Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
eddig jó mock-om 😀
2 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
A tavalyi draft jól sikerült és az volt az első amikor Ben Johnson is beleszólhatott. Nekem mindegy melyik posztra jön ember csak BPA legyen. Persze, ha EDGE vagy DT, akkor még jobban örülnék.
2 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
 sports.yahoo.com/articles/heinz-starting-mr-57-tradition-214210396.html
zacknorb
Na most mindenki no57 pick akar majd lenni 🤣

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 sports.yahoo.com/articles/heinz-starting-mr-57-tradition-214210396.html
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Csináltam egy 3 körös mock-ot, ez jött ki:

25
Dillon Thieneman
S | Oregon

41 - ide feljöttem a 2.+3.+4. kör feladásával - cserébe egy halom 6+7 kör jött idénre és jövöre
Peter Woods
DL | Clemson

60
R Mason Thomas
EDGE | Oklahoma

Nekem tetszene. Két hiányposzt pipa és egy project EDGE is jött. Trade ellenérték nekem sok, de csak így fogadták el és én akartam Woods-ot 😀

Bár nem hiszem, hogy Thieneman benn lenne 1/25-ön, de én öt vinném inkább ott, mint Woods-ot. Majd feljönnék Woods-ért a második kör elejére a Bengals elé.

Szerkesztette: Toto21
2 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Gondoltam ezt így bebiggyesztem, hogy jövö szezonra milyen dolgokra számíthatunk:

Based on 2025 regular-season records, the Chicago Bears hold the toughest 2026 strength of schedule (.550), while the Cleveland Browns have the easiest (.429).
Toto21
Még az a szerencsénk, hogy nem csak csoporton belül játszunk, mert akkor még rosszabb lenne a helyzet.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Gondoltam ezt így bebiggyesztem, hogy jövö szezonra milyen dolgokra számíthatunk:

Based on 2025 regular-season records, the Chicago Bears hold the toughest 2026 strength of schedule (.550), while the Cleveland Browns have the easiest (.429).
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
George McCaskey, Kevin Warren és Ryan Poles együttes lobbi ereje pontosan 0db 3. körös kompenzációs picket ért. A KC kettőt lapott Poles-ért. Nehéz lesz SB-t nyernünk.
mortirolo
Ebből látszik mennyire álságos ez az egèsz egyrèszt, másrèszt ezt rèszben Falcons cseszte el (direkt vagy inkább nem direkt,.mert ez nekik semmibe nem kerül) igazán csinálhatták volna ezt ügyesebben is hogy Ryan vmilyen pozícióba tegyèk, ès tènyleg Cunnigham lesz a GM....
dande2
Azért elég érdekes. Papíron nem feltétlenül járna a pick, de amikor csapatok azért kapnak, mert valamelyik kinevezett emberkének a szomszédjának a kutyájában találtak valamit ami miatt van benne egy kis..(nem írom le mi) már hozzájuk vágnak pickeket..
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
George McCaskey, Kevin Warren és Ryan Poles együttes lobbi ereje pontosan 0db 3. körös kompenzációs picket ért. A KC kettőt lapott Poles-ért. Nehéz lesz SB-t nyernünk.
mortirolo
Ebből látszik mennyire álságos ez az egèsz egyrèszt, másrèszt ezt rèszben Falcons cseszte el (direkt vagy inkább nem direkt,.mert ez nekik semmibe nem kerül) igazán csinálhatták volna ezt ügyesebben is hogy Ryan vmilyen pozícióba tegyèk, ès tènyleg Cunnigham lesz a GM....
2 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
George McCaskey, Kevin Warren és Ryan Poles együttes lobbi ereje pontosan 0db 3. körös kompenzációs picket ért. A KC kettőt lapott Poles-ért. Nehéz lesz SB-t nyernünk.
3 hónapja
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Azért az, hogy három ( de kettő biztos) ikezdőt is elvittek tőlünk a secondaryból, de mindegyik csak 1 éves szerződést kapott, az elgondolkodtató, nem? Ezek szerint más csapatok sem láttak akkora potenciált bennük. Nyilván ettől még lyukas a hátsó alakzat, de nem 35 éves veteránok voltak, mégsem kellettek sem nekünk, annyira másnak sem.
csi77
hát nem nagyon kell ezen gondolkodni, Byard jó, de 33 eves lesz, Brisker egy agyrázkodásra van az agylágyulástól, Wright, meg tipic one year wonder playa (de ez is csak az INT szamokon latszott, amugy az egette szarra aki akarta) Byardert kàr, 1 evre ide is jo lett volna, de szerintem tokeletes potlast talaltak

3 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Azért az, hogy három ( de kettő biztos) kezdőt is elvittek tőlünk a secondaryból, de mindegyik csak 1 éves szerződést kapott, az elgondolkodtató, nem? Ezek szerint más csapatok sem láttak akkora potenciált bennük. Nyilván ettől még lyukas a hátsó alakzat, de nem 35 éves veteránok voltak, mégsem kellettek sem nekünk, annyira másnak sem.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
3 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Jack Sanborn ismét nálunk. Hiba javítva.
mortirolo
Rotációban jó volt. Remélem, hogy az idei drafton érkezők mellett csak ő hiányzott a bajnokcsapat rosteréről.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Jack Sanborn ismét nálunk. Hiba javítva.
3 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Brisker 5.5M -> Steelers. Ö is megert volna ennyit, de nincs penzunk...
Toto21
Ezért kicsit mérges vagyok, egy kezdő kaliberű safetyre sajnált ennyit Poles? Ha megint tele leszünk sérülttel nagyon fog ő még hiányozni
davemayer
Azért 24-ben volt egy olyan komoly agyrázkódása, amivel a szezon 2/3-áról kiesett. Nem tudom, van e köze ehhez az elengedésének.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Egyébként eddig a keret nem erösödött tavalyhoz képest:
Toto21
FA-tel erősödni nem tudsz csak rövidtávon a jövő feláldozásával. Azt meg akkor érdemes csinálni, ha biztos vagy benne, hogy jó a stábod és az irányítód. DA és CW még kérdéses. Hosszútávon draftról és kineveléssel lehet erősödni, ha az nem megy, akkor GM probléma van.
mortirolo
Bocs akkor ugy mondom. A tavalyi szinten se maradtunk eddig...
Toto21
Ha nem lesznek saját neveltjeink, akkor nem is fogunk, mert CW és DW 90 millióba fog kerülni. Ezért írtam korábban, hogy késésben vagyunk. Remélem jók lesznek a fiatalok, mert vannak csak egyelőre nem a pályán.
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Egyébként eddig a keret nem erösödött tavalyhoz képest:
Toto21
FA-tel erősödni nem tudsz csak rövidtávon a jövő feláldozásával. Azt meg akkor érdemes csinálni, ha biztos vagy benne, hogy jó a stábod és az irányítód. DA és CW még kérdéses. Hosszútávon draftról és kineveléssel lehet erősödni, ha az nem megy, akkor GM probléma van.
mortirolo
Bocs akkor ugy mondom. A tavalyi szinten se maradtunk eddig...
3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Brisker 5.5M -> Steelers. Ö is megert volna ennyit, de nincs penzunk...
Toto21
Ezért kicsit mérges vagyok, egy kezdő kaliberű safetyre sajnált ennyit Poles? Ha megint tele leszünk sérülttel nagyon fog ő még hiányozni
davemayer
Még másik 30 csapatnak sem érte meg. Tételezzük fel, hogy Poles tud valamit, amit mi nem.
3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Egyébként eddig a keret nem erösödött tavalyhoz képest:
Toto21
FA-tel erősödni nem tudsz csak rövidtávon a jövő feláldozásával. Azt meg akkor érdemes csinálni, ha biztos vagy benne, hogy jó a stábod és az irányítód. DA és CW még kérdéses. Hosszútávon draftról és kineveléssel lehet erősödni, ha az nem megy, akkor GM probléma van.
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Egyébként eddig a keret nem erösödött tavalyhoz képest:

Kelleni fog egy szélsö WR, Odunze nem életbiztosítás
Kelleni fog egy LT - B. Jones-t nem hiába akartuk leváltani
Kelleni fog egy EDGE - itt nagyon vékonyak vagyunk évek óta
Kelleni fog egy DL - nincs domináns DT a csapatban, akik jöttek azok a futás megállításhoz vannak
Kelleni fog egy LB - Edwards sokat sérült, Bush-nak meg nem adnék zöld pöttyöt
Kelleni fog egy S - se minöség, se mélység nincs
Kelleni fog egy CB - Johnson még ok, de Stevenson nem kiegyensúlyozott, Gordon meg sokat sérült

és akkor nem beszéltünk még az iOL-röl - Thuney nem lesz fiatalabb, C meg nem tudom mennyire láttátok a Pats OLine-t nekem nem tetszett annyira.

Sok dolga lesz még Polesnak, de sok lehetösége már nincs.
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Brisker 5.5M -> Steelers. Ö is megert volna ennyit, de nincs penzunk...
Toto21
Ezért kicsit mérges vagyok, egy kezdő kaliberű safetyre sajnált ennyit Poles? Ha megint tele leszünk sérülttel nagyon fog ő még hiányozni
davemayer
egyertelmü draftról akarja majd megoldani a gondokat.

EDGE,DT, S, LB, OL, RB ez szerintem mind jönni fog drafton BPA alapon
3 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Brisker 5.5M -> Steelers. Ö is megert volna ennyit, de nincs penzunk...
Toto21
Ezért kicsit mérges vagyok, egy kezdő kaliberű safetyre sajnált ennyit Poles? Ha megint tele leszünk sérülttel nagyon fog ő még hiányozni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Brisker 5.5M -> Steelers. Ö is megert volna ennyit, de nincs penzunk...
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
úgy érzem az idei egy átmeneti év lesz. Jövőre kb 100 misi cap space lesz ( Jarrett, Odeyingbo és Kmet kivágásával). Jövőre lesz egy all-in. Idén meg mengézik kivel érdemes számolni.
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Former Browns first-round pick, OT Jedrick Wills Jr., is signing a one-year deal with the Chicago Bears, per source.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!