Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

4 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Sose gondoltam volna, hogy Velus Jones gyürüt fog nyerni...
Toto21
Ezt mondtátok Shea McLelinről is....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ja mind a kettőnek kurva sok köze volt hozzá 🤣
Tomcsik
Nálunk azért volt blokkolt FG-je 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
4 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Sose gondoltam volna, hogy Velus Jones gyürüt fog nyerni...
Toto21
Ezt mondtátok Shea McLelinről is....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ja mind a kettőnek kurva sok köze volt hozzá 🤣

4 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Sose gondoltam volna, hogy Velus Jones gyürüt fog nyerni...
Toto21
Ezt mondtátok Shea McLelinről is....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Sose gondoltam volna, hogy Velus Jones gyürüt fog nyerni...
4 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Press Taylor az új OC
ricsiii83
Őszinte részvétem. Bár itt legalább Johnson hívja a playeket és nincs itt Doug Fucking Pederson se, hogy elnézze a marhaságait. De sok jóra ne számítsatok tőle.
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Press Taylor az új OC
ricsiii83
What the????????????? bízzatok benne, hogy BJ miatt nem lesz jelentősége.....ezek a Taylorok (tesó Zackkel együtt) mit tudnak hogy nem konpak ki a ligából......... QB kócsnak még el-el ment de OCnak mindenhol nulla volt....
4 hónapja
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Press Taylor az új OC

4 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
The 2025 Protector of the Year is Chicago Bears G Joe Thuney.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hala Madrid! Lehet lesz egy hazai meccsetek Madrdba, ès elkèpzelhető, hogy ellenünk 😏



Szerkesztette: dande2
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
5 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Az egy dolog, hogy nekünk tetszik, de Brady-nek is:
 www.youtube.com/watch?v=onXK_T0fzm8&t=807s
5 hónapja
gedam 6 508
Szerettem volna egy Caleb Williams vs. Drake Maye döntőt, de majd jövőre. 😊 Az irányítónk szépen fejlődik, még meccsen belül is. Bosszús voltam amikor egy szép futás után ahelyett, hogy egyszerűen benyújtotta volna 1st downra, jött a punt. Ez már nem az alapszakasz, bár nekem már ott sem tetszett... Aztán másodikra már keményen beleállt és mehettünk tovább. BJ túlzott agresszivitása sokba került, de vagy Ő fog változtatni vagy a csapat lesz rá alkalmasabb. Biztos vagyok benne, hogy mindenki fejlődni fog és egy jó holtszezon után egy még jobb csapatunk lesz és akkor bármi lehet. Erős a csoport, így ami idén volt az már nem lesz elég.
mortirolo
az új kirúgás miatt marad az agresszív playcall. 4.és 3-ra érdemesebb neki menni a vörös zónában, mert akkor is max. jön az ellen a saját 18-asáról. míg ha berúgod a fieldgoalt, kirúgás és a 35-40 környéke az átlag. mindig bevállalosak lesztek ezért.
gedam
Nem csak erre a meccsre gondoltam és nemcsak a RZ-ra. Lehet, hogy átlagos csapatnak, papíron megéri neki menni, de a miénk (még) nem alkalmas rá, főleg nem a saját 30-ason... Ráadásul van egy Santos-unk, aki 50 yardon belül tuti berúgja, még orkánban is. Ha csak a GB elleni meccseinket megnézed, akkor látsz egy csomó rossz döntést. Lehetnek majd ezek egyszer jó döntések, de idén ezek inkább csak hülye hívásoknak tűntek.
mortirolo
mondjuk így utólag nyilván azt mondja az ember, hogy kár volt nem belődözni a field goalokat, akkor vszeg megvan. calebet sajnálom, az a back padel td a végén tényleg az ilyen helmet catchek szintjére emelkedett volna, ha nincs az int a végén. de egyébként az jó, hogy nyomás alatt pontosabb, mint amikor “békeidők” vannak, amikor csak úgy csordogál a meccs.
5 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Szerettem volna egy Caleb Williams vs. Drake Maye döntőt, de majd jövőre. 😊 Az irányítónk szépen fejlődik, még meccsen belül is. Bosszús voltam amikor egy szép futás után ahelyett, hogy egyszerűen benyújtotta volna 1st downra, jött a punt. Ez már nem az alapszakasz, bár nekem már ott sem tetszett... Aztán másodikra már keményen beleállt és mehettünk tovább. BJ túlzott agresszivitása sokba került, de vagy Ő fog változtatni vagy a csapat lesz rá alkalmasabb. Biztos vagyok benne, hogy mindenki fejlődni fog és egy jó holtszezon után egy még jobb csapatunk lesz és akkor bármi lehet. Erős a csoport, így ami idén volt az már nem lesz elég.
mortirolo
az új kirúgás miatt marad az agresszív playcall. 4.és 3-ra érdemesebb neki menni a vörös zónában, mert akkor is max. jön az ellen a saját 18-asáról. míg ha berúgod a fieldgoalt, kirúgás és a 35-40 környéke az átlag. mindig bevállalosak lesztek ezért.
gedam
Nem csak erre a meccsre gondoltam és nemcsak a RZ-ra. Lehet, hogy átlagos csapatnak, papíron megéri neki menni, de a miénk (még) nem alkalmas rá, főleg nem a saját 30-ason... Ráadásul van egy Santos-unk, aki 50 yardon belül tuti berúgja, még orkánban is. Ha csak a GB elleni meccseinket megnézed, akkor látsz egy csomó rossz döntést. Lehetnek majd ezek egyszer jó döntések, de idén ezek inkább csak hülye hívásoknak tűntek.
5 hónapja
gedam 6 508
Szerettem volna egy Caleb Williams vs. Drake Maye döntőt, de majd jövőre. 😊 Az irányítónk szépen fejlődik, még meccsen belül is. Bosszús voltam amikor egy szép futás után ahelyett, hogy egyszerűen benyújtotta volna 1st downra, jött a punt. Ez már nem az alapszakasz, bár nekem már ott sem tetszett... Aztán másodikra már keményen beleállt és mehettünk tovább. BJ túlzott agresszivitása sokba került, de vagy Ő fog változtatni vagy a csapat lesz rá alkalmasabb. Biztos vagyok benne, hogy mindenki fejlődni fog és egy jó holtszezon után egy még jobb csapatunk lesz és akkor bármi lehet. Erős a csoport, így ami idén volt az már nem lesz elég.
mortirolo
az új kirúgás miatt marad az agresszív playcall. 4.és 3-ra érdemesebb neki menni a vörös zónában, mert akkor is max. jön az ellen a saját 18-asáról. míg ha berúgod a fieldgoalt, kirúgás és a 35-40 környéke az átlag. mindig bevállalosak lesztek ezért.
5 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Szerettem volna egy Caleb Williams vs. Drake Maye döntőt, de majd jövőre. 😊 Az irányítónk szépen fejlődik, még meccsen belül is. Bosszús voltam amikor egy szép futás után ahelyett, hogy egyszerűen benyújtotta volna 1st downra, jött a punt. Ez már nem az alapszakasz, bár nekem már ott sem tetszett... Aztán másodikra már keményen beleállt és mehettünk tovább. BJ túlzott agresszivitása sokba került, de vagy Ő fog változtatni vagy a csapat lesz rá alkalmasabb. Biztos vagyok benne, hogy mindenki fejlődni fog és egy jó holtszezon után egy még jobb csapatunk lesz és akkor bármi lehet. Erős a csoport, így ami idén volt az már nem lesz elég.
5 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Meccs alatt az volt az érzésem, hogy Caleb kb Jameis 2.0, aki iszonyat clutch tud lenni és lábon is jó.
Attól "félek", hogy ebből iszonyat komoly tanulságok és konzekvenciák lesznek levonva, és folytatódik a henger évekig (igaz kisebb turnover luckal, de valszeg jobb D fallal)
zacknorb
Ugyanez.
5 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Meccs alatt az volt az érzésem, hogy Caleb kb Jameis 2.0, aki iszonyat clutch tud lenni és lábon is jó.
Attól "félek", hogy ebből iszonyat komoly tanulságok és konzekvenciák lesznek levonva, és folytatódik a henger évekig (igaz kisebb turnover luckal, de valszeg jobb D fallal)
zacknorb
egyébként nekem egész szezonban ez az érzésem. Egyszerre egy zseni és egy UDFA QB kb.

Nagyon sokszor fogtam a fejem, hogy mit csinál ( jó és rossz értelemben is). Remélem BJ mérsékelni tudja a TO-ket nála.

Szerkesztette: Toto21
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Meccs alatt az volt az érzésem, hogy Caleb kb Jameis 2.0, aki iszonyat clutch tud lenni és lábon is jó.
Attól "félek", hogy ebből iszonyat komoly tanulságok és konzekvenciák lesznek levonva, és folytatódik a henger évekig (igaz kisebb turnover luckal, de valszeg jobb D fallal)
5 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
Full nyerhető meccs volt, kicsit okosabb O játékkal ez simán megvan. Megremegtek többször a meccs során, a playcall sem ült. Aztán varázslat, OT úgy alakul ahogy kell és egy ilyen passzal dől el. Moore megállt egy pillanatra, zavarhatta volna a DBt legalabb de pont leszedte...

Egy dolog akaszt ki kurvára, az a 10-17nél elvesztegetett drive. Másfél yardot kell haladni, 2 erőfutással előtte sikerült 4et, én bevállaltam volna még 2 erőfutást. Sajnos a rams D nagyon jól fogta őket, BJ nem is mert sokáig futást hívni mert folyamatosan negativ yard lett belőle.

Nem tudom mikor lesz újra ilyen esélyünk főcsoport döntőt játszani, ha így fejlődnek akkor lehet nem sokára de könnyen lehet h évekig nem. SBról nem beszélek mert azt a seattle vszinű behúzza, ezen a meccsen az volt a kérdés ki megy oda kikapni kb, de jó lett volna még egy hétig álmodni.
davemayer
Inkabb orulj neki, hogy eddig eljutottak, amennyi mak volt itt iden az utolso negyedekben, az is csoda, hogy a Bears meg jatszhatott ma.
Ezt a Seattlet meg ne becsuld tul, pont a Rams lesz az, aki megveri oket. Megfogjak a futasukat es annyi, Darnold kegyetlen szar iranyito.
b /\ L i N T
az igaz, hogy volt szerencsénk, de ugye a szerencséért dolgozni is kell. Ebben a mértékben a védelem elött le a kalappal. Caleb meg amikor kellett megcsinálta.

Igen lehet mondani szerencsének, de lehet mondani mentalitásnak is, ami nagyon pozitív. Sokan feladták volna esetleg a meccseket akkor amikor mi még bíztunk benne.

Szerintem ezt nem szabad lenézni. Én büszke vagyok a csapatra, mert van tartásuk és remélem ezen az úton haladnak tovább jövöre is.
Toto21
aah, dehogynem nézzék csak le őket, s akkor amikor arcon csapja oket a valósàg, majd olyan bamba fejet vàgnak mint McVay🙃

Mind a kettő offense szarul jatszott, mind a kettő defense fantasztikusan játszott. Barmelyik csapat nyert volna megerdemelten nyert volna, de tegye mindenki a szívére a kezét. A mi botom 5 vedelmunk megkeserítette Stafford életét. Akkor a Hawks D mit fog csinalni??? Nem értem amúgy McVayt illetve ezt az idetlen playbookot amit lerakott hajnalba.

Na kèszüljünk az offseasonra.. meg kell védeni ezt a bajnoki címet, hisz ebbe koronázatlan kiràlyok vagyunk.
ricsiii83
Megmutatta, hogy az idétlen playbook is elég a Bears ellen. Enjoy Cancun!
5 hónapja
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Full nyerhető meccs volt, kicsit okosabb O játékkal ez simán megvan. Megremegtek többször a meccs során, a playcall sem ült. Aztán varázslat, OT úgy alakul ahogy kell és egy ilyen passzal dől el. Moore megállt egy pillanatra, zavarhatta volna a DBt legalabb de pont leszedte...

Egy dolog akaszt ki kurvára, az a 10-17nél elvesztegetett drive. Másfél yardot kell haladni, 2 erőfutással előtte sikerült 4et, én bevállaltam volna még 2 erőfutást. Sajnos a rams D nagyon jól fogta őket, BJ nem is mert sokáig futást hívni mert folyamatosan negativ yard lett belőle.

Nem tudom mikor lesz újra ilyen esélyünk főcsoport döntőt játszani, ha így fejlődnek akkor lehet nem sokára de könnyen lehet h évekig nem. SBról nem beszélek mert azt a seattle vszinű behúzza, ezen a meccsen az volt a kérdés ki megy oda kikapni kb, de jó lett volna még egy hétig álmodni.
davemayer
Inkabb orulj neki, hogy eddig eljutottak, amennyi mak volt itt iden az utolso negyedekben, az is csoda, hogy a Bears meg jatszhatott ma.
Ezt a Seattlet meg ne becsuld tul, pont a Rams lesz az, aki megveri oket. Megfogjak a futasukat es annyi, Darnold kegyetlen szar iranyito.
b /\ L i N T
az igaz, hogy volt szerencsénk, de ugye a szerencséért dolgozni is kell. Ebben a mértékben a védelem elött le a kalappal. Caleb meg amikor kellett megcsinálta.

Igen lehet mondani szerencsének, de lehet mondani mentalitásnak is, ami nagyon pozitív. Sokan feladták volna esetleg a meccseket akkor amikor mi még bíztunk benne.

Szerintem ezt nem szabad lenézni. Én büszke vagyok a csapatra, mert van tartásuk és remélem ezen az úton haladnak tovább jövöre is.
Toto21
aah, dehogynem nézzék csak le őket, s akkor amikor arcon csapja oket a valósàg, majd olyan bamba fejet vàgnak mint McVay🙃

Mind a kettő offense szarul jatszott, mind a kettő defense fantasztikusan játszott. Barmelyik csapat nyert volna megerdemelten nyert volna, de tegye mindenki a szívére a kezét. A mi botom 5 vedelmunk megkeserítette Stafford életét. Akkor a Hawks D mit fog csinalni??? Nem értem amúgy McVayt illetve ezt az idetlen playbookot amit lerakott hajnalba.

Na kèszüljünk az offseasonra.. meg kell védeni ezt a bajnoki címet, hisz ebbe koronázatlan kiràlyok vagyunk.

5 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Full nyerhető meccs volt, kicsit okosabb O játékkal ez simán megvan. Megremegtek többször a meccs során, a playcall sem ült. Aztán varázslat, OT úgy alakul ahogy kell és egy ilyen passzal dől el. Moore megállt egy pillanatra, zavarhatta volna a DBt legalabb de pont leszedte...

Egy dolog akaszt ki kurvára, az a 10-17nél elvesztegetett drive. Másfél yardot kell haladni, 2 erőfutással előtte sikerült 4et, én bevállaltam volna még 2 erőfutást. Sajnos a rams D nagyon jól fogta őket, BJ nem is mert sokáig futást hívni mert folyamatosan negativ yard lett belőle.

Nem tudom mikor lesz újra ilyen esélyünk főcsoport döntőt játszani, ha így fejlődnek akkor lehet nem sokára de könnyen lehet h évekig nem. SBról nem beszélek mert azt a seattle vszinű behúzza, ezen a meccsen az volt a kérdés ki megy oda kikapni kb, de jó lett volna még egy hétig álmodni.
davemayer
Inkabb orulj neki, hogy eddig eljutottak, amennyi mak volt itt iden az utolso negyedekben, az is csoda, hogy a Bears meg jatszhatott ma.
Ezt a Seattlet meg ne becsuld tul, pont a Rams lesz az, aki megveri oket. Megfogjak a futasukat es annyi, Darnold kegyetlen szar iranyito.
b /\ L i N T
Te beteg vagy
Dagobert bácsi
mindannyian

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
5 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Full nyerhető meccs volt, kicsit okosabb O játékkal ez simán megvan. Megremegtek többször a meccs során, a playcall sem ült. Aztán varázslat, OT úgy alakul ahogy kell és egy ilyen passzal dől el. Moore megállt egy pillanatra, zavarhatta volna a DBt legalabb de pont leszedte...

Egy dolog akaszt ki kurvára, az a 10-17nél elvesztegetett drive. Másfél yardot kell haladni, 2 erőfutással előtte sikerült 4et, én bevállaltam volna még 2 erőfutást. Sajnos a rams D nagyon jól fogta őket, BJ nem is mert sokáig futást hívni mert folyamatosan negativ yard lett belőle.

Nem tudom mikor lesz újra ilyen esélyünk főcsoport döntőt játszani, ha így fejlődnek akkor lehet nem sokára de könnyen lehet h évekig nem. SBról nem beszélek mert azt a seattle vszinű behúzza, ezen a meccsen az volt a kérdés ki megy oda kikapni kb, de jó lett volna még egy hétig álmodni.
davemayer
Inkabb orulj neki, hogy eddig eljutottak, amennyi mak volt itt iden az utolso negyedekben, az is csoda, hogy a Bears meg jatszhatott ma.
Ezt a Seattlet meg ne becsuld tul, pont a Rams lesz az, aki megveri oket. Megfogjak a futasukat es annyi, Darnold kegyetlen szar iranyito.
b /\ L i N T
az igaz, hogy volt szerencsénk, de ugye a szerencséért dolgozni is kell. Ebben a mértékben a védelem elött le a kalappal. Caleb meg amikor kellett megcsinálta.

Igen lehet mondani szerencsének, de lehet mondani mentalitásnak is, ami nagyon pozitív. Sokan feladták volna esetleg a meccseket akkor amikor mi még bíztunk benne.

Szerintem ezt nem szabad lenézni. Én büszke vagyok a csapatra, mert van tartásuk és remélem ezen az úton haladnak tovább jövöre is.
5 hónapja
Dagobert bácsi 333
Full nyerhető meccs volt, kicsit okosabb O játékkal ez simán megvan. Megremegtek többször a meccs során, a playcall sem ült. Aztán varázslat, OT úgy alakul ahogy kell és egy ilyen passzal dől el. Moore megállt egy pillanatra, zavarhatta volna a DBt legalabb de pont leszedte...

Egy dolog akaszt ki kurvára, az a 10-17nél elvesztegetett drive. Másfél yardot kell haladni, 2 erőfutással előtte sikerült 4et, én bevállaltam volna még 2 erőfutást. Sajnos a rams D nagyon jól fogta őket, BJ nem is mert sokáig futást hívni mert folyamatosan negativ yard lett belőle.

Nem tudom mikor lesz újra ilyen esélyünk főcsoport döntőt játszani, ha így fejlődnek akkor lehet nem sokára de könnyen lehet h évekig nem. SBról nem beszélek mert azt a seattle vszinű behúzza, ezen a meccsen az volt a kérdés ki megy oda kikapni kb, de jó lett volna még egy hétig álmodni.
davemayer
Inkabb orulj neki, hogy eddig eljutottak, amennyi mak volt itt iden az utolso negyedekben, az is csoda, hogy a Bears meg jatszhatott ma.
Ezt a Seattlet meg ne becsuld tul, pont a Rams lesz az, aki megveri oket. Megfogjak a futasukat es annyi, Darnold kegyetlen szar iranyito.
b /\ L i N T
Te beteg vagy
5 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 953
Full nyerhető meccs volt, kicsit okosabb O játékkal ez simán megvan. Megremegtek többször a meccs során, a playcall sem ült. Aztán varázslat, OT úgy alakul ahogy kell és egy ilyen passzal dől el. Moore megállt egy pillanatra, zavarhatta volna a DBt legalabb de pont leszedte...

Egy dolog akaszt ki kurvára, az a 10-17nél elvesztegetett drive. Másfél yardot kell haladni, 2 erőfutással előtte sikerült 4et, én bevállaltam volna még 2 erőfutást. Sajnos a rams D nagyon jól fogta őket, BJ nem is mert sokáig futást hívni mert folyamatosan negativ yard lett belőle.

Nem tudom mikor lesz újra ilyen esélyünk főcsoport döntőt játszani, ha így fejlődnek akkor lehet nem sokára de könnyen lehet h évekig nem. SBról nem beszélek mert azt a seattle vszinű behúzza, ezen a meccsen az volt a kérdés ki megy oda kikapni kb, de jó lett volna még egy hétig álmodni.
davemayer
Inkabb orulj neki, hogy eddig eljutottak, amennyi mak volt itt iden az utolso negyedekben, az is csoda, hogy a Bears meg jatszhatott ma.
Ezt a Seattlet meg ne becsuld tul, pont a Rams lesz az, aki megveri oket. Megfogjak a futasukat es annyi, Darnold kegyetlen szar iranyito.
b /\ L i N T
Neked tényleg nagyon fájhat az élet 🤣 azt ismered hogy a védelem nyeri a bajnokságokat?
5 hónapja
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Full nyerhető meccs volt, kicsit okosabb O játékkal ez simán megvan. Megremegtek többször a meccs során, a playcall sem ült. Aztán varázslat, OT úgy alakul ahogy kell és egy ilyen passzal dől el. Moore megállt egy pillanatra, zavarhatta volna a DBt legalabb de pont leszedte...

Egy dolog akaszt ki kurvára, az a 10-17nél elvesztegetett drive. Másfél yardot kell haladni, 2 erőfutással előtte sikerült 4et, én bevállaltam volna még 2 erőfutást. Sajnos a rams D nagyon jól fogta őket, BJ nem is mert sokáig futást hívni mert folyamatosan negativ yard lett belőle.

Nem tudom mikor lesz újra ilyen esélyünk főcsoport döntőt játszani, ha így fejlődnek akkor lehet nem sokára de könnyen lehet h évekig nem. SBról nem beszélek mert azt a seattle vszinű behúzza, ezen a meccsen az volt a kérdés ki megy oda kikapni kb, de jó lett volna még egy hétig álmodni.
davemayer
Inkabb orulj neki, hogy eddig eljutottak, amennyi mak volt itt iden az utolso negyedekben, az is csoda, hogy a Bears meg jatszhatott ma.
Ezt a Seattlet meg ne becsuld tul, pont a Rams lesz az, aki megveri oket. Megfogjak a futasukat es annyi, Darnold kegyetlen szar iranyito.
b /\ L i N T
Te meg kegyetlen hulye vagy😂