Chicago Bears
52 feliratkozó
6 hónapja
Szoros meccs volt, pedig az elso ket negyed utan attol tartottam, hogy ez egy meretes zako lesz. BJ hivasai ezt kovetoen jol ültek, az orat is jol futattuk, de hiaba javult Caleb a masodik felidore, a vegen röviden dobta meg a labdat.
6 hónapja
nem szoktam tippelgetni, de úgy gondolom a mai szorosabb lesz, mint sokan gondolják. Tippre 23-20-ra kikapunk ma
6 hónapja
Odunze kihagyja a hétvégi meccset. Burden Time!Én azt gondolom, illetve remélem, hogy Burden jobb lesz, mint Odunze. A játékstílusa nekem mindenesetre jobban tetszik.
Toto21
6 hónapja
Odunze kihagyja a hétvégi meccset. Burden Time!Mondjuk Caleb 150-200 yardját elkapkodja Moore, Loveland, Kmet meg a két futó is… 😊
Toto21
6 hónapja
Odunze kihagyja a hétvégi meccset. Burden Time!
6 hónapja
www.espn.com/nfl/playoffs/machineNagyon nagy valószínűséggel az utolsó 18. fordulóban a Chicago - Detroit meccsen fog eldőlni, a két csapat közül ki jut PO-ba.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
6 hónapja
Dagobert bácsi
333
Köszi így akkor már értemNe ilyen bóvli oldalakat nézz, ami még a csoportkiemeléseket sem veszi figyelembe, nemhogy a különböző tiebreaker-eket, csak a puszta mérleget 😊Perplexity válasza:Bocsi de hol vagytok első kiemeltek? Vagy csak en nézek valamit rosszul?
A Chicago Bears utoljára 2006-ban volt az NFC 1. kiemeltjei. Ez az év során történt, és az december hónapjában zárult le véglegesen a dolog, hiszen a csapat 2006 decemberében fejezett be, valamint az 1. seed pozícióra azért is szükség volt a szezon végéig, mivel az alapszakasz végén a Bears 13-3-as rekordot értek el, ami az NFC legjobb mutatója volt.
A Bears 2006. december 3-án legyőzték a Minnesota Vikingeket 23-13-as eredménnyel, és ezzel megnyerték az NFC North-ot (ekkor még 10-2-esek voltak), és ettől fogva az #1 seed pozícióra törekedtek az NFC-ben. Az alapszakasz végén 13-3-as győzelem-vereség aránnyal zártak, ami garantálta nekik az NFC-ben az 1. kiemelt helyet.
A 2006-os szezonban a Bears egészen a Super Bowl XLI-ig jutottak, ahol február 4-én 29-17-re kikaptak az Indianapolis Colts-tól.
Azóta, 2006 óta 19 évvel később, 2025. november 30-án ismét az NFC 1. kiemeltje lett a csapat, ez pedig az első alkalom, hogy decemberben az NFC élére lépnek be 2006 óta.
Medve81
Hogy kell értelmezni a tabellát, mi az ami a végén számít?
www.eredmenyek.com/amerikai-futball/
Dagobert bácsi
www.nfl.com/standings/playoff-picture
warr_b
6 hónapja
Ne ilyen bóvli oldalakat nézz, ami még a csoportkiemeléseket sem veszi figyelembe, nemhogy a különböző tiebreaker-eket, csak a puszta mérleget 😊Perplexity válasza:Bocsi de hol vagytok első kiemeltek? Vagy csak en nézek valamit rosszul?
A Chicago Bears utoljára 2006-ban volt az NFC 1. kiemeltjei. Ez az év során történt, és az december hónapjában zárult le véglegesen a dolog, hiszen a csapat 2006 decemberében fejezett be, valamint az 1. seed pozícióra azért is szükség volt a szezon végéig, mivel az alapszakasz végén a Bears 13-3-as rekordot értek el, ami az NFC legjobb mutatója volt.
A Bears 2006. december 3-án legyőzték a Minnesota Vikingeket 23-13-as eredménnyel, és ezzel megnyerték az NFC North-ot (ekkor még 10-2-esek voltak), és ettől fogva az #1 seed pozícióra törekedtek az NFC-ben. Az alapszakasz végén 13-3-as győzelem-vereség aránnyal zártak, ami garantálta nekik az NFC-ben az 1. kiemelt helyet.
A 2006-os szezonban a Bears egészen a Super Bowl XLI-ig jutottak, ahol február 4-én 29-17-re kikaptak az Indianapolis Colts-tól.
Azóta, 2006 óta 19 évvel később, 2025. november 30-án ismét az NFC 1. kiemeltje lett a csapat, ez pedig az első alkalom, hogy decemberben az NFC élére lépnek be 2006 óta.
Medve81
Hogy kell értelmezni a tabellát, mi az ami a végén számít?
www.eredmenyek.com/amerikai-futball/
Dagobert bácsi
www.nfl.com/standings/playoff-picture

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
Dagobert bácsi
333
Perplexity válasza:Bocsi de hol vagytok első kiemeltek? Vagy csak en nézek valamit rosszul?
A Chicago Bears utoljára 2006-ban volt az NFC 1. kiemeltjei. Ez az év során történt, és az december hónapjában zárult le véglegesen a dolog, hiszen a csapat 2006 decemberében fejezett be, valamint az 1. seed pozícióra azért is szükség volt a szezon végéig, mivel az alapszakasz végén a Bears 13-3-as rekordot értek el, ami az NFC legjobb mutatója volt.
A Bears 2006. december 3-án legyőzték a Minnesota Vikingeket 23-13-as eredménnyel, és ezzel megnyerték az NFC North-ot (ekkor még 10-2-esek voltak), és ettől fogva az #1 seed pozícióra törekedtek az NFC-ben. Az alapszakasz végén 13-3-as győzelem-vereség aránnyal zártak, ami garantálta nekik az NFC-ben az 1. kiemelt helyet.
A 2006-os szezonban a Bears egészen a Super Bowl XLI-ig jutottak, ahol február 4-én 29-17-re kikaptak az Indianapolis Colts-tól.
Azóta, 2006 óta 19 évvel később, 2025. november 30-án ismét az NFC 1. kiemeltje lett a csapat, ez pedig az első alkalom, hogy decemberben az NFC élére lépnek be 2006 óta.
Medve81
Hogy kell értelmezni a tabellát, mi az ami a végén számít?
www.eredmenyek.com/amerikai-futball/
Szerkesztette: Dagobert bácsi
6 hónapja
Én azért barokkos túlzásnak érzem az első helyünket, de sebaj. A következő egy hónap kideríti, hol is járunk valójában. Ha legalább kettőt nyerünk, van PO. Ha kevesebbet, talán, de inkább nem.Én azért most már meglepődnék, ha nem nyernénk kettőt.
csi77
6 hónapja
Én azért barokkos túlzásnak érzem az első helyünket, de sebaj. A következő egy hónap kideríti, hol is járunk valójában. Ha legalább kettőt nyerünk, van PO. Ha kevesebbet, talán, de inkább nem.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
Perplexity válasza:A Chicago Bears utoljára 2006-ban volt az NFC 1. kiemeltjei. Ez az év során történt, és az december hónapjában zárult le véglegesen a dolog, hiszen a csapat 2006 decemberében fejezett be, valamint az 1. seed pozícióra azért is szükség volt a szezon végéig, mivel az alapszakasz végén a Bears 13-3-as rekordot értek el, ami az NFC legjobb mutatója volt.
A Bears 2006. december 3-án legyőzték a Minnesota Vikingeket 23-13-as eredménnyel, és ezzel megnyerték az NFC North-ot (ekkor még 10-2-esek voltak), és ettől fogva az #1 seed pozícióra törekedtek az NFC-ben. Az alapszakasz végén 13-3-as győzelem-vereség aránnyal zártak, ami garantálta nekik az NFC-ben az 1. kiemelt helyet.
A 2006-os szezonban a Bears egészen a Super Bowl XLI-ig jutottak, ahol február 4-én 29-17-re kikaptak az Indianapolis Colts-tól.
Azóta, 2006 óta 19 évvel később, 2025. november 30-án ismét az NFC 1. kiemeltje lett a csapat, ez pedig az első alkalom, hogy decemberben az NFC élére lépnek be 2006 óta.
6 hónapja
Már ez is nagy szó hogy december hónapban 1st seedesek vagyunk, kiváncsi lennék mikor volt ez utoljára (bold prediction: Urlacher még kopasz volt)Szerintetek most hanyadik helyen állunk az NFC-ben? 😊ha jövö vasárnap nyerünk, akkor elhiszem, hogy lehet valami 😊
mortirolo
Toto21
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
6 hónapja
Szerintetek most hanyadik helyen állunk az NFC-ben? 😊ha jövö vasárnap nyerünk, akkor elhiszem, hogy lehet valami 😊
mortirolo
6 hónapja
Szerintetek most hanyadik helyen állunk az NFC-ben? 😊
6 hónapja
Ja, még 1278 yard (a tegnapival nagyjából mindegy, de hátha dob 2x 300 yard felett)Még egy dolog: Pennsylvaniát bevettük, én előzetesen 0-2 vel kalkuláltam, erre 2-0 😊
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
Mivel tegnap családi rendezvény volt nálunk, élőben nem tudtam nézni a meccset, csak az eredményt követtem, most az ismétlést néztem vissza.Emberek, megköréfáltuk a bajnokot! Tény, hogy idén a támadóik nem pörögnek úgy mint tavaly, de gyakorlatilag a meccs 3/4-ében teljesen limitáltuk ezt az amúgy bármiből TD-t varázsolni tudó egységet. Amikor nem, akkor meg elloptuk a lasztit.
Ez a FF amúgy az egész meccs legszebb pillanata volt, példát mutatva a ligának, hogy mit kell csinálni (az általam rendkívül rühellt) suskus ellen....
A futójátékokra tényleg nincsenek szavak, 40 éve nem volt egy meccsen két 100+ yardos futónk, egyik majd 6, a másik majd 7 yardos átlaggal, tettük mindezt egy nagyon jó védelem ellen, ez derék!
A történeti hűség kedvéért megjegyezném, hogy a Philadelphia nem kapta meg a bíróktól a hazai pályát (mint a GB egy nappal korábban).
BJ a tavalyi messze alulteljesítő, kutyaütő csürhének tűnő bandából egy kiugró teljesítményekre képes középcsapatot csinált egy holtszezon alatt. Bravó! A sorsolás is velünk van, de ezért szívtunk tavaly, hogy idén könnyű legyen, erre a bajnokot megverjük!
7 éve, még Negi alatt voltunk pozitív tartományban, onnantól fejjel előre estünk lefelé. Akkor is felülteljesítés volt, mosrt is, de ez a csapat többnek tűnik.
Ezek után már nyilván jobb előre tekinteni a GB meccsre, de tartok tőle, hogy visszaesünk, aminek Williams az oka. Ha egyszer megfogják a futást, nem tudom, Calebbel fogunk e pontokat feltenni a táblára. Tegnap is pontalan volt, nem érezte a zsebet többször, amit néha kompenzált egy egy futással, de majdem elbaszta a meccset a labdaeladásval. Meggyőződésem, ha nincs Wright labdalopása, fordítanak és nem jövünk vissza.
Azzal is kezdeni kell valamit, hogy a 3. negyedben utcahosszal vezetünk yardokban, first downokban, labdabirtoklásban, akkor még labdavesztésünk sem volt és csak 10-3-ra, (később 10-9-re) vezettünk, Itt megint visszakanyarodhatunk Williamsre. Remélem BJ-nek van valami még a tarsolyában erre, mert ilyen 154 yard 1-1 TD/INT 56, 9 ratinges lőlap még Bagenttől is gáz lenne, nem az 1/1-től. Most a futás miatt nem kellett sokkal több, de akkor is.
Mindettől függetlenül örülés van, baszki, ez volt a legsimább győzelmünk! 😊
A következő 5 meccs kutya nehéz lesz, kettőt el kellene hoznia boldogsághoz (ha kérhetném, akkor GB oda-vissza 😊 ) és ez egy jó szezon lenne.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
6 hónapja
Több nyilvánvaló összefüggést is igazolt eddig a szezon. Ha domináns az Oline, akkor elég a 7. körben futót ( Monangai vs. Jeanty) draftolnod. Sokat beszélnek BJ-ról ami evidens, de emlékezzünk meg a RB coach, Eric Bieniemy-ről is. Már az előszezoni edzéseket nézve is látszott, hogy rajta nem fog múlni. Nashon Wright, tush push labdaszerzése vajon tervezett volt? Látva a stábunkat, én még azt is el tudom képzelni. Még mindig nem gondolom azt, hogy contender csapat lennénk, de jövőre, miért is ne?
6 hónapja
Ez oda lett baszva
6 hónapja
Szemét Johnson meg a csapat elbassza a rutinomat. Ilyenkor már javában scoutolni szoktam hogy vajon kit húzunk a top10-ben. Most meg itt ijesztgetnek hogy lehet majd PO meccseket kell néznem 🤣
6 hónapja
Egész szép öltözői kultúra lett kialakítva Nálatok btw. 😊Mondjuk annak az edzőnek, aki így ki van b.szva, nem csodálom, hogy nem mernek ellentmondani 😀
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
6 hónapja
Ez most szép volt
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
6 hónapja
Gratt srácok ez innen már fix Po .Majdnem minden meccseteket láttam voltak szenvedő nehézkes meccsek de idén ilyen ez a liga alig van különbség . Bj munkája látszik , meccs utáni locker room video is epic tegnapról .
Wiliams meg majd beleszokik a rendszerbe ahogy Goff is , hiába mutat egyelőre szarul.
Idén végre megint régi fénye van Packers-Bears hétnek 😊
6 hónapja
Kívülállóként, de nektek szurkolva néztem a meccs első félidejét. Jó volt védelem, meg a futás. Williams nekem könnyűnek tűnő labdákat nem dobott meg. Az izgulását még mindig nem vetkőzte le szeritem
6 hónapja
Gondolkodtam hogy a 20 év alatt láttam-e ilyen jól dizájnolt futójátékot mint most, arra jutottam hogy nem. Nem csak a 2 futó volt elemében, hanem ahogy séma szerint mentek a blokkok, az valami gyönyörű volt. Kezdjük látni a coaching eredményét és ez igen szívderítő, ez volt a cél idénre + lehet látni a csapaton hogy hisznek is a sikerben, nem csak gépiesen teszik a " dolgukat". Több csapatnál ez évekig megvan, nekünk újdonság 🙂A D is kitett magáért, látszik hogy jó lesz ez. Ez a győzelem azèrt finom jelzés mindenki felé hogy ha meg is vernek minket nem adjuk olcsón, kicsit lehet minket komolyabban venni - végre...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal