Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

9 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Most nezem vissza, az a flea flicker nagyon nagy play volt a masodik TD-nal.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
9 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Szezon előtt ezt, mondtam, sajnos alábecsültem Caleb-et 😕

3. hét vs Cowboys 2-1

a Cornerback-jeink leszedik a Cowboys elkapóit a pályáról. Caleb viszont 3 TD-t kiosztva győzelemre viszi a Bears-t
9 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
ha eddig szidtam, akkor most meg kell dicsérni a srácokat. Persze egy gyenge védelem ellen nyertünk és minden jól pattant, de nagyon jó volt látni a győzelmet.

Loveland sajnos megsérült, jobbulást neki, de szerencse van nekünk egy Kmet nevű emberünk, aki elég lehet.

Valamint Isten hozott Burden Chicagoban, csak így tovább.
9 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Jól kell ellenfelet választani: Eberflus és Prescott, még ha netán jól csinálják is a dolgukat, akkor sem arról híresek hogy nyerő emberek lennének.
mortirolo
corrected it for ya'
rva
Eberflus egy jó DC, Prescott pedig egy jó QB, de az közös bennük, hogy már egy minimális tét esetén is összeomlanak. Hogy érthetőbb legyen, a Michael Jordan skála negatív végén vannak.
9 hónapja
rva 4 706 — Me for President!
Jól kell ellenfelet választani: Eberflus és Prescott, még ha netán jól csinálják is a dolgukat, akkor sem arról híresek hogy nyerő emberek lennének.
mortirolo
corrected it for ya'
9 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Nyertünk ugyan, de nem kell elszállni, nem vagyunk még az a halálosztó gép, amire Caleb Williams megszerzésekor és/vagy Ben Johnson kinevezés után sokan számítottak. Jelenleg egy közép csapat vagyunk, sok jó elkapóval, egy fejlődőképes QB-val és egy meccsről-meccsre jobb Főedzővel. Volt ugyan négy-öt hívás, amikor fogtam a fejem, de annyi talán mindig lesz. Végre jó volt a time management. D'Andre Swift-et is csak ritkán küldte olyan helyre, ahova nem kellene (középre a tömegbe.). Most kevesebb volt a támadást megakasztó büntetés. Tyrique Stevenson strip fumble recovery-jénél éreztem a fordulópontot. Aztán amikor Lamb lement, akkor ismét nőttek az esélyek. Ő egy rendes gyerek, ha nálunk nincs ott a CB1, akkor náluk se legyen ott a WR1. Az jól látszik, hogy Jaylon Johnson nélkül könnyedén verhető a jobb oldali védekezésünk (Nashon Wright) és ez még sokáig (3-12 hét) így marad. A futás jól ment nekik, de szerencsére vezettünk, így megúsztuk.

Jól kell ellenfelet választani: Eberflus és Prescott, még ha netán jól csinálják is a dolgukat, akkor sem arról híresek hogy nyerő emberek lennének.
9 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ilyen is kell srácok, bevallom, én ettől a meccstől is tartottam, de végre láttunk valamit.
Azért a majd' 300 yard 4 TD-vel szépen mutat, valami ilyesmit várnánk el egy 1/1-től. Messzemenő következtetést nem vonnék le ebből a meccsből sem, de először véltem felfedezni BJ keze nyomát.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
9 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Eddig félig tetszik az este, a sajtok kikaptak, de a pennsyilvániaiak , köztük Áronka nyertek. Jó lenne valami jó, de félek, hogy a Dallasék feltámadásának letéteményesei leszünk......
csi77
Amikor rajtuk megy el a szelvényed mégis örülsz 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
9 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Eddig félig tetszik az este, a sajtok kikaptak, de a pennsyilvániaiak , köztük Áronka nyertek. Jó lenne valami jó, de félek, hogy a Dallasék feltámadásának letéteményesei leszünk......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
9 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Habár az 1-2 jobban nézne ki, mint a 0-3, de továbbra is az lenne a lényeg, hogy mutasson végre életjelet Ben Johnson és Caleb Williams. Minden más egyszerűbben javítható.
9 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ben Johnson pedig nagyon remélem, hogy nem egy Josh MacDaniels 2.0.
csi77
Nézd a jó oldalát, az idény végére kiderül.
Amadeus az áttelelt poloska
Egy szezon, nem szezon. Ne ő választotta az irányítóját, stb, stb. Nem biztos, hogy kiderül szezon végére.
csi77
elvileg azért voltatok ti a fő esélyesek mert calebbel akart dolgozni. vagy rosszul emlékszem?
peach
Szerintem inkább a fizu, amit kapott, az volt ellenállhatatlan.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
9 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
2 meccs ment le, ne ássátok még el a csávót
Anno a Lions sem egyik napról a másikra épült fel.
Ha Josh McDaniels szintű kókler, az kiderül idén, leginkább mert mindenkivel összeveszik és mindenkit a szőnyeg alá dob. Ha ilyenek nem lesznek, de csak 4-5 W jön, akkor még jövőre is bőven bizonyíthat. Azért ez egy qrva erős csoport és nagyon mélyről jön ez a csapat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
9 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Ben Johnson pedig nagyon remélem, hogy nem egy Josh MacDaniels 2.0.
csi77
Nézd a jó oldalát, az idény végére kiderül.
Amadeus az áttelelt poloska
Egy szezon, nem szezon. Ne ő választotta az irányítóját, stb, stb. Nem biztos, hogy kiderül szezon végére.
csi77
elvileg azért voltatok ti a fő esélyesek mert calebbel akart dolgozni. vagy rosszul emlékszem?
peach
mekkora lesz, mikor legkésőbb 2 év múlva majd QB-t akar húzni, hogy a szaros állását mentse.
9 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Ben Johnson pedig nagyon remélem, hogy nem egy Josh MacDaniels 2.0.
csi77
Nézd a jó oldalát, az idény végére kiderül.
Amadeus az áttelelt poloska
Egy szezon, nem szezon. Ne ő választotta az irányítóját, stb, stb. Nem biztos, hogy kiderül szezon végére.
csi77
elvileg azért voltatok ti a fő esélyesek mert calebbel akart dolgozni. vagy rosszul emlékszem?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
 www.espn.com/nfl/story/_/id/46271587/sources-pro-bowl-bears-cb-jaylon-johnson-groin-indefinitely
zacknorb
se a futást, se a passzt nem fogjuk levédekezni. Jó önbizalomnövelő leszünk mindenkinek idén 😊
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.espn.com/nfl/story/_/id/46271587/sources-pro-bowl-bears-cb-jaylon-johnson-groin-indefinitely
9 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Én türelmes vagyok. Miért is ne lennék az, közel 20 év szenvedés után. Megszoktam, hogy mindig az alján vagyunk, viszont ne legyünk már szánalmasak. Amikor a Choosen One főedzőnk 3&1-re behívja a Tush Push-t, aztán 4&1-re újra vagy 1&20-ra a futást, akkor elgondolkodok, hogy tudja-e melyik rendezvényen van? Alig valamivel a vége előtt, 24 pont hátrányban onside kick, hogy még megalázóbb legyen a verés? Hogy a védelemről is szó essék: Amikor Amon-Ra St. Brown harmadszor csinálja meg "váratlanul" ugyanazt az "ez így túl könnyű by kommentátor" TD-t, akkor kinyílik a bicska a zsebemben. Te vagy a DC, hogy készülsz Goffra? Bármi áron nyomást kell helyezni rá, mondom bármi áron... Ki lehet kapni, akár sokkal is, nem azzal van a baj, de ne így.
9 hónapja
medvebro Chicago Bears 157
Az is látható volt, hogy így a monday night futball után félidőre elfáradtak, én nem tudom edzésen mennyit adnak ki magukból, de itt valami baj volt az erőnléttel is főleg defense oldalon.

Azt szerintem most leszögezhetjük hogy jövőre korán kell húznunk egy cornert a drafton.

Így hogy Stevenson az 1. számú CB és a safetyk is csak bambultak hátul, semmiféle erő nincs a D-ben. A defensive back-ek korai nyomásának hiánya úgyanúgy gyengíti a passrusht, mint az visszafele. Hozzá kell tennem a Detroit Oline-nak is megkegyelmeztek egy-két holding hívással, de ezt már mondani se merem.

Johnson és Edwards játéka egy kicsit hail marynek tűnt, nem is jött be.

A dolog "jó" oldala legalább, hogy most még legalább ugyanolyan mérleggel állunk mint a Chiefs, szóval bármi lehet. 😀
9 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Sajnálatos ami ismét történik
Lehet itt is tulajváltás kellene

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
9 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Ben Johnson pedig nagyon remélem, hogy nem egy Josh MacDaniels 2.0.
csi77
Nézd a jó oldalát, az idény végére kiderül.
Amadeus az áttelelt poloska
Egy szezon, nem szezon. Ne ő választotta az irányítóját, stb, stb. Nem biztos, hogy kiderül szezon végére.
csi77
Elvileg QB suttogó, szóval tudnia kéne egy CW szintű tehetséggel dolgoznia. De amúgy ja, újra és újra kiderül, hogy attól, hogy valaki jó coordinator még nem lesz jó hc, ezt rendre be is mutatja valaki a ligában (Chip Kelly, Spags, JMD, Jim Schwartz, Vic Fangio, Wade Phillips és talán Brian Daboll is).

Ben Johnsonnal is benne van ez a pakliban.
Amadeus az áttelelt poloska
Én azért nem szaladnék annyira előre, hogy ha még csak feltételesen is, de az alábbi nevekkel kezdjem egy lapon emlegetni. 2 meccs ment le, 2 jó csapat ellen. Ha az év folyamán nem lesz előrelépés és jövőre is ugyan itt tartunk akkor lehet kezdeni kongatni a vészharangokat.
Tarsi
Itt a legnagyobb baj, most nem az offense-el van részemről legalább is. Jobban neztek ki mint multheten, es ez szepen alakulni fog.. Osszeszokik a fal stb.. engem ami elkepeszto mod letaglozott az a defense. Jott 2 jatekos 30 milliort.. es amugy meg ugyan az a vedelem. S ezt sikerult osszehozni.. Dennis Allen eddig sokkal nagyobb csalodas.. annyi nyomas sincs
mint amit tavaly toltak…

Offensehez annyi, Roma sem egy nap alatt epult.. ide kelleni fog az ido, meg h a rendszer stabilizalodjon.. A Lions offense semmugy kezdte 2-3 eve, h egybol allstar team volt.
ricsiii83
A múlt héten ez a védelem több mint három negyeden át rottyon tartotta a Vikings támadósorát, köztük a (Chase mellett) a liga legjobb elkapójával. Aztán valami eltört.

A Lions O azért más kávéház, főleg, ha valaki teszi alájuk a lovat, mint mi. Nyilván a tegnapi egy bosszúpornó volt, de az 50+ kapott pont és 500+ elszenvedett yard minimum elgondolkodtató.
A hosszú passzjátékokból kaptunk majdnem 200 yardot (Jameseon Williams 2 elkapás 108 yard 1TD adatai egészen nevetségesek).

Nagyon remélem, ez csak a jéghegy csúcsa volt.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
9 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Még mielőtt itt parázs viták kezdődnének, a BJ-JMD párhuzam már a szerződtetésekor adta magát.
BJ kiváló támadó koordinátor volt, ezt tudjuk, nyilván vezetőedzői kvalitásait még nem tudta bizonyítani, ez a két meccs még gyakorlatilag semmire nem adott választ.

Nagyon sok múlik azon nyilván, hogy mit tud kezdeni Williamsszel, én a Trubisky-Fields féle kisiklások után erősen szkeptikus vagyok az első szándékból futni akaró irányítókkal nálunk.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
9 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Ben Johnson pedig nagyon remélem, hogy nem egy Josh MacDaniels 2.0.
csi77
Nézd a jó oldalát, az idény végére kiderül.
Amadeus az áttelelt poloska
Egy szezon, nem szezon. Ne ő választotta az irányítóját, stb, stb. Nem biztos, hogy kiderül szezon végére.
csi77
Elvileg QB suttogó, szóval tudnia kéne egy CW szintű tehetséggel dolgoznia. De amúgy ja, újra és újra kiderül, hogy attól, hogy valaki jó coordinator még nem lesz jó hc, ezt rendre be is mutatja valaki a ligában (Chip Kelly, Spags, JMD, Jim Schwartz, Vic Fangio, Wade Phillips és talán Brian Daboll is).

Ben Johnsonnal is benne van ez a pakliban.
Amadeus az áttelelt poloska
Én azért nem szaladnék annyira előre, hogy ha még csak feltételesen is, de az alábbi nevekkel kezdjem egy lapon emlegetni. 2 meccs ment le, 2 jó csapat ellen. Ha az év folyamán nem lesz előrelépés és jövőre is ugyan itt tartunk akkor lehet kezdeni kongatni a vészharangokat.
Tarsi
Alábbi nevekkel? Spags, Wade Phillips, Vic Fangio elit coordinátorok voltak, gyűrűvel az ujjukon.

JMD-t ismerjük, Chip tavaly húzta be a Nattyt.

Ben Johnson nagyon örülhetne, ha ezekkel az emberekkel lehetne egy lapon.
9 hónapja
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Ben Johnson pedig nagyon remélem, hogy nem egy Josh MacDaniels 2.0.
csi77
Nézd a jó oldalát, az idény végére kiderül.
Amadeus az áttelelt poloska
Egy szezon, nem szezon. Ne ő választotta az irányítóját, stb, stb. Nem biztos, hogy kiderül szezon végére.
csi77
Elvileg QB suttogó, szóval tudnia kéne egy CW szintű tehetséggel dolgoznia. De amúgy ja, újra és újra kiderül, hogy attól, hogy valaki jó coordinator még nem lesz jó hc, ezt rendre be is mutatja valaki a ligában (Chip Kelly, Spags, JMD, Jim Schwartz, Vic Fangio, Wade Phillips és talán Brian Daboll is).

Ben Johnsonnal is benne van ez a pakliban.
Amadeus az áttelelt poloska
Én azért nem szaladnék annyira előre, hogy ha még csak feltételesen is, de az alábbi nevekkel kezdjem egy lapon emlegetni. 2 meccs ment le, 2 jó csapat ellen. Ha az év folyamán nem lesz előrelépés és jövőre is ugyan itt tartunk akkor lehet kezdeni kongatni a vészharangokat.
Tarsi
Itt a legnagyobb baj, most nem az offense-el van részemről legalább is. Jobban neztek ki mint multheten, es ez szepen alakulni fog.. Osszeszokik a fal stb.. engem ami elkepeszto mod letaglozott az a defense. Jott 2 jatekos 30 milliort.. es amugy meg ugyan az a vedelem. S ezt sikerult osszehozni.. Dennis Allen eddig sokkal nagyobb csalodas.. annyi nyomas sincs
mint amit tavaly toltak…

Offensehez annyi, Roma sem egy nap alatt epult.. ide kelleni fog az ido, meg h a rendszer stabilizalodjon.. A Lions offense semmugy kezdte 2-3 eve, h egybol allstar team volt.

9 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Ben Johnson pedig nagyon remélem, hogy nem egy Josh MacDaniels 2.0.
csi77
Nézd a jó oldalát, az idény végére kiderül.
Amadeus az áttelelt poloska
Egy szezon, nem szezon. Ne ő választotta az irányítóját, stb, stb. Nem biztos, hogy kiderül szezon végére.
csi77
Elvileg QB suttogó, szóval tudnia kéne egy CW szintű tehetséggel dolgoznia. De amúgy ja, újra és újra kiderül, hogy attól, hogy valaki jó coordinator még nem lesz jó hc, ezt rendre be is mutatja valaki a ligában (Chip Kelly, Spags, JMD, Jim Schwartz, Vic Fangio, Wade Phillips és talán Brian Daboll is).

Ben Johnsonnal is benne van ez a pakliban.
Amadeus az áttelelt poloska
Én azért nem szaladnék annyira előre, hogy ha még csak feltételesen is, de az alábbi nevekkel kezdjem egy lapon emlegetni. 2 meccs ment le, 2 jó csapat ellen. Ha az év folyamán nem lesz előrelépés és jövőre is ugyan itt tartunk akkor lehet kezdeni kongatni a vészharangokat.
9 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Ben Johnson pedig nagyon remélem, hogy nem egy Josh MacDaniels 2.0.
csi77
Nézd a jó oldalát, az idény végére kiderül.
Amadeus az áttelelt poloska
Egy szezon, nem szezon. Ne ő választotta az irányítóját, stb, stb. Nem biztos, hogy kiderül szezon végére.
csi77
Elvileg QB suttogó, szóval tudnia kéne egy CW szintű tehetséggel dolgoznia. De amúgy ja, újra és újra kiderül, hogy attól, hogy valaki jó coordinator még nem lesz jó hc, ezt rendre be is mutatja valaki a ligában (Chip Kelly, Spags, JMD, Jim Schwartz, Vic Fangio, Wade Phillips és talán Brian Daboll is).

Ben Johnsonnal is benne van ez a pakliban.