Chicago Bears
52 feliratkozó
3 hónapja
Former Browns LB Devin Bush reached agreement today on a 3-year, $30 million deal that includes $21 million guaranteed with the Chicago Bears, per agent Drew Rosenhaus.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
3 hónapja
Szerintem túl hamar hoztunk Safety-t, ebből bőven lett volna elég később is és drafton is. Viszont ha már hozni akartunk valakit akkor én Cook-nak vagy Thompsonnak jobban örültem volna. De inkább Byard vissza még. Számomra tavaly Odanemjó keltett hasonló érzést előtte meg rohadt sok felesleges Oline igazolás. Idén eddig Bryant, de cáfoljon rám.
3 hónapja
Mihez tartás végett pár adat:Sokkal jobb safety mint Brisker, fiatakabb mint Byard, es qrva jo is, mi a baj vele?Nem tetszik, inkabb hoztunk volna valakit olcsobban.The Bears are signing safety Coby Bryant, per sources. pic.twitter.com/zTUGLfx0ZT
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 9, 2026
zacknorb
Toto21
ricsiii83
Biggyeszd be majd szerinted melyik Cobe Bryant
Játékos 1:
Solo Tackle 48
Assisst Tackle 14
Stops 14
Sacks 0
Missed Tackle 17
Interception 4
Yards per Rec Allowed 13,1
Total Pressures 1
PBU's 2
Játékos 2:
Solo Tackle 69
Assisst Tackle 26
Stops 21
Sacks 1
Missed Tackle 7
Interception 1
Yards per Rec Allowed 9,7
Total Pressures 11
PBU's 4
Játékos 3:
Solo Tackle 68
Assisst Tackle 25
Stops 17
Sacks 0
Missed Tackle 11
Interception 7
Yards per Rec Allowed 11,8
Total Pressures 1
PBU's 1
Szerkesztette: Toto21
3 hónapja
Az, hogy idejött 😀 (ennyi poén had férjen bele)Sokkal jobb safety mint Brisker, fiatakabb mint Byard, es qrva jo is, mi a baj vele?Nem tetszik, inkabb hoztunk volna valakit olcsobban.The Bears are signing safety Coby Bryant, per sources. pic.twitter.com/zTUGLfx0ZT
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 9, 2026
zacknorb
Toto21
ricsiii83
3 hónapja
Sokkal jobb safety mint Brisker, fiatakabb mint Byard, es qrva jo is, mi a baj vele?Nem tetszik, inkabb hoztunk volna valakit olcsobban.The Bears are signing safety Coby Bryant, per sources. pic.twitter.com/zTUGLfx0ZT
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 9, 2026
zacknorb
Toto21
3 hónapja
Nem tetszik, inkabb hoztunk volna valakit olcsobban.The Bears are signing safety Coby Bryant, per sources. pic.twitter.com/zTUGLfx0ZT
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 9, 2026
zacknorb
3 hónapja
DT Neville GallimoreKellett a melyseg. Ennyi
3T, az kell, de Ő mennyire jó?
mortirolo
3 hónapja
The Bears are signing safety Coby Bryant, per sources. pic.twitter.com/zTUGLfx0ZT
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 9, 2026
3 hónapja
The Chicago Bears kicked off free agency with the re-signing of a key defensive contributor in linebacker D'Marco Jackson, who signed a two-year, $7.5 million contract extension worth up to $10.5 million, according to ESPN's Adam Schefter.D´Marco olcsón meghosszabítva. Ezzel marad egy LB aki ismeri a rendszert és már látott pályát nálunk ( Edwards maródi). Nekem tetszik
3 hónapja
Mack dominó eldőlt, ahogy gondoltam nem ide fog jönni. Még mindig úgy gondolom, hogy a második-harmadik polcon lévők közült hozunk majd valakit. Részben hála Odanemjó szerződésének...
3 hónapja
Remélem ezzel megoldottuk a C posztot, max udfa-n hozunk még egy fiatalt mögészerintem drafdtolni fogunk ennek ellenére iOL-t. Nem tartom életbiztosításnak
davemayer
3 hónapja
Crosby a ravens-é, kár de megértem h nem adtak 2 elsőt érteTrade Update:
Hozzák vissza Mack-et ha olcsó, annak örülnék, hátha van még benne kakaó
davemayer
The #Bears also offered the #Raiders two first-round picks for Maxx Crosby.
But the #Ravens pick 11-spots ahead of Chicago and they couldn’t make up the ground to land the star edge rusher.
Pedig tettek, Adam Ferrell a forrás.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
3 hónapja
Remélem ezzel megoldottuk a C posztot, max udfa-n hozunk még egy fiatalt mögé
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
3 hónapja
The Chicago Bears are trading for Patriots center Garrett Bradbury, per sources. New England receives a fifth-round pick in return.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
3 hónapja
1. Tremaine Edmunds kivágása +15m (lassú, puha és drága)Annak örülök, hogy végre itiner szerűen haladunk és a két elengedhetetlent megcsináltuk, ahogy kell.
2. DJ Moore trade +16,5m (emberileg 5*, kohéziós erő, de van fontosabb poszt)
3. D’Andre Swift kivágása +7,5m (futó van dögivel, aki nem csak gyors)
4. Cole Kmet kivágás +8,4m (A legfájóbb lenne, helyi erő, imádjuk, de kell a pénz.)
mortirolo
Hajrá Jahdae Walker!
3 hónapja
Idei drafton kevés az elsö körös prospect, sokak szerint Top 100-ban is alig vannak használható játékosok, de nekünk idei draft pick kellett. 😕Statisztikailag ez majdhogynem lehetetlen, de ha mégis így lenne, a mi 1. körünk már majdnem második. Egyébként se kellene megvárni a csúcstámadással, CW 60 és DW 30 milliós fizuját. Így is el vagyunk késve.
Toto21
3 hónapja
Én ezzel azért mindig szkeptikus vagyok, mert bár nagyon komoly iparág épül a tehetségkutatásra és a draftra jelentkezők feltérképezésére, azért elég sokszor nyúlnak mellé annak megtippelésére, hogy ki hogyan válik be az NFL-ben (legfőképp az irányítóknál). Én a draftot a lezajlása után is maximum annyiban szoktam értékelni, hogy sikerült-e hiányposztokra húzni vagy esetleg BPA alapon működött, mert kb 3 év múlva lehet reálisan értékelni, elég sok A-s értékelésből lesz C- két-három év múlva és fordítva is.igen ez az, nincs is nagy elvárásom a következö szezonra. Ezek a kéréseim:Edmunds senkinek se kellett, igy cut. Van 33M cap space es egy halom lyuk.Ez nem egy offseason, de ne legyen igazam. BJ csodát művel majd.
Hajra Poles.
Toto21
Ha a támadók összeszedettségben javulnak, folyamatosan veszélyt jelentenek az ellenfél D-jére, már elégedett leszek. Nyilván nem segített ebben, hogy az amúgy sem tökéletes támadófalból elment a center (+ Moore, de ő már nem volt akkora faktor, mint korábban), de azt gondolom, hogy ezt az oldalt lesz könnyebb versenyképessé tenni, mert a védelemben több a lyuk.
Ahogy olvasom, nem ez a draft lesz a legtöbb tálentummal rendelkező börze, de a védelembe azért lehet találni gyöngyszemeket. Jó lenne egy (utólag) A+ ra értékelt draft.....
csi77
- valahogy tegyük rendbe az O-t, hogy tudjunk konstans haladni
- derüljön ki CW-röl, hogy vele tudunk tervezni vagy sem
- szerezzünk jövö évi draftra tökét
- LB és S poszt hosszú távú megoldása
EDGE és DT poszt szerintem jövöre lesz javítva, nincs se szabadügynek, se prospect aki nekünk nagy impact-ot jelentene
Idei drafton kevés az elsö körös prospect, sokak szerint Top 100-ban is alig vannak használható játékosok, de nekünk idei draft pick kellett. 😕
Mindegy hagyom mit hoznak ki belöle, csak legyen nézhetö az O jövöre.
Toto21
Szerkesztette: csi77
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
3 hónapja
igen ez az, nincs is nagy elvárásom a következö szezonra. Ezek a kéréseim:Edmunds senkinek se kellett, igy cut. Van 33M cap space es egy halom lyuk.Ez nem egy offseason, de ne legyen igazam. BJ csodát művel majd.
Hajra Poles.
Toto21
Ha a támadók összeszedettségben javulnak, folyamatosan veszélyt jelentenek az ellenfél D-jére, már elégedett leszek. Nyilván nem segített ebben, hogy az amúgy sem tökéletes támadófalból elment a center (+ Moore, de ő már nem volt akkora faktor, mint korábban), de azt gondolom, hogy ezt az oldalt lesz könnyebb versenyképessé tenni, mert a védelemben több a lyuk.
Ahogy olvasom, nem ez a draft lesz a legtöbb tálentummal rendelkező börze, de a védelembe azért lehet találni gyöngyszemeket. Jó lenne egy (utólag) A+ ra értékelt draft.....
csi77
- valahogy tegyük rendbe az O-t, hogy tudjunk konstans haladni
- derüljön ki CW-röl, hogy vele tudunk tervezni vagy sem
- szerezzünk jövö évi draftra tökét
- LB és S poszt hosszú távú megoldása
EDGE és DT poszt szerintem jövöre lesz javítva, nincs se szabadügynek, se prospect aki nekünk nagy impact-ot jelentene
Idei drafton kevés az elsö körös prospect, sokak szerint Top 100-ban is alig vannak használható játékosok, de nekünk idei draft pick kellett. 😕
Mindegy hagyom mit hoznak ki belöle, csak legyen nézhetö az O jövöre.
3 hónapja
Edmunds senkinek se kellett, igy cut. Van 33M cap space es egy halom lyuk.Ez nem egy offseason, de ne legyen igazam. BJ csodát művel majd.
Hajra Poles.
Toto21
Ha a támadók összeszedettségben javulnak, folyamatosan veszélyt jelentenek az ellenfél D-jére, már elégedett leszek. Nyilván nem segített ebben, hogy az amúgy sem tökéletes támadófalból elment a center (+ Moore, de ő már nem volt akkora faktor, mint korábban), de azt gondolom, hogy ezt az oldalt lesz könnyebb versenyképessé tenni, mert a védelemben több a lyuk.
Ahogy olvasom, nem ez a draft lesz a legtöbb tálentummal rendelkező börze, de a védelembe azért lehet találni gyöngyszemeket. Jó lenne egy (utólag) A+ ra értékelt draft.....
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
3 hónapja
legyen így, de ahhoz Poles-nak jó sok nyulat elö kell kapnia a kalapból. 😊Nekünk a 2027-es 32. pick-re van szükségünk és nem cserével. 😊25, 57, 60, 89 és ha sikerülne elintézni a 2db 3. kört Cunningham-ért, akkor egészen jól állnánk.ezeket váltsuk be 2027-es pick-ekre és boldog vagyok
mortirolo
Toto21
mortirolo
3 hónapja
Nekünk a 2027-es 32. pick-re van szükségünk és nem cserével. 😊25, 57, 60, 89 és ha sikerülne elintézni a 2db 3. kört Cunningham-ért, akkor egészen jól állnánk.ezeket váltsuk be 2027-es pick-ekre és boldog vagyok
mortirolo
Toto21
3 hónapja
Edmunds senkinek se kellett, igy cut. Van 33M cap space es egy halom lyuk.Hajra Poles.
3 hónapja
25, 57, 60, 89 és ha sikerülne elintézni a 2db 3. kört Cunningham-ért, akkor egészen jól állnánk.ezeket váltsuk be 2027-es pick-ekre és boldog vagyok
mortirolo