Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Úgy tűnik, nem voltam elég világos 😊 Az én olvasatomban Mitchell nem elsősorban erről a playről beszélt, ez egy példa volt, amit persze kihasznált egy kis trash talkra - és Florio persze erre hegyezte ki a cikket, de hát neki ez a dolga. Mitchell a podcastban arra hívta fel a figyelmet, hogy a támadók hogyan használják ki azt, hogy mekkora védelmet kapnak és lényegében megismételte Vödör szavait a low hitekről. És ezekben a dolgokban szerintem teljesen igaza is van.

Btw Brees szerintem sem soft.Jakehomer
Ja, így oké általában, WR-ektől sokat látni, de mondjuk erre a playre pont nem volt igaz. Én játszottam itthon, ami ugye tök más szint stb., de amikor egy 130 kg-os OL ember vakoldalról telibe blokkol, az sem kellemes. Én csak egyszer kaptam igen nagyon, nem is nyakra, csak sisakra (180 cm vagyok, egy nagy darab embernek ott a könyöke), de a "dazed" az finom kifejezés volt.

Visszatérve Mitchellre: oké, trash talk, tök jó. Csak itt konkrétan nem mondd igazat.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Annyi volt benne a barokkos túlzás, hogy csak 1990 óta igaz 😊 De régebbi statok nem is biztos, hogy relevánsak a mai NFL-t tekintve.Egyébként nem az ujjamból szoptam, a hét elején láttam egy cikket erről:
 www.grantland.com/story/_/id/9924624/bill-barnwell-week-9
Jakehomer
Csak hogy visszakanyarodjunk ide, jelenleg ez a rangsor úgy néz ki:
Denver 143
Seattle 127
Saints 109
Panthers 103
Kansas 94

Innentől kezdve kérdéses, hogy 90-től mennyire relevánsak a statok...

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Úgy tűnik, nem voltam elég világos 😊 Az én olvasatomban Mitchell nem elsősorban erről a playről beszélt, ez egy példa volt, amit persze kihasznált egy kis trash talkra - és Florio persze erre hegyezte ki a cikket, de hát neki ez a dolga. Mitchell a podcastban arra hívta fel a figyelmet, hogy a támadók hogyan használják ki azt, hogy mekkora védelmet kapnak és lényegében megismételte Vödör szavait a low hitekről. És ezekben a dolgokban szerintem teljesen igaza is van.

Btw Brees szerintem sem soft.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nem tartom szerencsésnek az üzengetést, pláne hogy még két meccsünk van addig, amiket hozni kéne.
Remélem Rivera a fejére koppint, hogy ne a médián keresztül üzengessen, hanem a pályán zúzzon.gabokocka
Így van. Ez az egész Brooks hit ügy kezd egyre szánalmasabb lenni, Mitchell meg egy igazi idióta. Megkapta az öt percét, viszlát.Gyurma Pappa
Miért lenne idióta? Mert igaza van?Jakehomer
Igaza van? lolGyurma Pappa
Komoly érv, meggyőztél.
Nyilván az egy beszólás, hogy Brees soft, de a tényszerű megállapításai ülnek.Jakehomer
Csak a kedvedért csináltam egy gifet, ami jól látszik, hogy a hosszan földön fekvő Brees színészkedéssel harcolta ki magának a zászlót. ÉÉÉS annyira trükkös, hogy két másik Saints is beszállt a játékba. Nézd már a zászlóért nyúláspillanatát és hasonlítsd össze Mitchell állításával.



(tudom pici lett, de nem értek hozzá)

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Nem tartom szerencsésnek az üzengetést, pláne hogy még két meccsünk van addig, amiket hozni kéne.
Remélem Rivera a fejére koppint, hogy ne a médián keresztül üzengessen, hanem a pályán zúzzon.gabokocka
Így van. Ez az egész Brooks hit ügy kezd egyre szánalmasabb lenni, Mitchell meg egy igazi idióta. Megkapta az öt percét, viszlát.Gyurma Pappa
Miért lenne idióta? Mert igaza van?Jakehomer
Igaza van? lolGyurma Pappa
Komoly érv, meggyőztél.
Nyilván az egy beszólás, hogy Brees soft, de a tényszerű megállapításai ülnek.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nem tartom szerencsésnek az üzengetést, pláne hogy még két meccsünk van addig, amiket hozni kéne.
Remélem Rivera a fejére koppint, hogy ne a médián keresztül üzengessen, hanem a pályán zúzzon.gabokocka
Így van. Ez az egész Brooks hit ügy kezd egyre szánalmasabb lenni, Mitchell meg egy igazi idióta. Megkapta az öt percét, viszlát.Gyurma Pappa
Miért lenne idióta? Mert igaza van?Jakehomer
Igaza van? lol

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Nem tartom szerencsésnek az üzengetést, pláne hogy még két meccsünk van addig, amiket hozni kéne.
Remélem Rivera a fejére koppint, hogy ne a médián keresztül üzengessen, hanem a pályán zúzzon.gabokocka
Így van. Ez az egész Brooks hit ügy kezd egyre szánalmasabb lenni, Mitchell meg egy igazi idióta. Megkapta az öt percét, viszlát.Gyurma Pappa
Miért lenne idióta? Mert igaza van?

Perception is reality.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nem tartom szerencsésnek az üzengetést, pláne hogy még két meccsünk van addig, amiket hozni kéne.
Remélem Rivera a fejére koppint, hogy ne a médián keresztül üzengessen, hanem a pályán zúzzon.gabokocka
Így van. Ez az egész Brooks hit ügy kezd egyre szánalmasabb lenni, Mitchell meg egy igazi idióta. Megkapta az öt percét, viszlát.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Nem tartom szerencsésnek az üzengetést, pláne hogy még két meccsünk van addig, amiket hozni kéne.
Remélem Rivera a fejére koppint, hogy ne a médián keresztül üzengessen, hanem a pályán zúzzon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Mitchell a helyi jani. 😀
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Pont ezt akartam írni, hogy mindenki arról beszél, hogy milyen jó matchup a védőfalunknak a Phins támadófala, de ugyanez igaz a másik oldalon is sajnos, ez a Chandler Bell páros sztem a legrosszabb RG-RT kombó a ligában. Scott Hartsock és Blackburn sem játszik, nem lepne meg ha most sem tudnánk rendesen futni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
CJ nem lesz a Fins ellen, ami nem is baj, nem most lesz rá a legnagyobb szükség, és legalább kiderül, hogy mennyire is lehet számítani Addisonra/Hortonra. Amúgy ez egy rohadt nehéz meccs lesz, a Miami nagyon veszélyes csapat, láttam több meccsüket is, kis dolgokon múlt, hogy nem állnak jobban, pl azt a Pats elleni meccset sajnálhatják, erősen domináltak, mielőtt a kihagyott FG után összeomlottak volna (ez persze mutatja azt is, hogy nincs még meg a rutinjuk, önbizalmuk az ilyen nagy meccseken).

A Fins O ugyan nem nagy durranás, de nem veszélytelen: a fal persze gyengeség, bár szerintem abban a sok sackben Tannehill is vastagon benne van, és az elkapók igen jók, különösen erősek YAC-ben, amivel időnként vannak gondjaink, illetve Wallace természetesen komoly deep threat, még ha nem is nagyon találja őt a qb.

A D pedig egy egészséges Wake-kel igencsak komoly erőt képvisel, a DL rendkívül stabil, megbízható, nagyon jók a cornereik is, talán a futás elleni védekezésükbe lehet leginkább belekötni, a középső LB-k és a safetyk nem olyan jók futás ellen.

Nem kell megváltani a világot, elég jó matchup a Miami, ők is szeretik a kevesebb labdabirtoklásos low scoring meccseket, aminek ez a vasárnapi is kinéz, az pedig papíron a mi malmunkra hajtja a vizet. A missed tackle problémát javítani kell és megnyerni a turnover párharcot, akkor egy szoros meccsen kinéz a W, de legkevésbé sem lenne meglepő, ha Wake egész meccsen abuzálná Bellt és ezzel kinyírná az O-t.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
 www.charlotteobserver.com/2013/11/21/4486653/on-the-field-or-off-panthers-steve.html#.Uo-DAsSu6lQ

Nagyon jó cikk Smittyről.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Tegnap Hardy sem edzett a térde miatt, az tenné be a kaput, ha neki is pihennie kéne.
Hartsock, CJ, Blackburn, Scott sem edzett, Florence pedig limitáltan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Én rohadtul nem érzem ennyire simának ezt a meccset. Az évek alatt belénk ivódott a pesszimizmus, és azért lassan kinéz nekünk egy down to earth game, ez a hetedik W lenne zsinórban.
Elképesztően hullámzó csapat a Phins, megverik a Bengalst, kikapnak a Bucstól, szóval nem lehet tudni, milyen lábbal kelnek fel ellenünk. Johnson hiányában valakinek elő kell lépni, mert nagy a szakadék a két kezdő DE és a cserék között.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Fun fact: a Miami az egyetlen nfl franchise, amelyiket sosem győztük még le.Jakehomer
ja. találkoztunk eddig 4-szer? nem sok. az a durva például hogy a detroit nem győzte még le a green bay-t a lambau field-en X-tizen éve. közbe meg minden évben megvívnak egymással.

ne izguljatok gyerekek. nem kell fosni az a lényeg. jön a 8-4 és benne lehet a pakliban egy meccsen levő csúcs sack szám.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát én jelenleg még mindig kishitű vagyok, elég egy meccset előretekinteni, Miamiban sem lesz egyszerű nyerni.
Azért Lesterről ne feledkezzünk meg harmadik pickje volt amióta felkerült a keretbe 6-1 mérlegünk 😀gabokocka
MIA jön nektek? Nagyszerű. 😊 Szerintem ez a D simán megoldja azt a feladatot. És el is várom ezt a kis segítséget most. 😀
Soldados
Ha ez a DL nem szerez azon a meccsen 8 sacket akkor egyet se, elég jó matchup szvsz a Phins a Panthersnek.empty taxi
Epp irtam a Phins topicba, maximalisan az eselytelenek nyugalmaval varjuk a meccset. A D lineotok CJ nelkul is atomjaira szedi a 0 db kezdojatekosbol allo O linet, a Phins tamadasa pedig a futasra epul illetve `hill az LB-k helyere dobott passzaira.
A D line nalunk is remek, de csak mig el nem faradnak ami hamar eljon.
5 % eselyt ha adok magunknak.

Mas a meccsen en rengeteget szidtam a birokat fokent a Pats javara, de be kell latni a vegen azert rendesen kompenzaltak.Delonso_
Hibás, mert Jerry ott volt eddig mindig.
De ettől függetlenül persze gyenge ez a Phins OL.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Még mielőtt rátérnénk teljesen a vasárnapi meccsre, azért az MNF-ről még néhány mondatot, hogy ne csak a bírók kapcsán legyen szó róla.

Már csak azért is, mert ez egy signature W volt, egy olyan meccsen, ami a második félidőben nem a nekünk kedvező mederben folyt - az O-nak fordítania kellett egy szoros meccsen, ami eddig ritkán ment, a D-nek meg meg kellett tartania az előnyt, ami még ritkábban...

Az egész meccset meghatározta, hogy a Pats beállt a mi tempónkra, összesen hét-hét labdabirtoklása a volt mindkét csapatnak (és ebben benne van a mi kétplayes óralepörgetésünk az első félidő végén), ami szerintem nekünk kedvezett, mert hatékonyságban azért jók vagyunk, és ez megint kiütközött. Az első félidőben a három érdemi drive-ból egy 3&out, egy TD és egy FG teljesen rendben van, főleg, hogy ekkor ugye a D még tartotta magát és amikor kellett, akkor hibára kényszerítette a Pats támadóit.

A második félidei gondok alapja az volt, hogy a Pats nem cifrázta, egyszerűen erőfutásokkal átment rajtunk, és amikor véletlenül sikerült betömni a gapeket a DL-nek, akkor jöttek a missed tackle hegyek. Ezek a futások megnyitották a play actionök előtt az utat, azokat nagyon kajáltuk, Davis és Luke sem volt az igazi. Rövid passzok után sok YAC megintcsak elhibázott szerelések miatt, a secondaryben pedig White-ot pécézték ki, akire rengeteget dobott Brady, nem kevés sikerrel (bár Rivera megvédte mondván pont azt csinálta, ami a feladata volt, ergo maga előtt tartotta a playt, a nagy játékot nem engedte), miközben a pass rush végig hatástalan volt a gyors release miatt.

Nyilván nem segített CJ kiesése, futás ellen is ő a legjobbunk, de azért egy ember elvesztése nem okozhat ekkora káoszt a védelemben. Rivera is mondta a sajttájon, hogy aggasztó volt látni, mennyire nem tudtunk mit kezdeni a futójátékukkal jó 20 percen keresztül - persze nem olyan nagy baj, hogy ilyen problémák előkerülnek, főleg győztes meccsen, később úgyis előjött volna.

Azért az utolsó két Pats labdabirtoklásra összeszedte magát a D, persze ki tudja, mi történik, ha 3rd&1-ra futnak, vagy éppenséggel megpróbálják negyedikre is, de ez meg legyen az ő bajuk, a stopot megcsináltuk, amikor meg kellett - és az utolsó drive-ban is, mert bár erről nem esik sok szó, a 4th downnál Hardyn volt egy komoly holding, amit ha befújnak, kb vége a meccsnek. Luke-nak volt két nagy hibája is, a 4th downnál nagyon lemaradt Gronkról, az utolsó playnél pedig nem is kell mondani, mekkora veszélybe sodorta a győzelmet, egyébként azt a playt is jól levédekeztük, volt nyomás Bradyn, emiatt rövid lett a passz és meglett volna a pick a PI nélkül is.

Szóval bár a D nem volt igazán a helyzet magaslatán, azért az esélyt megadta az O-nak, hogy megnyerje a meccset, amit az meg is tett. Általában fordítva szokott történni, szóval ez komoly fegyvertény az O részéről, még akkor is, ha nem elit D ellen sikerült - mondjuk a futójátékunkat kinyírták, Hartsock hiányzott, Brockel blokkolása súlytalan volt. Cam pazarul játszott, azok a rövid touch passzok nem mennek neki, de rengeteg jó döntést hozott, megtalálta az üres embert, vagy ha nem volt üres, akkor többnyire oda dobta, ahol csak a támadó kaphatta el (egyszer dobott Smitty mögé, amiből lehetett volna pick). A lézerpassz Olsennek a TD-ért parádés volt, a két nagy scramble-je pedig a hab volt a tortán. A 70 yardos 14 yardos futásnál tényleg volt holdinggyanú, többszöri visszanézés után szerintem időben elengedte Chandler Ninkovichot. 3rd downoknál megint nagyon jó playeket játszottunk, és hát a hat drive-ból 24 pont is igen tetszetős, főleg annak tükrében, hogy mind long field volt, a ST ezúttal nem tudott hozzátenni a meccshez.

Nagyon értékes győzelem, egyrészt borzasztó közel kerültünk a playoffhoz, másrészt végképp elhihetik a srácok, hogy we are the real deal 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem éreztem, hogy Cannon szándékosan sérülést akart volna okozni, sztem egyszerűn elcseszte a blokkot utána meg gáncsolni akart, az a mi pechünk, hogy pont szerencsétlenül találta el CJ-t.
A kintiek inkább Mankinst ekézik aki több play után is fejelgette a védőket.gabokocka
Szerintem sem sérülésre utazott Cannon. Mankins a Pats Smith-e.😊 (Megnézném szívesen, hogy pontosan miért kapta a 15 yard-ot.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Nem éreztem, hogy Cannon szándékosan sérülést akart volna okozni, sztem egyszerűn elcseszte a blokkot utána meg gáncsolni akart, az a mi pechünk, hogy pont szerencsétlenül találta el CJ-t.
A kintiek inkább Mankinst ekézik aki több play után is fejelgette a védőket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát én jelenleg még mindig kishitű vagyok, elég egy meccset előretekinteni, Miamiban sem lesz egyszerű nyerni.
Azért Lesterről ne feledkezzünk meg harmadik pickje volt amióta felkerült a keretbe 6-1 mérlegünk 😀gabokocka
MIA jön nektek? Nagyszerű. 😊 Szerintem ez a D simán megoldja azt a feladatot. És el is várom ezt a kis segítséget most. 😀
Soldados
Ha ez a DL nem szerez azon a meccsen 8 sacket akkor egyet se, elég jó matchup szvsz a Phins a Panthersnek.empty taxi
Epp irtam a Phins topicba, maximalisan az eselytelenek nyugalmaval varjuk a meccset. A D lineotok CJ nelkul is atomjaira szedi a 0 db kezdojatekosbol allo O linet, a Phins tamadasa pedig a futasra epul illetve `hill az LB-k helyere dobott passzaira.
A D line nalunk is remek, de csak mig el nem faradnak ami hamar eljon.
5 % eselyt ha adok magunknak.

Mas a meccsen en rengeteget szidtam a birokat fokent a Pats javara, de be kell latni a vegen azert rendesen kompenzaltak.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
CJ MCL sprain, néhány hét pihi.
Nem túl kellemes hír, de lehetett volna rosszabb is.gabokocka
Cannon dirty volt (ami egy OL játékosnál nem meglepő), sajnálom szegényt. Rivera - teljes joggal - ki is van akadva rendesen.
De talán nem kellett volna visszaküldeni/engedni az utolsó drive-ra, akkor még olcsóbban is megúszhatta volna.

Örülök, hogy ilyen kiemelkedően jó meccset játszott a két csapat! Nagyon úgy néz ki, hogy a stratégiátok sikeréhez szükséges utolsó (és legfontosabb) lépését is megtettétek: szoros meccseket megnyerni.
Most akkor Rivera jó edző vagy nem?😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
CJ MCL sprain, néhány hét pihi.
Nem túl kellemes hír, de lehetett volna rosszabb is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Fun fact: a Miami az egyetlen nfl franchise, amelyiket sosem győztük még le.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
A Falcons fala is gyenge oszt egy sacket csináltunk összesen.
Johnson megy MRI-re, az utsó drive-ra visszajött, csak nem lesz nagy baj...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.