Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

6 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Ettől se nagyon kell tartani, Pickens 144 yardot meg 1 TD-t regisztrált a rettenetes Eagles D ellen... 😀


gyeek
Mondjuk pont nem Micthellen múlik ès ellenetek sem rajta múlott,....
dande2
Hadd ne neked kelljen megmagyaráznom, hogy mi a csöcsért tesz ki a mouthbreather nyomoronc egy csődört ax ablakába...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
6 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
9-3 Ez az amire már nincsenek szavak. Végre van stábunk.
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ettől se nagyon kell tartani, Pickens 144 yardot meg 1 TD-t regisztrált a rettenetes Eagles D ellen... 😀


gyeek
Mondjuk pont nem Micthellen múlik ès ellenetek sem rajta múlott,....

Szerkesztette: dande2
6 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Ettől se nagyon kell tartani, Pickens 144 yardot meg 1 TD-t regisztrált a rettenetes Eagles D ellen... 😀


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
6 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Kinti Eagles fanok elviselhetetlenek. Szépen meg lett baltázva az egójuk vasárnap, nagyon szép gesztus lenne a Bearstől ha már kiütötték és lehugyozták a Cowboyst, hogy ezt viszonozzák a gyengélkedő Eagles felé is. 😉


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
6 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Meccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:

"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
dande2
Akinek van Amazon Prime az tudja nézni ott.
Tomcsik
Nekem lakatot tesz az NFL-re
Willie Parker
nekem eddig azt írja 20:45-kor kezdődik, remélem így is marad, ha nem, akkor majd valami stream-el dobjatok meg kérlek. Nem akarok lemaradni Caleb 4 dobott TD-ről. 😊
6 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Meccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:

"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
dande2
Akinek van Amazon Prime az tudja nézni ott.
Tomcsik
Nekem lakatot tesz az NFL-re
6 hónapja
Fefe77 Chicago Bears 137
Meccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:

"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
dande2
Akinek van Amazon Prime az tudja nézni ott.
Tomcsik
Nekem van Amazon Prime, de mivel itt, Ausztriaban a DAZN adja a meccseket, sajnos ez a lehetosegem nincs meg. Probalok valami streamet elkapni.
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:

"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
dande2
Arena 4 at live
Gery90
Nem adják, neten se, pont ez a lènyeg, legalábbis tegnap mèg erről volt szó....
6 hónapja
Gery90 Chicago Bears 926
Meccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:

"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
dande2
Arena 4 at live
6 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Meccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:

"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
dande2
Akinek van Amazon Prime az tudja nézni ott.

7 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meccsnèzès interneten topicból, mivel amúgy itthon nem lesz látható:

"Akit érdekel esetleg, az NFL most hirdetett egy hétig Gamepass 349 HUFért, nézhető rajta az összes thanksgiving meccs és a holnapi Bears - Eagles is."
7 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Az lehet, hogy gyengébb játékosok jöttek be a védelembe a sérülések miatt, de nekem nagyon tetszett, ahogy lelkesen rajzottak. Ami viszont csalódás volt az Caleb Williams hülyesége. Korábban voltak már ráutaló jelek, hogy végre megértette mikor nem kell a hero ball. TJ Watt ellen az end zone-ban biztos nem... Írtam is meccsközben, hogy kimehetne Aaronkához tanácsot kérni, hogyan kell az ilyet elkerülni.
7 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Ez a győzelem azért volt fontos mert így viszont én a jövő heti philly meccset elengedném a picsába.
davemayer
Pls no 😀
zacknorb
Miért? Nektek az csak jó, ha már a hátunkat nézitek jelenleg 😛😉
davemayer
Mi majd szemtől szembe eldöntjük, mint a rendes emberek, az Elgsest meg üsse mindenki
zacknorb
Ezzel a védelemmel + offense-sel nem sok esélyt látok rá sajnos
davemayer
Javítva
7 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ez a győzelem azért volt fontos mert így viszont én a jövő heti philly meccset elengedném a picsába.
davemayer
Pls no 😀
zacknorb
Miért? Nektek az csak jó, ha már a hátunkat nézitek jelenleg 😛😉
davemayer
Mi majd szemtől szembe eldöntjük, mint a rendes emberek, az Elgsest meg üsse mindenki
zacknorb
Ezzel a védelemmel nem sok esélyt látok rá sajnos

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ez a győzelem azért volt fontos mert így viszont én a jövő heti philly meccset elengedném a picsába.
davemayer
Pls no 😀
zacknorb
Miért? Nektek az csak jó, ha már a hátunkat nézitek jelenleg 😛😉
davemayer
Mi majd szemtől szembe eldöntjük, mint a rendes emberek, az Elgsest meg üsse mindenki
7 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ez a győzelem azért volt fontos mert így viszont én a jövő heti philly meccset elengedném a picsába.
davemayer
Pls no 😀
zacknorb
Miért? Nektek az csak jó, ha már a hátunkat nézitek jelenleg 😛😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ez a győzelem azért volt fontos mert így viszont én a jövő heti philly meccset elengedném a picsába.
davemayer
Pls no 😀
7 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
A védelem megnyerte a meccset nekünk, az összes támadó meghívhatja öket jó pár körre. Ahogy írtam, a turnoverek voltak a kulcs számunkra.

Odunze meg gyakoroljon külön Caleb-el, mert 9 target-böl 3 elkapás nem sok. Valamint most már idén sokadjára is, Swift-et nem akarom a pályán látni...

Eagles ellen nem látom, hogy tudnánk nyerni. Ilyen O teljesítménnyel sehogy.
7 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ez jó volt, bár idegben voltam a végéig, a 10 pontos előnyt majdem annuláltuk. Egy jó csapatot győztünk le. Áronnal édesebb lett volna
csi77
Áron ellen ez sima bukó, ezt a védelmet ő megette volna
davemayer
Én is ezt érzem
csi77
Áron nem volt nálunk meg 6 kezdő volt sérült a védelemből. Szerintem ne rugózzunk ezen. Egy nagyon jó védelemmel rendelkező pozitív mérlegű csapatot vertünk el úgy hogy tele voltunk sérültekkel. Szóval szerintem hagyjuk ezt a mi lett volna ha… Élvezzük a 8:3-at…
Tomcsik
Ahogy írtam is.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
7 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ja, még 1432 yard

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
7 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Ez jó volt, bár idegben voltam a végéig, a 10 pontos előnyt majdem annuláltuk. Egy jó csapatot győztünk le. Áronnal édesebb lett volna
csi77
Áron ellen ez sima bukó, ezt a védelmet ő megette volna
davemayer
Én is ezt érzem
csi77
Áron nem volt nálunk meg 6 kezdő volt sérült a védelemből. Szerintem ne rugózzunk ezen. Egy nagyon jó védelemmel rendelkező pozitív mérlegű csapatot vertünk el úgy hogy tele voltunk sérültekkel. Szóval szerintem hagyjuk ezt a mi lett volna ha… Élvezzük a 8:3-at…

7 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ez jó volt, bár idegben voltam a végéig, a 10 pontos előnyt majdem annuláltuk. Egy jó csapatot győztünk le. Áronnal édesebb lett volna
csi77
Áron ellen ez sima bukó, ezt a védelmet ő megette volna
davemayer
Én is ezt érzem

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
7 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ez jó volt, bár idegben voltam a végéig, a 10 pontos előnyt majdem annuláltuk. Egy jó csapatot győztünk le. Áronnal édesebb lett volna
csi77
Áron ellen ez sima bukó, ezt a védelmet ő megette volna

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
7 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ez a győzelem azért volt fontos mert így viszont én a jövő heti philly meccset elengedném a picsába. Nagy valoszinűséggel a POunkat nem ez dönti majd el hanem a csoportmeccsek, hivnék vmi alapjatekot aztan kapjunk ki siman csak ne sérüljön meg senki.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal