Chicago Bears
52 feliratkozó
6 hónapja
Hadd ne neked kelljen megmagyaráznom, hogy mi a csöcsért tesz ki a mouthbreather nyomoronc egy csődört ax ablakába...Ettől se nagyon kell tartani, Pickens 144 yardot meg 1 TD-t regisztrált a rettenetes Eagles D ellen... 😀Mondjuk pont nem Micthellen múlik ès ellenetek sem rajta múlott,....
WELCOME TO QUINYONAMO BAY ROME ODUNZE 🦅 pic.twitter.com/ugiKB2ADAq
— 🦅Coop〽️ (@QuinyonClamps) November 28, 2025
gyeek
dande2
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
6 hónapja
9-3 Ez az amire már nincsenek szavak. Végre van stábunk.
6 hónapja
Ettől se nagyon kell tartani, Pickens 144 yardot meg 1 TD-t regisztrált a rettenetes Eagles D ellen... 😀Mondjuk pont nem Micthellen múlik ès ellenetek sem rajta múlott,....
WELCOME TO QUINYONAMO BAY ROME ODUNZE 🦅 pic.twitter.com/ugiKB2ADAq
— 🦅Coop〽️ (@QuinyonClamps) November 28, 2025
gyeek
Szerkesztette: dande2
6 hónapja
Ettől se nagyon kell tartani, Pickens 144 yardot meg 1 TD-t regisztrált a rettenetes Eagles D ellen... 😀WELCOME TO QUINYONAMO BAY ROME ODUNZE 🦅 pic.twitter.com/ugiKB2ADAq
— 🦅Coop〽️ (@QuinyonClamps) November 28, 2025
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
6 hónapja
Kinti Eagles fanok elviselhetetlenek. Szépen meg lett baltázva az egójuk vasárnap, nagyon szép gesztus lenne a Bearstől ha már kiütötték és lehugyozták a Cowboyst, hogy ezt viszonozzák a gyengélkedő Eagles felé is. 😉Caleb Williams when he realizes he’s going against a top defense today #FlyEaglesFly ⚫️ pic.twitter.com/B3qkLf2ai4
— HurtsDaGoat (@HurtsDaGoat2) November 28, 2025
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
6 hónapja
nekem eddig azt írja 20:45-kor kezdődik, remélem így is marad, ha nem, akkor majd valami stream-el dobjatok meg kérlek. Nem akarok lemaradni Caleb 4 dobott TD-ről. 😊Nekem lakatot tesz az NFL-reMeccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:Akinek van Amazon Prime az tudja nézni ott.
"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
dande2
Tomcsik
Willie Parker
6 hónapja
Nekem lakatot tesz az NFL-reMeccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:Akinek van Amazon Prime az tudja nézni ott.
"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
dande2
Tomcsik
6 hónapja
Nekem van Amazon Prime, de mivel itt, Ausztriaban a DAZN adja a meccseket, sajnos ez a lehetosegem nincs meg. Probalok valami streamet elkapni.Meccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:Akinek van Amazon Prime az tudja nézni ott.
"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
dande2
Tomcsik
6 hónapja
Nem adják, neten se, pont ez a lènyeg, legalábbis tegnap mèg erről volt szó....Meccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:Arena 4 at live
"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
dande2
Gery90
6 hónapja
Meccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:Arena 4 at live
"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
dande2
6 hónapja
Meccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:Akinek van Amazon Prime az tudja nézni ott.
"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
dande2
7 hónapja
Meccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
7 hónapja
Az lehet, hogy gyengébb játékosok jöttek be a védelembe a sérülések miatt, de nekem nagyon tetszett, ahogy lelkesen rajzottak. Ami viszont csalódás volt az Caleb Williams hülyesége. Korábban voltak már ráutaló jelek, hogy végre megértette mikor nem kell a hero ball. TJ Watt ellen az end zone-ban biztos nem... Írtam is meccsközben, hogy kimehetne Aaronkához tanácsot kérni, hogyan kell az ilyet elkerülni.
7 hónapja
JavítvaEzzel a védelemmel + offense-sel nem sok esélyt látok rá sajnosMi majd szemtől szembe eldöntjük, mint a rendes emberek, az Elgsest meg üsse mindenkiMiért? Nektek az csak jó, ha már a hátunkat nézitek jelenleg 😛😉Ez a győzelem azért volt fontos mert így viszont én a jövő heti philly meccset elengedném a picsába.Pls no 😀
davemayer
zacknorb
davemayer
zacknorb
davemayer
7 hónapja
Ezzel a védelemmel nem sok esélyt látok rá sajnosMi majd szemtől szembe eldöntjük, mint a rendes emberek, az Elgsest meg üsse mindenkiMiért? Nektek az csak jó, ha már a hátunkat nézitek jelenleg 😛😉Ez a győzelem azért volt fontos mert így viszont én a jövő heti philly meccset elengedném a picsába.Pls no 😀
davemayer
zacknorb
davemayer
zacknorb
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
7 hónapja
Mi majd szemtől szembe eldöntjük, mint a rendes emberek, az Elgsest meg üsse mindenkiMiért? Nektek az csak jó, ha már a hátunkat nézitek jelenleg 😛😉Ez a győzelem azért volt fontos mert így viszont én a jövő heti philly meccset elengedném a picsába.Pls no 😀
davemayer
zacknorb
davemayer
7 hónapja
Miért? Nektek az csak jó, ha már a hátunkat nézitek jelenleg 😛😉Ez a győzelem azért volt fontos mert így viszont én a jövő heti philly meccset elengedném a picsába.Pls no 😀
davemayer
zacknorb
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
7 hónapja
Ez a győzelem azért volt fontos mert így viszont én a jövő heti philly meccset elengedném a picsába.Pls no 😀
davemayer
7 hónapja
A védelem megnyerte a meccset nekünk, az összes támadó meghívhatja öket jó pár körre. Ahogy írtam, a turnoverek voltak a kulcs számunkra. Odunze meg gyakoroljon külön Caleb-el, mert 9 target-böl 3 elkapás nem sok. Valamint most már idén sokadjára is, Swift-et nem akarom a pályán látni...
Eagles ellen nem látom, hogy tudnánk nyerni. Ilyen O teljesítménnyel sehogy.
7 hónapja
Ahogy írtam is.Áron nem volt nálunk meg 6 kezdő volt sérült a védelemből. Szerintem ne rugózzunk ezen. Egy nagyon jó védelemmel rendelkező pozitív mérlegű csapatot vertünk el úgy hogy tele voltunk sérültekkel. Szóval szerintem hagyjuk ezt a mi lett volna ha… Élvezzük a 8:3-at…Én is ezt érzemEz jó volt, bár idegben voltam a végéig, a 10 pontos előnyt majdem annuláltuk. Egy jó csapatot győztünk le. Áronnal édesebb lett volnaÁron ellen ez sima bukó, ezt a védelmet ő megette volna
csi77
davemayer
csi77
Tomcsik
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
7 hónapja
Ja, még 1432 yard
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
7 hónapja
Áron nem volt nálunk meg 6 kezdő volt sérült a védelemből. Szerintem ne rugózzunk ezen. Egy nagyon jó védelemmel rendelkező pozitív mérlegű csapatot vertünk el úgy hogy tele voltunk sérültekkel. Szóval szerintem hagyjuk ezt a mi lett volna ha… Élvezzük a 8:3-at…Én is ezt érzemEz jó volt, bár idegben voltam a végéig, a 10 pontos előnyt majdem annuláltuk. Egy jó csapatot győztünk le. Áronnal édesebb lett volnaÁron ellen ez sima bukó, ezt a védelmet ő megette volna
csi77
davemayer
csi77
7 hónapja
Én is ezt érzemEz jó volt, bár idegben voltam a végéig, a 10 pontos előnyt majdem annuláltuk. Egy jó csapatot győztünk le. Áronnal édesebb lett volnaÁron ellen ez sima bukó, ezt a védelmet ő megette volna
csi77
davemayer
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
7 hónapja
Ez jó volt, bár idegben voltam a végéig, a 10 pontos előnyt majdem annuláltuk. Egy jó csapatot győztünk le. Áronnal édesebb lett volnaÁron ellen ez sima bukó, ezt a védelmet ő megette volna
csi77
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
7 hónapja
Ez a győzelem azért volt fontos mert így viszont én a jövő heti philly meccset elengedném a picsába. Nagy valoszinűséggel a POunkat nem ez dönti majd el hanem a csoportmeccsek, hivnék vmi alapjatekot aztan kapjunk ki siman csak ne sérüljön meg senki.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal