokszor csődöt mondott idén is Rivers, miközben ebben BB utolérhetetlen.

Sokan mondják, hogy a GW-drive túlértékelt stat. Aki ezt gondolja, érthető, de annak javaslom, hogy nézze meg a 2008-as 5(!) GW-drive-ot, majd ennek fényében újra üljön le és nézze meg a 2008-as SB GW drive-ját. Ez az ember nyerni tud. Egyáltalán nem érzem túlértékelt mutatónak, mert rengetegszer megcsinálta. Továbbá van, hogy futóplayjel van meg, de van olyan is, amikor ő megcsinálja a GW-drive-ot, de a védelem becsődöl, tavaly nem egy példa volt erre, vagy éppen 2007-ből a JAX elleni PO-meccs, amikor egy negyed alatt 18 pontos hátrányról fordított az általa vezetett O, de a védelem a legvégén engedett egy FG-t a JAX-nek. Szal van, amikor köze nincs hozzá, de "kap" egy GW-drive-ot, de sok olyan van, amikor a D elveszi tőle. BB-nek utóbbiból lehet több. 😉 Arról már nem is ejtettem szót, hogy mindezt milyen okádék fal mögött éri el.

Azt már csak mellékvágányon jegyzem meg, hogy ha felszorzod 16 meccsre a mostani számait, akkor azok bizony nem "átlagosnál jobb, jó" számok, hanem 4000 yard feletti teljesítmény.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
BB pedig a legkemenyebb S.O.B, aki a jelenleg QB-t jatszik az NFL-ben es szo nincs rola, hogy nem jo QB. Dehogynem, jo QB - pontosan ezt a szot hasznalnam rak (mondjuk 6-10 nalam), es sajnos, meg mindig jobb mint Flakon.. de neki is megvannak a hibai, es nalam nincs PM/Brady/Brees/Rodgers/Rivers szinten.
Flacco amugy nem volt rossz az iden, hiaba akarod lehuzni, de nem lett meg az attores amit vartam 😕 egy-egy meccsre, drive-okra elojon belole a magabiztos, nagydarab, jol hajigalo, jol lato pocket passer.. es nem nagyon csinal turnovert.. neha meg kijon a Boller belole 😕 nem konzisztens elegge. Meg mindig azt mondom tobb van benne..
Na de majd jovore ez is megvaltozik 😛 vagy talan mar a PO-ban 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem ertunk egyet. Sztem tulmisztifikaljak ezt a dolgot.. mint runstopping/blitzer safety Troy nem rossz, de ezen a teren mar nem elit (TOP 5) az en szememben.. talan-talan TOP 5 alja blitz teren.

Ed pedig joval gyakrabban FS, nehezebb neki blitzelni/tackelszamokat halmozni, ha nincs annyi lehetosege.. szoval kicsit igazsagtalan az osszehasonlitasod. Arrol hires, hogy az egyik legbiztosabb utkozonk, es a 10 meccsen 8 pick (es 45 yardra megkozelitette Woodsont a INT return yard teren), az sztem no comment.
30 eve nem volt vedo, aki legalabb 11 picket szerzett egy szezonban.. sztem ez Ednek meglett volna az iden.
De ez mas kavehaz.. na mindegy.
Amugy karrierjet nezve (5 sack, 10 FF, 10 FR, 1 safety - Polamalu 8 sack, 8 FF, 4 FR) erdekesebb ez az osszehasonlitas is (persze tudom, hogy nem csak sackkel kell merni a pass rusher hatekonysagot 😉)

Nem vagyok benne biztos, hogy Polamalu komplettebb mint mondjuk egy olyan DT/DE, aki futas-pass rush teren is kivalo (lasd Kyle Williams, vagy Trent Cole), vagy egy jo run stopper/kivalo cover CB.. mondjuk Champ/Winfield 2-3 eve. LB-nek es SS-nek a legkonnyebb ugymond ezermesterkent kitunnie a mezonybol, mert barhol felsorakozhat a LOS-tol elkezdve egeszen 20 yard melysegig.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ben pedig nálam továbbra is TOP5 QB, ő egyet nagyon tud: NYERNI. Nem hozza a 300-as számokat, a 40 TD-ket, csak megnyeri a meccset, amikor kell. Én ezt várom egy QB-tól. Idén ráadásul karrierje legjobbját érte el abban, hogy nem adja el a labdát.Soldados
Ami majdnem igaz is, de ezekben az esetekben igen-igen sokszor nem BB, hanem az - tessék még ezt is elismerem, mert igaz 😊 - übertáp védelmetek segít sokat nektek... ettől még BB top, csak nem 5, hanem 10, de ott már elég jó helyen.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
AFC North évértékelő - 1. rész: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1969

A 2. részben lesz szöveges csapatértékelés, plusz egy-két érdekesség (év meglepetése, év citrom díja, év jelenete, stb.)Soldados
Jó cikk, csatlakozom az előttem szólóhoz, BB AFC Northban a legjobb - ez sajnos igaz - de nem igazán elit... Közepesnél jobb, de nem elit... mondjuk jó.

Troj-Ed... hát igen ez fogós kérdés ebben a divízióban... mindkettő játéka kulcsfontosságú a csapatban... 50-50... ismerve a szimpátiád a vasalósokhoz, odaadható 😀 (amúgy Troj tényleg jó... annyit jelent Nektek, mint nekünk Ed)

Év újonca nem kérdéses... ott a pont.

Amúgy - bár mint FUTÓ igaz a divízió allstars-ra Mendy - ha már sokoldalúságról van szó, akkor Rice... szvsz pedig Hillis még a fumblik mellett is, mert a barnákok csapata miatta és a TE miatt (De az ő szereplésével a csapatban egyet is értek) tartott ott, ahol, mármint az O...

A többiben egyet értek veled...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North évértékelő - 1. rész: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1969

A 2. részben lesz szöveges csapatértékelés, plusz egy-két érdekesség (év meglepetése, év citrom díja, év jelenete, stb.)Soldados
Ertelemszeruen az ev vedojeben nem ertunk egyet 😉 Reed meglepo modon nalam a Tasman elott van.. de lehet, hogy amugy, hogy Timmons, Reed, Polamalu lett volna a sorrendem.
Sot, most belegondolva, meg Ngata-t is belenyomnak TOP 3-ba 😊 sot... 😊

Popec cikk amugy, 90%-val egyetertek.. de BB tovabbra sem elit 😀 😛 😛 😛Igor
Az indoklásban leírtam, hogy miért nem Reed. Zseniális playmaker, de Polamalu egész egyszerűen sokoldalúbb, ő mindenben kiváló, legyen az futás elleni védelem, blitz, cover, bármi, vagy QB-sneak megállítása, amelyről Collins és Flacco tudna mesélni. 😊 Ő nemcsak Ballhawk, hanem mindenben elit. A csoport végeredményét eldöntő play szintén hozzá fűződik. Ezek miatt döntöttem mellette és emiatt adnám neki az év védője címet is. Messze a legkomplettebb védő jelenleg a ligában. (Ezzel semennyire nem elvitatva Ed Reed playmakerségét, de ő """"csak"""" Ballhawk).

Ben pedig nálam továbbra is TOP5 QB, ő egyet nagyon tud: NYERNI. Nem hozza a 300-as számokat, a 40 TD-ket, csak megnyeri a meccset, amikor kell. Én ezt várom egy QB-tól. Idén ráadásul karrierje legjobbját érte el abban, hogy nem adja el a labdát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
AFC North évértékelő - 1. rész: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1969

A 2. részben lesz szöveges csapatértékelés, plusz egy-két érdekesség (év meglepetése, év citrom díja, év jelenete, stb.)Soldados
Ertelemszeruen az ev vedojeben nem ertunk egyet 😉 Reed meglepo modon nalam a Tasman elott van.. de lehet, hogy amugy, hogy Timmons, Reed, Polamalu lett volna a sorrendem.
Sot, most belegondolva, meg Ngata-t is belenyomnak TOP 3-ba 😊 sot... 😊

Popec cikk amugy, 90%-val egyetertek.. de BB tovabbra sem elit 😀 😛 😛 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North évértékelő - 1. rész: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1969

A 2. részben lesz szöveges csapatértékelés, plusz egy-két érdekesség (év meglepetése, év citrom díja, év jelenete, stb.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sziasztok!

Írtam az új NFL blogra egy összefoglalót, nagyon jól esne, ha valaki innen mondana róla véleményt
http://mnfl.blog.hu/2011/01/10/gond_nelkuli_tovabbjutas

Előre is köszi!berger90
Egy apró helyesbítés:
Charles futása után 3-6 volt az állás a BAL-KC meccsen és Cassel 70(!) yardig jutott (53, ha levonjuk a sackeket) 😊 amúgy hízelgő leírás...

A cikktől függetlenül a meccsről:
Szvsz a főnökök az elején 3-7-nél még behúzhatta volna a meccset, de a HEGY jókor és jól omlott rá Charles-ra
Ráadásul nem mondanám, hogy a főnökök napját Cassel homályosította el... jó volt ugyan a védelmünk, de
Charles és Jones (?) igen jól futott, amíg egyáltalán a futójátékot erőltették... kb a félidőig... összetett kis meccs volt
ez, köszönet érte a főnököknek és még1 grat a csapatnak....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Sziasztok!

Írtam az új NFL blogra egy összefoglalót, nagyon jól esne, ha valaki innen mondana róla véleményt
http://mnfl.blog.hu/2011/01/10/gond_nelkuli_tovabbjutas

Előre is köszi!

Mindig jövőre
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
James Harrisonnak ajanlva 😛 http://www.youtube.com/watch?v=BhgDhAg9x-E
.Igor
http://www.nfl.com/gamecenter/2007110500/2007/REG9/ravens@steelers#tab:watch

Azért van még mit tanulnia Reednek😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Reed hitje, áááááá. 😂

Faterral néztem a meccset, aki nem nézi NFL-t, kérdezi is, ez szabályos? 😂
Mondom neki, jah, ennál szabályosabb és szebb hit-et produkálni sem lehetne. 😂

Egyszerűen zseniális. 😊

A Steelers ellen akkor nyerünk, ha az OL extrát tud nyújtani, és szinte végig meg tudja védeni Flacco-t. Akkor van esélyünk. Ha állandóan siettetik, és összeomlik a zseb, akkor nagy gáz lesz.
Illetve azon is múlik, hogy melyik D fog ki jobb napot, melyik szerez több labdát, stb.

Már most nagyon várom a meccset...Vrijbloed
Hello!

Sziasztok!

Összeszedtünk itt egy pár előzetes nyilatkozatot:


http://mnfl.blog.hu/2011/01/10/nfl_playoff_masodik_fordulo_ok_mondtak
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... azon gondolkoztam - meccs közbe meg most is - hogy vajon a WR-ek
mi az istenért nem - vagy alig - tudnak elszakadni... amikor néztem, azt láttam,
hogy megfutották a routjukat, de utána megálltak... pihenni vagy mittomén...
Most a KC ellen ez elég volt, de később több finesz kell tőlük is... kell a segítség
Joe-nak, mert fut-fut, de az neki nem az igazi erőssége... szerintem ez lesz a
kulcs, hogy talál-e szabad elkapót... és nem "csak" a Heap/Rice duót...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Reed hitje, áááááá. 😂

Faterral néztem a meccset, aki nem nézi NFL-t, kérdezi is, ez szabályos? 😂
Mondom neki, jah, ennál szabályosabb és szebb hit-et produkálni sem lehetne. 😂

Egyszerűen zseniális. 😊

A Steelers ellen akkor nyerünk, ha az OL extrát tud nyújtani, és szinte végig meg tudja védeni Flacco-t. Akkor van esélyünk. Ha állandóan siettetik, és összeomlik a zseb, akkor nagy gáz lesz.
Illetve azon is múlik, hogy melyik D fog ki jobb napot, melyik szerez több labdát, stb.

Már most nagyon várom a meccset...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Az elso negyed/felido borzalmas volt... mar morogtam egy sort a 19 yardos FG-nal (szvsz neki kellett volna menni negyedikre.. meg az a Joe Flacco fumbled snap, hmm a legszebb Boller-korszakot idezte.. Berry azert nagy kiraly volt, nagyon nagy safety lehet belole.. amikor atert a palyan pl. 15 yard melysegbol, az kegyetlen volt), aztan a 3&out utan megint varazsolt Joe, atuti a sajat hasa alatt a fumble-t...
Charles ugy ment at rajtunk mint kes a vajon (keves volt a harom nagy ember elol, es nagyon jol takaritott a Chiefs OL + volt olyan play ahol Ray+Ed is misstacklet nyomott... hihetetlen), szoval ha Cody nem csinal ott fumble-t, csunya vege lehetett volna, ertsd 3-14. Meccsfordito momentum.

Aztan a Reed on McCluster.. uhhhhhhhhh, igazi inyenceknek valo utes, azonnal bekerult a kedvencek koze (talan csak a Scott-Roethlisberger sack mulja felul, ami all-time kedvenc szamomra.. legalabbis most szombatig, remelem 😉)
James Harrisonnak ajanlva 😛 http://www.youtube.com/watch?v=BhgDhAg9x-E

Heap+Rice nagy kiraly volt (mondjuk arrol ne feledkezzunk meg, hogy Flacco is tokeletes drive-ot vezetett, meg futkarozott is) es a 10-7-nek nagyon orultem a felidoben meg. Az volt a fo pozitivum, hogy rengeteget volt nalunk a labda, mondtam ott a havernak/egyeb amcsi arcoknak, hogy ez a 2. felidoben kulcs lehet, a Chiefs D nem fogja a 80 playt elbirni..

Aztan a masodik felido.. valami hihetetlen. Mondjuk ahol en neztem, a 70%-ban baltimore-i tomeg lincshangulatba kerult Nakamura produkciojatol, de aztan ami a 4th down stand es 13-7 utan jott, olyasmit nagyon reg nem pipaltam Ravens meccsen - minden drive-bol turnover, Ray, aztan Landry.. majdnem meglett a tuck rule fumbli is.. es egy-ket totyorges ellenere(talan 2 sackbe belenezett Flacco, amit eldobhatott volna), mesterien dobalt o is.
Eddigre elfaradt a KC DL is, mondjuk a Cassel-fele 1 play-es drive-oknak koszonhetoen nem csoda, szoval 23-7-nel, amikor nem mentek neki 4th down-ra, azt mondtam game over.. es ugyis lett. Itt kb. megcsorgetem Soldit is, aki tovabbra is fintorgott... na majd meglatjuk most hetvegen mi lesz. 😛

Az elso felido borzalmas volt, a masodik pedig hihetetlen jo... Cundiff is nagyon nagy kiraly volt, remekul rugdalt.
Azert plusz egy tackling edzsest beiktatnek.. es a Steelers ellen nem lehet 1 felidot ataludni, de ha ugy jovunk ki, mint a masodik felidoben, akkor boven lehet eselyunk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... ügyesek voltunk, de azért nem volt ez annyira nagyon egyértelmű...
Pl KC kicsit leállt a futással... McLain néha csúnyán nem találta a helyét az LB sorban...

Összességében Wilson, Cody, Heap, Rice játéka tetszett nagyon-nagyon... Sizzle se volt túl rossz...

Végre O teljesítmény... csak tartson ki még pár hétig...

a D most (is) állat volt,
fejben végig ott voltak és most a 41+ perc támadójáték nagyon jól jött...

ez a meccs végre Ravens football volt
megint... darálás, 40percig nálunk a bogyó... stb.. kicsit futhattunk volna jobban...

ST még mindig über jó.

A KC pedig kijött egy tervvel, ami jól is indult, csak nem tudtak a változtatásunkra reagálni, ami
"kár".

Jövőhéten ultimate derbi... huhh, az kemény lesz... wááá! Azért persze nagy-nagy gratu a csapatnak...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Gratulálok a győzelemhez!

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Még jó hogy én is pont most növesztettem szakállt 😀Bondi
😂

OFF: nekem is borotválkozni kéne már lassan, de lehet hagyom a p.icsába, ha ez bejön szombaton... 😂

ON: Köszönjük a gratulációkat!Vrijbloed
Ezek után nehogy megborotválkozz 😀

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Jobb volt a Ravens! Egyértelmű volt meccs előtt is, hogy ki a jobb. Nem segített a KCnek, hogy a szezonnal szemben pont ma kezdtünk el labdákat eladni, és főleg, hogy hol. De a Ravens jobb volt, ez a tény.

Most aztán akkora hype lesz a következő meccsre, hogy nocsak még. És ha ott is nyer a csapat, akkor övék a Supernorthbowl. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Még jó hogy én is pont most növesztettem szakállt 😀Bondi
😂

OFF: nekem is borotválkozni kéne már lassan, de lehet hagyom a p.icsába, ha ez bejön szombaton... 😂

ON: Köszönjük a gratulációkat!
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Gratula.