Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

6 hónapja
Fefe77 Chicago Bears 137
Szoros meccs volt, pedig az elso ket negyed utan attol tartottam, hogy ez egy meretes zako lesz. BJ hivasai ezt kovetoen jol ültek, az orat is jol futattuk, de hiaba javult Caleb a masodik felidore, a vegen röviden dobta meg a labdat.
6 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
nem szoktam tippelgetni, de úgy gondolom a mai szorosabb lesz, mint sokan gondolják. Tippre 23-20-ra kikapunk ma
6 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Odunze kihagyja a hétvégi meccset. Burden Time!
Toto21
Én azt gondolom, illetve remélem, hogy Burden jobb lesz, mint Odunze. A játékstílusa nekem mindenesetre jobban tetszik.
6 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Odunze kihagyja a hétvégi meccset. Burden Time!
Toto21
Mondjuk Caleb 150-200 yardját elkapkodja Moore, Loveland, Kmet meg a két futó is… 😊

6 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Odunze kihagyja a hétvégi meccset. Burden Time!
6 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
Nagyon nagy valószínűséggel az utolsó 18. fordulóban a Chicago - Detroit meccsen fog eldőlni, a két csapat közül ki jut PO-ba.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
6 hónapja
Dagobert bácsi 333
Perplexity válasza:

A Chicago Bears utoljára 2006-ban volt az NFC 1. kiemeltjei. Ez az év során történt, és az december hónapjában zárult le véglegesen a dolog, hiszen a csapat 2006 decemberében fejezett be, valamint az 1. seed pozícióra azért is szükség volt a szezon végéig, mivel az alapszakasz végén a Bears 13-3-as rekordot értek el, ami az NFC legjobb mutatója volt.

A Bears 2006. december 3-án legyőzték a Minnesota Vikingeket 23-13-as eredménnyel, és ezzel megnyerték az NFC North-ot (ekkor még 10-2-esek voltak), és ettől fogva az #1 seed pozícióra törekedtek az NFC-ben. Az alapszakasz végén 13-3-as győzelem-vereség aránnyal zártak, ami garantálta nekik az NFC-ben az 1. kiemelt helyet.

A 2006-os szezonban a Bears egészen a Super Bowl XLI-ig jutottak, ahol február 4-én 29-17-re kikaptak az Indianapolis Colts-tól.

Azóta, 2006 óta 19 évvel később, 2025. november 30-án ismét az NFC 1. kiemeltje lett a csapat, ez pedig az első alkalom, hogy decemberben az NFC élére lépnek be 2006 óta.
Medve81
Bocsi de hol vagytok első kiemeltek? Vagy csak en nézek valamit rosszul?
Hogy kell értelmezni a tabellát, mi az ami a végén számít?

 www.eredmenyek.com/amerikai-futball/
Dagobert bácsi
Ne ilyen bóvli oldalakat nézz, ami még a csoportkiemeléseket sem veszi figyelembe, nemhogy a különböző tiebreaker-eket, csak a puszta mérleget 😊

 www.nfl.com/standings/playoff-picture
warr_b
Köszi így akkor már értem
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Perplexity válasza:

A Chicago Bears utoljára 2006-ban volt az NFC 1. kiemeltjei. Ez az év során történt, és az december hónapjában zárult le véglegesen a dolog, hiszen a csapat 2006 decemberében fejezett be, valamint az 1. seed pozícióra azért is szükség volt a szezon végéig, mivel az alapszakasz végén a Bears 13-3-as rekordot értek el, ami az NFC legjobb mutatója volt.

A Bears 2006. december 3-án legyőzték a Minnesota Vikingeket 23-13-as eredménnyel, és ezzel megnyerték az NFC North-ot (ekkor még 10-2-esek voltak), és ettől fogva az #1 seed pozícióra törekedtek az NFC-ben. Az alapszakasz végén 13-3-as győzelem-vereség aránnyal zártak, ami garantálta nekik az NFC-ben az 1. kiemelt helyet.

A 2006-os szezonban a Bears egészen a Super Bowl XLI-ig jutottak, ahol február 4-én 29-17-re kikaptak az Indianapolis Colts-tól.

Azóta, 2006 óta 19 évvel később, 2025. november 30-án ismét az NFC 1. kiemeltje lett a csapat, ez pedig az első alkalom, hogy decemberben az NFC élére lépnek be 2006 óta.
Medve81
Bocsi de hol vagytok első kiemeltek? Vagy csak en nézek valamit rosszul?
Hogy kell értelmezni a tabellát, mi az ami a végén számít?

 www.eredmenyek.com/amerikai-futball/
Dagobert bácsi
Ne ilyen bóvli oldalakat nézz, ami még a csoportkiemeléseket sem veszi figyelembe, nemhogy a különböző tiebreaker-eket, csak a puszta mérleget 😊

 www.nfl.com/standings/playoff-picture


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
Dagobert bácsi 333
Perplexity válasza:

A Chicago Bears utoljára 2006-ban volt az NFC 1. kiemeltjei. Ez az év során történt, és az december hónapjában zárult le véglegesen a dolog, hiszen a csapat 2006 decemberében fejezett be, valamint az 1. seed pozícióra azért is szükség volt a szezon végéig, mivel az alapszakasz végén a Bears 13-3-as rekordot értek el, ami az NFC legjobb mutatója volt.

A Bears 2006. december 3-án legyőzték a Minnesota Vikingeket 23-13-as eredménnyel, és ezzel megnyerték az NFC North-ot (ekkor még 10-2-esek voltak), és ettől fogva az #1 seed pozícióra törekedtek az NFC-ben. Az alapszakasz végén 13-3-as győzelem-vereség aránnyal zártak, ami garantálta nekik az NFC-ben az 1. kiemelt helyet.

A 2006-os szezonban a Bears egészen a Super Bowl XLI-ig jutottak, ahol február 4-én 29-17-re kikaptak az Indianapolis Colts-tól.

Azóta, 2006 óta 19 évvel később, 2025. november 30-án ismét az NFC 1. kiemeltje lett a csapat, ez pedig az első alkalom, hogy decemberben az NFC élére lépnek be 2006 óta.
Medve81
Bocsi de hol vagytok első kiemeltek? Vagy csak en nézek valamit rosszul?
Hogy kell értelmezni a tabellát, mi az ami a végén számít?

 www.eredmenyek.com/amerikai-futball/

Szerkesztette: Dagobert bácsi
6 hónapja
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 105
Én azért barokkos túlzásnak érzem az első helyünket, de sebaj. A következő egy hónap kideríti, hol is járunk valójában. Ha legalább kettőt nyerünk, van PO. Ha kevesebbet, talán, de inkább nem.
csi77
Én azért most már meglepődnék, ha nem nyernénk kettőt.
6 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Én azért barokkos túlzásnak érzem az első helyünket, de sebaj. A következő egy hónap kideríti, hol is járunk valójában. Ha legalább kettőt nyerünk, van PO. Ha kevesebbet, talán, de inkább nem.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 181
Perplexity válasza:

A Chicago Bears utoljára 2006-ban volt az NFC 1. kiemeltjei. Ez az év során történt, és az december hónapjában zárult le véglegesen a dolog, hiszen a csapat 2006 decemberében fejezett be, valamint az 1. seed pozícióra azért is szükség volt a szezon végéig, mivel az alapszakasz végén a Bears 13-3-as rekordot értek el, ami az NFC legjobb mutatója volt.

A Bears 2006. december 3-án legyőzték a Minnesota Vikingeket 23-13-as eredménnyel, és ezzel megnyerték az NFC North-ot (ekkor még 10-2-esek voltak), és ettől fogva az #1 seed pozícióra törekedtek az NFC-ben. Az alapszakasz végén 13-3-as győzelem-vereség aránnyal zártak, ami garantálta nekik az NFC-ben az 1. kiemelt helyet.

A 2006-os szezonban a Bears egészen a Super Bowl XLI-ig jutottak, ahol február 4-én 29-17-re kikaptak az Indianapolis Colts-tól.

Azóta, 2006 óta 19 évvel később, 2025. november 30-án ismét az NFC 1. kiemeltje lett a csapat, ez pedig az első alkalom, hogy decemberben az NFC élére lépnek be 2006 óta.
6 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Szerintetek most hanyadik helyen állunk az NFC-ben? 😊
mortirolo
ha jövö vasárnap nyerünk, akkor elhiszem, hogy lehet valami 😊
Toto21
Már ez is nagy szó hogy december hónapban 1st seedesek vagyunk, kiváncsi lennék mikor volt ez utoljára (bold prediction: Urlacher még kopasz volt)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
6 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Szerintetek most hanyadik helyen állunk az NFC-ben? 😊
mortirolo
ha jövö vasárnap nyerünk, akkor elhiszem, hogy lehet valami 😊
6 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Szerintetek most hanyadik helyen állunk az NFC-ben? 😊
6 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ja, még 1278 yard (a tegnapival nagyjából mindegy, de hátha dob 2x 300 yard felett)

Még egy dolog: Pennsylvaniát bevettük, én előzetesen 0-2 vel kalkuláltam, erre 2-0 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Mivel tegnap családi rendezvény volt nálunk, élőben nem tudtam nézni a meccset, csak az eredményt követtem, most az ismétlést néztem vissza.
Emberek, megköréfáltuk a bajnokot! Tény, hogy idén a támadóik nem pörögnek úgy mint tavaly, de gyakorlatilag a meccs 3/4-ében teljesen limitáltuk ezt az amúgy bármiből TD-t varázsolni tudó egységet. Amikor nem, akkor meg elloptuk a lasztit.
Ez a FF amúgy az egész meccs legszebb pillanata volt, példát mutatva a ligának, hogy mit kell csinálni (az általam rendkívül rühellt) suskus ellen....
A futójátékokra tényleg nincsenek szavak, 40 éve nem volt egy meccsen két 100+ yardos futónk, egyik majd 6, a másik majd 7 yardos átlaggal, tettük mindezt egy nagyon jó védelem ellen, ez derék!

A történeti hűség kedvéért megjegyezném, hogy a Philadelphia nem kapta meg a bíróktól a hazai pályát (mint a GB egy nappal korábban).

BJ a tavalyi messze alulteljesítő, kutyaütő csürhének tűnő bandából egy kiugró teljesítményekre képes középcsapatot csinált egy holtszezon alatt. Bravó! A sorsolás is velünk van, de ezért szívtunk tavaly, hogy idén könnyű legyen, erre a bajnokot megverjük!

7 éve, még Negi alatt voltunk pozitív tartományban, onnantól fejjel előre estünk lefelé. Akkor is felülteljesítés volt, mosrt is, de ez a csapat többnek tűnik.

Ezek után már nyilván jobb előre tekinteni a GB meccsre, de tartok tőle, hogy visszaesünk, aminek Williams az oka. Ha egyszer megfogják a futást, nem tudom, Calebbel fogunk e pontokat feltenni a táblára. Tegnap is pontalan volt, nem érezte a zsebet többször, amit néha kompenzált egy egy futással, de majdem elbaszta a meccset a labdaeladásval. Meggyőződésem, ha nincs Wright labdalopása, fordítanak és nem jövünk vissza.

Azzal is kezdeni kell valamit, hogy a 3. negyedben utcahosszal vezetünk yardokban, first downokban, labdabirtoklásban, akkor még labdavesztésünk sem volt és csak 10-3-ra, (később 10-9-re) vezettünk, Itt megint visszakanyarodhatunk Williamsre. Remélem BJ-nek van valami még a tarsolyában erre, mert ilyen 154 yard 1-1 TD/INT 56, 9 ratinges lőlap még Bagenttől is gáz lenne, nem az 1/1-től. Most a futás miatt nem kellett sokkal több, de akkor is.

Mindettől függetlenül örülés van, baszki, ez volt a legsimább győzelmünk! 😊


A következő 5 meccs kutya nehéz lesz, kettőt el kellene hoznia boldogsághoz (ha kérhetném, akkor GB oda-vissza 😊 ) és ez egy jó szezon lenne.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Több nyilvánvaló összefüggést is igazolt eddig a szezon. Ha domináns az Oline, akkor elég a 7. körben futót ( Monangai vs. Jeanty) draftolnod. Sokat beszélnek BJ-ról ami evidens, de emlékezzünk meg a RB coach, Eric Bieniemy-ről is. Már az előszezoni edzéseket nézve is látszott, hogy rajta nem fog múlni. Nashon Wright, tush push labdaszerzése vajon tervezett volt? Látva a stábunkat, én még azt is el tudom képzelni. Még mindig nem gondolom azt, hogy contender csapat lennénk, de jövőre, miért is ne?
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ez oda lett baszva
6 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Szemét Johnson meg a csapat elbassza a rutinomat. Ilyenkor már javában scoutolni szoktam hogy vajon kit húzunk a top10-ben. Most meg itt ijesztgetnek hogy lehet majd PO meccseket kell néznem 🤣

6 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Egész szép öltözői kultúra lett kialakítva Nálatok btw. 😊
Mondjuk annak az edzőnek, aki így ki van b.szva, nem csodálom, hogy nem mernek ellentmondani 😀



...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
6 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ez most szép volt

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
6 hónapja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Gratt srácok ez innen már fix Po .
Majdnem minden meccseteket láttam voltak szenvedő nehézkes meccsek de idén ilyen ez a liga alig van különbség . Bj munkája látszik , meccs utáni locker room video is epic tegnapról .
Wiliams meg majd beleszokik a rendszerbe ahogy Goff is , hiába mutat egyelőre szarul.
Idén végre megint régi fénye van Packers-Bears hétnek 😊
6 hónapja
Tibcso14 Washington Commanders 225
Kívülállóként, de nektek szurkolva néztem a meccs első félidejét. Jó volt védelem, meg a futás. Williams nekem könnyűnek tűnő labdákat nem dobott meg. Az izgulását még mindig nem vetkőzte le szeritem
6 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Gondolkodtam hogy a 20 év alatt láttam-e ilyen jól dizájnolt futójátékot mint most, arra jutottam hogy nem. Nem csak a 2 futó volt elemében, hanem ahogy séma szerint mentek a blokkok, az valami gyönyörű volt. Kezdjük látni a coaching eredményét és ez igen szívderítő, ez volt a cél idénre + lehet látni a csapaton hogy hisznek is a sikerben, nem csak gépiesen teszik a " dolgukat". Több csapatnál ez évekig megvan, nekünk újdonság 🙂

A D is kitett magáért, látszik hogy jó lesz ez. Ez a győzelem azèrt finom jelzés mindenki felé hogy ha meg is vernek minket nem adjuk olcsón, kicsit lehet minket komolyabban venni - végre...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal