Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ja, még 270 (bár lehet, pihentetik)
csi77
Én nem pihentetném, de nem a rekord miatt hanem mert sokszor bebizonyosodott már hogy az extra pihenő után rozsdásan tér vissza vki. Most van lendület, fiatalság is, verje szét otthon a lionst (akár rekorddal) aztán lendületből menjünk bele a PO-ba - ahol aztán komoly szopóroller várható D oldalon ismét, ha a rams jönne...

Az offseasont a védelemre kell fordítani, ez nem is kérdés.

Ja hülye vagyok most nézem hogy még mindig 2nd seeden vagyunk, akkor jönnek a pacskerek. Na ez tipikusan olyan meccs amit a legjobban utálok, ők felszabadultan játszhatnak nálunk meg sosem lehet tudni hogy állnak bele egy gb meccsbe.
Nagyon remèlem átérzik majd mit fog jelenteni ez a meccs.
davemayer
miért jàtszana felszabadultan a Packers? ők is nyerési kényszerbe vannak… MLF az egyik legjobb offenset futatja, es semmit nem tudtak alakitani a POban amióta itt van. Nekik stresszesebb, muszaj nyerni kategória.. Nekunk ajandek minden PO meccs. Nem ott vagyunk ahova vártak minket (magunkat) es ők sem
ricsiii83
Ha verjük őket legyint majd mindenki hogy tele vannak sérültekkel és otthon voltunk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Ja, még 270 (bár lehet, pihentetik)
csi77
Én nem pihentetném, de nem a rekord miatt hanem mert sokszor bebizonyosodott már hogy az extra pihenő után rozsdásan tér vissza vki. Most van lendület, fiatalság is, verje szét otthon a lionst (akár rekorddal) aztán lendületből menjünk bele a PO-ba - ahol aztán komoly szopóroller várható D oldalon ismét, ha a rams jönne...

Az offseasont a védelemre kell fordítani, ez nem is kérdés.

Ja hülye vagyok most nézem hogy még mindig 2nd seeden vagyunk, akkor jönnek a pacskerek. Na ez tipikusan olyan meccs amit a legjobban utálok, ők felszabadultan játszhatnak nálunk meg sosem lehet tudni hogy állnak bele egy gb meccsbe.
Nagyon remèlem átérzik majd mit fog jelenteni ez a meccs.
davemayer
miért jàtszana felszabadultan a Packers? ők is nyerési kényszerbe vannak… MLF az egyik legjobb offenset futatja, es semmit nem tudtak alakitani a POban amióta itt van. Nekik stresszesebb, muszaj nyerni kategória.. Nekunk ajandek minden PO meccs. Nem ott vagyunk ahova vártak minket (magunkat) es ők sem

5 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Ja, még 270 (bár lehet, pihentetik)
csi77
Nem hiszem. A Detroit elleni egy prestige meccs lesz. Főleg ah első ronda zakóért vissza akarunk majd vágni. Amúgy is sok példa volt arra hogy nem volt jó leültetni a kezdő QB-t a PO előtt. Aztán persze meglátjuk…

5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ja, még 270 (bár lehet, pihentetik)
csi77
Amúgy pont ezért látom, hogy erre még rámennek, aztán ha megvan, lehet jön Bagent.
5 hónapja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Ja, még 270 (bár lehet, pihentetik)
csi77
Én nem pihentetném, de nem a rekord miatt hanem mert sokszor bebizonyosodott már hogy az extra pihenő után rozsdásan tér vissza vki. Most van lendület, fiatalság is, verje szét otthon a lionst (akár rekorddal) aztán lendületből menjünk bele a PO-ba - ahol aztán komoly szopóroller várható D oldalon ismét, ha a rams jönne...

Az offseasont a védelemre kell fordítani, ez nem is kérdés.

Ja hülye vagyok most nézem hogy még mindig 2nd seeden vagyunk, akkor jönnek a pacskerek. Na ez tipikusan olyan meccs amit a legjobban utálok, ők felszabadultan játszhatnak nálunk meg sosem lehet tudni hogy állnak bele egy gb meccsbe.
Nagyon remèlem átérzik majd mit fog jelenteni ez a meccs.
davemayer
Sztm nem fogtok pihentetni
-Bj-nek presztizs a Lions meccs , Detroiti meccsen nagyon meg lett verve biztosan vissza akar vágni .
-A másik és sztm fontosabb számotokra , ha pihentetnének és vereség ha nyer a Phily akkor ővék a második kiemelés , sztm inkább akartok ti velünk játszani , mint bárkivel az Nfc westből , és ez érthető is .
5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ja, még 270 (bár lehet, pihentetik)
csi77
Én nem pihentetném, de nem a rekord miatt hanem mert sokszor bebizonyosodott már hogy az extra pihenő után rozsdásan tér vissza vki. Most van lendület, fiatalság is, verje szét otthon a lionst (akár rekorddal) aztán lendületből menjünk bele a PO-ba - ahol aztán komoly szopóroller várható D oldalon ismét, ha a rams jönne...

Az offseasont a védelemre kell fordítani, ez nem is kérdés.

Ja hülye vagyok most nézem hogy még mindig 2nd seeden vagyunk, akkor jönnek a pacskerek. Na ez tipikusan olyan meccs amit a legjobban utálok, ők felszabadultan játszhatnak nálunk meg sosem lehet tudni hogy állnak bele egy gb meccsbe.
Nagyon remèlem átérzik majd mit fog jelenteni ez a meccs.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Igazán jólesett volna ezt megnyerni. Negatívum, hogy mobilis irányító ellen gyengék vagyunk. Ehhez és a futás megállításához lassúak, így a drafton ezen kell dolgozni. Pozitívum, hogy támadó oldalon tele vagyunk tehetséggel. Jó a stáb és nagyon jól edzett a csapat, így állóképességben kiemelkedő. Ezért is tudtunk ennyi meccset megfordítani. Tulajdonképpen most is ez történt, de a végén megint futni kellett volna, mint az első GB meccsen. Ha netán újra összekerülnénk velük, akkor ez ellen a csapat ellen inkább a gyors futó a megfelelő. Önbizalom növelőnek jó volt ez, abból sosem elég.
5 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ja, még 270 (bár lehet, pihentetik)

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
5 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Kemény csatában maradtunk alul, Williams odatette magát, ahogy ezt egy magasabb tudású, felsőbbrendű szurkolói körökbe tartozó egyén meg is jegyezte, engem más sportág választására bíztatva. Elgondolkodom, szerintem a lacrosse lenne a megfelelő.....😊 Még, azért, mielőtt CW kapcsán Onán bűnébe esnék, megvárnék egy pár meccset.....

Az mindenképpen jó, hogy tudunk jó meccset játszani erős ellenféllel szemben is, illetve Williams képes 300+ yardra is. Ami nem annyira, az a 42 kapott pont, sérülések ide vagy oda.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
5 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Akkor nekünk kvázi tét nélküli a meccs, bár ellenfél választás szempontjából mégsem....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
5 hónapja
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 105
Moore, Zaccheus out mára.
5 hónapja
Dagobert bácsi 333
Ahogy mindenki várta, simán behúztuk a csoportot.....😀

Ja, van még esélyünk az NFC 1. helyre. WTF? Meg kellett néznem, jó topicban járok-e.

A 49-ers elleni meccs valahogy amúgy sem nekünk való, nem látom, hogyan nyerhetnénk ellenük, bár az eddigi 11 győzelmünk jó részét sem láttam jönni. Ha lesz tétje, sem nyerünk szerintem, CMC kinyír minket, Purdy is kezd visszatalálni korábbi formájához, a védelmük sem zuhant feltétlen össze Warner elvesztésétől, ők még nem nyerték meg a csoportjukat.

Érdekes lesz a Panthers meccs, mert nekik élet-halál, a másik oldalon tavaly ilyenkor Darnold nem bírta el a téttel járó terhet, kérdés most megy-e neki.
Legalább lesz mit nézni 7-kor.
csi77
Sima Sea ide a bökőt
5 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ahogy mindenki várta, simán behúztuk a csoportot.....😀

Ja, van még esélyünk az NFC 1. helyre. WTF? Meg kellett néznem, jó topicban járok-e.

A 49-ers elleni meccs valahogy amúgy sem nekünk való, nem látom, hogyan nyerhetnénk ellenük, bár az eddigi 11 győzelmünk jó részét sem láttam jönni. Ha lesz tétje, sem nyerünk szerintem, CMC kinyír minket, Purdy is kezd visszatalálni korábbi formájához, a védelmük sem zuhant feltétlen össze Warner elvesztésétől, ők még nem nyerték meg a csoportjukat.

Érdekes lesz a Panthers meccs, mert nekik élet-halál, a másik oldalon tavaly ilyenkor Darnold nem bírta el a téttel járó terhet, kérdés most megy-e neki.
Legalább lesz mit nézni 7-kor.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
5 hónapja
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
CSOPORTGYŐZTES!!!

King Henry kivégezte a pacskereket.
Nagyon jól jött ez nekünk mert ha a carolina nem veri meg a seahawks-ot akkor nyugodtan el lehet engedni a kövi 2 meccset és lehet készülni a playoffra. Viszont ha a panthers behúzná az egy még nagyobb esélyt adna nekünk, ugyanis akkor a 1st seed a tét éjjel.
davemayer
Szerintem nem pihenhetünk, mert nekünk két meccset kell nyerni a Seahawks-nak meg egyet elveszteni. Ha a 49ers-t nem verjük meg, akkor már tényleg mindegy. Persze jobb lenne egy Carolina győzelem, mert az 49ers-nek már mindegy lenne a Seahawks ellen.
mortirolo
Na pont az utolsó mondatod miatt lehetne pihentetni. Ha a seattle nyer carolinaban gyakorlatilag övék a first seed.
davemayer
Remélem nem kell pihentetni, de ha mégis akkor legalább pályára kerülhetne Bagent. Megnézném hogy áll most.
mortirolo
abszolut!!

5 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
CSOPORTGYŐZTES!!!

King Henry kivégezte a pacskereket.
Nagyon jól jött ez nekünk mert ha a carolina nem veri meg a seahawks-ot akkor nyugodtan el lehet engedni a kövi 2 meccset és lehet készülni a playoffra. Viszont ha a panthers behúzná az egy még nagyobb esélyt adna nekünk, ugyanis akkor a 1st seed a tét éjjel.
davemayer
Szerintem nem pihenhetünk, mert nekünk két meccset kell nyerni a Seahawks-nak meg egyet elveszteni. Ha a 49ers-t nem verjük meg, akkor már tényleg mindegy. Persze jobb lenne egy Carolina győzelem, mert az 49ers-nek már mindegy lenne a Seahawks ellen.
mortirolo
Na pont az utolsó mondatod miatt lehetne pihentetni. Ha a seattle nyer carolinaban gyakorlatilag övék a first seed.
davemayer
Remélem nem kell pihentetni, de ha mégis akkor legalább pályára kerülhetne Bagent. Megnézném hogy áll most.
5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
CSOPORTGYŐZTES!!!

King Henry kivégezte a pacskereket.
Nagyon jól jött ez nekünk mert ha a carolina nem veri meg a seahawks-ot akkor nyugodtan el lehet engedni a kövi 2 meccset és lehet készülni a playoffra. Viszont ha a panthers behúzná az egy még nagyobb esélyt adna nekünk, ugyanis akkor a 1st seed a tét éjjel.
davemayer
Szerintem nem pihenhetünk, mert nekünk két meccset kell nyerni a Seahawks-nak meg egyet elveszteni. Ha a 49ers-t nem verjük meg, akkor már tényleg mindegy. Persze jobb lenne egy Carolina győzelem, mert az 49ers-nek már mindegy lenne a Seahawks ellen.
mortirolo
Na pont az utolsó mondatod miatt lehetne pihentetni. Ha a seattle nyer carolinaban gyakorlatilag övék a first seed.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
CSOPORTGYŐZTES!!!

King Henry kivégezte a pacskereket.
Nagyon jól jött ez nekünk mert ha a carolina nem veri meg a seahawks-ot akkor nyugodtan el lehet engedni a kövi 2 meccset és lehet készülni a playoffra. Viszont ha a panthers behúzná az egy még nagyobb esélyt adna nekünk, ugyanis akkor a 1st seed a tét éjjel.
davemayer
Szerintem nem pihenhetünk, mert nekünk két meccset kell nyerni a Seahawks-nak meg egyet elveszteni. Ha a 49ers-t nem verjük meg, akkor már tényleg mindegy. Persze jobb lenne egy Carolina győzelem, mert az 49ers-nek már mindegy lenne a Seahawks ellen.

Szerkesztette: mortirolo
5 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Akkor harmadszorra is. Jó meccs lesz. Gratula a csoportgyőzelemhez.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
CSOPORTGYŐZTES!!!

King Henry kivégezte a pacskereket.
Nagyon jól jött ez nekünk mert ha a carolina nem veri meg a seahawks-ot akkor nyugodtan el lehet engedni a kövi 2 meccset és lehet készülni a playoffra. Viszont ha a panthers behúzná az egy még nagyobb esélyt adna nekünk, ugyanis akkor a 1st seed a tét éjjel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
6 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Szezon után el kellene cserélni Williams-et Borrow-ra. Persze lehet kell még hozzáadni egy +elsőkört de talán megérné.
Antman
nem férne bele a cap-be Burrow fizetése, valamint én most az összes tökét a D-re költeném, vagy Trapilo helyett egy elit LT-re.
Toto21
Ez Williams első éve Johnson-nal...
Inkább egy minimum Montez Sweat szintű EDGE kellene a draftról.

Szerencsére most legalább lesz a felhozatal:
 www.nflmockdraftdatabase.com/big-boards/2026/consensus-big-board-2026

Ha valaki nézi az egyetemi meccseket, mondhatna nevet, akit érdemes megnézni.
mortirolo
Aki lehet még bent lesz mikor húzunk és amolyan Allen stílusú DE az TJ Parker. Akit én nagyon bírok és talán bent lehet az Cashius Howell. Viszont ő 6’ 2” 249 font. Nem igazán Allen zsánere. Viszont ő egy nagyon jó speed rusher és szerintem mi lassúak vagyunk a falba.

6 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Szezon után el kellene cserélni Williams-et Borrow-ra. Persze lehet kell még hozzáadni egy +elsőkört de talán megérné.
Antman
nem férne bele a cap-be Burrow fizetése, valamint én most az összes tökét a D-re költeném, vagy Trapilo helyett egy elit LT-re.
Toto21
Ez Williams első éve Johnson-nal...
Inkább egy minimum Montez Sweat szintű EDGE kellene a draftról.

Szerencsére most legalább lesz a felhozatal:
 www.nflmockdraftdatabase.com/big-boards/2026/consensus-big-board-2026

Ha valaki nézi az egyetemi meccseket, mondhatna nevet, akit érdemes megnézni.
mortirolo
Nem bízom benne, egy felturbózott Fields, aki első szándékból fut, ha baj van, vagy nem érzi a zsebet.
Ne legyen igaazam

Amúgy boldog Karácsonyt!
csi77
Semmi köze Fieldhez. Fields agyban nincs NFL kezdő szinten. Atletikailag hatalmas adottságok, de nem tud elővételezni, olvasni…

CW látja hova kéne dobni, általában jók az olvasásai. Neki a mechanikáját kell rendbe tenni ami meg elvileg fejleszthető. Össze se lehet hasonlítani Fieldsel. Ami baj még vele hogy sokszor nem veszi el amit a védelem ad, nem keresi a check downt hanem a nagy játékot hajszolja, ezért az alacsony completition %.

6 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Szezon után el kellene cserélni Williams-et Borrow-ra. Persze lehet kell még hozzáadni egy +elsőkört de talán megérné.
Antman
nem férne bele a cap-be Burrow fizetése, valamint én most az összes tökét a D-re költeném, vagy Trapilo helyett egy elit LT-re.
Toto21
Ez Williams első éve Johnson-nal...
Inkább egy minimum Montez Sweat szintű EDGE kellene a draftról.

Szerencsére most legalább lesz a felhozatal:
 www.nflmockdraftdatabase.com/big-boards/2026/consensus-big-board-2026

Ha valaki nézi az egyetemi meccseket, mondhatna nevet, akit érdemes megnézni.
mortirolo
Nem bízom benne, egy felturbózott Fields, aki első szándékból fut, ha baj van, vagy nem érzi a zsebet.
Ne legyen igaazam

Amúgy boldog Karácsonyt!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Szezon után el kellene cserélni Williams-et Borrow-ra. Persze lehet kell még hozzáadni egy +elsőkört de talán megérné.
Antman
nem férne bele a cap-be Burrow fizetése, valamint én most az összes tökét a D-re költeném, vagy Trapilo helyett egy elit LT-re.
Toto21
Ez Williams első éve Johnson-nal...
Inkább egy minimum Montez Sweat szintű EDGE kellene a draftról.

Szerencsére most legalább lesz a felhozatal:
 www.nflmockdraftdatabase.com/big-boards/2026/consensus-big-board-2026

Ha valaki nézi az egyetemi meccseket, mondhatna nevet, akit érdemes megnézni.
mortirolo
hétvégén épp a Miami meccsét láttam és Bain nagyon tetszene nálunk. Dominálta a támadófalat és alig tudták tartani. Nem tudom hol fog kikötni, de szerintem szép jövő áll előtte.
Toto21
Csak ő itt már fix nem lesz benn, ahogy Bailey (Texas Tech) és Faulk (Auburn sem).
L. T. Overton és ha kijön R Mason Thomas lehetséges opció.
És én bírom Mesidort is Bain túloldalán.
zacknorb
Mesidor radar alatt van eddig főleg Bain miatt, de őt én is bírom, viszont ő azért inkább 2-3 kör…

6 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Szezon után el kellene cserélni Williams-et Borrow-ra. Persze lehet kell még hozzáadni egy +elsőkört de talán megérné.
Antman
nem férne bele a cap-be Burrow fizetése, valamint én most az összes tökét a D-re költeném, vagy Trapilo helyett egy elit LT-re.
Toto21
Ez Williams első éve Johnson-nal...
Inkább egy minimum Montez Sweat szintű EDGE kellene a draftról.

Szerencsére most legalább lesz a felhozatal:
 www.nflmockdraftdatabase.com/big-boards/2026/consensus-big-board-2026

Ha valaki nézi az egyetemi meccseket, mondhatna nevet, akit érdemes megnézni.
mortirolo
hétvégén épp a Miami meccsét láttam és Bain nagyon tetszene nálunk. Dominálta a támadófalat és alig tudták tartani. Nem tudom hol fog kikötni, de szerintem szép jövő áll előtte.
Toto21
Csak ő itt már fix nem lesz benn, ahogy Bailey (Texas Tech) és Faulk (Auburn sem).
L. T. Overton és ha kijön R Mason Thomas lehetséges opció.
És én bírom Mesidort is Bain túloldalán.
zacknorb
Pontosan. Bain top5 kimegy. Bailey és Faulk kb 10-20 között…

6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Szezon után el kellene cserélni Williams-et Borrow-ra. Persze lehet kell még hozzáadni egy +elsőkört de talán megérné.
Antman
nem férne bele a cap-be Burrow fizetése, valamint én most az összes tökét a D-re költeném, vagy Trapilo helyett egy elit LT-re.
Toto21
Ez Williams első éve Johnson-nal...
Inkább egy minimum Montez Sweat szintű EDGE kellene a draftról.

Szerencsére most legalább lesz a felhozatal:
 www.nflmockdraftdatabase.com/big-boards/2026/consensus-big-board-2026

Ha valaki nézi az egyetemi meccseket, mondhatna nevet, akit érdemes megnézni.
mortirolo
hétvégén épp a Miami meccsét láttam és Bain nagyon tetszene nálunk. Dominálta a támadófalat és alig tudták tartani. Nem tudom hol fog kikötni, de szerintem szép jövő áll előtte.
Toto21
Csak ő itt már fix nem lesz benn, ahogy Bailey (Texas Tech) és Faulk (Auburn sem).
L. T. Overton és ha kijön R Mason Thomas lehetséges opció.
És én bírom Mesidort is Bain túloldalán.