Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Ilyesmire gondolok, mikor építkezésről van szó:

DT futás megállító - Kentavius Street - Dennis Allen
Visszahordó WR - Kalif Raymond - Ben Johnson és Antwaan Randle El

Kis pénzért hoznak olyan embereket, akikről pontosan tudják, hogy saját rendszerben mire képesek. Lehet vadászni a nagy neveket, ami jól hangzik, de az ilyen igazolások legalább olyan fontosak. Ha kiesik egy kezdő és nincs valaki a helyére, akkor a rájátszásba már nincs lehetőség javítani.
3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Menjünk egy gyors kört Crosby-ért vagy ez nagyon gyanús hogy vmi miatt nem ment át a fizikain?
davemayer
Szvsz csak szimplán kihátrált a Ravens FO.
iktriad
Egészségi állapottól függetlenül az a 1/14 2x annyit ér, mint a mi első körünk. Crosby kb. annyit ér, amit mi ajánlottunk, de már az is feszített. Ha SB-ra mennél a következő 2 évben, akkor Trey Hendrickson is elég lehet és megmarad mellé a draft tőke is. Az is meggondolandó, hogy milyen is volt az a két védelem, ahol ezek az emberek játszottak? Nem Seahawks szintű. Én nem vagyok híve a játékos fétisnek. Jó stáb kell. DA most beszerezheti, aki neki kell és majd meglátjuk mire elég az ő tudása.
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Menjünk egy gyors kört Crosby-ért vagy ez nagyon gyanús hogy vmi miatt nem ment át a fizikain?
davemayer
Szvsz csak szimplán kihátrált a Ravens FO.

Szerkesztette: iktriad
3 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Menjünk egy gyors kört Crosby-ért vagy ez nagyon gyanús hogy vmi miatt nem ment át a fizikain?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
3 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Ennyit megért volna nekem is:

BREAKING: The #Jets are signing former #Bears Pro Bowl CB Nahshon Wright to a 1-year deal worth up $5.5M per sources.

Wright had a massive season last year with 5 INTs, 11 PBUs, 2 FF, 3 FR and 80 tackles.

Értem, hogy papíron a J. Johnson, T. Stevenson, K. Gordon jól néz ki, de ennyiért egy game changer CB mindig jól jön.

Eddig nálam Poles munkája idén egy jó közepes max
Toto21
Wrightal az volt a gond hogy ja voltak nagy játékai INT, fumbli stb, viszont konzisztensen szétszopatták coverben. Az egyik legmagasabb passer ratinggel dobáltak rá a QB-k. Az 5. legtöbb yardot engedte a CB-k közül. Bottom 5 coverage grade a PFF-nél. Szóval szépen hangzik az az 5 INT neg fumbli, de nem véletlen hogy csak ennyire taksálta a liga, de így sem akartuk megtartani …

Szerkesztette: Tomcsik

3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Ennyit megért volna nekem is:

BREAKING: The #Jets are signing former #Bears Pro Bowl CB Nahshon Wright to a 1-year deal worth up $5.5M per sources.

Wright had a massive season last year with 5 INTs, 11 PBUs, 2 FF, 3 FR and 80 tackles.

Értem, hogy papíron a J. Johnson, T. Stevenson, K. Gordon jól néz ki, de ennyiért egy game changer CB mindig jól jön.

Eddig nálam Poles munkája idén egy jó közepes max
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 372 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy év, 5,1 milla


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 372 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Braxton Jones egy évre $10 millió
mortirolo
Betömtük a lyukakat. Ennyi törtent. Jobbak nem lettünk idaig
Toto21
Azért azt ne felejtsük el, hogy mielőtt megsérült 77,4-es PFF értékelése volt, ami a 21. a 81-ből. Ha megint eléri azt a szintet, akkor az mennyit érne a piacon? 25? Szóval nem tűnik menőnek, de ettől még simán lehet belőle az év szerződése.
3 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
25, 57, 60, 89 és ha sikerülne elintézni a 2db 3. kört Cunningham-ért, akkor egészen jól állnánk.
mortirolo
Lions kapott egy 3. körös cetlit Aaron Glenn-ért.
A Chiefs 2db 3. kört Poles-ért.
A Bears 0db 3. kört Cunningham-ért.

Azt hiszem ez jól mutatja a tulajdonos politikai erejét.
mortirolo
Csak jól kibaszott velünk a Falcons hogy hivatalosan Ryant tették meg a fő executive-nak. Ha szóról szóra követik a szabályt akkor úgymond “betartották” mégha ezzel pont a szabály lényegét hagyják figyelmen kívül… Mondjuk hozzá teszem hogy szerintem ez az egész Rooney rule egy baromság.
Tomcsik
Azt Poles is mondta, hogy hülyeség a szabály, mert ő nem szín szerint, hanem alkalmasság alapján választ munkatársakat. Viszont ha van ilyen szabály, akkor tartsák be. Az angolszászoknál különben is a törvény szelleme az irányadó. Ryan és Cunningham szerint is jár a kompenzáció, mert Cunningham hozza a végső döntéseket. Tehát itt mindenki egy oldalon áll, kivéve az NFL.
mortirolo
Az a baj hogy hivatalosan Ryan az football executive, legalábbis papíron… szóval sajnos pont hogy követik a szabályt de érezhetően ez nem jó. Itt igszaból mist mutattak egy kiskaput. Ennyi erővel majd mist mindenki kinevez egy ex NFL játékost mint “executive” csak hogy kijátsszák ezt s szabályt. Nem jó precedens. Gyanítom majd alakítanak is a szabályon, de ez nekünk nem segít most. Pedig idén nagyon jó lett volna az az extra 3.

3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
25, 57, 60, 89 és ha sikerülne elintézni a 2db 3. kört Cunningham-ért, akkor egészen jól állnánk.
mortirolo
Lions kapott egy 3. körös cetlit Aaron Glenn-ért.
A Chiefs 2db 3. kört Poles-ért.
A Bears 0db 3. kört Cunningham-ért.

Azt hiszem ez jól mutatja a tulajdonos politikai erejét.
mortirolo
Csak jól kibaszott velünk a Falcons hogy hivatalosan Ryant tették meg a fő executive-nak. Ha szóról szóra követik a szabályt akkor úgymond “betartották” mégha ezzel pont a szabály lényegét hagyják figyelmen kívül… Mondjuk hozzá teszem hogy szerintem ez az egész Rooney rule egy baromság.
Tomcsik
Azt Poles is mondta, hogy hülyeség a szabály, mert ő nem szín szerint, hanem alkalmasság alapján választ munkatársakat. Viszont ha van ilyen szabály, akkor tartsák be. Az angolszászoknál különben is a törvény szelleme az irányadó. Ryan és Cunningham szerint is jár a kompenzáció, mert Cunningham hozza a végső döntéseket. Tehát itt mindenki egy oldalon áll, kivéve az NFL.
3 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
25, 57, 60, 89 és ha sikerülne elintézni a 2db 3. kört Cunningham-ért, akkor egészen jól állnánk.
mortirolo
Lions kapott egy 3. körös cetlit Aaron Glenn-ért.
A Chiefs 2db 3. kört Poles-ért.
A Bears 0db 3. kört Cunningham-ért.

Azt hiszem ez jól mutatja a tulajdonos politikai erejét.
mortirolo
Csak jól kibaszott velünk a Falcons hogy hivatalosan Ryant tették meg a fő executive-nak. Ha szóról szóra követik a szabályt akkor úgymond “betartották” mégha ezzel pont a szabály lényegét hagyják figyelmen kívül… Mondjuk hozzá teszem hogy szerintem ez az egész Rooney rule egy baromság.

3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
25, 57, 60, 89 és ha sikerülne elintézni a 2db 3. kört Cunningham-ért, akkor egészen jól állnánk.
mortirolo
Lions kapott egy 3. körös cetlit Aaron Glenn-ért.
A Chiefs 2db 3. kört Poles-ért.
A Bears 0db 3. kört Cunningham-ért.

Azt hiszem ez jól mutatja a tulajdonos politikai erejét.
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Braxton Jones egy évre $10 millió
mortirolo
Betömtük a lyukakat. Ennyi törtent. Jobbak nem lettünk idaig
3 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Braxton Jones egy évre $10 millió
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Lol 😀

Bryan Cook 3 év 40M - Bengals

Mi meg Cobe Bryant-et hozzuk ugyanennyiért. Eddig Poles munkája erősen kérdéses...
Toto21
Az a Bryant deal szerintem pont hogy kurva jó …
Tomcsik
Meglatjuk. Adjon le a missed tackle-ökböl, mert emögött a DL mögött igenis fognak fele menni... Szerintem Bryant egy tulhype-olt S. Cook-nak jobban örültem volna.
3 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Nekem ezek a játékosok idáig az elmúlt évekből ezekre az igazolásokra emlékeztetnek:

- Demarcus Walker
- Nate Davis
- Lucas Patrick
- Coleman Shelton
- Gerald Everett
- Dayo Odeyingbo

Tudod, hogy szarok, de reménykedsz benne, hogy jó áron szereztél valakit. A szezon végén meg már kiraknád.

Tavaly nagyon jó munkát végzett az FO, idén eddig a Dj Moore trade és Jackson hosszabbítás az egyedüli ami tetszik.
Toto21
Nem értek egyet. A Bryant igazolás szerintem pont hogy rohadt jó és a pénz is reális. Allen Flus embereivel próbálta futtatni a rendszerét, most jönnek azok a játékosok akiket ő szeretne. (Mondjuk nem tudom a Dayo/Jarrett igazolások an mennyire volt benne…) . Bush nem volt occsó, de szert nem 17 milla mint Edmunds. Mondjuk úgy hogy Edmunds pénzéből kijött a Bush-Jackson duó és még maradt is egy kis apró. Nem rohadt fancy igazolások, de nem rossz ez szerintem …

3 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Lol 😀

Bryan Cook 3 év 40M - Bengals

Mi meg Cobe Bryant-et hozzuk ugyanennyiért. Eddig Poles munkája erősen kérdéses...
Toto21
Az a Bryant deal szerintem pont hogy kurva jó …

3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Lol 😀

Bryan Cook 3 év 40M - Bengals

Mi meg Cobe Bryant-et hozzuk ugyanennyiért. Eddig Poles munkája erősen kérdéses...
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Nekem ezek a játékosok idáig az elmúlt évekből ezekre az igazolásokra emlékeztetnek:

- Demarcus Walker
- Nate Davis
- Lucas Patrick
- Coleman Shelton
- Gerald Everett
- Dayo Odeyingbo

Tudod, hogy szarok, de reménykedsz benne, hogy jó áron szereztél valakit. A szezon végén meg már kiraknád.

Tavaly nagyon jó munkát végzett az FO, idén eddig a Dj Moore trade és Jackson hosszabbítás az egyedüli ami tetszik.
3 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Former Browns LB Devin Bush reached agreement today on a 3-year, $30 million deal that includes $21 million guaranteed with the Chicago Bears, per agent Drew Rosenhaus.
KeyG
anyám 😀 pont most írtam, hogy ne hozzunk pénzért LB-ert. Erre ez jön közben LOL
Toto21
Bush mondjuk nagyon összekapta a karrierjét nálunk, kíváncsi leszek Schwartz, és egy elit DL nélkül is tudja e hozni ezt a szintet. De a legutóbbi két éve alapján rászolgált a pénzre.
Joey Tribbiani
épp ez az, nálunk nincs jó DL ( idén nem is lesz). De várjuk meg a garantált részt, az lesz majd sorsdöntő. Ha tényleg tud egy gyenge DL mögött játszani akkor ok részemről
Toto21
Megjött a "Málnás"(Bush tudom,hogy bokor) a Macihoz😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Former Browns LB Devin Bush reached agreement today on a 3-year, $30 million deal that includes $21 million guaranteed with the Chicago Bears, per agent Drew Rosenhaus.
KeyG
anyám 😀 pont most írtam, hogy ne hozzunk pénzért LB-ert. Erre ez jön közben LOL
Toto21
Bush mondjuk nagyon összekapta a karrierjét nálunk, kíváncsi leszek Schwartz, és egy elit DL nélkül is tudja e hozni ezt a szintet. De a legutóbbi két éve alapján rászolgált a pénzre.
Joey Tribbiani
épp ez az, nálunk nincs jó DL ( idén nem is lesz). De várjuk meg a garantált részt, az lesz majd sorsdöntő. Ha tényleg tud egy gyenge DL mögött játszani akkor ok részemről
3 hónapja
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Former Browns LB Devin Bush reached agreement today on a 3-year, $30 million deal that includes $21 million guaranteed with the Chicago Bears, per agent Drew Rosenhaus.
KeyG
anyám 😀 pont most írtam, hogy ne hozzunk pénzért LB-ert. Erre ez jön közben LOL
Toto21
Bush mondjuk nagyon összekapta a karrierjét nálunk, kíváncsi leszek Schwartz, és egy elit DL nélkül is tudja e hozni ezt a szintet. De a legutóbbi két éve alapján rászolgált a pénzre.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Former Browns LB Devin Bush reached agreement today on a 3-year, $30 million deal that includes $21 million guaranteed with the Chicago Bears, per agent Drew Rosenhaus.
KeyG
anyám 😀 pont most írtam, hogy ne hozzunk pénzért LB-ert. Erre ez jön közben LOL
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 637
Annyit kérek ne fizessünk túl LB-ert, ne menjünk bele pl Devin Lloyd licitbe. Inkább adnék egy prove-it szerződést Nakobe Dean-nek és a draft mély LB-ből onnan hozzunk egy fiatal tehetséget.