Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

5 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Apropó:
Se GB, Se Rodgers és mi még állunk a PO-ban. Azt hiszem, ez egy jó hétvége volt....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
5 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Átlagos a védelmünk és valószínűleg a következő 3 meccsen a miénknél jobb jön majd szembe:
5 hónapja
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Már elképzeltem, ahogy szétfutjuk Fangio-t, erre jön McVay. Legyünk pozitívak. Stafford nem olyan mobilis, mint Purdy és Willis, így talán jobban fekszik nekünk. Dobálgat, mint Love és annak tudjuk mi lett a vége. 😊
mortirolo
nyertünk 2x is, jó lesz

5 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Már elképzeltem, ahogy szétfutjuk Fangio-t, erre jön McVay. Legyünk pozitívak. Stafford nem olyan mobilis, mint Purdy és Willis, így talán jobban fekszik nekünk. Dobálgat, mint Love és annak tudjuk mi lett a vége. 😊
5 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Jobban örültem volna a Philynek. A Rams rohadt jó és Stafford ízekre fogja szedni a D-t… Bár a Panthers ellen nem voltak annyira lehengerlőek mint gondoltam…

5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
A Philly jobb lett volna, de végül a Rams jön.
zacknorb
Ettől tartottam, ez a philly inkább meglephető volt, sajnos már a 9ers megtette előttünk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
A Philly jobb lett volna, de végül a Rams jön.
5 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Kellemes meglepetés ez a győzelem, meg is vagyok idénre.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Ezt fölösleges elemezni. Honnan jöttünk vissza már megint?
mortirolo
Pont, hogy ez a szezon után szerintem Johnsonnak is magába kellene néznie majd. Ez az isten facárt is ragaszkodás valamihez nem tudom mire jó. Egó vagy nem tudom, csak azért is én tudom mi a jó.. Lionsnak ezért ment rá a SB, idei szezon is ezért ment nekik kukába, Flick ezért nem játszott BL döntőt tavaly a Barcával és még lehetne sorolni. Nem örökre kell megváltozni, hanem pár pillanat erelyéig. Szép és jó a sok fordítás, de miért jut el idáig a csapat? Első félidőben konkrétan eldobta a meccset BJ ezekkel a negyedik és lehetetlen szitukkal, amikor egyáltalán nem ment a csapat. Kell kockáztatni senki se mondja, hogy nem, de amikor ennyire nem megy a csapatnak és ennyire nem tudod megállítani az ellenfél Offenset, akkor saját térfélen ne add már vissza folyamatosan az ellenfélnek. Kultúra alakul, önbizalomnak jót tett a sok come back, de ez szerencse kérdése és ellenfél szerencsétlenkedése. Ez elsülhetett volna úgyis hogy egy szezon után kivágják. Nem idén kell nyerni egyértelmű, van idő tanulni ezekből, hogy ez nem fog a végtelenségig menni, de pont hogy ezt elemezni kell majd a csapatnak.
remontada
Annak a faszinak szobra lesz a stadion előtt!
Utley
Lafluernek?
5 hónapja
Utley Detroit Lions Nebraska Cornhuskers 348
Ezt fölösleges elemezni. Honnan jöttünk vissza már megint?
mortirolo
Pont, hogy ez a szezon után szerintem Johnsonnak is magába kellene néznie majd. Ez az isten facárt is ragaszkodás valamihez nem tudom mire jó. Egó vagy nem tudom, csak azért is én tudom mi a jó.. Lionsnak ezért ment rá a SB, idei szezon is ezért ment nekik kukába, Flick ezért nem játszott BL döntőt tavaly a Barcával és még lehetne sorolni. Nem örökre kell megváltozni, hanem pár pillanat erelyéig. Szép és jó a sok fordítás, de miért jut el idáig a csapat? Első félidőben konkrétan eldobta a meccset BJ ezekkel a negyedik és lehetetlen szitukkal, amikor egyáltalán nem ment a csapat. Kell kockáztatni senki se mondja, hogy nem, de amikor ennyire nem megy a csapatnak és ennyire nem tudod megállítani az ellenfél Offenset, akkor saját térfélen ne add már vissza folyamatosan az ellenfélnek. Kultúra alakul, önbizalomnak jót tett a sok come back, de ez szerencse kérdése és ellenfél szerencsétlenkedése. Ez elsülhetett volna úgyis hogy egy szezon után kivágják. Nem idén kell nyerni egyértelmű, van idő tanulni ezekből, hogy ez nem fog a végtelenségig menni, de pont hogy ezt elemezni kell majd a csapatnak.
remontada
Annak a faszinak szobra lesz a stadion előtt!
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/611326305_3778063659000888_2638075283398414121_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_aid=0&_nc_ohc=mquf-6xR8RYQ7kNvwEJI0YF&_nc_oc=AdqGb2FTgnq_2-A0odpQHcGZvuhX6nrHlbUhrIgzlBkgs3fIMj-tlZzOIRFpbJqCaks&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=C7YqRtOm1jPCPrKNltZSxQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_S7bIGx_9JI2-nt_QwJ-wVFkxWq3S0raH54BX_qsppkw&oe=6A398B63
3,9 Mio. Aufrufe · 60.821 Reaktionen | Victory vibes are high in Chicago 🙌 | NFL on Prime
Victory vibes are high in Chicago 🙌
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
ha már megvertetek minket, akkor tessék végigmenni, jó lenne ha végre valaki a mi csoportunkat képviselné a döntőben, és lehetőleg elhozná a trófeát.
gyerünk macik!
Fontos_Vidra
Na sosem gondoltam volna hogy ilyet olvasok egy Green Bay szimpatizánstól…
Tomcsik
Mert ez puha divízió, nem az NFC East 😊
Dzsokijuing
Sorry, de nálatok szép hogy az megy, innen is mindenkinek ott van a hate csapata
5 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
ha már megvertetek minket, akkor tessék végigmenni, jó lenne ha végre valaki a mi csoportunkat képviselné a döntőben, és lehetőleg elhozná a trófeát.
gyerünk macik!
Fontos_Vidra
Na sosem gondoltam volna hogy ilyet olvasok egy Green Bay szimpatizánstól…
Tomcsik
Mert ez puha divízió, nem az NFC East 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
5 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
 www.espn.com/nfl/story/_/id/47576276/chicago-bears-linebacker-tj-edwards-suffers-leg-injury
zacknorb
Sajnos ez a kevésbé rossz hír. Trapillo valszeg térdszalag szakadás és out for the season. Edwards inkább pótolható… Ráadásul ha az full patellar tendon és műteni kell akkor az alap hangon 9–12 hónap és lehet hogy sosem lesz a régi…
Tomcsik
A patellar tendon az nem térdszalag.
szaba
A térd kalács alatt lévő ín szakadása…A lényeg hogy nagyon ronda sérülés és nem könnyű teljesen visszajönni belőle…
Tomcsik
Tudom, nálunk azzal dőlt ki Rashawn Slater. Megkérdeztem hozzáértőt, ebből szerencsés esetben is 2 év alatt lehet teljes értékűen visszatérni. Szóval ez komoly gond Trapilonál is.
5 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
 www.espn.com/nfl/story/_/id/47576276/chicago-bears-linebacker-tj-edwards-suffers-leg-injury
zacknorb
Sajnos ez a kevésbé rossz hír. Trapillo valszeg térdszalag szakadás és out for the season. Edwards inkább pótolható… Ráadásul ha az full patellar tendon és műteni kell akkor az alap hangon 9–12 hónap és lehet hogy sosem lesz a régi…
Tomcsik
A patellar tendon az nem térdszalag.
szaba
A térd kalács alatt lévő ín szakadása…A lényeg hogy nagyon ronda sérülés és nem könnyű teljesen visszajönni belőle…

5 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
 www.espn.com/nfl/story/_/id/47576276/chicago-bears-linebacker-tj-edwards-suffers-leg-injury
zacknorb
Sajnos ez a kevésbé rossz hír. Trapillo valszeg térdszalag szakadás és out for the season. Edwards inkább pótolható… Ráadásul ha az full patellar tendon és műteni kell akkor az alap hangon 9–12 hónap és lehet hogy sosem lesz a régi…
Tomcsik
A patellar tendon az nem térdszalag.
5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Ezt fölösleges elemezni. Honnan jöttünk vissza már megint?
mortirolo
Pont, hogy ez a szezon után szerintem Johnsonnak is magába kellene néznie majd. Ez az isten facárt is ragaszkodás valamihez nem tudom mire jó. Egó vagy nem tudom, csak azért is én tudom mi a jó.. Lionsnak ezért ment rá a SB, idei szezon is ezért ment nekik kukába, Flick ezért nem játszott BL döntőt tavaly a Barcával és még lehetne sorolni. Nem örökre kell megváltozni, hanem pár pillanat erelyéig. Szép és jó a sok fordítás, de miért jut el idáig a csapat? Első félidőben konkrétan eldobta a meccset BJ ezekkel a negyedik és lehetetlen szitukkal, amikor egyáltalán nem ment a csapat. Kell kockáztatni senki se mondja, hogy nem, de amikor ennyire nem megy a csapatnak és ennyire nem tudod megállítani az ellenfél Offenset, akkor saját térfélen ne add már vissza folyamatosan az ellenfélnek. Kultúra alakul, önbizalomnak jót tett a sok come back, de ez szerencse kérdése és ellenfél szerencsétlenkedése. Ez elsülhetett volna úgyis hogy egy szezon után kivágják. Nem idén kell nyerni egyértelmű, van idő tanulni ezekből, hogy ez nem fog a végtelenségig menni, de pont hogy ezt elemezni kell majd a csapatnak.
5 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
 x.com/rapsheet/status/2010219285818609800?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

5 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Ja 2026-ban még veretlenek vagyunk és már megvertük a Packers-t is. 😊
Toto21
Ha jól emlékszem, akkor ez tavaly is így volt, de micsoda különbség. 😊
5 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
 www.espn.com/nfl/story/_/id/47576276/chicago-bears-linebacker-tj-edwards-suffers-leg-injury
zacknorb
Sajnos ez a kevésbé rossz hír. Trapillo valszeg térdszalag szakadás és out for the season. Edwards inkább pótolható… Ráadásul ha az full patellar tendon és műteni kell akkor az alap hangon 9–12 hónap és lehet hogy sosem lesz a régi…

Szerkesztette: Tomcsik

5 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
ha már megvertetek minket, akkor tessék végigmenni, jó lenne ha végre valaki a mi csoportunkat képviselné a döntőben, és lehetőleg elhozná a trófeát.
gyerünk macik!
Fontos_Vidra
Na sosem gondoltam volna hogy ilyet olvasok egy Green Bay szimpatizánstól…

5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Azt lehet már tudni, hogy a jövő héten mikor játszunk, vagy csak akkor derül ki ha az összes wild card meccs lement?
Proki_
Lehet a hétfőit nem várják meg és a mai tripla után kihirdetik, vagy az esti meccs félidejében.
5 hónapja
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 105
Azt lehet már tudni, hogy a jövő héten mikor játszunk, vagy csak akkor derül ki ha az összes wild card meccs lement?
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/610107085_1411892470522466_6040623543251184964_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=JELsynlA7ZwQ7kNvwEr5McI&_nc_oc=AdoqwnWPtHeKmcF2IkbQYtoDw6VOEBEGxEhpm9cD6vXEseeEozuMaXWSaszmFkwV2No&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=bqRq5axfQ0zLn-qkA8k7JA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-2ydlZRfialHc1DKTTSsqKCexzebrz7pj2tJtvpJ299A&oe=6A3976AF
8,6 Mio. Aufrufe · 102.895 Reaktionen | Da Bears are really ENJOYING this win 🧀 | NFL on Prime
Da Bears are really ENJOYING this win 🧀
5 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
 www.espn.com/nfl/story/_/id/47576276/chicago-bears-linebacker-tj-edwards-suffers-leg-injury
zacknorb
legrosszabb hír sajnos. 😕
Toto21
Fractured fibula.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018