Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Former Browns LB Devin Bush reached agreement today on a 3-year, $30 million deal that includes $21 million guaranteed with the Chicago Bears, per agent Drew Rosenhaus.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Szerintem túl hamar hoztunk Safety-t, ebből bőven lett volna elég később is és drafton is. Viszont ha már hozni akartunk valakit akkor én Cook-nak vagy Thompsonnak jobban örültem volna. De inkább Byard vissza még.

Számomra tavaly Odanemjó keltett hasonló érzést előtte meg rohadt sok felesleges Oline igazolás. Idén eddig Bryant, de cáfoljon rám.
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637

zacknorb
Nem tetszik, inkabb hoztunk volna valakit olcsobban.
Toto21
Sokkal jobb safety mint Brisker, fiatakabb mint Byard, es qrva jo is, mi a baj vele?
ricsiii83
Mihez tartás végett pár adat:

Biggyeszd be majd szerinted melyik Cobe Bryant

Játékos 1:

Solo Tackle 48
Assisst Tackle 14
Stops 14
Sacks 0
Missed Tackle 17
Interception 4
Yards per Rec Allowed 13,1
Total Pressures 1
PBU's 2

Játékos 2:

Solo Tackle 69
Assisst Tackle 26
Stops 21
Sacks 1
Missed Tackle 7
Interception 1
Yards per Rec Allowed 9,7
Total Pressures 11
PBU's 4

Játékos 3:

Solo Tackle 68
Assisst Tackle 25
Stops 17
Sacks 0
Missed Tackle 11
Interception 7
Yards per Rec Allowed 11,8
Total Pressures 1
PBU's 1

Szerkesztette: Toto21
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

zacknorb
Nem tetszik, inkabb hoztunk volna valakit olcsobban.
Toto21
Sokkal jobb safety mint Brisker, fiatakabb mint Byard, es qrva jo is, mi a baj vele?
ricsiii83
Az, hogy idejött 😀 (ennyi poén had férjen bele)
3 hónapja
ricsiii83 Chicago Bears 1 389

zacknorb
Nem tetszik, inkabb hoztunk volna valakit olcsobban.
Toto21
Sokkal jobb safety mint Brisker, fiatakabb mint Byard, es qrva jo is, mi a baj vele?

3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637

zacknorb
Nem tetszik, inkabb hoztunk volna valakit olcsobban.
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
DT Neville Gallimore
3T, az kell, de Ő mennyire jó?
mortirolo
Kellett a melyseg. Ennyi
3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
DT Neville Gallimore
3T, az kell, de Ő mennyire jó?
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
The Chicago Bears kicked off free agency with the re-signing of a key defensive contributor in linebacker D'Marco Jackson, who signed a two-year, $7.5 million contract extension worth up to $10.5 million, according to ESPN's Adam Schefter.

D´Marco olcsón meghosszabítva. Ezzel marad egy LB aki ismeri a rendszert és már látott pályát nálunk ( Edwards maródi). Nekem tetszik
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Mack dominó eldőlt, ahogy gondoltam nem ide fog jönni. Még mindig úgy gondolom, hogy a második-harmadik polcon lévők közült hozunk majd valakit. Részben hála Odanemjó szerződésének...
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Remélem ezzel megoldottuk a C posztot, max udfa-n hozunk még egy fiatalt mögé
davemayer
szerintem drafdtolni fogunk ennek ellenére iOL-t. Nem tartom életbiztosításnak
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Crosby a ravens-é, kár de megértem h nem adtak 2 elsőt érte

Hozzák vissza Mack-et ha olcsó, annak örülnék, hátha van még benne kakaó
davemayer
Trade Update:
The #Bears also offered the #Raiders two first-round picks for Maxx Crosby.

But the #Ravens pick 11-spots ahead of Chicago and they couldn’t make up the ground to land the star edge rusher.

Pedig tettek, Adam Ferrell a forrás.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
3 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Crosby a ravens-é, kár de megértem h nem adtak 2 elsőt érte

Hozzák vissza Mack-et ha olcsó, annak örülnék, hátha van még benne kakaó

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
3 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Remélem ezzel megoldottuk a C posztot, max udfa-n hozunk még egy fiatalt mögé

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
The Chicago Bears are trading for Patriots center Garrett Bradbury, per sources. New England receives a fifth-round pick in return.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
1. Tremaine Edmunds kivágása +15m (lassú, puha és drága)
2. DJ Moore trade +16,5m (emberileg 5*, kohéziós erő, de van fontosabb poszt)
3. D’Andre Swift kivágása +7,5m (futó van dögivel, aki nem csak gyors)
4. Cole Kmet kivágás +8,4m (A legfájóbb lenne, helyi erő, imádjuk, de kell a pénz.)
mortirolo
Annak örülök, hogy végre itiner szerűen haladunk és a két elengedhetetlent megcsináltuk, ahogy kell.

Hajrá Jahdae Walker!
3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Idei drafton kevés az elsö körös prospect, sokak szerint Top 100-ban is alig vannak használható játékosok, de nekünk idei draft pick kellett. 😕

Toto21
Statisztikailag ez majdhogynem lehetetlen, de ha mégis így lenne, a mi 1. körünk már majdnem második. Egyébként se kellene megvárni a csúcstámadással, CW 60 és DW 30 milliós fizuját. Így is el vagyunk késve.
3 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Edmunds senkinek se kellett, igy cut. Van 33M cap space es egy halom lyuk.

Hajra Poles.
Toto21
Ez nem egy offseason, de ne legyen igazam. BJ csodát művel majd.

Ha a támadók összeszedettségben javulnak, folyamatosan veszélyt jelentenek az ellenfél D-jére, már elégedett leszek. Nyilván nem segített ebben, hogy az amúgy sem tökéletes támadófalból elment a center (+ Moore, de ő már nem volt akkora faktor, mint korábban), de azt gondolom, hogy ezt az oldalt lesz könnyebb versenyképessé tenni, mert a védelemben több a lyuk.

Ahogy olvasom, nem ez a draft lesz a legtöbb tálentummal rendelkező börze, de a védelembe azért lehet találni gyöngyszemeket. Jó lenne egy (utólag) A+ ra értékelt draft.....
csi77
igen ez az, nincs is nagy elvárásom a következö szezonra. Ezek a kéréseim:

- valahogy tegyük rendbe az O-t, hogy tudjunk konstans haladni
- derüljön ki CW-röl, hogy vele tudunk tervezni vagy sem
- szerezzünk jövö évi draftra tökét
- LB és S poszt hosszú távú megoldása

EDGE és DT poszt szerintem jövöre lesz javítva, nincs se szabadügynek, se prospect aki nekünk nagy impact-ot jelentene

Idei drafton kevés az elsö körös prospect, sokak szerint Top 100-ban is alig vannak használható játékosok, de nekünk idei draft pick kellett. 😕

Mindegy hagyom mit hoznak ki belöle, csak legyen nézhetö az O jövöre.
Toto21
Én ezzel azért mindig szkeptikus vagyok, mert bár nagyon komoly iparág épül a tehetségkutatásra és a draftra jelentkezők feltérképezésére, azért elég sokszor nyúlnak mellé annak megtippelésére, hogy ki hogyan válik be az NFL-ben (legfőképp az irányítóknál). Én a draftot a lezajlása után is maximum annyiban szoktam értékelni, hogy sikerült-e hiányposztokra húzni vagy esetleg BPA alapon működött, mert kb 3 év múlva lehet reálisan értékelni, elég sok A-s értékelésből lesz C- két-három év múlva és fordítva is.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Edmunds senkinek se kellett, igy cut. Van 33M cap space es egy halom lyuk.

Hajra Poles.
Toto21
Ez nem egy offseason, de ne legyen igazam. BJ csodát művel majd.

Ha a támadók összeszedettségben javulnak, folyamatosan veszélyt jelentenek az ellenfél D-jére, már elégedett leszek. Nyilván nem segített ebben, hogy az amúgy sem tökéletes támadófalból elment a center (+ Moore, de ő már nem volt akkora faktor, mint korábban), de azt gondolom, hogy ezt az oldalt lesz könnyebb versenyképessé tenni, mert a védelemben több a lyuk.

Ahogy olvasom, nem ez a draft lesz a legtöbb tálentummal rendelkező börze, de a védelembe azért lehet találni gyöngyszemeket. Jó lenne egy (utólag) A+ ra értékelt draft.....
csi77
igen ez az, nincs is nagy elvárásom a következö szezonra. Ezek a kéréseim:

- valahogy tegyük rendbe az O-t, hogy tudjunk konstans haladni
- derüljön ki CW-röl, hogy vele tudunk tervezni vagy sem
- szerezzünk jövö évi draftra tökét
- LB és S poszt hosszú távú megoldása

EDGE és DT poszt szerintem jövöre lesz javítva, nincs se szabadügynek, se prospect aki nekünk nagy impact-ot jelentene

Idei drafton kevés az elsö körös prospect, sokak szerint Top 100-ban is alig vannak használható játékosok, de nekünk idei draft pick kellett. 😕

Mindegy hagyom mit hoznak ki belöle, csak legyen nézhetö az O jövöre.
3 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Edmunds senkinek se kellett, igy cut. Van 33M cap space es egy halom lyuk.

Hajra Poles.
Toto21
Ez nem egy offseason, de ne legyen igazam. BJ csodát művel majd.

Ha a támadók összeszedettségben javulnak, folyamatosan veszélyt jelentenek az ellenfél D-jére, már elégedett leszek. Nyilván nem segített ebben, hogy az amúgy sem tökéletes támadófalból elment a center (+ Moore, de ő már nem volt akkora faktor, mint korábban), de azt gondolom, hogy ezt az oldalt lesz könnyebb versenyképessé tenni, mert a védelemben több a lyuk.

Ahogy olvasom, nem ez a draft lesz a legtöbb tálentummal rendelkező börze, de a védelembe azért lehet találni gyöngyszemeket. Jó lenne egy (utólag) A+ ra értékelt draft.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
25, 57, 60, 89 és ha sikerülne elintézni a 2db 3. kört Cunningham-ért, akkor egészen jól állnánk.
mortirolo
ezeket váltsuk be 2027-es pick-ekre és boldog vagyok
Toto21
Nekünk a 2027-es 32. pick-re van szükségünk és nem cserével. 😊
mortirolo
legyen így, de ahhoz Poles-nak jó sok nyulat elö kell kapnia a kalapból. 😊
3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
25, 57, 60, 89 és ha sikerülne elintézni a 2db 3. kört Cunningham-ért, akkor egészen jól állnánk.
mortirolo
ezeket váltsuk be 2027-es pick-ekre és boldog vagyok
Toto21
Nekünk a 2027-es 32. pick-re van szükségünk és nem cserével. 😊
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Edmunds senkinek se kellett, igy cut. Van 33M cap space es egy halom lyuk.

Hajra Poles.
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
25, 57, 60, 89 és ha sikerülne elintézni a 2db 3. kört Cunningham-ért, akkor egészen jól állnánk.
mortirolo
ezeket váltsuk be 2027-es pick-ekre és boldog vagyok