Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

6 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ekkora szar teljesítményt ritkán lehet látni. Az év legfontosabb meccsén. Elmentek a ...
davemayer
Még nincs vége
csi77
Nekem ez nem okozott örömet, nem erdemeltük meg.
davemayer
Ne legyel mar ennyire elegedetlen. Amikor Fileds itt volt a legszarabb meccsei utan is probaltad menteni, most meg egy ilyen szezon soran csak a siras jön. Ki gondolta a szezon elott, hogy ennyire jol fogunk allni? Hogy nyerünk egy meccsett a GB ellen? Senki, meg a legvermesebb szurkolok sem. Örüljünk mar egy picit. Szerencsenk volt, de a zebrak ma is könnyen dobaltak..
Fefe77
Én Calebet sem szidom, ma a coaching feegetegesen szar volt, ha kikaptunk volna BJ és Allen is kapna rendesen. Így is érdemes lenne elgondolkodni azon mi hogy történt ma, érdemes lenne tanulni belőle (pl hogy ha a drive-ban minden futás pluszos akkor ne hivj trükkös játékot egy 4&1re).

Én ilyen vagyok, a cinci elleni győzelemnek sem tudtam örülni mert annyira botrány volt a D hogy csakis az ellenfelen múlt hogy nem kaptunk ki. Ma meg kikaptunk volna egy Willis-szel játszó packers ellen ha nincs Doubs, ráadásul úgy hogy szanaszét szopatták a védelmünket a low score ellenére is. Szégyen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
6 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Apropó, ezzel a győzelemmel megvan a PO, ha jól számoltam, nem?
csi77
Szerintem nem, mert ha a Lions és GB megnyeri mind az 5 meccsét, akkor a 11-6 nem elég, szóval hajrá Rodgers.
6 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ja. SANTOS a szelek ura!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ordas nagy mákunk volt az onside kicknel, előtte pedig a GB is sokat elbalfaszkodott.

Nagyon szarok voltunk a labda mindkét oldalán a negyedik negyed végéig. 100 yard bünti, ami nem tetszett, főleg a late hitek. Ne legyünk már genyo csapat...

Csereirányítóval szopattak minket, mint kés a vajon jöttek át, egyedül a RZban tudtunk valami ellenállást kifejteni. Ja, passzsiettetes nem igazán volt

Williams továbbra is ketarcu, egy-egy drivera összekaptam magát, de amúgy szar. Ha a futasokat megfogjak, általában megáll a tudomány.

BJ a győztes mentalitást hozta, ez tetszik, amúgy meg van mit csiszolni a gameplanen.

Apropó, ezzel a győzelemmel megvan a PO, ha jól számoltam, nem? Nem mintha nem állunk majd földbe az első lehetséges alkalommal.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Majdnem mindent szarul csináltunk, mégis nyertünk. Sokkal jobb ez, mint fordítva. 😊 Az UDFA WR-ünk ismét megmutatta, hogy lehet rá számítani. Santos kiflije zseniális volt. CW meg lehet, hogy még nem Mahomes, de 7 meccset megfordítani az nem szerencse kérdése.
6 hónapja
Fefe77 Chicago Bears 137
Ekkora szar teljesítményt ritkán lehet látni. Az év legfontosabb meccsén. Elmentek a ...
davemayer
Még nincs vége
csi77
Nekem ez nem okozott örömet, nem erdemeltük meg.
davemayer
Ne legyel mar ennyire elegedetlen. Amikor Fileds itt volt a legszarabb meccsei utan is probaltad menteni, most meg egy ilyen szezon soran csak a siras jön. Ki gondolta a szezon elott, hogy ennyire jol fogunk allni? Hogy nyerünk egy meccsett a GB ellen? Senki, meg a legvermesebb szurkolok sem. Örüljünk mar egy picit. Szerencsenk volt, de a zebrak ma is könnyen dobaltak..

Szerkesztette: Fefe77
6 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ekkora szar teljesítményt ritkán lehet látni. Az év legfontosabb meccsén. Elmentek a ...
davemayer
Még nincs vége
csi77
Nekem ez nem okozott örömet, nem erdemeltük meg.
davemayer
Eddig én sem örültem az ilyen győzelmeknek, de valamiért ez most tetszett, így is, hogy közünk nem volt majd négy negyedig.

Annyit szívtunk tőlük, most felénk pattant a labda.

Ettől még nem vagyunk PO csapat, CW nem franchise irányító

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ekkora szar teljesítményt ritkán lehet látni. Az év legfontosabb meccsén. Elmentek a ...
davemayer
Még nincs vége
csi77
Nekem ez nem okozott örömet, nem erdemeltük meg.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
6 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ekkora szar teljesítményt ritkán lehet látni. Az év legfontosabb meccsén. Elmentek a ...
davemayer
Még nincs vége

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ekkora szar teljesítményt ritkán lehet látni. Az év legfontosabb meccsén. Elmentek a ...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
6 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Nem tudom hogy csak nekem ajánlotta fel, de egy dollárért (350HUF) nézhető egy hétig a DAZN felületen minden meccs.
6 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Azért az soha nem gondoltam volna, hogy egy olyan hétvégén, amikor a Packers ellen játszunk Aaron Rodgers-nek fogok szurkolni. 😊
mortirolo
én még most se tudok, inkább oldjuk meg öneröböl. 😀
Toto21
Majd a SB-t megoldjuk magunk, addig dolgozzanak mások. 😊
6 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Azért az soha nem gondoltam volna, hogy egy olyan hétvégén, amikor a Packers ellen játszunk Aaron Rodgers-nek fogok szurkolni. 😊
mortirolo
én még most se tudok, inkább oldjuk meg öneröböl. 😀
6 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Azért az soha nem gondoltam volna, hogy egy olyan hétvégén, amikor a Packers ellen játszunk Aaron Rodgers-nek fogok szurkolni. 😊
6 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Szép a 10 győzelem, de én a fejlődésnek örülök leginkább. A ST valami botrányos volt, de mostanra már az is rendben van. Ha szólnak CW-nek, hogy DJ Moore is a pályán van, akkor hallgat a stábra. Sok apró pozitív jel van arra, hogy előbb-utóbb nagyon jók leszünk. A következő meccs meg legyen meg!
6 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
850

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Lehet, hogy rosszul számolok, de ha nyerünk vasárnap éjjel, akkor megvan a PO. A csoport még nincs, de a PO igen. Ha nem nyerünk, akkor érdekesebb, mert pont a Friscoval játszunk ki-ki meccset, ha ott is elhasalunk, akkor meg a Lionsszal.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Lassan kezdek abban hinni, hogy meg lehet a PO. Most már ne törjék darabokra a szívem a srácok.

Egyébként olyan érzésem van, addig bárkivel partiban tudunk lenni, amíg nem hátrányból kell játszani. Amíg nem Caleb-nek kell megnyernie, hanem a futójátékkal tudjuk irányítani az órát. Ezzel viszont nehéz SB-t nyerni, vagy hosszan sikeres lenni.

De attól még örülök, hogy nem a draft-al kell foglalkozni ilyenkor. 😊
6 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Nem szoktam ilyen alszent nyalakodasokat irni meccs utan hogy "gratulalok, jok voltatok, sok sikert" de most kivetelt teszek. Szimpatikus, komoly csapat ez a Bears offense-defense oldalon egyarant. Sok sikert a playoffban.
Hendrix
Köszi, bár, ahogya követőben írtam, még nem biztos a PO.

Nektek pedig ismét kitartást, Garret rekordokat és a újra egy kompetens csapatot kívánok (Steelers verésekkel)!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Nem szoktam ilyen alszent nyalakodasokat irni meccs utan hogy "gratulalok, jok voltatok, sok sikert" de most kivetelt teszek. Szimpatikus, komoly csapat ez a Bears offense-defense oldalon egyarant. Sok sikert a playoffban.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
6 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
A vicces az, hogy ennek ellenére volt esélyünk egyenlíteni, utána meg bármi lehetett volna, de most elfogyott a szerencse.
csi77
Szerintem nem egyenlítettünk volna, mert annyira nyilvánvaló volt, hogy meg kell futni a 2 pontost. Az lett a vesztünk, hogy BJ nevelő célzattal rábízta a befejezést Williams-re, mert már 1x megcsinálta ugyanezt a játékot, csak most nem jött be. Majd tanul ebből és legközelebb a biztosra megy.
6 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ben túlgondolta ezt a mait sajnos, pláne ezt az utolsó playt. Ha nem lett volna időkérése megértem ezt, ha nem lett volna meg futással leszarnám, de így... megfutom, kikérem az időt és még marad is egy. Persze adhatta volna az üres Moore-nak Caleb és akkor minden fasza de én tutira nem ezt hívom.

Első félidő ugyanez, meg akarta lepni a green bayt a sok passzal, nem jött be finoman szólva sem. Meccs eleji intből fg range előtt csak passzt hív, lett 4&15...

Kár, mert ez a meccs döntően fogja befolyásolni a csoport további alakulását, és ezzel lépéshátrányban vagyunk úgy hogy ez egy lambeun is verhető packers volt.

Passz rush 0, zéró, nincs. Szégyen. Kövi 4 meccsből vagy minimum 3 W vagy nem lesz PO - nem sírnék akkor sem ha lemaradunk idén róla, de ennek a keretnek kellene az a pozitív visszajelzés a szezonnal kapcsolatban amit egy PO jelent.
davemayer
Az első félidőért kár főleg. Nem szabadott volna így elengedni őket, utána kapaszkodtunk, igaz az egyenlítés után sem kellett volna TD-t engedni, de sajnos nem egyszerű ezt a GB támadósort kivédekezni.

A végében igazad van, de a legnagyobb gond Williams. Volt egy-két szép megoldása (pl a passz Kmetnek), de egyszerűen nem jó, nem pontos. Én valahogy nem tudok felhőtlenül örülni, amikor megfutogatja a first downokat, mert passzolni nem tud.
Az elmúlt öt meccsen 52%-os passzpontosság az röhej. A yardszámolást pedig felfüggesztem, a maradék 4 meccsen nem fog 1092 yardot passzolni.

A vicces az, hogy ennek ellenére volt esélyünk egyenlíteni, utána meg bármi lehetett volna, de most elfogyott a szerencse. Azt kell mondjam, hogy kivételesen nem fújtak a GB-nek túlzottan, bár mikor Caleb futás után lement, többször is későn ütköztek vele, ami nálam sem lett volna szabálytalan, de más irányítóknak ezt úgy befújják, mint a sicc (egyébként nem volt játékot befolyásoló tévedés).

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Szegény DJ Moore azóta sem érti. Rommá fárasztottuk őket s futásokkal, erre Caleb heroball Williams kezébe tesszük a sorsunkat. Pedig hogy elképzeltem, ahogy futunk és futunk, majd a 2 pontost is megfutjuk...
6 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ben túlgondolta ezt a mait sajnos, pláne ezt az utolsó playt. Ha nem lett volna időkérése megértem ezt, ha nem lett volna meg futással leszarnám, de így... megfutom, kikérem az időt és még marad is egy. Persze adhatta volna az üres Moore-nak Caleb és akkor minden fasza de én tutira nem ezt hívom.

Első félidő ugyanez, meg akarta lepni a green bayt a sok passzal, nem jött be finoman szólva sem. Meccs eleji intből fg range előtt csak passzt hív, lett 4&15...

Kár, mert ez a meccs döntően fogja befolyásolni a csoport további alakulását, és ezzel lépéshátrányban vagyunk úgy hogy ez egy lambeun is verhető packers volt.

Passz rush 0, zéró, nincs. Szégyen. Kövi 4 meccsből vagy minimum 3 W vagy nem lesz PO - nem sírnék akkor sem ha lemaradunk idén róla, de ennek a keretnek kellene az a pozitív visszajelzés a szezonnal kapcsolatban amit egy PO jelent.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
6 hónapja
gbol Green Bay Packers 475
Na ezért nem örültem, hogy nem találkozunk a szezon elején. BJ munkája már kezd beérni. Ha Williamset a holtszezonban tudják fejleszteni, nagyon kemény évek várnak ránk (most azért elég gyenge volt).