Chicago Bears
52 feliratkozó
1 hónapja
A mai nap kicsit rendbe hozza a tegnapit. Muhammad nálam 2-3 körös volt 2. vége 3. eleje. Van benne kezdő potenciál. Szolid srác és 4. körben nagyon jó értek volt. Elliot futás ellen jó és egy rendkívül jó blitzer. Ha jól rémlik 7 sackje volt a szezonban. Fizikális, j szerel így ST-ben majd villoghat. Van Der Berg itt jó érték volt igazi RAS huszár, remekül tesztelt, robbanékony, erős, de technikailag nagyon rendbe kell tenni. Itt 7. körben már potenciál ra mész az meg van benne…És nem is az egész második nap volt wtf, csak a 3. kör
Tomcsik
2 hónapja
A mai nap kicsit rendbe hozza a tegnapit. Muhammad nálam 2-3 körös volt 2. vége 3. eleje. Van benne kezdő potenciál. Szolid srác és 4. körben nagyon jó értek volt. Elliot futás ellen jó és egy rendkívül jó blitzer. Ha jól rémlik 7 sackje volt a szezonban. Fizikális, j szerel így ST-ben majd villoghat. Van Der Berg itt jó érték volt igazi RAS huszár, remekül tesztelt, robbanékony, erős, de technikailag nagyon rendbe kell tenni. Itt 7. körben már potenciál ra mész az meg van benne…
2 hónapja
Ez a DT egész jónak tűnik, pláne 6.körbenvele vége is a Draft-nak. Találkozunk szeptemberben, de sok jóra nem számítok idén.
davemayer
Fejlődjön Caleb és a tavalyi két első körös ennyit kérek.
Jövőre meg ezek kellenek a bevásárló listáról:
- 2x EDGE
-1x DT
-1 X LT
-1x RB
2 hónapja
Ez a DT egész jónak tűnik, pláne 6.körben
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
2 hónapja
jött egy nickel back aminek örülök, de jobban örültem volna Hood-nak tegnap, de hát ez van. Gordon-ra nem lehet alapozni. Ami jó, hogy elvileg biztosan szerel, ami nálunk már jó dolog
2 hónapja
Egyenlore azt mondom tobb 10+ pontos veresegunk lesz, mint gyözelmünk ebben a szezonban. Irany a Top 10-es pick!Thomas az nem egy lightos Burden, ő egy gyenge Velus Jones… A csávó szinte minden board on 7. kör/UDFA besorolás volt.Ezzel nem értek teljesen egyet, mert Velus Jones még elkapni sem tudta a labdát, ezzel szemben Zavion Thomas még dobni is tudja. Az más kérdés, hogy bent lett volna lentebb és hogy ki fogja így megállítani a futást. Parázs 45-42-es meccsekre lehet számítani. Hol oda, hol ide, hacsak meg nem jön Poles józan esze.
Tomcsik
mortirolo
2 hónapja
Thomas az nem egy lightos Burden, ő egy gyenge Velus Jones… A csávó szinte minden board on 7. kör/UDFA besorolás volt.Ezzel nem értek teljesen egyet, mert Velus Jones még elkapni sem tudta a labdát, ezzel szemben Zavion Thomas még dobni is tudja. Az más kérdés, hogy bent lett volna lentebb és hogy ki fogja így megállítani a futást. Parázs 45-42-es meccsekre lehet számítani. Hol oda, hol ide, hacsak meg nem jön Poles józan esze.
Tomcsik
2 hónapja
Hát a Pats jó kibaszott velünk. Az a Jacas trade felborított mindent. Valszeg Jacas left volna a pick, utánna Jones és mindenki happy. Ebből lehet ez… Jones ok, jó fit a rendszerbe, C kellett mert Dalman kibaszott velünk. Ez ok kicsit reach de szarul esett a board. A játékos jó a poszt érthető.
Roush egy rohadt nagy luxus pick és elég nagy reach is volt. Ok értem én hogy Johnson rendszerében sokat van fent a 3.TE, de egy blokkoló TE-t meg lehet találni 5. körtől is. Remek blokkoló ez rendben, de sok drop. Persze RAS pont huszár, atlétikai beast meg minden, de na…
Viszont ami ezután jött… Thomas az nem egy lightos Burden, ő egy gyenge Velus Jones… A csávó szinte minden board on 7. kör/UDFA besorolás volt. Próbálom mögé tenni a logikát, Johnson szerette valami miatt, bízzunk benne hogy tudja mit csinál, de én Polest kiküldeném kávézni a 3. körben. Amikor lementünk és lett 2 3. kör fogtam is a fejem hogy itt biztos lesz legalább egy WTF pick és láss csodát…
2 hónapja
Valami nem ment és most változtatás nélkül ugyanazt megismételjük? A DC és a D játékosok ugyanazok. Mitől várják, hogy jobb lesz a védelem? Dennis Allen már biztos nem lesz jobb. Új játékos nincs, tehát akkor a régiek fognak fejlődni? Legyen úgy! Viszont drága prémium posztokra nem jött ember, akit olcsón játszathatnánk, kinevelhetnénk, továbbadhatnánk, amiből baj lesz. Pozitívumok: Az első kör ütős, az új centerünk csapatkapitány volt és fehéredünk. 😊
Szerkesztette: mortirolo
2 hónapja
3. körös Zavion Thomas WR pick elmúlt két év adatai:2024 - 23 elkapás / 218 yard és 2 TD
2025 - 41 elkapás / 488 yard és 4 TD
Ilyeneket nem hozunk a 3. körben, ez a srác egy UDFA ( tavalyi Hippolyte pick idei kiadása)
2 hónapja
Ezek kb olyan felesleges kidobott pick-ek, mint tavaly Shemar Turner és Ruben Hyppolite... Sok hozzáadott értékük nincs...Ja és Roush-nak rövid kezei vannak, jó lesz majd tényleg blokkolni. 3. körben hoztunk egy T-Rex-et 😀
Ilyeneket a 7. köben hozol, mikor benn volt mondjuk még Orange, aki NT-ek tökéletes lett volna a futás ellen. El is vitte utánunk a Vikings.
De, ha nem tradelünk le és mi visszük Hill-t azzal is boldogabb lettem volna TJ Edwards maródi és Bush nem a legélesebb kés a fiókban
2 hónapja
A bajom az, hogy hoztunk egy Blokkolo 3. szamu TE-t es egy speedster-t aki kb Burden gyengebb kiadasa... A posztokkal nem lenne gondom, de ezeket a 3. körben tettük... Ahelyett, hogy jött volna ertelmes CB depth, vagy run Stopper DT...Kivancsi leszek hogy tervezik milyen Dvel megyünk neki az idei évnek. Sokszor előfordul hogy cutolások után tudsz még jókat felszedni de ebben bízni...TE?! Érdekes pickIdei ev kuka. Se a futas elleni vedelem, se a passzsiettetes nem javult.
davemayer
C kellett ok, de WR leg TE? 😒
Toto21
A jövő évtől sem vártam sokat mert a csoport ia meg a főcsoport is kemény, de az idei és a jövő évi draft + FA-vel már kellene nyitni a champ windowt amíg Williams rookie contracton van - na most ez elúszni latszik, lehet hogy kialakul később de amilyen szerződést kell majd neki adni meg fogja kötni a kezüket addigra.
davemayer
2 hónapja
Kivancsi leszek hogy tervezik milyen Dvel megyünk neki az idei évnek. Sokszor előfordul hogy cutolások után tudsz még jókat felszedni de ebben bízni...TE?! Érdekes pickIdei ev kuka. Se a futas elleni vedelem, se a passzsiettetes nem javult.
davemayer
C kellett ok, de WR leg TE? 😒
Toto21
A jövő évtől sem vártam sokat mert a csoport ia meg a főcsoport is kemény, de az idei és a jövő évi draft + FA-vel már kellene nyitni a champ windowt amíg Williams rookie contracton van - na most ez elúszni latszik, lehet hogy kialakul később de amilyen szerződést kell majd neki adni meg fogja kötni a kezüket addigra.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
2 hónapja
Hát ennyi…és még sister is elit pick
x.com/pff/status/2047737440325284040?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA
Tomcsik
2 hónapja
Aludva rá egyet, még mindig boldog vagyok. Úgy érzem sikerült egy playmaker játékost szerezni, aki emellé még jól szerel is. Mai nap a maradt játékosok közül egy Hunter vagy Orange pick-nek örülnék, mind a kettő futás elleni DT. Jó lenne, ha középen nem tudnának átfutni rajtunk.
Viszont szerintem jó EDGE nem lesz nagyon benn, így egy LB / CB pick-et várok. Kivéve ha feljövünk majd valakiért. Továbbra is tartom, hogy az idei évet a D-be kell tolni. 😊
Lehet berendelek egy Thieneman mezt majd 😀
2 hónapja
Egyértelmű, mert aki ebben a csoportban nem állítja meg a futást, annak reszeltek.Szerintem a S ordito need volt. Mai napon varok egy feltradet egy DL emberkeert. 🙃BPA 😊SNekem ő nagyon tetszett, de durva lenne az 1. körünket egy Safety-re költeni.
Dillon Thieneman – Oregon (via Nicholas Moreano)
Ebböl nekem úgy tünik a draft-on a védelem lesz elötérbe helyezve, ami egy nagyon jó dolog
Toto21
mortirolo
mortirolo
Toto21
2 hónapja
Szerintem a S ordito need volt. Mai napon varok egy feltradet egy DL emberkeert. 🙃BPA 😊SNekem ő nagyon tetszett, de durva lenne az 1. körünket egy Safety-re költeni.
Dillon Thieneman – Oregon (via Nicholas Moreano)
Ebböl nekem úgy tünik a draft-on a védelem lesz elötérbe helyezve, ami egy nagyon jó dolog
Toto21
mortirolo
mortirolo
2 hónapja
BPA 😊SNekem ő nagyon tetszett, de durva lenne az 1. körünket egy Safety-re költeni.
Dillon Thieneman – Oregon (via Nicholas Moreano)
Ebböl nekem úgy tünik a draft-on a védelem lesz elötérbe helyezve, ami egy nagyon jó dolog
Toto21
mortirolo
2 hónapja
Van ez így, majd örömödet leled a Love intekben isErre a kedvenc safety prospectem is idejött 😕Az, hogy idejött 😀 (ennyi poén had férjen bele)Sokkal jobb safety mint Brisker, fiatakabb mint Byard, es qrva jo is, mi a baj vele?Nem tetszik, inkabb hoztunk volna valakit olcsobban.The Bears are signing safety Coby Bryant, per sources. pic.twitter.com/zTUGLfx0ZT
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 9, 2026
zacknorb
Toto21
ricsiii83
zacknorb
zacknorb
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
2 hónapja
Erre a kedvenc safety prospectem is idejött 😕Az, hogy idejött 😀 (ennyi poén had férjen bele)Sokkal jobb safety mint Brisker, fiatakabb mint Byard, es qrva jo is, mi a baj vele?Nem tetszik, inkabb hoztunk volna valakit olcsobban.The Bears are signing safety Coby Bryant, per sources. pic.twitter.com/zTUGLfx0ZT
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 9, 2026
zacknorb
Toto21
ricsiii83
zacknorb
