Chicago Bears
52 feliratkozó
7 hónapja
Ja, gondoltam, elindítom az úton a 4000 passzolt yardig számlálót:Még 1864 yard
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
7 hónapja
A 6-3 ellenére, semmi nem változott. Továbbra is beszari módon, elkapókat mellőzve játszunk. Liga alja futás elleni védekezés ellen, ennyit tud Swift... HC munka: A félidő végén 7-10 ide helyett 10-7 oda. Ott van Santos, aki berúgná, de ha már olyan hülyék vagyunk ismét és ismét, hogy neki megyünk negyedikre, akkor vágjuk már oda valamelyik TE-hez a labdát.Moore 0 elkapott yardja eléggé lehangoló statisztika......
+ ami kiborít:
"2&10-re rendszeres az olyan hívás, hogy ha megcsinálják akkor is jöhet a 3&5. Mindezt úgy hogy 1. és 2. körben is elkapó jött."
mortirolo
Talán az egyetlen pozitív változás, amit észrevettem, hogy korábban az ilyen meccseket nem nyertük meg, most pedig, ha az ellenfél hibázgat, kihasználjuk. Ha fordítva lenne a mérlegünk, egy szót sem szólhatnánk.
Igaz, ezek eléggé esetlegesek, nem érzem a tudatosságot és ha Williams nem lép szintet (márpedig én ebben nem igazán hiszek már), akkor így is marad.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
7 hónapja
A 6-3 ellenére, semmi nem változott. Továbbra is beszari módon, elkapókat mellőzve játszunk. Liga alja futás elleni védekezés ellen, ennyit tud Swift... HC munka: A félidő végén 7-10 ide helyett 10-7 oda. Ott van Santos, aki berúgná, de ha már olyan hülyék vagyunk ismét és ismét, hogy neki megyünk negyedikre, akkor vágjuk már oda valamelyik TE-hez a labdát. + ami kiborít:
"2&10-re rendszeres az olyan hívás, hogy ha megcsinálják akkor is jöhet a 3&5. Mindezt úgy hogy 1. és 2. körben is elkapó jött."
7 hónapja
Another trade: Browns are sending DE Joe Tryon-Shoyinka and a seventh-round pick to the Chicago Bears in exchange for a sixth-round pick, per sources.Odanemjo hozta azt amit vartam. Sok le semmiert. Nem fog o hianyozni nekunk iden, cserebe jovore se tudod kivagni halott penz miatt!
Chicago lost DE Dayo Odeyingbo to a season-ending Achilles injury on Sunday, and now trade for a potential replacement two days later.
zacknorb
7 hónapja
Another trade: Browns are sending DE Joe Tryon-Shoyinka and a seventh-round pick to the Chicago Bears in exchange for a sixth-round pick, per sources.Chicago lost DE Dayo Odeyingbo to a season-ending Achilles injury on Sunday, and now trade for a potential replacement two days later.
7 hónapja
Sources: The #Bears have been actively trying to acquire a pass-rusher before today’s trade deadline. At 5-3, Chicago wants to bolster a key position that’s been hit hard by injury.
7 hónapja
Azèrt a mi fijúnk is 😏 pár hèt múlva taliHeck of a career so far for the former Eagles UDFA (and former Surviving Camp subject)https://t.co/x8NiJVjmwH https://t.co/26R5Wa4UwE
— Dave Zangaro (@DZangaroNBCS) November 3, 2025
7 hónapja
egyre jobban kijön, hogy nincs rendes passzsiettetés. Swift most már tényleg leülhet vagy adjuk el a Chiefs-nek. Calebnek örülök, ez jót fog tenni az önbizalmának, de ilyen védelemmel komoly dolgokról ne álmodjunk.
7 hónapja
Amúgy a pick6nél hol volt down by contact?!
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
7 hónapja
Győztünk. CW game winning driveot vezetett, 3 TD INT nélkül, Loveland 2 TD, a második ugye a GWD lezárása volt, nem kis mákkal.... 47 szerzett pont, 580 yard, trükkös játékok.De kaptunk 470 passzolt yardot és 42 pontot, az rengeteg.......
Összességében OK, de a védelmünk gáz
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
7 hónapja
Vereséggel felérő győzelem.Nincsenek illúzióim, de csodálkozni fogok ha a 2 DC megtarthatja az állását ezután a meccs után, mindegy kik és hányan sérültek.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
7 hónapja
Nem várom meg a meccs végét, hogy véleményt mondjak, mert végeredménytől függetlenül továbbra is balfasz módon szívatjuk magunkat: "a time management is átlag alatti."
Miért nem futottunk? Miért nem futtattuk le az időt?
"a ST miatt 40-ről jön az ellenfél (csak 4 éve változatlan az edző)"
Annyi változott, hogy már be is viszik.
mortirolo
7 hónapja
Meglátjuk nálatok él e a lehetőséggel:I really do want all good things for Chauncey! (Except on Black Friday, then I hope he loses 😂😉) https://t.co/la0W8bBiGH
— Alexis Chassen (@Lovelybuckeye) October 29, 2025
8 hónapja
Az igaz, hogy Williams nem fejlődött (bele van szorítva egy nem neki való sémába), de a teljesség igénye nélkül: Burden helye nem a LOS-on van, DJ Moore drága futónak, a ST miatt 40-ről jön az ellenfél (csak 4 éve változatlan az edző), szarrá vagyunk büntetve és a time management is átlag alatti. Szerintem az tett be nekünk igazán, hogy a CB-ek kiesése miatt BJ még inkább labdabirtoklásra játszott, lassítani akarta a játékot. RZ-ban továbbra is impotensek vagyunk, mert nem bízik CW-ben. Ez a játék már a korábbi győztes meccseken sem ment. Szerencsével és labdaszerzésekkel nyertünk. Szerintem vagy BJ változtat vagy folytatódik a QB temető. Azt gondolom, hogy jelenleg Bagent-tel többre mennénk. Nem ártana figyelembe venni, hogy milyen játékosaink vannak és ahhoz igazítani a játékot.
8 hónapja
3 meccse nincs TD-je Caleb-nek. Nem rosszabb, mint Fields, de nem biztos, hogy ő itt megoldás lesz.Akkor most Fields> Wiiliams?Itt az egesz csapat úgy ahogy van leszerepelt
Bosszanthatna a dolog, de igazából konferancián kívülről jövő vereség, igaz Jackson nélkül, de ez egy erős csapat.
Apropó, van nekünk frencsi irányítónk?
csi77
davemayer
8 hónapja
Akkor most Fields> Wiiliams?Itt az egesz csapat úgy ahogy van leszerepelt
Bosszanthatna a dolog, de igazából konferancián kívülről jövő vereség, igaz Jackson nélkül, de ez egy erős csapat.
Apropó, van nekünk frencsi irányítónk?
csi77
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
8 hónapja
Akkor most Fields> Wiiliams? Bosszanthatna a dolog, de igazából konferancián kívülről jövő vereség, igaz Jackson nélkül, de ez egy erős csapat.
Apropó, van nekünk frencsi irányítónk?
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
8 hónapja
Ügyes jinx, gratula! 😊Jackson out, és még így sem mi vagyunk az esélyesek...Szerintem V, kurvára edzőbuktatás szaga van a helyzetnek, Ravens X-esek között van egy olyan pletyka, hogy a játékosok nincsenek megelégedve Monken hívásaival.
davemayer
Én megraktam a Bearst nemrég.
KeyG
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
8 hónapja
Ez szanalmas nagyon. 1 yard-rol nem tudtuk megoldani a vegen... nagyon faj az ilyen
8 hónapja
Most tegyünk úgy hogy Lamar vert szét minket hogy ne fájjon annyira...?!Még egy ilyen kiábrándítóan szar teljesítményt, szánalmas
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
8 hónapja
Jackson out, és még így sem mi vagyunk az esélyesek...Szerintem V, kurvára edzőbuktatás szaga van a helyzetnek, Ravens X-esek között van egy olyan pletyka, hogy a játékosok nincsenek megelégedve Monken hívásaival.
davemayer
Én megraktam a Bearst nemrég.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
8 hónapja
Jackson out, és még így sem mi vagyunk az esélyesek...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
8 hónapja
B. Jones -> IR , Trapilo a back up LT ígyK. Gordon -> IR, úgy hallom a portás már gyakorolt a secondary-vel a héten...
Úgy érzem tradelni fogunk majd valami CB-ért, mivel a kezdő 3-as sérült jelen pillanatban
8 hónapja
Most lehet, hogy sem a Pittsburgh, főleg nem a Jets csapata a legjobb fokmérő egy QB felvirágoztatásában, de elképzelhető, hogy Fields itteni teljesítménye mégsem "coaching" probléma volt?valahol olvastam a napokbam, Folesal egy interjút, vagy csak egy kiragadványt. Foles úgy gondolta, h majd ő mentoràlji fogja Fieldset, segít neki, de a srác annyira szart mindenbe, s annyira nem érdekelte, hogy ő meg utána szart a fejére. Az h igaz e… passz, de ha igen, nem csoda, h a srác itt tart.
Nagyon remélem, hogy Williamsre nem így fogunk gondolni pár év múlva.
csi77