Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
A mai nap kicsit rendbe hozza a tegnapit. Muhammad nálam 2-3 körös volt 2. vége 3. eleje. Van benne kezdő potenciál. Szolid srác és 4. körben nagyon jó értek volt. Elliot futás ellen jó és egy rendkívül jó blitzer. Ha jól rémlik 7 sackje volt a szezonban. Fizikális, j szerel így ST-ben majd villoghat. Van Der Berg itt jó érték volt igazi RAS huszár, remekül tesztelt, robbanékony, erős, de technikailag nagyon rendbe kell tenni. Itt 7. körben már potenciál ra mész az meg van benne…
Tomcsik
És nem is az egész második nap volt wtf, csak a 3. kör
2 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
A mai nap kicsit rendbe hozza a tegnapit. Muhammad nálam 2-3 körös volt 2. vége 3. eleje. Van benne kezdő potenciál. Szolid srác és 4. körben nagyon jó értek volt. Elliot futás ellen jó és egy rendkívül jó blitzer. Ha jól rémlik 7 sackje volt a szezonban. Fizikális, j szerel így ST-ben majd villoghat. Van Der Berg itt jó érték volt igazi RAS huszár, remekül tesztelt, robbanékony, erős, de technikailag nagyon rendbe kell tenni. Itt 7. körben már potenciál ra mész az meg van benne…

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Ez a DT egész jónak tűnik, pláne 6.körben
davemayer
vele vége is a Draft-nak. Találkozunk szeptemberben, de sok jóra nem számítok idén.

Fejlődjön Caleb és a tavalyi két első körös ennyit kérek.

Jövőre meg ezek kellenek a bevásárló listáról:

- 2x EDGE
-1x DT
-1 X LT
-1x RB
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ez a DT egész jónak tűnik, pláne 6.körben

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Keyshaun Elliott LB kb. a helyén jött. Ez és Malik Muhammad CB javítani fog a draftunk megítélésén. Persze a csapaton kellene javítaniuk leginkább.

Szerkesztette: mortirolo
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
jött egy nickel back aminek örülök, de jobban örültem volna Hood-nak tegnap, de hát ez van. Gordon-ra nem lehet alapozni. Ami jó, hogy elvileg biztosan szerel, ami nálunk már jó dolog
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Thomas az nem egy lightos Burden, ő egy gyenge Velus Jones… A csávó szinte minden board on 7. kör/UDFA besorolás volt.
Tomcsik
Ezzel nem értek teljesen egyet, mert Velus Jones még elkapni sem tudta a labdát, ezzel szemben Zavion Thomas még dobni is tudja. Az más kérdés, hogy bent lett volna lentebb és hogy ki fogja így megállítani a futást. Parázs 45-42-es meccsekre lehet számítani. Hol oda, hol ide, hacsak meg nem jön Poles józan esze.
mortirolo
Egyenlore azt mondom tobb 10+ pontos veresegunk lesz, mint gyözelmünk ebben a szezonban. Irany a Top 10-es pick!
2 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Thomas az nem egy lightos Burden, ő egy gyenge Velus Jones… A csávó szinte minden board on 7. kör/UDFA besorolás volt.
Tomcsik
Ezzel nem értek teljesen egyet, mert Velus Jones még elkapni sem tudta a labdát, ezzel szemben Zavion Thomas még dobni is tudja. Az más kérdés, hogy bent lett volna lentebb és hogy ki fogja így megállítani a futást. Parázs 45-42-es meccsekre lehet számítani. Hol oda, hol ide, hacsak meg nem jön Poles józan esze.
2 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Hát a Pats jó kibaszott velünk. Az a Jacas trade felborított mindent. Valszeg Jacas left volna a pick, utánna Jones és mindenki happy. Ebből lehet ez…

Jones ok, jó fit a rendszerbe, C kellett mert Dalman kibaszott velünk. Ez ok kicsit reach de szarul esett a board. A játékos jó a poszt érthető.

Roush egy rohadt nagy luxus pick és elég nagy reach is volt. Ok értem én hogy Johnson rendszerében sokat van fent a 3.TE, de egy blokkoló TE-t meg lehet találni 5. körtől is. Remek blokkoló ez rendben, de sok drop. Persze RAS pont huszár, atlétikai beast meg minden, de na…

Viszont ami ezután jött… Thomas az nem egy lightos Burden, ő egy gyenge Velus Jones… A csávó szinte minden board on 7. kör/UDFA besorolás volt. Próbálom mögé tenni a logikát, Johnson szerette valami miatt, bízzunk benne hogy tudja mit csinál, de én Polest kiküldeném kávézni a 3. körben. Amikor lementünk és lett 2 3. kör fogtam is a fejem hogy itt biztos lesz legalább egy WTF pick és láss csodát…

2 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
 ras.football/ras-information/?PlayerID=29964&ovl=Stanford
2 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Valami nem ment és most változtatás nélkül ugyanazt megismételjük? A DC és a D játékosok ugyanazok. Mitől várják, hogy jobb lesz a védelem? Dennis Allen már biztos nem lesz jobb. Új játékos nincs, tehát akkor a régiek fognak fejlődni? Legyen úgy! Viszont drága prémium posztokra nem jött ember, akit olcsón játszathatnánk, kinevelhetnénk, továbbadhatnánk, amiből baj lesz. Pozitívumok: Az első kör ütős, az új centerünk csapatkapitány volt és fehéredünk. 😊

Szerkesztette: mortirolo
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
3. körös Zavion Thomas WR pick elmúlt két év adatai:

2024 - 23 elkapás / 218 yard és 2 TD
2025 - 41 elkapás / 488 yard és 4 TD

Ilyeneket nem hozunk a 3. körben, ez a srác egy UDFA ( tavalyi Hippolyte pick idei kiadása)
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Ezek kb olyan felesleges kidobott pick-ek, mint tavaly Shemar Turner és Ruben Hyppolite... Sok hozzáadott értékük nincs...

Ja és Roush-nak rövid kezei vannak, jó lesz majd tényleg blokkolni. 3. körben hoztunk egy T-Rex-et 😀

Ilyeneket a 7. köben hozol, mikor benn volt mondjuk még Orange, aki NT-ek tökéletes lett volna a futás ellen. El is vitte utánunk a Vikings.

De, ha nem tradelünk le és mi visszük Hill-t azzal is boldogabb lettem volna TJ Edwards maródi és Bush nem a legélesebb kés a fiókban
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
TE?! Érdekes pick
davemayer
Idei ev kuka. Se a futas elleni vedelem, se a passzsiettetes nem javult.

C kellett ok, de WR leg TE? 😒
Toto21
Kivancsi leszek hogy tervezik milyen Dvel megyünk neki az idei évnek. Sokszor előfordul hogy cutolások után tudsz még jókat felszedni de ebben bízni...

A jövő évtől sem vártam sokat mert a csoport ia meg a főcsoport is kemény, de az idei és a jövő évi draft + FA-vel már kellene nyitni a champ windowt amíg Williams rookie contracton van - na most ez elúszni latszik, lehet hogy kialakul később de amilyen szerződést kell majd neki adni meg fogja kötni a kezüket addigra.
davemayer
A bajom az, hogy hoztunk egy Blokkolo 3. szamu TE-t es egy speedster-t aki kb Burden gyengebb kiadasa... A posztokkal nem lenne gondom, de ezeket a 3. körben tettük... Ahelyett, hogy jött volna ertelmes CB depth, vagy run Stopper DT...
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
TE?! Érdekes pick
davemayer
Idei ev kuka. Se a futas elleni vedelem, se a passzsiettetes nem javult.

C kellett ok, de WR leg TE? 😒
Toto21
Kivancsi leszek hogy tervezik milyen Dvel megyünk neki az idei évnek. Sokszor előfordul hogy cutolások után tudsz még jókat felszedni de ebben bízni...

A jövő évtől sem vártam sokat mert a csoport ia meg a főcsoport is kemény, de az idei és a jövő évi draft + FA-vel már kellene nyitni a champ windowt amíg Williams rookie contracton van - na most ez elúszni latszik, lehet hogy kialakul később de amilyen szerződést kell majd neki adni meg fogja kötni a kezüket addigra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
TE?! Érdekes pick
davemayer
Idei ev kuka. Se a futas elleni vedelem, se a passzsiettetes nem javult.

C kellett ok, de WR leg TE? 😒

Szerkesztette: Toto21
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
TE?! Érdekes pick

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hát ennyi…
 x.com/pff/status/2047737440325284040?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA
Tomcsik
és még sister is elit pick
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/572761732_18172753342370855_4464081501832521858_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=101&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0FST1VTRUxfSVRFTS5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=jDoLZ8Ww6RUQ7kNvwHuP80Z&_nc_oc=Adr2XhdaXaJSYJnzcc-N86fJhu0I00yHiVbZUSmw8E1BBk5ZczBl4k-9km_31nugkl8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=kPfV5YXUcXtUmAmXVhB1Vg&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af97NElM7YJ03NFVmb0grZrfJCsNBWl7vmAtyvac7fajeQ&oe=6A3DFA6F
Kiera Thieneman on Instagram: "I am a police officer; would you like some Raisin Bran??"
407 likes, 51 comments - kiera.thieneman on November 1, 2025: "I am a police officer; would you like some Raisin Bran??".
2 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Hát ennyi…
 x.com/pff/status/2047737440325284040?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Aludva rá egyet, még mindig boldog vagyok. Úgy érzem sikerült egy playmaker játékost szerezni, aki emellé még jól szerel is.

Mai nap a maradt játékosok közül egy Hunter vagy Orange pick-nek örülnék, mind a kettő futás elleni DT. Jó lenne, ha középen nem tudnának átfutni rajtunk.

Viszont szerintem jó EDGE nem lesz nagyon benn, így egy LB / CB pick-et várok. Kivéve ha feljövünk majd valakiért. Továbbra is tartom, hogy az idei évet a D-be kell tolni. 😊

Lehet berendelek egy Thieneman mezt majd 😀
2 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
S
Dillon Thieneman – Oregon (via Nicholas Moreano)

Ebböl nekem úgy tünik a draft-on a védelem lesz elötérbe helyezve, ami egy nagyon jó dolog
Toto21
Nekem ő nagyon tetszett, de durva lenne az 1. körünket egy Safety-re költeni.
mortirolo
BPA 😊
mortirolo
Szerintem a S ordito need volt. Mai napon varok egy feltradet egy DL emberkeert. 🙃
Toto21
Egyértelmű, mert aki ebben a csoportban nem állítja meg a futást, annak reszeltek.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
S
Dillon Thieneman – Oregon (via Nicholas Moreano)

Ebböl nekem úgy tünik a draft-on a védelem lesz elötérbe helyezve, ami egy nagyon jó dolog
Toto21
Nekem ő nagyon tetszett, de durva lenne az 1. körünket egy Safety-re költeni.
mortirolo
BPA 😊
mortirolo
Szerintem a S ordito need volt. Mai napon varok egy feltradet egy DL emberkeert. 🙃
2 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
S
Dillon Thieneman – Oregon (via Nicholas Moreano)

Ebböl nekem úgy tünik a draft-on a védelem lesz elötérbe helyezve, ami egy nagyon jó dolog
Toto21
Nekem ő nagyon tetszett, de durva lenne az 1. körünket egy Safety-re költeni.
mortirolo
BPA 😊
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"

zacknorb
Nem tetszik, inkabb hoztunk volna valakit olcsobban.
Toto21
Sokkal jobb safety mint Brisker, fiatakabb mint Byard, es qrva jo is, mi a baj vele?
ricsiii83
Az, hogy idejött 😀 (ennyi poén had férjen bele)
zacknorb
Erre a kedvenc safety prospectem is idejött 😕
zacknorb
Van ez így, majd örömödet leled a Love intekben is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

zacknorb
Nem tetszik, inkabb hoztunk volna valakit olcsobban.
Toto21
Sokkal jobb safety mint Brisker, fiatakabb mint Byard, es qrva jo is, mi a baj vele?
ricsiii83
Az, hogy idejött 😀 (ennyi poén had férjen bele)
zacknorb
Erre a kedvenc safety prospectem is idejött 😕